Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
789 postów 20005 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Moje komentarze

 • Niestety, publikując u kogoś
  zawsze narażamy się na usunięcie własnych dzieł z sieci, czyli z przestrzeni publicznej. Barbarzyństwo wynikające z nieumiejętności oceny właściwości nowych sposobów międzyludzkiej komunikacji.

  Da się to naprawić jedynie ustawą, jednakże nasi posłowie wolą się bawić w berka z opozycją.

  Tutaj też w każdej chwili można być pozbawionym dostępu do swojej twórczości, ponadto właściciel może po usunięciu naszego konta wykorzystywać nasze utwory bez końca. Publikując tu, przenosimy część praw autorskich na właściciela.
  Usunięto mój blog z Wirtualnych Mediów
 • A czy dane w sieci są skurpulatnie aktualizowane
  ?
  TWIERDZA NIE DO ZDOBYCIA, UNIWERSYTET MEDYCZNY W GDAŃSKU!?
 • @Repsol 11:59:36
  Być może. Nikt u nas nie bada systematycznie chleba powszedniego, a co dopiero szczepionek.
  Statystyki "covid - 19"
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:54:36
  To jest pytanie :))))

  Coraz wyraźniej widzę, że jestem z innej CYWILIZACJI. Moje zachowania są w pańskim świecie nieracjonalne.
  Statystyki "covid - 19"
 • @Repsol 11:45:07
  mimo, że szprycowany jako pierwszy, i zapowiedział to rok wcześniej.
  Statystyki "covid - 19"
 • @werka1321 11:10:08
  Ów "ekshibicjonizm" służy jako dowód, i z tego powodu jest niezbędny, nie trzeba się powoływać na przykłady z drugiej lub trzeciej ręki.
  Statystyki "covid - 19"
 • @Andrzej Obserwator 11:24:25
  Proszę zacytować wypowiedzi, o które mnie Pan pomawia.

  Wyśmiewałem idiotów, którzy nie wiedzą, jak działają maseczki, udając, że ze szkół nic nie wynieśli.

  Statystycznie maseczki działają, chociaż ja sam jestem jednostkowym dowodem, że nie zawsze.

  W temacie szczepień zajmowałem zawsze inne stanowisko, niż mnie Pan pomawia. Fakt, że pod wpływem wciąż mającego się dobrze prof. Simona, zaczynam powoli zmieniać zdanie.
  Statystyki "covid - 19"
 • @rowszan 10:52:41
  ;-)))
  Statystyki "covid - 19"
 • @werka1321 10:49:28
  Nie Pani decyduje, jaki charakter (profil) ma ta witryna (portal), ponadto, moja wypowiedź była na wskroś polityczna, zawierająca jednostkowy dowód z pierwszej ręki, nie do obalenia.
  Statystyki "covid - 19"
 • @werka1321 10:47:13
  ? czy to brak zrozumienia wypowiedzi, czy przejaw jakiejś spontanicznej antypatii?

  No i sama wypowiedź nie jest jasna co do związku nowotworu z covidem.

  No i całkiem nie kumam owego przygnębienia pracą. Lepiej pracować, niż się bawić, chyba że praca jest uciążliwa, ale tu się kłania jej organizacja.
  Statystyki "covid - 19"
 • Manipulant wyszydza manipulacje
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Szanowny Panie,

  to, że pańska rodzina przeżyła covida, jak pisał Pan łagodnie, nie oznacza, że nie zejdzie z tego świata na skutek nieujawnionych dotąd uszkodzeń komórek i organów,

  ja po covidzie zostałem wrakiem człowieka, jakim byłem. W pańskich rojeniach, jeśli zejdę z tego świata, to ze starości, czy tam na inną chorobę, tymczasem to covid postarzył mnie co najmniej o 10 lat i wywołał/rozbudził inne choroby, z którymi trudno przeżyć do dnia następnego. Durni lekarze zrobili mi nawet operację, która nic nie poprawiła, bo i nie mogła, skoro nie byli mądrzejsi w diagnostyce od Pana.

  Zastanów się Pan, na ile statystyki zgonów, wszystkich, bezpośrednich i pośrednich, są ZANIŻONE!!!

  Lepiej pójść po rozum późno, niż wcale.
  Statystyki "covid - 19"
 • @kula Lis 70 20:47:14
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg

  Ile zapłaciła Japonia za radioaktywne skażenie Pacyfiku?
  Zielona agenda i plan upadku gospodarki przemysłowej
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:31:29
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg

  Nigdy nie kupowałem zniczy w biedrze czy innym markecie, przepłacając przed cmentarzem, aby dać ludziom zarobić. Jeśli pojawiało się okazyjne stoisko "dziewczynki z zapałkami", to w nim.

  Parę dni temu zauważyłem, że świeczki (wkłady do zniczy) podrożały przed cmentarzem o 50%. Ten sam producent, znany mi od lat. Uważam to za zdzierstwo. Chyba nawrócę się na supermarket.

  Ach ten PiS!!!!! Wszystko potrafi zepsuć i zdezorganizować. Tak zeźlił ludzi tymi swoimi darowiznami, że się im we łbach poprzewracało. Wygląda na to, że pozostanę bez wyboru wyborczego!!!!!
  Zielona agenda i plan upadku gospodarki przemysłowej
 • @Zawisza Niebieski 20:19:21
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Jeśli nakładają dodatkowe obciążenia na benzynę, to jest to "udacznictwo", mogliby wrócić do podatku drogowego.
  Zielona agenda i plan upadku gospodarki przemysłowej
 • Wstęp znacznie lepszy
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  niż cały cytowany gniot, zawierający prymitywną propagandę a le total.

  Dyskusje w ten witrynie dotyczą zawsze wszystkiego, na czym autorzy ani dyskutanci się nie znają, i na co w ogóle nie mają nawet cienia wpływu.

  Nikt nie zajmuje się absurdami życia codziennego, bo to zbyt przyziemne, a że daje niektórym w kość, no to co z tego? Po co ma być lepiej?

  Dla przykładu w związku z ekologią.

  Wkurza mnie, że nie mogę się wczasować w uzdrowisku, bo rano budzi mnie wycie spalinowych przeganiaczy liści. Grabkami za trudno. Elektryczny przeganiacz też nie wchodzi w grę. Mądrzy radni uchwalili, że porządek musi być, w sensie wolności od liści, a że zakłóca to spokój uzdrowiska, nic nie szkodzi. Ostatecznie uzdrowiska mają umrzeć, aby można było je wykupić za grosze.

  Nie ma możliwości odpoczynku w tzw. obecnie "rodzinnym ogródku działkowym", czyli dawnej działce pracowniczej. W jednym miejscu sto lub więcej działek, o każdej porze dnia jakiś mądrala kosi trawę spalinową kosiarką. Normalny obłęd. Działki po 300m2, do koszenia jest mniej, i potrzebne są im spalinówki. Trawnik musi być "angolski", normalny dywan. O to wszystkim chodzi, nie pietruszka, tylko dywan. Takie hobby. Działka jest potrzebna do uprawiania swojego trawnika. Koszą i koszą, a trzy czy cztery razy do roku korzystają - libacja na trawie.

  To bezmyślni ludzie tworzą innym piekło, dla swojej obłąkanej wizji świata i urojonych potrzeb. Powyższe bluzgi dotyczą skażenia hałasem drobnych narzędzi na paliwa. Smrodliwe i hałaśliwe, i tak naprawdę zupełnie niekonieczne.

  Margines życia.

  O pierwszej w nocy budzi mnie sprzątaczka ulicy. Noc w noc. Lokatorów obowiązuje cisza nocna, nie dotyczy to radnych, którzy stanowią o takim procederze.

  Prawdziwym dramatem jest prawo o ruchu drogowym, i praktyka z niego wynikająca.

  Ale to też w tej witrynie nikogo nie obchodzi.

  Nie ma sensu pisać w konstruktywnym celu, skrzyknięcia się, aby przeciwdziałać patologiom.

  Za to dyrdymałki o końcu świata są w modzie, każdy będzie dyskutować o sądzie ostatecznym. Poprawianie przykazań, to jest wzięty temat.
  Zielona agenda i plan upadku gospodarki przemysłowej
 • @demonkracja 13:53:08
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Nadmiar zgonów to przede wszystkim efekt komercjalizacji służby zdrowia, oraz poddania polskiej służby zdrowia zagranicznej konkurencji "łowców specjalistów".
  Co czeka szczepanów?
 • Żal
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  ale przed katastrofą nie przyjdzie, ani otrzeźwienie, ani przejrzenie na oczy,

  widać to też w tej witrynie, wszystkich interesują jedynie nośne dykteryjki i bluzgi,

  poważnymi, choćby drobnymi rzeczami, nikt się nie interesuje.

  Nikt tu nie interesuje się rzeczami, na które ma, lub mógłby mieć wpływ, jednie dyskusja o andronach nie tylko poza granicami wpływu, ale i poza możliwością poznawczą, czyli o sprawach, których nie sposób w tym gronie rozstrzygnąć.
  Marne Nauczanie?
 • @Światowid 13:54:39
  Dobrze, że Światowid ma kompetencje, szkoda tylko, że nie umie się wysłowić po polsku, tylko szpanuje nam tu angielskimi terminami. Za to, o ile dobrze pamiętam, celuje w blokowaniu adwersarzy.
  NEon24.pl - zmiany - Przyszłość.
 • @GPS 13:12:25
  Jasne, w aucie to wszysto jedno na jaki kolor świeci tablica, oraz czy jak kręcimy kierownicą w prawo, to auto skręca w prawo czy w lewo, to przecież rzecz umowna.

  Ludzie zjedli zęby nad wzornictwem czcionek, ale dla GPSa to wszytko jedno, jaka będzie stosowana.

  Jak to dobrze, że wypadam.
  NEon24.pl - zmiany - Przyszłość.
 • Tak na do widzenia,
  https://m.neon24.pl/4e85e35c5612bccee7597eb0a2fb1de6,14,0.jpg
  Wobec kontrowersji dopuszczalnym rozwiązaniem jest, jak już raz napisałem, postawienie na dwa interfejsy dostępu do witryny, stary i nowy. Stary, siłą rzeczy nie będzie poprawiany, a więc dostęp do dodatkowych kategorii informacji oraz funkcji będzie tylko z nowego, ale w starym będzie można nadal czytać notki i wpisywać uwagi.

  Kiedyś sputnik polska miał dobrze zaprojektowaną stronę główną. Czapki z głów. Potem jakieś psuje ją poprawiły i ja przestałem tam zaglądać, bowiem zawartość witryny jest prezentowana w sposób mało przystępny. Przestałem z powodu wzornictwa, które mi nie leży.

  W historii nE i neonu napisałem nieco porad dotyczących funkcjonowania technicznego i organizacyjnego witryny, czy też jej wzornictwa. Wszystkie moje przemyślenia to była darowizna. Jak kiedyś napisałem, nie zamierzałem dalej obdarowywać witryny, której polityka redakcyjna w kwestii promocji notek i praktycznego blokowania adwersarzy celebrytów, budzi moje oburzenie. Jest ona niedopuszczalna, ponadto witryna stała się równie tendencyjna, jak główne mendia. Witryna przestała być wolnym forum, dlatego przestałem tu pisać.

  Kwestia wynagrodzenia za porady techniczne czy wzornicze nie jest tak prosta, jak się Panu wydaje. Wynagrodzenie to jedno, a prawa autorskie to drugie. Być może można by było nie wziąć wynagrodzenia za pomysły, ale darowanie praw autorskich fundacji, która przestała wypełniać swoją misję społeczną, co to, to nie.

  Proszę również nie słuchać mędrców, wygłaszających tezy dotyczące własności wyświetlaczy. Witryna winna być czytelna zarówno na wyświetlaczu 1024x600 pod windows, jak i pod Androidem (gdzie rozdzielczość nie gra roli, tylko wielkość ekranu i ostrość wzroku).
  NEon24.pl - zmiany - Przyszłość.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031