Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 11344 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Putin zawiódł separatystów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzisiejszy apel prezydenta Rosji Władimira Putina do separatystów na wschodzie Ukrainy, by przełożyli referendum niepodległościowe planowane na najbliższą niedzielę

był dla zaangażowanych w niepodległościową walkę obywateli prawdziwym szokiem.

Reakcje, za Guardianem, były takie:

"A więc Rosja również nas porzuciła" powiedziała 58-letnia Natalia Medvedenko. "Dobra, będziemy musieli zwalczać faszystów samodzielnie, ala ja wciąż nie mogę w to uwierzyć"

W opanowanym przez rebelię Słowiańsku członek milicji, który przedstawił się jako Rustem, określił Putina mianem "tchórza", który "obawia się utraty swoich pieniędzy"..

"Zamiast pomagać tutaj Rosjanom, zdradza nas. Zapłaci za to rewolucją na Placu Czerwonym. Rosjanie nie będą stali i patrzyli na to, co się dzieje" powiedział ładując worki z piaskiem na ciężarówkę.

KOMENTARZE

  • Putin zawiódł separatystów
    Putin nikogo nie zawiódł, można mieć takie wrażenie, poczekaj pan cierpliwie.
  • ..
    To wszystko jest elementem szerszej strategii, ten wschód Ukrainy jest dzisiaj problemem dla samej Ukrainy, nie Rosji, dla Rosji może nawet lepiej że jest tam ośrodek destabilizujący ten kraj, bo przecież taka federacyjna Ukraina, gdzie w każdej chwili może rozpętać się piekło nie stanie się członkiem UE, czy NATO, a to dla Rosji jak sądzę lepiej posiadać taką strefę buforową niż graniczyć bezpośrednio ze związkiem sobie wrogim... tak sądzę ale nie upierałbym się przy swoim zdaniu, bo zbyt mało informacji można zebrać z medialnego bełkotu, w zasadzie jedna wyklucza drugą...

    Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031