Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

To już pozamiatane (+)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Malezyjscy oficiele przekazali czarne skrzynki lotu MH17 Holendrom - podaje agencja France-Presse cytując rząd holenderski.

Czyli śledztwo będą prowadzić Ci, którzy wysłali cywilny samolot nad teren wojny. Lot, który figurował na wykazie lotów jako odwołany, a potem cudownie wystartował o czasie. Lot, któremu nakazano lecieć nad Donieckiem, zamiast międzynarodowym korytarzem powietrznym, który omija donieck od południa. Wreszcie lot, który rozbił się dokładnie pod amerykańskim satelitą do kontroli przelotów rakiet na samym środku złoża gazu wartego 10 miliardów dolarów.

Doprawdy, śledztwo smoleńskie to wzór poprawności w porównaniu do tego, co obserwujemy teraz.

interesariusz.neon24.pl/post/111295,czy-powstancy-zostali-podwojnie-zdradzeni

2014-07-23 15: Czarne skrzynki zostały dalej podrzucone do Wielkiej Brytanii, Farnborough, Hampshire.

Czarne skrzynki są produkowane w taki sposób, aby byle kto nie mógł ich odczytać, tylko wyspecjalizowane laboratorium. A więc opinia publiczna jest dokładnie odseparowana od wiedzy na temat oryginalnych zapisów czarnych skrzynek, które zawsze muszą trafić do jednego z sitwy. W Europie są podobno tylko dwa, w Anglii i we Francji. Czy i jak ich zapisy zostaną zmodyfikowane ? Pokusa polityczna jest duża. Przecież chodzi o wojnę z Rosją.

 

-------------------------------------

"Z przebiegu tegoż przedstawienia można jednoznacznie wysnuć wnioski co do proweniencji jego organizatorów, bowiem - jak wykazałem uprzednio - odwołanie lotu, zmiany planu lotu, a w końcu przygotowanie techniczne dokumentów i samego samolotu musiało odbyć się na lotnisku startu samolotu, czyli Schiphol w Amsterdamie. Jest to miejsce dość charakterystyczne, bowiem wiąże się historycznie praktycznie ze wszystkimi operacjami wywiadu izraelskiego, w którym używano samolotów. Można zatem powiedzieć, że Amsterdam jest tradycyjnie ich lotniczym oknem na świat."

zezorro.blogspot.com/2014/07/kto-zestrzeli-boeinga-5-gaz-sie-ulatnia.html

KOMENTARZE

  • @AUTOR
    Jeśli banksterzy NWO, będą chcieli teraz upupić Rosję , to chyba dojdzie do wojny. Bo ile Rosja może jeszcze ustępować, aż straci wszystko?
    Nie ma wyściaja. Powinna piepsznąć bąbę atomową na łobuzów i tyle.
  • @Apacz 13:50:51
    Litości! Przecięż my się też zaliczamy do "łobuzów'...

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031