Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

@ Nadciąga wojna, już #####

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Znaki wszędzie się pojawiają, i takież są opinie, niżej opinia Paula Craiga ROBERTSA.

Nachalna propaganda, prowadzona przeciwko Rosji przez amerykański i brytyjski rząd oraz ministerstwa propagandy, tj.  "zachodnie mendia", ma na celu poprowadzić świat w kierunku wojny, której nikt nie może wygrać. Rządy europejskie muszą przebudzić się z tej beztroski, ponieważ to Europa będzie pierwsza odparowana z tytułu amerykańskich baz rakietowych, które Europa gości w celu zagwarantowania sobie  "bezpieczeństwa".

Jak donosi Tyler Durden z Zero Hedge, Rosyjska odpowiedź na „ekstra-prawnie-poprawne” orzeczenie skorumpowanego sądu w Holandii, który nie miał jurysdykcji w stosunku do sprawy, którą osądzał, które przyznało 50 000 000 000 dolarów od rządu rosyjskiego dla akcjonariuszy Jukosu, podmiotu, który dopuścił się grabieży w Rosji oraz unikania podatków, w ustach doradcy prezydenta Putina, zapytanego, co zrobi Rosja, brzmi: "W Europie nadchodzi woja. Czy ty naprawdę myślisz, że orzeczenie ma jakiekolwiek znaczenie? "

Zachód zmówił się w sprawie Rosji, ponieważ Zachód jest całkowicie skorumpowany. Bogactwo elit opiera się nie tylko na grabieży słabszych krajów, których przywódców można było kupić (czytaj John Perkins’ Confessions of an Economic Hit Man for instruction on how the looting works), ale także na grabieży własnych obywateli. Amerykańskie elity celują w grabieży swoich współobywateli i w 21 wieku zniszczyły większość klasy średniej w USA.

W przeciwieństwie do zachodu Rosja wyszła z tyranii i uwolniła się od opartych na kłamstwie rządów, podczas gdy USA i Wielka Brytania dalej nurzają się w tyranii osłanianej kłamstwami. Zachodnie elity pragną złupić Rosję, smakowity kąsek, ale Putin stoi im na drodze. Można to rozwiązać pozbywając się go tak samo, jak pozbyto się prezydenta Janukowycza na Ukrainie.

Grabieżcze elity i Neokonserwatywni hegemoniści mają ten sam cel: uczynić Rosja wasalem. Ten cel łączy zachodnich imperialistów finansowych z imperialistami politycznymi.

Nagrałem dla czytelników propagandę, wykorzystywaną w celu demonizowania Rosji i Putina. Ale nawet sam byłem oszołomiony tym, ile zdumiewających i okrutnych kłamstw zawiera publikacja brytyjskiego Economist z 26 lipca. Na okładce jest twarz Putina w pajęczynie, a jak się domyślacie, treść odzwierciedlat "Web of Lies".

www.economist.com/news/leaders/21608645-vladimir-putins-epic-deceits-have-grave-consequences-his-people-and-outside-world-web

Musicie przeczytać tę propagandę, zarówno w celu poznania  poziomu zachodniego propagandowego ścieku i oczywistego parcia do wojny z Rosją. W publikacji nie ma żadnych dowodów wspierających dzikie oskarżenia i żądanie zakończenia zachodnich "ustępstw" w stosunku do Rosji, jak również najsurowszych działań wobec Putina.

Ten rodzaj lekkomyślnych kłamstw i jawnej propagandy, które zawiera publikacja Ekonomista nie może mieć innego celu, niż judzenie świata do wojny.

Zachodnie elity i rządy są nie tylko całkowicie skorumpowane, one są szalone. Jak już wcześniej napisałem, NIE SPODZIEWAJCIE SIĘ DŁUGO POŻYĆ. W tym filmie jeden z doradców Putina i rosyjscy dziennikarze otwarcie mówią o amerykańskich planach wyprzedzającego ataku na Rosję:
financearmageddon.blogspot.co.uk/2014/07/official-warning-us-to-hit-russia-with.html
słowa z tego filmu - Sregieja Glazjewa
"Nie ma żadnych granic. Obecnie wykorzystują rakietowe wyrzutnie Grad. Tymoszenko straszyła bronią atomą. Nie było to proste wyrażenie emocji. Pociągnęło za sobą pewne reakcje nazistów. Jeśliby mieli bomby neutronowe, to z pewnością użyliby ich w Słowiańsku."

tłumaczenie z www.paulcraigroberts.org/2014/07/28/war-coming-paul-craig-roberts/

------------------------

To all peoples of the WORLD! Please be aware. AMERICA is about to Strike RUSSIA in a FAST strike to begin WW3. This is an OFFICIAL WARNING, it is no joke. ALL HUMANS must prepare. This is a MAJOR BULLETIN! ALL People on this Planet MUST cooperate together immediately or the end of this Earth will be upon us. There is to be only a small space of time. MANKIND MUST come together NOW. Stand together! Whatever Nation. America MUST reach out to Russians and all people. Wake up NOW!”
 

KOMENTARZE

 • Wojna juz sie toczy kilka lat!
  ... tylko teraz jest bliżej nas...

  http://obserwatorpolityczny.pl/?p=23988

  Pozdrawiam
 • mi tam do śmiechu nie jest
  wiadomo, że 2 wojna tak naprawdę się nie skończyła, tylko płynnie przeszła w zimną konfrontację,

  ale ta zimna wojna lada dzień może znowu wybuchnąć na gorąco.

  I właśnie z tym igramy.
 • @interesariusz z PL 18:52:01
  A mnie wszyscy uważają za waryjata jak to mówię!
  Wiem co czuł Noe!
 • propaganda swoja drogą a Putin to aniołek?
  Autor tych wypocin chyba ma klapki na oczach w stosunku do Rosji Putinowskiej. Co tu więcej mówić Rosja to kraj bandycki. Tam korupcja i złodziejstwo jest na porządku dziennym w urzędach i na szczytach władzy. Koszt wybudowania Soczi? Koszt wybudowania autostrad? Kto jest najbogatszym człowiekiem w Europie? Tak Putin. Putin pociąga sznurki i jest odpowiedzialny za ten bałagan jak i za zbrodnie wojenne jakich dokonał prowadząc wcześniejsze wojny.
  Zgodnie z powiedzeniem dasz palec to wezmą całą rękę i to się tyczy obecnej sytuacji w Ukrainie.
  Polecam obejrzeć kilka niezależnych dokumentów o Putinie moze to niektórym otworzy oczy.
  Ukryta fortuna Putina.
  Pocałunek Putina.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930