Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

USrael nie uwinie się w miesiąc

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

aby odwrócić kota ogonem w sprawie zestrzelenia Boeinga 777

Raport wstępny, który powienien według norm Międzynarodowej Organizacji Lotnictwa Cywilnego ukazać się w miesiąc od wypadku, zostanie przedstawiony dopiero we wrześniu. Daje to Poroszence czas na dokończenie akcji "antyterrorystycznej" bez potępienia jej przez światową opinię publiczną, która obecnie wydaje się domagać skończenia z "rosyjskimi bandytami" strącającymi zachodnie samoloty cywilne.

Oficjalnie wyjaśnia się, że w przypadku lotu MH17 eksperci OVV (holenderski urząd ds. bezpieczeństwa) napotkali trudności w uzyskaniu dostępu do miejsca katastrofy z powodu walk między ukraińskimi siłami rządowymi a prorosyjskimi separatystami - wyjaśnił rzecznik OVV Wim van der Weegen. Ekspertom OVV nie pozwolono dotąd przeprowadzić samodzielnych  oględzin miejsca katastrofy (powstańcy patrzyli ekspertom na ręce).

 

 

KOMENTARZE

  • wszystko zmierza we właściwym kierunku
    Międzynarodowa misja pracująca w miejscu rozbicia malezyjskiego Boeinga na wschodzie Ukrainy zostaje zawieszona ze względu na trwające tam starcia sił ukraińskich z powstańcami.

    Chodzi o to, aby jak najdłużej powstańcy byli posądzani o rozbój w lotnictwie cywilnym.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031