Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Rosja rzuca cyniczne wyzwanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

całej społeczności międzynarodowej, tym, że rosyjski konwój z ładunkiem pomocy humanitarnej wjechał w piątek na terytorium Ukrainy.

Zastępca doradcy Białego Domu ds. bezpieczeństwa Ben Rhodes oświadczył, że rosyjski konwój jest "elementem skandalicznej inwazji na ukraińską suwerenność" i w niebezpieczny sposób przyczynia się do eskalacji konfliktu. W jeszcze ostrzejszych słowach pomoc humanitarną potępili: rzecznik unijnej służby dyplomatycznej Sebastien Brabant, sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen, rzecznik Pentagonu kontradmirał John Kirby. Wjazd konwoju potępił nawet sekretarz generalny ONZ.

Według norm przyjętych przez zachodnie demokracje wjazd pomocy humanitarnej na Ukrainę bez oficjalnej zgody rządu w Kijowie jest niezgodne międzynarodowym prawem.

Mordowanie cywilów za pomocą ostrzału miast z "katiusz" i bombardowania z powietrza jak najbardziej jest (zgodne). Bezczynność społeczności międzynarodowej wobec katastrofy humanitarnej również.

Przestrzegająca u siebie praw miejszości Liltwa zwołała nawet nadzwyczajne posiedzenie Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie Ukrainy, na którym wszystkie kraje potępiły Rosję. Lepiej, aby "terroryści" z Ługańska wyzdychali z głodu i chorób, skoro katiusze nie mogą wszystkich "przerobić na zwłoki".

Obama z Merkel stwierdzili, że konieczne jest, aby rosyjski konwój opuścił terytorium Ukrainy.

Udzielenie pomocy humanitarnej domaga się wprowadzenia dalszych sankcji i izolacji Rosji.

KOMENTARZE

 • @
  Raz już żydowscy rewolucjoniści zagłodzili kawałek Ukrainy a teraz powtarzają to inni Żydzi usytuowani w kręgach decyzyjnych USA i pomagierów w Kijowie.
  No jak inaczej rozpatrywać zakaz pomocy humanitarnej głodującej ludności ze strony USA?
 • Już dawno tłumaczyłem że prawdziwym celem zachodniaków jest wymordowanie jak największej ilości Słowian.
  Wschodnich, zachodnich, południowych, nie ma znaczenia, najlepiej wszystkich. Dlatego oni tak bardzo walczą z tym konwojem, mamy umierać a nie żadne tam konwoje. Czym więcej tutaj śmierci, tym większa radość w Waszyngtonie czy Londynie.
  Podczas zimnej wojny był zakaz eksportu na tereny pod kontrolą ZSRR aparatów rentgenowskich, bo wojsko może też z nich korzystać, a to wzmacnia siłę armii. A do lat 60tych gruźlica była w Polsce poważnym problemem, występowała bardzo często, oczywiście nie tylko w wojsku. Oczywiści nasi fachowcy zrobili nasze aparaty rentgenowskie, więc mogę tylko życzyć zachodniakom - na drzewka gnidy.
 • Gwoli uzupełnienia
  Niedawno Rada Bezpieczeństwa przyjęła „innowacje prawne”- zatwierdzono rezolucje o dostawach pomocy humanitarnej do Syrii przez granicę bez zgody rządu w Damaszku.

  Zatem Rosja nie złamała prawa, wysyłając pomoc humanitarną do bombardowanych przez kijowskich zbrodniarzy miast i wsi.
 • Wiktor Jerofiejew: Putin jest bardziej liberalny niż 80 proc. Rosjan
  - Powiem rzecz straszną: Putin i jego drużyna są bardziej liberalni niż 80 proc. narodu rosyjskiego - mówi w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" Wiktor Jerofiejew. - Oznacza to, że gdyby teraz zorganizowano zupełnie wolne wybory, to dopiero dostalibyśmy nacjonalistów i faszystów - ostrzega autor "Encyklopedii duszy rosyjskiej". - Nieszczęście polega na tym, że naród jest jeszcze bardziej ciemny niż Putin - wyjaśnia.

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wiktor-jerofiejew-putin-jest-bardziej-liberalny-niz-80-proc-rosjan/ensr7
 • !
  Celne uwagi wobec międzynarodówki.
  Popieram autora
 • Pomoc
  Ewidentnie, konwoje pomocy humanitarnej nie są w interesie Żydów, ... chyba że kasza manna i sprzęt wojenny jądą do Narodu Wybranego.
 • @Kodiak 21:33:06
  Nie jestem geniuszem.
 • @Kodiak 13:02:01
  Spadaj wielka śmierdząco kupo gówna, stary degeneracie Tak się radujesz z cudzej śmierci? A jak ciebie będą zabijać, też się będziesz radował? Czy uważasz się wciąż za człowieka? Tacy degeneraci doprowadzali już nie raz do śmierci milionów. Z wami trzeba walczyć twardo o brutalnie. Na was trzeba szubienic, dużo szubienic. Jakbyś się wcześniej urodził to ze śmiechem wsypywałbyś cyklon B do komór gazowych.
 • Bezczelni łgarze i matoły przyjmujący łgarstwa za PRAWDĘ
  tzw. zachód a dokładnie to rządzący, to dno moralne, to najzwyklejsi oszuści tylko bezczelni, jak to się mówi "w żywe oczy łżą". Pierwszą generalną próbą bezczelnego łgarstwa przed całym światem było wysadzenie WTC (zawalenie się budynku z prędkością swobodnego spadania nie jest fizycznie możliwe poza jednym przypadkiem, że został planowo wyburzony). Ponieważ ta próba łgarstwa wypadła pozytywnie, musiały być następne łgarstwa na oczach ludzi ziemi: Irak, Afganistan, Serbia, Libia, Syria, Ukraina i będą następne, chyba że do Narodów dotrze ta PRAWDA o ich rządzących i zagrożeniu jakie łgarze stwarzają oraz, że znajdą w sobie siłę by łgarzy odsunąć od wszelkich decyzyjnych stanowisk.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031