Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Jeśli nie na Ukrainie, to może w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wyrośnie grzyb atomowy ?

Tak twierdzi PSL w swojej kampanii wyborczej. Ludowcy przy okazji dożynek rozdają gazetkę, w której znajduje się grafika przedstawiającą wybuch bomby atomowej z hasłem: "PiS=WOJNA", zaopatrzona również w sentencję: "Kto (...) zapewni, że jeśli rusofob Kaczyński dojdzie do władzy, to nie wyśle wbrew interesowi Polski na Ukrainę polskich żołnierzy i nie wywoła wojny z Rosją?".

Czy owo hasło ma jakieś uzasadnienie ?

Szef klubu PiS, Mariusz Błaszczak, twierdzi, że na rozpoczynającym się dziś szczycie w Newport powinna zapaść decyzja o unieważnieniu umowy między NATO a Moskwą z 1997 roku w sprawie nie tworzenia stałych baz NATO w Polsce i krajach bałtyckich, ponadto Polska i inne kraje NATO powinny sprzedawać Ukrainie broń.

Czy to tylko takie gadanie, czy niebezpieczeństwo jest realne ?
 

interesariusz.neon24.pl/post/112498,czy-na-ukrainie-wyrosnie-grzyb-jadrowy

KOMENTARZE

 • ..
  Taka prowokacja na pewno byłaby skuteczniejsza niż zestrzelenie cywilnego samolotu przez Ukraińców i nikt nie prowadziłby śledztwa, tylko od razu nastąpiłby odwet. Niepokojące jest to, że mówi się o tym od jakiegoś czasu. Przypomina mi się "prezydent gdzieś poleci..."

  Pozdrawiam (5)
 • Kijów chciałby, aby USA i NATO
  zaangażowały się w konflikt z Rosją, na tym poziomie co w Kurdystanie, tzn. loty bojowe i zrzucanie bombek.
 • Do Europy powraca tym samym zapomniana po 1989 r. metoda - odstraszanie.
  Tego właśnie pragną elity, tymczasem zwykli obywatele Niemiec są mądrzy inaczej niż Polacy - obawiają się, że ich kraj zostanie wciągnięty do wojny z Rosją. Niemcy muszą pojąć, że celem odstraszania jest właśnie zniechęcenie Rosji do wojennych działań - pisze "Frankfurter Allgemeine Zeitung".
 • !!!
  Na południowym wschodzie widzimy rosnącą w siłę organizację terrorystyczną, która popełniła straszne zbrodnie - powiedział Rasmussen dziennikarzom po przybyciu do Newport.
 • @szczurobronny 10:18:12
  To genertal Wehrmachtu Reinhard Gahlen, pozniejszy tworca BND.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930