Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
734 posty 16533 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Młodzież na majdanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

bronila "niepodległości" Ukrainy tylko po to, zeby wyjechac z kraju!!!

Dobry przedruk lepszy niż notka - tekst przeklejony z:

 marucha.wordpress.com/2014/09/07/szczyt-nato-miedzynarodowy-zyd-rozumie-tylko-argument-sily/

Filo said

Zaczęło się w 1991 roku gdy starszy G. Bush przybył do Kijowa i ostrzegał Ukraińców, żeby się trzymali Rosji, jeśli chcą się cieszyć wolnością. Nie usłuchali bo mieli tych samych doradców (Sorosa) co Polska przy Okrągłym Stole. Nazywało się to Danie Busha: Chiken Kiev.

Zaraz po utworzeniu po raz pierwszy w historii niezależnego państwa zaczęło się rozkradanie majątku narodowego i wyprzedaż państwowych firm. Zaczął się bandytyzm na Ukrainie – taki sam jak w Rosji za Jelcyna. Okradanie Ukrainy przez pejsowaych oligarchów trwało przez cały czas; aliści zaczęły się pejsy brać za krawaty. Chodziło o strefę wpływów i podział łupów.

W tych ukraińskich ‚biznesach’ brali udział oligarchy-parchy z Polski. Do władzy dochodzili coraz to inni nie tylko złodzieje ale i bandyci. Pomagały im w tym bandytyzmie oligarchy z Zachodu. i z Polski.

Po nieudanej wojnie w Syrii i nieudanych planach z Iranem, USA doszło do wniosku ze największym zagrożeniem dla ekspansji Izraela jest … Krym. Bo na Krymie miały być amerykańskie bazy, które mogłyby kontrolować nie tylko Bliski Wschód ale i Rosje (przede wszystkim). Uknuto wiec spisek przeciwko Putinowi przy pomocy dzielnych pomagierow z majdanu.

Majdan nie powstał w ciągu jednej nocy. Przygotowywali majdan od 10 lat!
Szkolono młodzież, organizowano ‚łatające uniwersytety’, rożne grupy bojówkarzy, ktorych przyuczano do tzw. Urban warfare; podobnie kiedyś robiono w Chile, a potem na Bałkanach, W Egipcie i gdzie się dało zamieszać.

Putin chciał naturalnie przechytrzyć i namówić Ukrainę do Unii celnej, bo kraj zaczął rzęzić i nagle zaczęło brakować pieniędzy na opłacanie rachunków i wypłat dla administracji. Rozkradanie Ukrainy szło pełna para. No i z ta Unia Celna Putin dal w kość, bo Europa przygotowana zresztą od dawna zaczęła obiecywać Ukraińcom gruszki na wierzbie i do tego za darmo.

Bezrobotna ale wyszkolona młodzież z tęsknota patrzyła na Europę i możliwości zarobku w Europie. Ciekawe, ze nikomu nie przeszkadzało, ze młodzież na majdanie broniła Ukrainy tylko po to, żeby wyjechać z kraju!!!

Putin zaproponował lepsze warunki pożyczki nie dlatego, ze szczególnie pokochał Janukowicza, bo właściwie go nie cierpiał, ale po to żeby sobie zabezpieczyć spokój na Ukrainie i nie dopuścić amerykańskich baz.

Bez przesady! Putin doskonale wiedział co mu Zachód przygotowuje. Nie tylko od czasów walk z muzułmanami (wahabitami ) w Czeczeni ale i Gruzji; i od czasu gdy udało mu się zlikwidować piramidy Sorosa w Rosji. Soros nie ma wstępu do Rosji a kumpel Sorosa Chodorkowski miął odsiadkę.

Soros poprzysiągł zemstę Putinowi.

Nie pomagał fakt, ze Polacy jak zwykle się poszkapili i pomagali rozprowadzać anty-rosyjskie, anty-putinowe wieści.  O ile na Ukrainie nienawiść do rosyjsko mówiących Ukraińców doszła do poziomu zboczenia, o tyle w Polsce Zachód hodował te nienawiść rożnymi sposobami. Jedna z takich prowokacji była katastrofa smoleńska. Polacy NIGDY nie wybacza Rosji tej katastrofy!. Mimo, ze niektóre próby ‚dochodzenia’ przyczyn były równie prowokacyjne jak i cala katastrofa. Doszło do tego, ze się znaleźli eksperci co pieprzyli najdziksze androny o gałązce brzózki 2 metry nad ziemia co zmiotła z samolotu wszystkie ciała pasażerów. A Jankesi i ich pomagier maja wielka wprawę w prowokacjach i ogromne historyczne doświadczenie: wystarczy przypomnieć tylko Pearl Harbour, 9/11., Monachium czy metro londyńskie.

Jakoś żaden z tych terrorystycznych zamachów nie przyniósł korzyści domniemanym terrorystom – ale pozwolił rozpętać dzika nienawiść dzikiego Zachodu do suwerennych państw.

No wiec pejsata Unia podsunęła Ukraińcom dokument do podpisania.

Do podpisania!.

Tego dokumentu nikt nie czytał bo chyba do tej pory nie został przetłumaczony na j. ukraiński.
Putin miął już rosyjska wersje i próbował namówić Ukraińców na przeczytanie tego cudownego dokumentu stowarzyszeniowego. Ale dokument zawiera 3000 stron (3 tysiące) i kto by się babrał w czytanie po rosyjsku.


A Putinowi nie należy wierzyć i pewnie to tłumaczenie było przekręcone.
Nagle ocknął się oligarcha Janukowicz, ze nie da rady podpisać tych papierów bo nie ma pieniędzy na spłacanie pożyczki.


Żeby ratować ekonomie ukraińska ten głupek – złodziej podpisał rok wcześniej umowę z Royal Dutch Oil na oddanie ileś tam tysięcy hektarów we Wschodniej Ukrainie pod odwierty. W tej transakcji maczała paluszki pejsata polska oligarchia.


Jak już wszyscy znienawidzili Putina, to wszystko co Putin miął do powiedzenia było o dupę rozbić i można było przystąpić do ataku.


Janukowicz posłuchał Putina i zaczął czytać ten cyrograf. Złapał się za głowę i powiedział Unii, ze się zastanowi bo nie może jednoosobowo podpisać tego wyroku na Ukrainę.


I nie należało dopuścić do publicznej debaty nad cyrografem!

Janukowicz NIE odmówił podpisania; prosił, żeby mu dąć czas i chwile zastanowienia. A już wszystko było przygotowane do rozpierduchy i majdan zakwitł bolszewicka rewolucja. Tłumy wyły z zachwytu, Amerykanie pojawili się na majdanie z wielki obietnicami i kanapkami. Sam pan ambasador USA zachęcał bolszewię do walki o dostęp do Europy!


Nigdzie nie pisało, ze Ukraińcy będą mieli kartę unijna. A o te kartę się głownie rozchodziło, bo chcieli mięć ‚tak dobrze jak Polacy’ i pracować w Anglii. Swoisty patriotyzm.Pojawili się tez na majdanie polscy politycy, którym należy się wielkie lanie za to ze okłamali swoich wiernych przyjaciół z majdanu. Polacy doskonale wiedzieli, ze Ukraińcy nie dostana żadnej Karty Unii. Za to kłamstwo wdzięczni Ukraińcy powinni puścić Jarkacza na golasa po śniegu i prac rózgami jak Kmicic rajców miejskich.


Atakiem na Ukrainę był majdan przygotowany pieniędzmi USA. Pani Victoria Nuland przyznała się do 5 miliardów dolarów wydanych na rozpierduche ukraińska. Sam pan senator McCain (ten co finansuje terrorystów w przeciwko Syrii i ten sam co uzbroił ISIS) – przybył na majdan, żeby dodawać otuchy i wiary w siebie demokratycznym snajperom z Izraela, którzy grasowali po majdanie i skakali po dachach strzelając do policji. Rozentuzjazmowane najemne tłumy zaś mordowały bezbronna milicje i wrzucały butelki z benzyna nie tylko na milicje ale i do parlamentu. Zdemolowano parlament, powybijano szyby; i z wielka godnością do rządzenia zabrały się o dziwo same pejsate wybrane przez panią Nuland przywódcy narodu ukraińskiego ale tylko z Kijowa. Bo przecież wschodnia Ukraina została sprzedana obcym firmom razem z mieszkańcami jak za przeproszeniem dziwka na targu z niewolnicami. I nie miała nic do powiedzenia. Awanturnicy na majdanie dostawali po 50 dolarów dziennie a po 200 za strzelanie do ludzi.


Nowe ‚władze’ wymyśliły, ze na terenach gdzie nigdy nie mówiono innym jak rosyjski językiem, należy zabronić kategorycznie posługiwania się językiem ojczystym. Testy językowemiały być przeprowadzone dla wszystkich obywateli Ukrainy, którzy od pokoleń mówili tylko po rosyjsku.


Z Krymu wyjechały autobusy do Kijowa, żeby na majdanie zaprotestować przeciwko jawnej dyskryminacji obywateli Ukrainy. Autobusy zostały zniszczone a pasażerów ciężko pobito i przez szpital wracali na Krym.


A tymczasem na majdanie wszystko było przygotowane i zapięte na ostatni guzik, łącznie z tym ze pedał Ljaszko rozdawał widły na majdanie, tak żeby pokazać Putinowi, ze Ukraina od zarania dziejów była kulturowo silnie związana z Zachodem.
Miały świadczyć o tym widły Ljaszko, które SA w herbie Ukrainy jako trizub.
(dwa zuby uzhe potierali)

KOMENTARZE

 • ------- po prostu ! --dla LEPSZEGO JUTRA NAS !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=HZjpWQir3TU&list=UUkHf2sjxhcOUDdvs7zaU2LA
 • A co o tej "wojnie Putina" myślą Ukraińcy? [badania opinii publicznej]
  Zbliżają się wybory na Ukrainie.

  Ta wojna wywołuje Nienawiść Ukraińców do Rosji i dzieje się to [na taką skalę pierwszy raz] z pewnością wg planu wszystkich zainteresowanych tj Putina, USA i UE. Ta wojna "wykuwa" łapskami żydów, nowy "Naród Ukraiński", podobnie działo się w Gruzji od 2003 roku.

  Opinia publiczna Ukrainy jest przedmiotem nieustających badań w czasie tej wojny. Wystarczy spojrzeć na pierwsze 13 stron tego Badania Opinii, żeby się o tym przekonać.

  http://www.iri.org/sites/default/files/2014%20April%205%20IRI%20Public%20Opinion%20Survey%20of%20Ukraine,%20March%2014-26,%202014.pdf
 • @Arjanek 15:33:10
  Co nas to interesuje? Powinniśmy raczej zainteresować się jak bardzo nas to dotyczy? W wojnę Polska została już wplątana, ziszcza się na naszych oczach wieczna wojna z Eurazją Orwella. Pamiętajmy, że Orwell to Anglik i dla niego "daleka wojna" to dla nas może być bliska, a nawet tutejsza. Pocieszam się, że mieszkam w Wielkopolsce, gdzie są interesy niemieckie. Ponadto na zachód od Wisły (Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań) osiedlają się eskimosi, bo nad Jordanem będzie także gorąco, jakby nie było, świątynia musi być znów zburzona, a realizacja przepowiedni to to, co bawi(lepszego słowa nie znalazłem) "oświeconych" tego Świata. Żal mi wschodu Polski, bo został spisany na straty, od dawna Polska "B" była niedokapitalizowana, jakoś inwestycje infrastrukturalne omijały tamtą część. Głupie, ale jednak pocieszenie, że zostałem przeznaczony do niewoli, zamiast do eksterminacji.
  Ta cała szopka została dawno zaplanowana. Piramida kredytowa i dolar muszą się zawalić, a rozwiązaniem jest wojna, najlepiej permanentna co to społeczeństwa "demokratyczne" zamknie w kaganiec strachu, a komisarze jewrounijni i bananowi będą przewodnikami (na rzeź ekonomiczną i fizyczną)bydła w tych trudnych czasach.

  Czy możemy coś zrobić? Kto? Ja, Pan, Pani? jest nas trzech, no może ze 3000.. reszta ma taniec z gwiazdami i playstation, co "bystrzejsi" mają TVN24.. może racja, że jesteśmy skazani na zagładę i niewolę, tylko szkoda tych 3000.. :((

  P.S.
  Plan zakupów łodzi podwodnych dla polskiej armii, to nic innego jak zakup środków ewakuacji dla wybrańców, co to do Brukseli jeszcze nie spierdolili..
  Sprawy przyspieszają, i już nie ma pytań "czy?" tylko "kiedy?"
  moim zdaniem 5lat, to mój wielki optymizm..
 • @wk..ny 22:32:00
  "zostałem przeznaczony do niewoli, zamiast do eksterminacji."

  nie wiem, co lepsze. Ten codzienny wstyd, że jest się jest polnische schweine będzie dobijający.
 • @interesariusz z PL 08:33:08
  mimo wszystko wolę żyć, ale to i tak nie mój wybór.. :( niestety, ale nie mamy na to żadnego wpływu..
 • @wk..ny 22:32:00
  już wiele lat temu chodziły słuchy, że niemiecki kapitał ma inwestować tylko w zachodniej Polsce. Pewnie to jest prawdą, choć nie znam statystyk w tym temacie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031