Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 15.10.2014r

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyjdzie Bandera, wprowadzi porządek

Pięć tysięcy radykałów zebrało się w centrum Kijowa, w dniu święta wszystkich banderowców - rocznicy powstania zbrodniczej UPA - odbyły się burdy i potyczki neobanderowców "Swobody" z policją pod siedzibą Wierchownej Rady.

Nazistowska "Swoboda" przymuszała radę do uznania UPA jako formacji biorącej udział w wojnie  wyzwoleńczej Ukrainy i o zrównanie upowców z weteranami Armii Czerwonej. Mają mieć dodatki kombatanckie.

Transparenty głosiły między innymi

Nasz ziemia, nasi bohaterowie


Oni wojowali za nas

 

Jednakże w rozrubie brałli udział jezszcze inni szatani, a z braku czasu nie udało mi się wyłowić całokształtu rozgrywek. Może szanowni dyskutanci pomogą.

Wobec rozejmu na wschodzie, który chyba mimo czarnowidztwa pesymistów się utrzyma, front w Kijowie ma decydujące znaczenie dla przyszłości Europy.

Polacy wciąż nie mogą zapomnieć Rosjanom Katynia, a zdają się planować własną przyszłość w "jednym państwie" z Ukraińcami, zapominając krzywdy, jakich doznali. Czy ta świadomość przyszła sama z siebie, czy została nam wmówiona. Jeśli to drugie, to dlaczego tak  łatwo poszło?

KOMENTARZE

 • @trojanka 09:08:35
  witam wszystkich,do poczytania "Dostarczanie demokracji
  Strategia tak zwanych „koni trojańskich” czyli organizacji wchodzących do danego kraju z zamiarem jego destabilizacji, sięga pierwszej „kolorowej rewolucji” w Gruzji oraz obalenia Slobodana Miloszevicia w Serbii. Serbia, a wówczas w zasadzie jeszcze Jugosławia, była poligonem doświadczalnym do eksportu amerykańskich wpływów. Niemal z dnia na dzień powstała zrzeszająca głównie studentów organizacja OTPOR..."
  http://lewica.pl/index.php?id=29253&druk=1
 • @szuwarek14 09:17:19
  kolejny haracz od Polaków dla Johna Kerry`ego a ile wypucuje z Upainy to można się tylko domyślać, niekończące się źródło dochodów
  http://biznes.onet.pl/heinz-zainwestuje-w-pudliszkach,18490,5661043,1,prasa-detal
 • @szuwarek14 09:20:12
  od jakiegoś czasu różne sygnały porozumienia obu Korei, była nawet mowa o sensie zjednoczenia, rejon Azji i Pacyfiku coraz częściej wysyła sygnały że amerykański sęp mu ciąży i jeszcze ci pajace z Australii w kieszeni kongresu USA
  "Korea Południowa i Północna po raz pierwszy od 7 lat przeprowadziły rozmowy na wysokim szczeblu"
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_15/Korea-Poludniowa-i-Polnocna-po-raz-pierwszy-od-7-lat-przeprowadzily-rozmowy-na-wysokim-szczeblu-6926/
 • @szczurobronny 09:24:31
  Bóg kijowskiej junty...
  "this is god of kiev junta ... Lets see how many hidden symbols you can find on this image .. go!"
  https://www.facebook.com/TruthfromUkraine
 • @trojanka 09:33:33
  szkoda tej Ukrainy
  http://odyssynlaertesa.files.wordpress.com/2013/12/ukraina-jerzy-wasiukiewicz.jpg
 • @szczurobronny 09:46:16
  Leonid Savin: Lobbing, jako najwyższa forma korupcji czyli… Rewolucję raz poproszę!
  "Kiedy w grę wchodzą ogromne pieniądze, Amerykanie są w stanie pracować nawet na szkodę swoich sojuszników. Niedawno w dziennikarskim śledztwie „New York Times” przedstawiony interesujące informacje o tym, jak niektóre kraje wykorzystują chciwość amerykańskich polityków w swoich własnych interesach. Przytoczono przykład, jak wiceprezes i dyrektor programów polityki zagranicznej w Brookings Institution, Martin Indyk, odpowiedzialny za prowadzenie rozmów izraelsko-palestyńskich (a raczej za ich brak) otrzymał od rządu Kataru czek na 14,8 miliona dolarów, by pomyślnie sfinalizować „misję”!

  Jest jeszcze inny, na pierwszy rzut oka paradoksalny, przypadek. Jeden lobbysta z kręgu znanych polityków USA zajmuje się działalnością w interesie Kataru, inny natomiast uważa za swój obowiązek walkę z nim. Oczywiście w zamian za określone honorarium. Ten emerytowany generał, Jack Keane, pomimo podeszłego wieku, radzi sobie z obsługą wielu klientów. Jest on jednocześnie specjalnym doradcą prywatnej kompanii wojskowej Academi, członkiem zarządu największego producenta czołgów i samolotów General Dynamics, partnerem inwestycyjnej firmy SCP Partners, zajmującej się zamówieniami w dziedzinie obronności, analitykiem wojskowym w telewizji Fox, a także dyrektorem własnej firmy konsultingowej GSI LLC. J. Keane lubi mówić w mediach o tym, jak Katar wspiera uzbrojenie islamskich grup terrorystycznych na Bliskim Wschodzie. Jednak według dziennikarzy z Nation, źródłem tego typu wypowiedzi jest fakt, że największym partnerem PMC Academi na Bliskim Wschodzie są Zjednoczone Emiraty Arabskie – rywal Kataru.

  Można przytaczać przykłady tego, jak Stany Zjednoczone i ich sojusznicy z NATO przekupują polityków i ekspertów z innych krajów. W szczególności, gdy robi się to w celu promowania interesów NATO przez Radę Atlantycką, która od 2008 roku otrzymuje fundusze z 25 państw – członków NATO. Przedstawicielstwa Rady Atlantyckiej znajdują się także w krajach, które nie są członkami NATO, takich jak Czarnogóra i Ukraina. Petro Poroszenko, prosząc o wojskowe wsparcie dla Ukrainy, podczas swojej wizyty w Stanach Zjednoczonych w dniach 18–19 września, wystąpił nie tylko w Kongresie, ale również przed Radą Atlantycką. Różnorodne programy Rady Atlantyckiej obejmują wszystkie regiony świata i skupiają się na wielu populacjach. Priorytetem w ich działaniu jest praca z młodzieżą i szkolenie nowych przywódców – motoru przyszłych „rewolucji”.
  http://odyssynlaertesa.wordpress.com/category/polityka-i-geopolityka-lacznie-z-militarna/
 • @szczurobronny 09:46:51
  @szuwarek14 09:44:24
  Dlaczego takie coś nie jest kasowane od razu?
  - bo niestety jest zakaz aborcji
 • @trojanka 09:55:09
  kartoszki już obrane???
 • @szczurobronny 10:01:00
  "Rada Najwyższa Ukrainy siedem razy odrzucała projekt ustawy czyniący z Bandery bohatera narodowego. "
  - najlepszy komentarz:
  "To nic straconego,trzeba te ustawe przedstawic sejmowi w Polsce ktory oglosi bandere polskim bohaterem narodowym a w dalszej perspektywie - swietym."
  https://www.facebook.com/donetskrepub
 • @argoo 09:46:07
  Dziadek dalej zły za akcje "Wisła"?
 • @szczurobronny 10:04:29
  zakłady Jużmasz w Dniepropietrowsku padają a Ukry "walczą o demokrację", analogicznie było w Polsce, ulica na zmianę wiwatowała, łaziła na spędy organizowane przez kościół lub niszczyła hale produkcyjne a międzynarodowy rzyd wywoził, skrobał nowe Akty notarialne i ustalał nową władzę w Polsce
 • @argoo 10:19:24
  https://i.duckduckgo.com/i/240ccdc6.jpg
 • @szczurobronny 10:19:58
  a przy okazji "Lewis Bernstein Namier. Urodzony w bogatej rodzinie żydowskiej jako Ludwik Niemirowski. Studiował we Lwowie, Lozannie. W roku 1906 Niemirowski wyemigrował do Wielkiej Brytanii, gdzie kilka lat potem uzyskał brytyjskie obywatelstwo (1913 rok). W latach 1914-1915 walczył w jednostce strzelców brytyjskich na froncie pierwszej wojny światowej, został jednak zdemobilizowany z powodu wady wzroku.
  Następnie Namier zajmował wysokie stanowiska w brytyjskich ministerstwach propagandy (1915-1917), informacji (1917-1918) oraz w ministerstwie spraw zagranicznych (1918-1920). Na konferencji w Wersalu rząd brytyjski powierzył Namierowi funkcję specjalisty od spraw polskich. Był głównym antagonistą Romana Dmowskiego i wrogiem odradzającej się państwowości polskiej. Był głównym winowajcą sfałszowania linii demarkacyjnej zwanej linią Curzona, którą przekazano do akceptacji przedstawicielom dyplomacji sowieckiej. Sfałszowany przez Namierowskiego wariant linii odcinał od Polski - Lwów i zagłębie naftowe w okolicach Drohobycza."
  - to samo plemię już z "piękną opozycyjną kartą wydaną przez CIA" zadbało żeby nadal nie była usankcjonowana granica na Odrze i Nysie, Ukraińcy wywołali zawieruchę sponsorowani przez USRael a skutkiem może być utrata Śląska i Pomorza bo że Lublina i Przemyśla to oczywiste, Polacy sami zaczną stamtąd uciekać
 • @szuwarek14 10:28:07
  http://heavy.com/social/2014/03/russia-invades-ukraine-conflict-putin-memes-gifs/4/
 • @argoo 10:32:33
  http://funnyrussians.com/wp-content/uploads/2012/09/InSovietRussia33.jpg
 • @trojanka 10:32:02
  ruSSkie cepy krym ukradły
 • Formuła 1 w Soczi ekstra!!
  http://zyalt.livejournal.com/1183036.html
 • @trojanka 10:24:32
  sankcje prędzej czy później będą zniesione bo wymuszą to korporacje, zwłaszcza jeśli chodzi o sektor finansowy czy high-tech bo te sektory są bardziej zależne od Rosji niż to propaganda wciska, poza tym Rosja to potęga technologii atomowych natomiast handlarze artykułami spożywczymi niech się nie cieszą, Rosja nie zerwie kontraktów z Ameryką Południową i Azją,byłaby głupia żeby za grzechy Waszyngtonu sama podłożyła swój wizerunek rzetelnego kontrahenta, jak an razie widać że rosyjskie opanowanie zwróciło uwagę świata i jest magnesem przyciągającym coraz więcej inwestorów, po drugiej stronie mają chaotyczne, agresywne i nieobliczalne USA ze swoimi zaszantażowanymi satelitami
 • @argoo 09:53:47 do redakcji
  dlaczego nie wykasujecie tego idioty i trolla - zaśmieca ten portal
 • @trojanka 10:39:46
  zobaczyć zielonego icka z rana - bezcenne
 • @argoo 10:32:33
  spier... szmato banderowska na Ukrainę walczyć tchórzu, Tu tylko jesteś błazdem prymitywie... Wykasuje go ktoś wreszcie ?
 • @argoo 10:57:38
  dzielni Rosjanie w Noworosji przerabiają takich tchórzy banderowskich, jak ty szybko na ścierwo. W opowiadaniu bajeczek jesteście wy banderowcy zwłaszcza mocni, jak i mordowaniu bezbronnych. Chcesz tym tu zaimponować kanalio ?
 • @trojanka 10:56:08
  http://www.putin-hujlo.com/
 • @szczurobronny 10:53:52
  http://stopputler.org/index.php/forum/other/4-putin-hujlo
 • @szczurobronny 10:45:31
  http://raznyeludi.com/
 • @argoo 10:52:04
  Slava Ukraine! Geroyam Slava!
  Gniloj rashistskoj nechisti
  zagonim pulyu v lob
  otreb'yu chelovechestva
  skolotim krepkij grob
 • @szczurobronny 10:57:21
  kto wspiera ruSSki terroryzm tak kończy???
 • @szczurobronny 11:03:06
  http://www.freakingnews.com/pictures/112000/After-Shots-Then-I-ll-show-you-mine--112336.jpg
 • @szczurobronny 11:03:06
  http://www.freakingnews.com/pictures/118500/Pretty-Putin--118916.jpg
 • @szczurobronny 11:01:40
  http://www.freakingnews.com/NEWSWEEK-DECLARES-PUTIN-PUBLIC-ENEMY-NUM-Pictures-130855.asp
 • @szczurobronny 11:09:05
  białoruś z nami!!!!!!https://www.youtube.com/watch?v=EejH86mL9-M
 • @szczurobronny 11:09:05
  kolejny debil do zwinięcia na granicy hahahahaha
 • @szczurobronny 11:09:05
  jeszcze daj tego przygłupa lemanskiego do kompletu!!! hahahaha
 • @szczurobronny 11:20:13
  ''To bydło trzeba jak najszybciej wypalić ogniem'' święta prawda! dopóki to bydło nie rozleje się na europę!!!
 • @szczurobronny 11:24:03
  daj zdjęcie tego patałacha z kolczykamii pierścionkami!!!on tam chyba pojechał robić za diewoczkę???
 • @szczurobronny 11:24:03
  tania propaganda!nabazgrane do zdjęcia!
 • @szczurobronny 11:33:49
  ten rudy cymbał co się odgrażał że do Polski przyjedzie???hahaha chyba na oklep na lemańskim
 • @szczurobronny 11:33:49
  barwy te same i kto tu jest faszystą debile????http://i57.tinypic.com/ta0adv.jpg
 • @szczurobronny 11:33:49
  http://i61.tinypic.com/a57u47.jpg ciekawa naszywka????
 • @szczurobronny 11:33:49
  http://i60.tinypic.com/2nr0g1z.jpg barwy te same!
 • @szczurobronny 11:33:49
  http://i62.tinypic.com/2my47ip.jpg 5piw dla mnie i dla ivana hahaha
 • interesariusz
  Pan jest właścicielem tego bloga i do Pana obowiązków należy dbanie o jego czystość.
  Tymczasem wtoczył się tutaj jakiś pijany naćpany obszczymurek i rzyga na wszystkie strony.Jak długo jeszcze będziesz Pan tolerował tą gnidę.
  Niech Pan się nie zasłania adminami ,to Pan powinien wywalać takich debili i nie będzie to miało nic wspólnego z cenzurą.Chwasty trzeba wyrywać od razu i to wraz z korzeniami.
 • @argoo 11:57:08
  Banderowcy z Doniecka

  Dalej, między Pierwomajskim a Donieckiem, jest już tylko miejscowość Pisky. To wysunięta pozycja ukraińska, która zabezpiecza żołnierzy broniących się na donieckim lotnisku. Dojechać do Pisków nie jest łatwo, drogi są pod ostrzałem. Potrzebna jest wojskowa eskorta.

  - Zachowujcie dystans 30 metrów, jedziemy szybko - powtarza żołnierz jednego z ochotniczych batalionów.

  Ruszamy za ich samochodem. Po 10 minutach jesteśmy na miejscu i od razu słyszymy pobliskie eksplozje. Z Pisków do Doniecka jest zaledwie 1,5 km, niewiele więcej dzieli nas od krańca pasa startowego lotniska. Pozycje rebeliantów znajdują się tylko 800 metrów od ukraińskich, czyli w zasięgu ręcznej broni automatycznej.

  W Piskach pozycje zajmują żołnierze 93. brygady zmechanizowanej oraz ochotnicy z batalionów Prawego Sektora i OUN. Nacjonaliści? To nie takie proste.

  - Połowa żołnierzy trafiła do batalionu OUN nie z pobudek ideologicznych. Po prostu chcieli walczyć. Jeszcze rok temu na wielu z nich nazwisko Stepana Bandery działało jak płachta na byka - opowiada Borys Humeniuk, w cywilu pisarz i poeta, a w wojsku zastępca dowódcy batalionu OUN. - Ludzi przyciąga autorytet dowódców i świadomość, że jednostka bierze udział w walce, a nie pozoruje działanie. Dlatego do batalionu OUN przeszło wielu z innych formacji ochotniczych.

  - My straszni nacjonaliści, do tego część ze wschodu - mówi ironicznie po rosyjsku chłopak o pseudonimie "Donieck". Wiadomo, skąd pochodzi.

  Na linii frontu język nie ma znaczenia. Ukraiński miesza się z rosyjskim. Wielu ochotników ma za sobą Majdan, nie tylko kijowski, również doniecki.

  Problemem na froncie są zjawiska, które występują na wojnie niezależnie od ideologii - alkohol i maruderstwo.

  - Nie ma się co oszukiwać, są bataliony, w których brakuje dyscypliny. My nie tolerujemy alkoholu - opowiada Borys z batalionu OUN.
 • @szczurobronny 11:33:49
  do poczytania:
  "Czy Jan Olszewski dopuszczał oddanie Niemcom części Polski?
  ...„Czwórka” próbowała przekonywać, że Niemców niejednokrotnie w przeszłości spotykała terytorialna niesprawiedliwość ze strony państwa polskiego, twierdząc, że już w roku 1921 miały miejsce krzywdzące dla Niemców i niezgodne z wynikami plebiscytu decyzje ostateczne dotyczące Górnego Śląska. Podobna „niesprawiedliwość” wydarzyła się po II wojnie światowej, kiedy to część radzieckiej strefy okupacyjnej, (została) oddana przez ZSRR pod administrację polską wbrew protestom zachodnich aliantów (przerażające, że ukryci sygnatariusze omawianych dokumentów posługiwali się tym samym językiem, co środowiska ziomkostw mówiące o „terytoriach pod polską administracją”, a nie „terytoriach państwa polskiego”!) [...]
  Na koniec, za Encyklopedią Solidarności, warto ujawnić nazwiska polityków kryjących się za zbiorowym pseudonimem: „Czwórka”. Tworzyli ją wówczas: Zdzisław Najder, Jan Olszewski, Jan Józef Szczepański oraz Andrzej Kijowski. Wszyscy zapisali czarne karty w historii Polski. Warto by na nowo napisać ich życiorysy, tak, by najnowsza historia zaczęła wreszcie układać się w logiczną i prawdziwą całość."
  http://www.ekspedyt.org/krzysztof-zagozda/2013/12/01/20760_czy-jan-olszewski-dopuszczal-oddanie-niemcom-czesci-polski.html
 • @argoo 12:03:32
  Terroryści rozstrzelali załogę karetki - nikt nie przeżył.

  10 października 2014 roku ok. godziny 21.00 w czasie transportu chorego do 1. miejskiego szpitala miasta Donieck na trasie Donieck - Zaporoże na punkcie kontrolnym terrorystów koło osiedla Szerokie rozstrzelano zespół pomocy medycznej w składzie: lekarz Irena Docenko (1965) i kierowca Iwan Kandel (1956), oraz chorego. Wszyscy zginęli.
  W związku z tym Mœinisterstwo Ochrony Zdrowia Ukrainy informuje, że ostrzał personelu medycznego podczas wykonywania służbowych obowiązków jest najbardziej cynicznym przestępstwem, które narusza wszystkie cywilizowane normy ludzkości ruscy to bydło bez zasad
 • @argoo 12:04:59
  http://m.neon24.pl/c6d199a4663bf913ad678f5910f54652,14,0.png
 • @matterhorn 12:02:13
  nie naćpany, napełniony ideologią Solydarnoszczy i wielokrotnie zakorkowany przez proboszcza żeby się nic nie wymskło
 • @szuwarek14 12:11:04
  Dwie strony potwierdzają, że do walki o lotnisko w Doniecku przyłączyło się ruskie wojsko.
  45 dywizja pułku Kubinka i 137 dywizja pułku Ramzan

  Ostrzelano z Grada wioskę pod Mariupolem.Pocisk trafił w kondukt żałobny.Zginęło 7 cywili. ruSSkie nazistowskie bydło!
 • @szczurobronny 12:17:01
  http://yukon.neon24.pl/post/113900,rosyjska-agresja-to-nie-tylko-putin-to-archaizm
 • @szczurobronny 12:17:01
  Jestem stałą czytelniczką wiadomości z wojny domowej na ukrainie. Nigdy nie komentowałam, zawsze tylko czytałam ale teraz proszę i proponuję, aby ignorować trolla argoo. To typowy ukrainiec ze znajomością języka polskiego. Brak elementarnych zasad kultury wypowiedzi i ogromne chamstwo tego trolla, to jego znak rozpoznawczy. Ignorować, nie opowiadać na zaczepki, dopóki ktoś z administracji go nie zbanuje. Jego celem jest zdezorganizowanie komentarzy pod postem.

  Pozdrawiam
 • @LordConqueror 12:41:15
  pozdrawiam!czytałem i czytam!tacy "ludzie" jak ta banda 11.11 będą z płaczem obchodzić 1 rocznicę spalenia ruSSkiej budki spod ambasady!jeszcze raz ukłony dla Pana
 • @LordConqueror 12:47:52
  Wojna domowa na Ukrainie 15.10.2014r- 39 dzień rozejmu.

  "Wykład"

  http://adnovumteam.wordpress.com/2014/10/15/wojna-domowa-na-ukrainie-15-10-2014r-39-dzien-rozejmu/comment-page-1/#comment-174

  "Linki"

  http://kodluch.wordpress.com/2014/10/14/14-10-2014-polnoc/
 • @szczurobronny 12:45:52
  Nie zauważać, robić swoje, pisać dalej. Zgłaszać nadużycia.
 • @argoo 11:57:08
  Ale nic nie poradzisz, to i tak nasz kuzyn.
 • @argoo 12:33:47
  Jak sam widzisz to fałsz
 • @szczurobronny 12:26:27
  szczurze wyjątkowo masz racje
 • @nelly blue 12:50:58
  Nie zauważać, robić swoje, pisać dalej. Zgłaszać nadużycia,dzisiaj 15 rubelki na koncie;)
 • @LordConqueror 12:47:52
  https://www.youtube.com/watch?v=LD-zxaHDkvI
 • @argoo 12:24:47
  no i zaśmieciłeś ty kanalio ten portal. Przy odejściu AdNovum nie było zbyt jasne, skąd wiatr wieje - to wyglądało na jego focha. A że za tym jest coś więcej, można było się zoriętować po tytułach innych artykułów. Najwyraźniej właściwiel tego portalu dostał kasę na małe zmiany w polityce. Jeszcze nie jest tak, jak na interii,m czy onecie, gdzie prowadzi się jawną propagandę wojenną, korzysta masowo z klakierów i ich wspomaga. Czy do tego to tu zmierza ?
 • @Płachtycz 12:55:25
  mów za siebie
 • @szczurobronny 13:04:45
  ma białko w kąciku
 • @argoo 12:14:55
  "dywizja pułku" ! Może batalion drużyny?
 • @danekbb 13:05:21
  to ty u tego szpiega AdNovum się produkujesz!brusek też tylko zmienił nazwę!
 • @LordConqueror 12:55:53
  Jakie ruskie? Wg osób takich jak pan nie mozna mieć normalnych poglądów, od razu nazywane są one "ruskie". Podejrzewam, ze pan nie jest Polakiem, tylko używa polskości i polskich symboli do antypolskich działań. Właśnie, trzeba mieć trochę oleju w głowie, mądrości i znajomości polityki i historii oraz trochę inteligencji, by móc powiązać fakty. Panu tego wszystkiego, jak widać brak. Przez takie osoby jak pan, podające się za niby "patriotów" mieliśmy rozbiory. To jest głupota i krótkowzroczność.
 • @nelly blue 13:12:43
  do mopa !!!!
 • AdNovum kontynuuje swój cykl
  Szanowny Panie interesariuszu!

  Wobec faktu, że AdNovum kontynuuje swój cykl na innym portalu
  http://adnovumteam.wordpress.com/2014/10/15/wojna-domowa-na-ukrainie-15-10-2014r-39-dzien-rozejmu/
  posługiwanie się nadal przez Pana tytułem jego cyklu zakrawa na kradzież jego pomysłu. Sugeruję zmianę tytułu.
 • @wdakra 13:18:40
  następna swołocz od AdNovum-WYPAD wdraka bo będzie draka!
 • @LordConqueror 13:19:37
  "gadał dziad do obrazu a obraz ani razu";)
 • @LordConqueror 13:22:12
  nahajką bydło z czworaków milordzie!
 • @szczurobronny 13:04:45
  co ona taka kostropata?hiv-a ma czy co?zresztą możliwe bo u ruskich mnogo i hiv a i ćpuństwa!
 • @szczurobronny 13:38:13
  ciebie to chyba na porodówce w głowę zamiast w dupę klepnęli
 • @szczurobronny 13:08:14
  http://i61.tinypic.com/a57u47.jpg ach ci roSSjanie,te mundury
 • @LordConqueror 13:19:37
  Kto mi każe widzieć w Rosji przyjaciela? W polityce nie ma przyjaciół. Na chwilę obecną Polska nie ma żadnych przyjaciół a tacy jak pan pomagają jej jeszcze zatonąć, chociaż trochę utrzymuje się na powierzchni. Polska ma się kierować swoimi INTERESAMI a nie w imię śmiesznych emocji i uprzedzeń, dawać wykorzystywać jak naiwne dziecko. Myślę, że to panu nieźle płacą za utrzymywanie takiej linii „patriotycznej” dzięki której Polaków wyciska się jak przysłowiową cytrynę przez tych, którzy kierują się właśnie interesami a nie miłością do Polski. Wyjdziemy na tym jak Zabłocki na mydle. Ale przekupne władze na to pozwalają a pan przyklaskuje zakłamanej propagandzie. Ile nasz naród jeszcze wytrzyma? Ludzie na potęgę uciekają za granicę. Jesteśmy okradani i ogłupiani na każdym kroku. To, ze Rosja była naszym wrogiem, nie znaczy, ze ma być nim zawsze. Francja i Anglia kiedyś ze sobą walczyły, Niemcy i Francja też. Sojusze się zmieniają. A najlepiej być neutralnym krajem i postępować według zasady pokorne cielę dwie matki ssie. Natomiast z taką nienawiścią i zacietrzewieniem, to pan jest kimś w rodzaju zdrajcy albo co podejrzewam, po prostu nie jest pan Polakiem, tylko jakimś agentem, który robi zamieszanie i działa na niekorzyść Polaki, żeby po prostu ją definitywnie utopić.
 • @szczurobronny 13:43:06
  bełkot
 • @szczurobronny 13:43:06
  idź do AdNovum może cię pogłaszcze po ogonie hahaha
 • @wdakra 13:18:40
  Przez pewien czas nie kontynuował, na szczęście skorzystał z różnych dobrych rad. Interesariusz nie tyle kradnie pomysł ile kontynuuje cykl, dając możliwość wymiany informacji.

  @szczurobronny 13:08:14
  dzięki, hau, hau
 • @szuwarek14 09:29:12
  112 Ukraińców wpadło w zasadzkę Kozaków. "Krytyczna sytuacja, zabici i ranni" http://www.tvn24.pl/112-ukraincow-wpadlo-w-zasadzke-kozakow-krytyczna-sytuacja-zabici-i-ranni,478228,s.html
 • @szczurobronny 13:48:44
  http://wiadomosci.onet.pl/prasa/bieslan-sceny-z-dzieciecego-koszmaru/s08kd niech się ze swoich wewnętrznych rozliczą
 • @Kula Lis 62 13:54:15
  wiarygodne żródło że hoho
 • @Płachtycz 13:49:48
  Cykl wymyślony przez kogoś innego i kontynuowany przez pomysłodawcę gdzie indziej.
  To dla mnie kolejne rozczarowanie, bo zakładałam dobrą wolę p. interesariusza.
 • @szczurobronny 13:48:44
  "Odstrzelimy was, żeby ich rachunek się zgadzał"

  Analogii miało być więcej. Również w Biesłanie (tak jak na Dubrowce) prowadzono z terrorystami chaotyczne negocjacje. Rozmawiało z nimi kilka osób, m.in. wezwany przez władze Osetii eksprezydent Inguszetii, Rusłan Auszew. Zdołał on wyprowadzić ze szkoły ponad 20 matek z małymi dziećmi.

  Potem niektórzy rosyjscy oficjele oskarżali go o współpracę z terrorystami. Auszew wyniósł bowiem ze szkoły żądania napastników – domagali się oni wycofania Rosjan z Czeczenii. Tymczasem władze zdążyły już skłamać, że terroryści żadnych żądań nie wysuwają.

  Skalę kryzysu władze fałszowały od początku. Najpierw podawały, że w szkole jest 150 zakładników. Potem oświadczyły, że dokładnie 354. Zważywszy na rosyjską praktykę działania w podobnych sytuacjach spekulowano potem, że władze z pełną świadomością zaniżały te liczby, aby móc konsekwentnie zaniżać liczbę ofiar ewentualnego szturmu.

  Jeden z negocjatorów twierdził, że terroryści byli niemal przekonani do wypuszczenia dzieci poniżej siódmego roku życia. Ale wpadli w szał, gdy dowiedzieli się, że władze zaniżają liczbę zakładników. Zaczęli krzyczeć, że skoro władze doliczyły się 300 uwięzionych, to oni zaraz "odstrzelą" całą resztę, żeby "rachunek się zgadzał".

  Do Biesłanu negocjatorzy próbowali ściągnąć wspomnianego Asłana Maschadowa. Od początku nazywał on atak "barbarzyńskim" i odcinał się od działań terrorystów, ale istniała pewna szansa, że ci akurat jego posłuchają. Ścigany jednak przez Rosjan Maschadow domagał się gwarancji nietykalności. A poza tym Moskwa nie mogła sobie pozwolić, by ktoś taki jak Maschadow miał udział w ewentualnym zażegnaniu kryzysu.
 • @LordConqueror 14:07:00
  do kogo Szanowny uskutecznia..?to bydło 17 IX obchodzi dzień wyzwolenia!
 • @argoo 14:12:13
  Ukraina: bojówkarze ostrzeliwują ukraińskie pozycje na wschodzie kraju

  Wspierani przez Rosję bojówkarze znów ostrzeliwują ukraińskie pozycje na wschodzie Ukrainy. Centrum operacji antyterrorystycznej podkreśla, że cierpią także cywile znajdujący się w przyfrontowych miastach. Poprzednia noc była dużo spokojniejsza.Obecnie najtrudniejsza sytuacja jest w okolicach Debalcewa. Tam w nocy trzykrotnie ostrzeliwano ukraińskie pozycje, a także dwukrotnie bezpośrednio je atakowano. Separatyści wykorzystali wyrzutnie Grad. Wszystkie ataki odparto. Bojówkarze znów podejmowali próby szturmu donieckiego lotniska, mając wsparcie artylerii i moździerzy. Ukraińcy cały czas bronią pozostałości portu lotniczego.

  Tymczasem nie ustają próby politycznego uregulowania konfliktu na wschodzie. Wczoraj prezydenci Ukrainy i Rosji uzgodnili telefonicznie format rozmów, które przeprowadzą jutro w Mediolanie. Okazją do spotkania Władimira Putina i Petra Poroszenki będzie szczyt Azja Europa (ASEM).

  Niewykluczone, że duża aktywność prorosyjskich bojówkarzy to właśnie element przygotowań do rozmów. Zazwyczaj zwiększają oni liczbę ataków przed negocjacjami pokojowymi. Tak było na przykład przed ostatnim spotkaniem w Mińsku, które odbyło się 19 września.
 • @argoo 14:14:07
  "Kommiersant": Rosja może nie podołać brakom produktów wywołanym embargiem

  Rosyjska Izba Obrachunkowa uważa, że Rosja może nie podołać w roku 2015 pełnemu zastąpieniu importu produktów objętych embargiem - pisze rosyjski dziennik "Kommiersant". Zaznacza, że opinię tę podziela resort gospodarki Federacji Rosyjskiej.
 • @argoo 14:21:01
  po ile dziś ropka?a rubelek?dużo przypikował?15 dzisiaj Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji mają dziś wypłatę ajwaj!
 • @LordConqueror 14:07:00
  Zgodzę się z tobą w kilku miejscach, twój tok rozumowania nie jest zły, ale kierujesz takim pojęciem polityki, jaka była w XIX wieku. Teraz zdobycze terytorialne mają mniejsze znaczenie. Wojny wygrywa się ekonomicznie a konflikty terytorialne wynikają tylko i wyłącznie z określonych korzyści ekonomicznych. Pieniądz rządzi. Piszesz o rywalizacji między naszymi krajami, ale to taka rywalizacja jak mrówki ze słoniem. Nie wiem, kiedy Polska jest w stanie dogonić Rosję. Na chwilę obecną musimy walczyć o przetrwanie, bo Polacy uciekają. Ja chcę Polski dla Polaków a nie dla imigrantów z Ukrainy czy Białorusi, pracujących za grosze, bo Polacy nie chcą dawać się wykorzystywać. To nie jest odpowiedź na zapaść demograficzną. Polska powinna być polska z krwi i kości. Powinniśmy zacząć od podstaw. Musimy się wybić, zadbać o zdrowie i morale naszego narodu , zadbać o bezpieczeństwo socjalne Polaków. Jak na razie takie działanie udaje się Orbanowi na Węgrzech, który wspaniale się ustawia i odpowiednio manipuluje sojuszami. My skaczemy jak pieski i dostajemy po d.... Jakoś nie widzę pomocy ze strony „sojuszników”....
 • @szczurobronny 14:31:13
  wysil się myszaty!
 • @szuwarek
  Ukraina: krytyczna sytuacja w obwodzie ługańskim. Separatyści okrążyli żołnierzy rządowych http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Obwod-luganski-na-Ukrainie-separatysci-okrazyli-zolnierzy-rzadowych-Sytuacja-jest-krytyczna,wid,16960559,wiadomosc.html?ticaid=113a06&_ticrsn=5
 • @szczurobronny 14:31:13
  http://sd.uploads.ru/eiFpx.jpg
 • @wdakra 14:02:53
  Wiem i rozumiem, nie każdy tam ma konto, ja akurat mam. Ale przez 6-7 dni, nie było miejsca do wymiany informacji, informacji o wojnie, pan interesariusz dał takie miejsce. To wszystko. Styl jest zdecydowanie inny.
  Proszę, może zamiast wypisywać te uwagi na forum skorzystałabyś z poczty wewnętrznej i zwróciłabyś się się doń bezpośrednio.
 • @argoo 14:14:07
  jeszcze tutaj ty banderowska kanalio ? Spadaj do banderostanu. Powstańcy zwyciężają. Oni są potomkami najdzielniejszych ludzi w zmaganiach na skalę przekraczającą wyobrażenia na Zachodzie. A wy banderowcy jesteście potomkami najgorszych zbirów, tchórzliwych morderców.
 • @Płachtycz 14:41:36
  To i tytuł powinien być inny. Nie neguję prawa tego pana do zajmowania się tematem wydarzeń na Ukrainie.
 • @trojanka 14:41:02
  japa krótko chłopko pszenno buraczana!czworaki wypucowane?
 • @szczurobronny 14:44:25
  ostrzał terrorystów radzieckich na cywilne zabudowania mimo rozejmu http://pbs.twimg.com/media/Bz9woI_IAAAn24T.jpg
 • @trojanka 14:50:25
  wania w drodze do domu?wracaj lepiej kocmołuchu do kuchni!
 • @szczurobronny 14:57:57
  jak ci fjutin intiernieta odetnie to co ty bidoku poczniesz?
 • @wdakra 14:48:04
  Osobiście uważam że tego typu kwestie powinno się omówić bezpośrednio z panem interesariuszem. Już i tak narobiło się różnych LordConquerororów i argooów. :(((
 • @trojanka 15:03:18
  nie podniecaj się tak bo się poszczasz i znów czworaki na szmacie oblecisz?idz zobacz czy kolarze nie jadą
 • @szczurobronny 15:10:10
  ruskie lepkie łapki już zaopiekowały się kartami kredytowymi,telefonami i kosztownościami zabitych przez terrorystów kacapSSkich?
 • @wdakra 14:02:53
  Opanuj sie.

  MY tu jeszcze zyjemy ;)
 • @szczurobronny 15:27:30
  słusznie!za tyle lat okupacji?!?!?!?!
 • @trojanka 15:28:58
  wytłuc kacapskie bydło co do jednego!najlepiej atomówką to nie trzeba będzie żadnych murów stawiac!agoń!
 • @argoo 15:32:55
  Trollować też trzeba umieć
  http://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fwww.infinite-beyond.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F08%2Ftroll-hole.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.infinite-beyond.com%2Fnew-to-urban-dictionary-troll-hole%2F&h=352&w=320&tbnid=yzZxmo3dH4wp_M%3A&zoom=1&docid=FKUToaeH2hh7mM&hl=pl&ei=k3Q-VMqlM4HB7gam3IHABw&tbm=isch&ved=0CFEQMyhJMEk4ZA&iact=rc&uact=3&dur=706&page=4&start=142&ndsp=54&biw=1907&bih=1003
 • maniaprzepraszania zapodała u AdNovum
  http://112.ua/obshchestvo/vo-lvove-rodstvenniki-voennyh-nahodyaschihsya-v-zone-ato-trebuyut-rotacii-130168.html
 • @argoo 10:03:29
  Człowieku zejdź już z tego forum , bo pokazujesz jaki jesteś malutki , dziwię się że za te chamskie Twoje wpisy jeszcze Cię ni pogonili z tego forum , ja wiem że możemy się nie zgadzać co do osądu tego co się tam dzieje ale Ty nic poza wulgaryzmami i chamstwem nie prezentujesz
 • @argoo 10:57:38
  Czym dalej brnę w opisach tym bardziej się przekonuję ile jesteś wart , ażeby nie było że jestem jakimś sowieckim trolem to powiem Ci żem Polak z kieleczczyzny mieszkający w Zabrzu a Twoje wypowiedzi są żenujące , szkoda wchodzić z Tobą w jakąkolwiek polemikę i proponuję innym na tym forum olać tego gościa , szkoda czasu na odpisywanie na jego głupie teksty
 • Interesariusz do matterhorn @12:02:13
  ---------------------------------------------------------
  Demokracja i wolność słowa nie są za darmo,
  ---------------------------------------------------------
  co prawda, jestem właścicielem konta interesariusz (nie wiem, co to jest blog, to po amerycku, a ja nie kumam mowy jankie), ale zasady, które na nim kiedyś ustaliłem były właściwe dla normalnych, merytorycznych notek, a nie dla udostępnienia konta do swobodnej dyskusji komentujących gości.

  Bardzo możliwe, że dla stron o Wojnie, pod którymi wielu prowadzi wojnę słowną, czy to z własnych chorych ambicji, czy to z polecenia mocodawców, powinny obowiązywać inne zasady.

  Zwykłe bluzgi należy zgłaszać jako nadużycie, a jeśli nie odnosi to skutku, to proszę mi napisać pocztą wewnętrzną.

  Gdyby właściciel witryny wprowadził moje rozwiązania techniczne, to każdy CZYTELNIK miałby możliwość cenzurować osobiście, i byłoby to najlepsze rozwiązanie.

  W tej sytuacji technicznej, w jakiej jesteśmy, musimy niestety różnych "elokwentnych" tolerować, i najlepiej pomijać ich uwagi i nie odpowiadać.

  Ja nie mam technicznych możliwości cenzurowania na bieżąco, ponieważ nie jestem tu na etacie i zajmuję się czym innym.

  Cenzurowanie po jakimś czasie z całą pewnością nie jest odpowiednie dla żywej dyskusji, a więc nie ma sensu mnie do tego zachęcać, zwłaszcza, że to wbrew moim zasadom.
  --------------------------------------------------------
 • interesariusz do brusek @12:50:33
  Ja widzę działacie dalej, tyle że nie tutaj.

  Co Wam to dało ?
 • interesariusz do wdakra @13:18:40
  Po pierwsze, czy np. Bolesław Prus ukradł tytuł "Lalka" ? Czy ktoś inny może również tak zatytułować swoje dzieło ? Będzie to kradzież? Nie sprowadzajmy sprawy do absurdu, ameryckie prawo jeszcze tu nie obowiązuje.

  Po drugie, jak napisałem, celowo zachowałem tytuł z dokładnością do kropki, mam nadzieję, aby stanowił kontynuację z punktu widzenia indeksowania treści w sieci.

  Po trzecie, AdNovum nie powiadomił mnie o tym. A jeśli ma jakieś pretensje, to niech wyjaśni je ze mną. Tak robią przyzwoici ludzie.

  Po czwarte, zaczynam mieć wątpliwości co do intencji AdNovum w całej tej sprawie jego odejścia.

  Po piąte, nie wiem, jaki jest związek pomiędzy Tobą, a AdNovum.

  Po szóste, jaka to kradzież ? Mam tylko z tego powodu kłopot, a nie korzyść, najchętnie bym się pozbył tego garba,

  Po siódme, materialne prawa autorskie do tytułu AdNovum przekazał witrynie (właścicielowi) neon24. To raczej AdNovum powinien zastanowić się nad zmianą tytułu.
 • interesariusz do szczurobronny @17:19:35
  jeśli wpisywałeś nadużycie i nic, to znaczy że Pan Opara płaci administracji, która albo nic nie robi, albo uważa kwestionowaną uwagę za poprawną.

  Proponuję pisać pocztą wewnętrzną, co zgłosiłeś (kopia uwagi), wtedy będę mógł interweniować.

  Napisałem wyżej. Nie mam etatu na neonie. Wpadam tu od czasu do czasu i nie mogę śledzić dyskusji na bieżąco.
 • interesariusz do szczurobronny @17:25:26
  Proponowałem, ponawiam propozycję,

  zacznij prowadzić tę stronę, będzie to z pożytkiem dla wszystkich, bo masz więcej czasu niż ja.
 • @interesariusz z PL 17:42:12
  Nie interesują mnie kwestie prawne tylko moralne. Gratuluję zespołowi udanej akcji przejęcia. EOT
 • interesariusz do wdakra @17:50:30
  Nasuwa się uzasadnione podejrzenie, że jesteś AdNovum pod innym pseudonimem.

  Jeśli tak, to nieładnie. Wątpliwość "po czwarte" nabiera rumieńców.

  Nie rozumiem, co to znaczy EOT. To chyba nie po polsku.

  Do widzenia, moralisto.
 • No, widzę, że stronka działa i ma się nienajgorzej
  .
  Miejmy nadzieję, że nadgorliwcy nie spaprzą sprawy, a z czasem, gdy sytuacja na Ukrainie się uspokoi, zaczną głębiej analizować problem. Może dzięki czemu strona zmieni się w poważny klub dyskusyjny, a nie w samą tylko sieczkarnię.
 • @wdakra 17:50:30
  .
  Posłuchaj, coś ci zacytuję:

  "szczurobronny: Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ,wyłonili się przy okazji ci którzy zorganizowali atak na adnovum i mu w bani namieszali.

  Jacy wszyscy? Co ty chrzanisz? Tylko ja jeden przeprowadziłem ten atak, durniu! I ZAWSZE działam SAM!! Rozumiesz co piszę? Więc jak gówno wiesz to się nie wypowiadaj!

  Zorran 13.10.2014 23:00:24"
 • @interesariusz z PL 17:54:36
  Mnie się nasuwa uzasadnione podejrzenie, że wziąłeś udział w wygryzieniu AdNovum w Neona, żeby przejąć jego wątek.
  A chamstwo piętnuję niezależnie od tego, czy mam cokolwiek wspólnego z jego ofiarami.

  Żegnam ozięble.
 • interesariusz do wdakra @18:06:12
  takie oskarżenia nie mogą zostać bez odpowiedzi, dla innych, nie dla Ciebie.

  Po pierwsze nie byłem stroną, co można w sieci prześledzić,

  po drugie, AdNovum nie został stąd wygryziony, tylko sam odszedł jak histeryczna egzaltowana panienka pod byle pretekstem.

  Pod pretekstem, bo jak widać miał w tym odejściu interes.

  Wydaje mi się również, że za bardzo nie wiesz, co to jest chamstwo. Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
 • @matterhorn 12:02:13
  Racja.Tak się zaczął "taktyczny odwrót" AdNovum.Najpierw chwasty,potem ucieczka.
 • A poza tym zachęcam do zapoznania się z tym materiałem: O równych prawach kobiet i mężczyzn dyskutuje Blizna z Baronem Max von S
  .

  O równych prawach kobiet i mężczyzn dyskutuje Blizna z Baronem Max von Stirlitz http://goo.gl/dsbMAz
 • @argoo 12:28:32
  ty psi synu pewnie jeszcze pamiętasz jak wybatożyła cię polska szlachta,więc koniecznie olejcie tego błazna ciepłym moczem z giętkiej rury.Do dzieła Słowianie.
 • @Cheval Noir, "taktyczny odwrót" AdNovum zaczął się od tego wpisu Blizny w jego blogu. C.d.:
  .

  Otóż AdNovum zrozumiał, że Blizna nie będzie jak reszta bezmyślnie pluł jadem zwierzęcej nienawiści na ukraińskich nacjonalistów - zwolenników UPA, UPA, itd. - ale będzie starał się wykazać, że za tym wszystkim stoi cwany Żyd który dzięki Majdanowi przejął absolutną władzę na Ukrainie.

  AdNovum bał się również tego, że Blizna uświadomi tym stadnie myślącym bezmyślnym opluwaczom rzygającym jadem skrajnej nienawiści na "MIECZ", że powinni się głupcy choć przez chwilę zastanowić, kto stał, kto organizował, inspirował i DLACZEGO, w jakim PRAWDZIWYM CELU te organizacje nacjonalistyczne.

  Rozumiesz mniej więcej o co mi chodzi?
 • @argoo 09:37:34
  co on ćpie?
  -----ciebie i zgadnij gdzie?!
 • @szczurobronny 19:33:23
  szczurzeobronny, Trojanko i kilka innych osób.

  Dzielnie walczycie. Racjonalizujecie to bagno usiłując stawać ponad Nim.
  To sensu nie ma bo Wy stoicie ponad bagnem – a przygodny obserwator widzi samo bagno i nic powyżej.

  Trudno się zorientować w intencjach Nadzoru Właścicielskiego tego portalu. Albo nadzoru nie ma, albo „cojones” ma w imadle. Tak, czy inaczej, burdel. Może lepiej niech ten Nadzór uprawia pieczarki.

  Apeluję do Ciebie, szczurzeobronny . Nie wiem o co biega, ale Ty i AdNovum to po prostu niezły duet.
 • @argoo 09:49:00
  bo tu jest Polska a nie rosj
  ---------
  a co to, banderowski mongol z brygad sieciowych przyjechal na urlop do Polski???

  http://z4.frix.pl/frix220/e22ecd56000b7d89543bdbcb/WRLYAHE5PWI.jpg
 • @wdakra 14:02:53
  Macisz....dlaczego?
  Czy jestes adwokatem adnovum, upowaznil Ciebie do wystepowania w jego imieniu, czy przejawiasz czysto polska mentalność wychodzenia przed szereg i macenia gdzie sie da???? pytania retoryczne
 • @promyx 19:46:26
  Czy ty przypadkiem nie agitujesz? Spierniczyliscie zostawiaajac po sobie rozbuchane nadzieje innych na rzetelne info o konflikcie w Donbasie a teraz przeciagacie ludzi tam gdzie zaproponowali wam lepsze warunki? Wam, czy adnovum??? To ma byc fair?
  Tutaj tez moze byc dobrze, wystarcz, ze szczur przemysli sprawe i podejmie prawwidlowa decyzje.
 • @waryat 20:20:43
  Hiszpan wstepuje w szeregi POWSTAŃCÓW!


  http://youtu.be/jx80wXKxzaU
 • uwaga
  Na polskich forach internetowych aktywnie działają grupy ukraińskich propagandystów, które są sterowane przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy. Zadaniem ich jest szerzenie dezinformacji, tworzenie poparcia dla obecnych władz w Kijowie oraz wywoływanie antyrosyjskich nastrojów w polskim społeczeństwie. Stosowane są przez nich techniki socjotechniczne, w tym: selekcja faktów, kłamstwo, ośmieszanie, tworzenie stereotypów i wskazywanie negatywnych grup odniesienia. W wyniku tych działań utrudnione, a nawet uniemożliwiane jest zamieszczanie wypowiedzi przez innych komentatorów. W konsekwencji przedmiotowe działania naruszają wolność wypowiedzi i stanowią zagrożenie dla polskiego porządku prawnego.
 • @Zorran 20:32:15
  Donieck. Zacharczenko udziela wywiadu

  http://youtu.be/Leadw0OQPl8
 • @szczurobronny 20:29:16
  Dzięki ale jednak tego wyzywającego kobiety trzeba był zbanować od razu.

  Pozdrawiam.

  ----------------
  Dlaczego tylko tego? Uwazam,ze jest taki natlok dezinformacji w pseudoposlkich masmediach, do tegom tak sa manipulowane komentarze, ze powinno sie w takim miejscu kasowac wszystkie zmanipulowane wpisy a juz na pewno usuwac wszystkich trolli. Przeciez czytac im nikt nie zabroni, a ze nie zostawiaja swoci odchodow? jak chca tego bardzo, to niech ida na interie lub inny portal tego typu do swoich kolezkow...
 • @jarema 20:30:30
  Na polskich forach internetowych aktywnie działają grupy ukraińskich propagandystów, które są sterowane przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy. Zadaniem ich jest szerzenie dezinformacji, tworzenie poparcia dla obecnych władz w Kijowie oraz wywoływanie antyrosyjskich nastrojów w polskim społeczeństwie. Stosowane są przez nich techniki socjotechniczne, w tym: selekcja faktów, kłamstwo, ośmieszanie, tworzenie stereotypów i wskazywanie negatywnych grup odniesienia. W wyniku tych działań utrudnione, a nawet uniemożliwiane jest zamieszczanie wypowiedzi przez innych komentatorów. W konsekwencji przedmiotowe działania naruszają wolność wypowiedzi i stanowią zagrożenie dla polskiego porządku prawnego.
  -----------------
  Banderowscy konfidenci w Polsce i ich ciężka praca
  Co prawda nikt nie obiecywal im, ze bedzie lekko, ale gdyby Polacy byli niedouczonymi i tak konsumpcyjnie przewnicowanym spoleczenstwem jakim jest w wiekszosci spoleczenstwo Europy Zachodniej, to kazde klamstwo przechodzilo by im na sucho. Wtedy to tak samo jak zydiojankeskim ppsom wojny nie potrzebne by byly zadne argumenty poza argumentami falszu, pomowien i sily....
  A tak takie raty, lordy i inni musza glowic sie i pocic jak zrobic wode z mozgu swiadomym swej tozsamosci i historii Polakom, czyli Slowianom.
  Wmawianie ciemnoty ma w tym przypadku odwrotny skutek i dlatego jak grzyby po deszczu mnoza sie coraz czescie, wiecej glosy rozsadku.
  Nie potrzebujemy banderowskich kumpli, siepaczy, kanalii, ktorzy chca nas wmanewrowac w wojne z Rosja. Niech po banderowcach jezdza rosyjskie czolgi, skoro chca rezac Rosjan a pozniej nas. Niech sami przelkna te gorzka pigulke!
  No PASARAN!!
  Brygady Sieciowe (ukr.. Веб-бригады) – według niektórych ukraińskich środowisk demokratycznych i intelektualnych, zorganizowane grupy komentatorów, zależne od ukraińskich i polskich służb specjalnych, uczestniczące w dyskusjach na forach i blogach internetowych w celu szerzenia dezinformacji i uniemożliwienia rzeczowej obiektywnej dyskusji i atakowania poglądów niepożądanych z punktu widzenia polityki USA i Izraela. Od osoby zatrudnionej w siedzibie w wiosce Olgino (przedmieścia Kijowa) wymagane jest dokonanie przynajmniej 100 wpisów w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy. Dniówka wynosi 1180 hrywien (ok. 98 zł), pracownikom przysługuje dodatkowo darmowy posiłek. W ogłoszeniu przejściowo poszukiwano ”bloggerów” oraz ”komentatora artykułów, copywritera” znających język polski o co na Ukrainie nietrudno. Dużo jest tez tam zatrudnionych magistrów z POlszy. Po czym poznać ukraińskie Brygady Sieciowe? Poruszana przez przeciwnika tematyka: 1. Rosjanie=terroryści. To dziś najpopularniejszy temat w internecie i jest to główny odcinek, na którym pracują obecnie „brygady sieciowe”. Widać to w każdym artykule na Onet/Interia/WP dotyczącym Ukrainy.
  2. Rosja. Budowany jest negatywny obraz Rosji. Putin przedstawiany jest jako prawdziwy Hitler naszych czasów, który prowadzi Rosję i trzyma tam wszystkich, zwłaszcza opozycje za mordę.
  3. Antyrosyjskość. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata.
  4. Antysemityzm. Tradycyjnie z poklaskiem dla USA idzie lizanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy przyjaciel i zbawca Polski. Napuszczanie Polaków na Rosjan i odwrotnie ma zresztą długą tradycję w Izraelu, gdyż metody te stosowano przez żydów już w zaborze rosyjskim oraz w PRL. Oprócz destabilizacji wewnętrznej(dziś już może mniej, ze względu na mały odsetek mniejszości żydowskiej ??? w Polsce) USA i Izrael uzyskuje też korzyść, pokazując Polskę jako odwiecznych antysemitów, co skutecznie utrudnia nam kontakty z zachodem.
  5. Hiperprounijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym zbawca i przyjacielem” POlszy. Źródło wszelkiego dobra i postępu. Najlepiej jakby Polska była Unią…co oczywiście byłoby korzystne dla Izraela.
  6. Wybielanie historii. Pokazywanie zaborów w złym świetle, minimalizowanie ofiar ukraińskiego terroru i przemocy na terenie Polski, gloryfikowanie banderowców.
  7. Zniechęcanie Polski do wszelkich sojuszy. Czy to z Rosja, czy z Niemcami czy Litwą. Każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama”…. dokładnie jak przez wybuchem Powstania Warszawskiego.
  8. Wyzywają przeciwników od studentów i agentów ruskich mieszkających w Polsce.

  http://z2.frix.pl/frix21/a263d02400286d7d543da8ed/ByFUtfRIUAAac1U.jpg
 • @Zorran 20:32:15
  Nie masz racji.
  najpierw wytraca sie miecz z dloni, ktorym chce oprawca podciac gardla twojej rodzinie a dopiero pozniej lamie sie ramie, ktore unosilo owy miecz.
  Moim skromnym zdaniem przypisyjesz zbyt wiele zaslug bliznie. Bez odbioru.
 • @waryat 20:49:45
  "Nie masz racji.
  najpierw wytraca sie miecz z dloni, ktorym chce oprawca podciac gardla twojej rodzinie a dopiero pozniej lamie sie ramie, ktore unosilo owy miecz.
  Moim skromnym zdaniem przypisyjesz zbyt wiele zaslug bliznie. Bez odbioru."
  -----

  Po pierwsze srał pies miecz...

  Zrozumiałeś cokolwiek z pozostałego tekstu?? Czy nie chciało cię doczytać?

  A odnośnie miecza, to TYLKO IDIOTA może twierdzić, ze leżący miecz w pochwie może komukolwiek zrobić krzywdę!!! Więc jak coś piszesz to MYŚL!!

  I jeszcze jedno. "Bez odbioru" to ty możesz pisać do swoich kumpli albo rodziców ale nei do mnie!
 • @waryat 20:49:45
  Calkiem poważny artykuł o sytuacji ukropskiej energetyki węglowej i jądrowej, junta mówi że wszystko w niej jest pod kontrolą a fakty mówią coś innego. Brakuje wegla i jest problem z pretami. Jeżeli się nic nie poprawi to grozi im nawet wyłącznie elektrowni jądrowych

  http://rian.com.ua/interview/20141014/358242695.html


  http://rian.com.ua/images/35476/34/354763460.jpg
 • @Zorran 21:04:24
  widze, ze masz problem ze zrozumieniem prostego tekstu...a naprawde staralem sie. popros tate lub starszego brata, moze ci objasnia i wskaza w tekscie pochwe....a moze ty dojrzewasz, ze tylko z jednym sie tobie miecz kojarzy??? BEZ ODBIORU

  http://z1.frix.pl/frix61/7d8fd93f0025a214543da8f0/fcfc44450761.jpeg
 • @nana 20:22:30
  Szczurzeobronny

  Nana właśnie Ci powiedziała, że jesteś Kimś.
  A ty teraz sobie z tym poradź.
 • @szczurobronny 21:12:53
  Super(przynajmnjiej mi sie podobaja) fotki z Soczi podczas trwania wyscigow formuly I

  http://zyalt.livejournal.com/1183036.html

  http://varlamov.me/2014/formula_sochi/06.jpg

  http://varlamov.me/2014/formula_sochi/16.jpg
 • @szczurobronny 21:30:32
  a ja teraz z innej beczki...Kiedys pisane tutaj bylo o polskich jablkach w promocji, ze skoro mozna je kupic tanio, to sadownicy za psie grosze musza je oddawac...a jak teraz jest w neokolonii polskiej z paliwem? Tam gdzie przed chwila bylem litr benzyny stanial na przestrzeni ostatniego miesiaca o 6 centow, czyli cirka 24 grosze, a jak jest w Polsce? Tanieje benzyna i olej, czy tez roznica ceny idzie na pokrycie pomocy upadlej???
 • @szczurobronny 21:41:28
  Ślubowanie i nagradzanie wybitnych bojowników DNR- POWSTAŃCÓW!

  http://youtu.be/gS_j7mmy8Nk

  15/10/14 Apel do Rosjan: o wsparcie brygady "Prizrak- Duch"
  Dlaczego apel tylko do Rosjan?

  http://youtu.be/cD54-T7y-xw
 • @waryat 21:53:50
  Aktywistka Femen zapłaci 6000 euro za uszkodzenie figury Putina

  http://cdn.ruvr.ru/2014/10/15/1493901990/9femen_el.jpg

  Zrzut ekranu: YouTube
  Zdjęcie archiwalne

  Sąd w Paryżu uznał aktywistkę ukraińskiego ruchu Femen Janę Żdanową winną aktu wandalizmu i zobowiązał do zapłacenia kary w wysokości 6000 euro za zepsucie figury woskowej prezydenta Rosji Władimira Putina.
  Grzywnę nałożono za publiczne rozebranie się, uszkodzenie eksponatu muzealnego i szkody moralne.
  Do incydentu doszło 5 czerwca. Niedługo przed przybyciem Putina na uroczystości z okazji lądowania sił wojsk alianckich w Normandii dziewczyna przewróciła woskową figurę rosyjskiego przywódcy na podłogę i wbiła w nią kołek.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_15/Aktywistka-Femen-zaplaci-6000-euro-za-uszkodzenie-figury-Putina-7266/

  I kto twierdzi, ze ukrozombii to tylko zjawa???
 • @szczurobronny 22:06:15
  mizerny pozer, gdyby mial jaja, to by dolaczyl do swoich braci na ukrainie a nie tylko figury lapac i palic flagi...flaga nie odda....
 • Czekanie na Banderę z reformą
  Rząd nazywany w mediach okupanta "polskim" zdaje się czekać na Banderę

  - http://marucha.wordpress.com/2014/10/12/odszkodowania-od-niemiec-za-ii-wojne-swiatowa-tak-ale/#comment-420727

  Jak podają rosyjskie nawet źródła, w ciągu paru miesięcy zlikwidowali banderowcy 50-60 tys. Polaków na Ziemiach Wschodnich, rząd "polski" nic o tym nie słyszał, nawet nie śnił. Rząd "polski" jak wiadomo nawiązał z nimi kontakt, pewnie aby przeprowadzić reformę rent meteodą Bandery. Banderowcy byliby w stanie, na zlecenie rządu nazywanego "polskim" znacznie zredukować liczbę osób uprawnionych do rent i odciążyć ZUS.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ

  Można oczekiwać, że organizacja PPZ zajęła się także rentami i także tu odniesie sukces finansowy.
 • @szczurobronny 19:43:59
  .
  Dzisiaj mamy "ORKIESTRE"
 • @emgie 22:13:38
  Remont zdobytych przez powstańców czołgów w byłej fabryce Ahmetowa

  http://youtu.be/gtaCFjIMpOY
 • @emgie 22:13:38
  https://pbs.twimg.com/media/B0Au0BfIYAEeKPH.jpg
 • @szczurobronny 22:32:10
  To ci co 200 tysięcy naszych rodaków zarezali teraz oni ich potomkowie są bohaterami dostają odznaczenia kombatantów a ich potomkowie i ideologią rządzi w bandrlandzie.
  -------------
  Najwiekszym bledem bylo poozostawienie tylu kanalii przy zyciu...oni na pewno siali ziarna, ktore teraz kielkuja.....
 • @night rat 22:33:20
  znowu nune wiesz oi czym piszesz trollu...nawet sobie sprawy z tego nie zdajesz, ze artykulowanie na forach takich bzdur ma odwrotny skutek...twoja banderowska propaganda traci, nie zyskuje....
 • @Zorran 22:44:08
  http://z2.frix.pl/frix454/6efa4b6b0003c784543da8f1/gornik_vs_nazista.jpg
 • @szczurobronny 22:48:09
  odpisalem, ale tobie na pw ;)

  https://pbs.twimg.com/media/B0Ah5aKIIAAMQ3z.jpg

  Jaceniuk doglada granicy :)
 • @szczurobronny 22:48:09
  Probny wystrzal ze zdobytej na ukropach, wyremontowanej haubicy 152 mm 2A65 Msta B

  http://youtu.be/PseRO5_ykK0
 • @waryat 22:56:15
  Maksiu o ścięciu głowy kobiecie, pierwszym ataku muzułmanina w Ameryce i wtargnięciu na teren białego domu:

  http://youtu.be/tW4GuNv2X6c
 • @waryat 23:06:14
  Maksiu o eboli w USA


  http://youtu.be/2NI9u1ymeTs
 • @Zorran 23:15:09
  http://z3.frix.pl/frix78/919c9b79001386bc543d9d76/bb01b9cc3bb094bceec10fc8598758b7c717af52.jpg
 • @Zorran 23:15:09
  O froncie pomiędzy Telmanowo a Granitnym opowiadają Powstańcy:

  http://youtu.be/vVUcmeoo8qI
 • @waryat 23:20:20
  Piękno Rosji. Republika Komi.
  15 pieknych zdjec!!

  http://cdn.ruvr.ru/2014/10/15/1493874903/RIAN_00450665.HR.ru.jpg

  http://cdn.ruvr.ru/2014/10/15/1493875489/RIAN_00922669.HR.ru.jpg  http://polish.ruvr.ru/2014_10_15/photo-Piekno-Rosji-Republika-Komi-7466/?slide-15
 • @night rat 23:21:41
  MATOLKU, nawet dla ciebie niziolami sa dzieczyny z zespolu tanecznego??? zartujesz, prawda, powiedz, napisz, prosze, ze zartujesz......buachachachachachachachaaaaa
 • @szczurobronny 23:27:56
  Piszesz w kółko to samo ,chory jesteś psychicznie?

  Tak tak zapoznaliśmy się z tym co piszesz na jaki uj wklejasz poz xx?
  ----
  to jest jego tajemna bron...a teraz zamknij oczy szczurze i wyobraz sobie malego pokurcza lezacego na kanapie z laptopem, ktory jedna reka probuje przeklejac tekst na tym blogu a druga reka w zapamietaniu marszczy swoja malenka "gliste"....takie trollowanie naprawde moze stymulowac, kazdego poza impotentem.....kazdego rodzaju ;)

  http://i.imgur.com/UAuf7aO.gif
 • @szczurobronny 23:43:42
  Mozgowoj o przysiedze: tylko śmierć może nas zwolnic od służenia Ojczyźnie>>>

  http://vk.com/video-57424472_170349366
 • @waryat, Powiem ci wprost, bo żadne delikatne argumenty do ciebie nie docierają - zaślepiony durny mieczu na sterydach 
  .

  Jeśli będziesz nadal pluł nienawiścią tylko na słowiańskich nacjonalistów na Ukrainie, a jednocześnie nawet słowem nie zająkniesz się o roli Żydów w tej tragedii - czyli o RĘCE-MÓZGU który rozpętał to piekło na Ukrainie

  - to ja postaram się w mniej lub bardziej delikatnej formie nauczyć cię czytania prostych tekstów ze zrozumieniem i wyciągania jakichś z tego wniosków - duracki mieczu z motorkiem w dupie. 

  Rozumiesz bezczelny parchu - usiłujący na chama odciągnąć uwagę gojów od prawdziwego ZŁA - co pisze do ciebie?

  Rozumiesz co się do ciebie pisze żydowski SPAM-erze chcący za wszelką cenę zagłuszyć PRAWDĘ po to by chronić twoich ziomali z Ziemi Obiecanej? Żydowskich pasożytów którzy rękoma gojów mordują innych gojów?

  Tak nadgorliwy może być tylko bezczelny żydowski parch.

  Tak jeden jak i ten drugi gnojek. To typowa cecha bezczelnych Żydów mająca na celu za wszelką cenę wybić się w danej grupie na czoło i rej wodzić zagłuszając takim SPAMEM PRAWDĘ.

  Pieprzone mendy wszędzie się wcisną. Spenetrowali wszystkie ruchy społeczne i polityczne w Polsce, a do tego uczelnie, sądy, prokuraturę, itd. Usiłują przejąć również wszystkie bardziej aktywne fora i blogi.
 • @szczurobronny 23:43:42
  No i gdzie jest argosraunauta ?. Pzdr. :))) https://www.youtube.com/watch?v=KdhwopvTf18
 • @night rat 23:51:03
  Opołczeńcy przerwali linię dostaw ukrów!

  http://storage.novorosinform.org/cache/6/5/(4)_pic_f827e8784296aef3a7ca74c91d7f5a95.jpg/w644h387.jpg

  http://www.novorosinform.org/news/id/11971  Zwycięski bój pod Nikiszyno spowodował całkowite zamkniecie kotła pod Debalcewem!

  http://politikus.ru/uploads/posts/2014-10/thumbs/1413401297_1403764996_4.jpg

  http://politikus.ru/events/32902-armiya-dnr-polnostyu-zablokirovala-snabzhenie-ukrainskih-silovikov-v-debalcevo.html

  Trwa walka na posterunku w Śmiałym. Ukropy mają dostac posiłki które tam zmierzają
  http://rusvesna.su/news/1413393445  Film o batmanie

  http://youtu.be/ZHTulVHF_3A

  Koło Bachmutki Kozacy złapali dowódcę batalionu. Zlikwidowano 1 BMP plus 2 BTR

  http://rusvesna.su/news/1413388345

  Dzwudziestu czarnoskórych amerykańskich najemników przyjechało do pracy

  http://donbass.center/ukraina/1650-v-harkov-pribyli-naemniki-negry.html

  http://youtu.be/WebKQJOSHdI

  Zwiad Armii Noworosji wysadził zdalnie wyzwalanym ładunkiem jakaś maszyne banderowców „Nikołajew”. Wybuch zmiótł banderowsów z pojazdu. 4 zabitych około 10 rannych

  http://donbass.center/svodki/1664-151014-soobschenie-ot-opolcheniya.html
 • @night rat 00:03:47
  a chociazby tak banderowski trollu:
  Eksport rosyjskich zbóż bije rekordy: w sierpniu za granicę sprzedano ponad 4,5 miliona ton zbóż. Przyczyną tego jest nie tylko bogaty urodzaj. Rosja dostarcza na światowy rynek zboże znakomitej jakości, wyprzedzając pod wieloma względami konkurentów.

  Plony zbóż były w tym roku obfite. Sprzyjała także pogoda, nic nie przeszkadzało w żniwach, opowiada prezydent Rosyjskiego Związku Zbożowego Arkadij Złoczewskij:
  Nasze prognozy zbiorów w 2014 roku: 104 miliony ton, plus-minus 2 miliony ton w zależności od pogody. W spichrzach znalazło się już 87 milionów ton w wadze zbiornikowej. Myślę, że ta cyfra nie zmieni się znacząco, ponieważ utrzymuje się dobra pogoda i zboże jest suche. Jednocześnie w dobrym tempie trwa siew oziminy, czyli podstawa przyszłych plonów. Już zasiano ponad 8 milionów hektarów. W planach jest dwa razy więcej. Na razie siew oziminy wyprzedza pod względem tempa siew zeszłoroczny i sprzed dwóch lat.
  ..................
  Problemy zagranicznych konkurentów są na rękę rosyjskim producentom zbóż. W sierpniu pobito rekord miesięcznego eksportu. Rolników szczególnie cieszy, że w strukturze eksportu znacznie wzrosła dola pszenicy mącznej z wysokim poziomem protein. Pod koniec lata za granicę wysłano już 4,2 miliona ton pszenicy, 411 tysięcy ton jęczmienia, 15 tysięcy ton kukurydzy. Jeśli tak pójdzie dalej, to Rosja ma duże szanse na zajęcie trzeciego miejsca na świecie w zakresie eksportu zbóż – po USA i Kanadzie – już w tym roku, czyli o 9 lat wcześniej, niż zakładano w Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (FAO).
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_09_20/Rosja-staje-sie-liderem-w-eksporcie-zboz-8672
  A oni głodzić ich barany chcieli :)
  ty masz chyba problem, kolejna osoba tutaj, z przyswajaniem sobie slowa pisanego/ czytanego. slabo cie szkolili prowadzacy z sbu...
 • @night rat 00:03:47
  Wypisujesz kretynizmy wyczytane w Tvn -ie i innych gazowniach , wiesz ile wynosi dodatek rodzinny w Rosji ,ano 3000 złotych to co ty wiesz o życiu jak zwykle się ośmieszasz . Ale rozumiem ty z tego pokolenia,które mówi c..i nie bo..a d..y nie rozerwie. Nie pozdrawiam troglodyto.
 • @Zorran 23:42:32
  Co się tak uczepiłeś miecza? Jedź na inscenizację bitwy pod Grunwaldem. Tam mieczy dostatek!
 • @Zorran 00:07:20
  http://paczto.pl/upload/790/1406761261_34621.gif
 • @Zorran 00:13:47
  Weż koło i puknij się w czoło ,banderopiteku. :)))))https://www.youtube.com/watch?v=tEugiWzgdCc&list=UUqzNRtPb5EbNYZ2JQpOSM2Q
 • @night rat 00:20:23
  """""/MATOLKU, nawet dla ciebie niziolami sa dzieczyny z zespolu tanecznego???/
  nie ale sam spektakl jest niesmaczny i oczywiście propagandą. kontrast.
  'naziole są po obu stronach' ale tylka jedna chce mieć monopol na natyfaszyzm, mając wszelkich ekstremistów i nazistów równiez u siebie."""""""

  http://youtu.be/blhvgH15_iw
 • @night rat 00:20:23
  Pi......cie Hipolicie. http://foxx-news.blogspot.com/2014/07/propagandowy-koowrot-ukraina.html
 • @Repsol 00:26:09
  Pi......cie Hipolicie. http://foxx-news.blogspot.com/2014/07/propagandowy-koowrot-ukraina.html
  -------

  No, no, no, nieźle się napociłeś, aby udowodnić, że to nie są to hitleryści, choć dalej jest napisane: "Faktycznym dowódcą batalionu jest natomiast Andrij Biłeckyj, przewodniczący Socjal-Nacjonalistycznego Zgromadzenia oraz narodowosocjalistycznych „Patriotów Ukrainy”. SNA oraz „Patrioci” to organizacje wchodzące w skład „Prawego Sektora”, którego przywódcą jest Dmytro Jarosz.". Czyli neonaziści, tak czy nie? Ile Merkel lub Obama płaci ci za propaganda. Chyba nic, bo jest skrajnie nieudolna.

  http://miziaforum.wordpress.com/2014/10/11/kijow-jest-juz-polk-ss-azov-teraz-formuja-batalion-rona-z-rosyjskich-ochotnikow/

  Ukraina: „Azow” przeciw chrześcijaństwu
  on 21 września 2014 13:45 / 21 komentarze

  Serhij Szyszkow jest członkiem podlegającej kijowskiemu MSW jednostki „Azow”, podniesionej do rangi pułku rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych Arsena Awakowa z 17 września b.r. Nie wiadomo, czy bierze udział w działaniach w terenie, natomiast produkuje w internecie materiały graficzne mające promować jego jednostkę.

  Na grafikach promocyjnych obok emblematu pułku „Azow” można zobaczyć nie tylko portret Adolfa Hitlera, liczby 88 czy tzw. Totenkopf, ale również liczne elementy expressis verbis antychrześcijańskie. Są to m.in. odwrócone lub przekreślone krzyże czy hasła w rodzaju „Wojna totalna przeciw chrześcijaństwu!” Na grafikach Szyszkowa chrześcijanie, a także wyznawcy innych religii monoteistycznych, określani są mianem „robaków”, chwali się natomiast satanistyczną pseudo-muzykę (black metal).

  Omawiane materiały graficzne można znaleźć tutaj:

  http://isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=9884

  http://isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=9873

  Przez swoich zwolenników „Azow” przedstawiany jest jako ugrupowanie integralnych, najbardziej autentycznych ukraińskich nacjonalistów.

  (Opracował A.D.)

  http://xportal.pl/wp-content/uploads/2014/09/8270.jpg

  http://xportal.pl/?p=16623

  Przecież to całe środowisko „nacjonalistów ukraińskich” to nic innego jak połączenie 14/88 i neo-banderyzmu. Robieniez tych ludzi ‚rewolucyjnych romantyków’ walczących z „sowieckim imperializmem” zakrawa o umysłowe upośledzenie. Do tego jeszcze wszyscy podlegają Kijowowi który z kolei wykonuje rozkazy Waszyngtonu.
 • @night rat 00:31:24
  Znowu pitolicie boli bo ma boleć.http://www.bibula.com/?p=77167
 • @waryat 00:40:41
  Bo to podobno faszyści nie są .Pzdr.http://www.wprost.pl/F/pic.php?T=news&P=245048&w670=1&brt=1
 • @waryat, Jeśli będziesz nadal pluł nienawiścią tylko na słowiańskich nacjonalistów na Ukrainie,
  .
  a jednocześnie nawet słowem nie zająkniesz się o roli Żydów w tej tragedii - czyli o RĘCE-MÓZGU który rozpętał to piekło na Ukrainie

  - to ja postaram się w mniej lub bardziej delikatnej formie nauczyć cię czytania prostych tekstów ze zrozumieniem i wyciągania jakichś z tego wniosków - duracki mieczu z motorkiem w dupie. 

  Rozumiesz bezczelny parchu - usiłujący na chama odciągnąć uwagę gojów od prawdziwego ZŁA - co pisze do ciebie?

  Rozumiesz co się do ciebie pisze żydowski SPAM-erze chcący za wszelką cenę zagłuszyć PRAWDĘ po to by chronić twoich ziomali z Ziemi Obiecanej? Żydowskich pasożytów którzy rękoma gojów mordują innych gojów?

  Tak nadgorliwy może być tylko bezczelny żydowski parch.
 • @Zorran 00:48:25
  Może troglodyto mi odpiszesz zawołaj prowadzącego niech POdpowie.https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcThOH2lxuu9o4h1xNzqoLkGJQzSrZ8Gzs-dwmTNz-K5zza6XuRt
 • @Repsol 00:56:38
  .
  Wydaje mi się, że za głupi jesteś by z tobą gadać. nauczysz się samodzielnie myśleć, to może kiedyś pogadamy
 • @waryat, Tak nadgorliwy może być tylko bezczelny żydowski parch
  .
  Tak jeden jak i ten drugi gnojek (@waryat i @szczurobronny). To typowa cecha bezczelnych Żydów mająca na celu za wszelką cenę wybić się w danej grupie na czoło i rej wodzić zagłuszając takim SPAMEM PRAWDĘ.

  Pieprzone mendy wszędzie się wcisną. Spenetrowali wszystkie ruchy społeczne i polityczne w Polsce, a do tego uczelnie, sądy, prokuraturę, itd. Usiłują przejąć również wszystkie bardziej aktywne fora i blogi.
 • @Repsol 00:56:38
  Oczopląsu dostanę od tych nowych blogów na temat wojny domowej na Ukrainie!
 • @szczurobronny @waryat
  .
  Zgraliscie sie jak "Marek i Wacek" na fortepianie.

  Tylko moj lapcio nie nadaza :)

  3majcie sie,

  Dobranoc wszystkim.
 • @night rat 01:03:24
  Dlaczego ty chłopie na siłę dezawuujesz Rosję?
 • @night rat 01:07:21
  Skąd bierzesz takie wiadomości na temat Rosji?
 • @night rat 01:07:21
  Dlaczego siejesz nienawiść w stosunku do Rosji?
 • @lorenco 01:09:02
  Skąd bierzesz takie wiadomości na temat Rosji?
  --------
  jak to skad? to sa najswiezsze i najpradziwsze wiadomosci od prowadzacego z sbu!! zobacz, ze temu "sieciowcowi" nawet nie bardzo idzie konstruowanie zdan po Polsku ;)
 • @night rat 01:11:43
  Podaj źródła na podstawie których piszesz.
 • @night rat 01:03:24
  troliku, o tym to juz musisz pogadac z francuzami, ktorzy kupuja te widmo zboza.... moze oni lubie placic slono za wirtualne rogaliki i buleczki? a bo ja wiem? przecie to UE jest, nie???biuachachachachaaaa
 • @night rat 01:14:06
  Proszę o źródła dokumentujące twoje wypowiedzi.
 • @night rat 01:07:21
  .
  Gdyby Rosji udało się pozbyć żydowskiego pasożyta zżerającego od środka organizm nosiciela, to zadziwiłbyś widząc jak szybko rozwijałby się ten słowiański kraj
 • @night rat 01:14:06
  nie tylko- zjechała się ciekawa manażeria z całej Rosji i dalej
  -------
  czy to nie jest wschodnia, czytaj ukropska skladnia wyrazowa?


  I DALEJ nie wystepuje w slownictwie poslkim w tym przypadku ;)
  i dalej chcesz tutaj lapac figurki trolliku z sbu???
 • Dla tych którzy usiłują zrozumieć to co ostatnio wydarzyło się w portalu NEon24 (odejście AdNovum)
  .
  A w szczególności DLACZEGO, wtedy być może zrozumie, że tzw. "taktyczny odwrót" AdNovum zaczął się od wpisów Blizny mogących odkryć drugie dno konfliktu ukraińskiego

  Otóż AdNovum zrozumiał, że Blizna nie będzie jak reszta bezmyślnie pluł jadem zwierzęcej nienawiści na ukraińskich nacjonalistów - zwolenników OUN, UPA, itd. - ale będzie starał się wykazać, że za tym wszystkim stoi cwany Żyd który dzięki Majdanowi przejął absolutną władzę na Ukrainie. 

  AdNovum bał się również tego, że Blizna uświadomi tym stadnie myślącym opluwaczom rzygającym jadem skrajnej nienawiści na "MIECZ", że powinni się głupcy choć przez chwilę zastanowić, kto stał, kto organizował, inspirował i DLACZEGO, w jakim CELU usiłował zagospodarować te organizacje nacjonalistyczne.

  Problem nacjonalistów - obecnie nabierający dużego znaczenia dla nas, Polaków, ale nie dla żydowskiej globalnej strategii - to tylko zasłona dymna odwracająca uwagę różnych głupców po to by NIE skupili UWAGI na prawdziwym wrogu - czyli na RĘCE trzymającej ten MIECZ. Ręce, która uruchomiła ten miecz, czy też gilotynę. A przecież nie można karać konia tylko za to, że na nim wróg przyjechał.

  Po prostu cwany żyd robił wszystko by nadgorliwcy w gorącej wodzie kąpani mogli sobie do woli rzygać nienawiścią na ślepy MIECZ a przy okazji flekować naszą Religię. Dzięki tej taktyce wiadomym było, że ci naiwniacy nie będą sobie głowy zawracać istotą sprawy. Tak więc bez trudu cwanemu żydowi udało się zorganizować igrzyska głupcom sprytnie wpychając ich na fałszywy tor.

  A tymczasem cwany żyd po przejęciu władzy na Ukrainie, idąc za ciosem, rozgrywa plan przejęcia władzy w Rosji przy pomocy rosyjskiej wersji Majdanu. A ci głupcy dalej będą bezmyślnie pluć na ukraińskich nacjonalistów jako główne zło świata. Tak się manipuluje głupcami.

  Ja nie twierdzę, by zastawić ich w spokoju, ale trzeba potrafić rozróżniać mrówkę od słonia. Bo to słoń nam zagraża (narodom słowiańskim) a nie mrówka. I to nie ta mrówka kręci prawdziwe lody ale ten cwany słoń. I to nie ta mrówka ma realne szanse przejąć władzę w Rosji, ale cwany Żyd.

  Ale czy ci bezmyślni opluwacze zdają sobie z tego sprawę?

  Nie, bo oni są tylko od bezmyślnego plucia a nie od myślenia. Dlatego chcą się zesrać - ścigając się - by jak najbardziej opluć małą i nic nieznaczącą w globalnych rozgrywkach mrówkę, zamiast prawdziwego śmiertelnego wroga zżerającego od środka każdy organizm jaki uda mu się zainfekować.

  Właśnie z tych powodów AdNowum tak się wystraszył Blizny natychmiast go banując. I to był początek końca tego zucha chcącego tak sterować tymi opluwaczami by tylko pluli na ukraińskich nacjonalistów i na religię chrześcijańską, a głównie na nasz Kościół katolicki i ludzi wierzących (vide @Klincz, kolega AdNovum).
 • @Zorran 00:58:55
  Z żydkami Pan Repsol nie rozmawia . :)
 • @lorenco 01:02:59
  Ave. :)
 • @night rat 01:18:09
  u POWSTAŃCÓW, bystrzacho, sa nazi zrobieni przez banderowcow....patrz na film z wyryta sfastyka na ciele Powstanca....i nie marudz juz...
  ja na twoim miejscu zaciagnalbym sie do Azowa, tylko tam pewnie takich gamoni nie przyjmują>>>
 • @night rat 01:11:43
  Takim jak ty to się wszystko odwraca ,czytaj onety i inne barachło to jamochłonie wszystko ci się poprzestawia . Bywaj. :)
 • @waryat 01:13:29
  Polska jest w Unii Europejskiej i w Polsce obowiązuje też prawo unijne: szkalowanie innych narodów, propagowanie faszyzmu, nazizmu jest zakazane i sądzone z urzędu.
  Jeśli banderowcy z Ukrainy uwazają, że są bezkarni, to popełniaja pomyłkę.
 • @night rat 01:24:18
  Ty od Lorenco się odtniutniaj banderopiteku. https://www.youtube.com/watch?v=aQx7RgKt8Y8
 • @night rat 01:24:18
  Jeszcze raz proszę o udokumentowane źródła.
  To co ty sądzisz, nie interesuje mnie.
 • @Repsol 01:21:08
  Siedzę teraz w moich ukochanych Bieszczadach, kocham je jak moją Małzonkę a może nawet ciut więcej, Ona to wie i się nie obraża:) Ona tez je kocha nawet ciut więcjej niż mnie i ja sie też nie obrażam:)
  A że chcemy skorzystać z każdej chwili tu spędzonej przed zimą, to siedzenie przed kompem jest małą atrakcją. Lecz po czytaniu wczorajszych i dzisiejszych wypowiedzi, widzę że banderowcy zaatakowali ze zdwojoną siłą.
  AVE!
 • @night rat 01:11:43
  No i dlatego gamoniu .Spadaj. :)))
 • @night rat 01:39:12
  Kto to jest ten kacap, któremu nie chcesz służyć?
 • @night rat 01:14:06
  Tia troszkę znasz . :)))))
 • @night rat 01:44:40
  Nie obchodzą mnie twoje twierdzenia. Podaj źródła: linki, dokumentacje na potwierdzenie słuszności twojego pisania.
  Inaczej znaczy, że szkalujesz inny naród. Co jest przestepstwem.
 • @szczurobronny 01:42:45
  Pozdrowienia Szczurku: Trzymaj fason:)
 • @szczurobronny 01:59:25
  Dobra, Dobranoc:)
 • @szczurobronny 01:59:25
  Ave .Dobrej nocy a jutro cweli niech wytną .Pozdrawiam.
 • @night rat 23:21:41
  Nigh rat, twoje zdjęcia są nic nie warte. Jakbyś obejrzał cały film (ja widziałam) z występów tych dziewczyn, to byś zobaczył, ze to układ taneczny. Moje starsze dziecko chodzi na tańce i wiem coś na ten temat. Bardzo popularna figura - najpierw jedna ręka do przodu, potem druga. Moje dziecko też jest faszystą? Ale tak się manipuluje ludźmi... Kiedy mamy jawny nazizm neobanderowców i to na ogromną skalę (nie jest to nisza), próbuje się na siłę wyszukiwać i szarej masie wtłaczać, ze Rosjanie, to też faszyści... Nie wątpię, że wśród tak ogromnej populacji znajdą się osoby o różnych poglądach, ale jeszcze raz podkreślę – nie ma chyba na świecie państwa, gdzie nazizm odradzałby się tak globalnie, jak w ukraińskim społeczeństwie. I nawet nie jest to ukrywane. Politycy również jawnie posługują się faszystowskimi gestami.
  Nigh rat - jesteś niewiarygodny. Twoja nienawiść do Rosji jest zdumiewająca. Albo jesteś ukraincem, V kolumną zakonspirowaną po akcji wisła, albo ci płacą za sianie tej nienawiści, albo z tej nienawiści pomieszało ci się z mózgu. Nie widzisz istotnych kwestii, nie myślisz racjonalnie.
  Oczywiście, ze Rosja będzie antypolska – a jaka ma być? Polscy politycy rozpoczęli antyrosyjskie zagrania i chcieliby, żeby uszło im to na sucho? Dlatego ja nie zagłosuję na żadną partię, która jest nieracjonalnie antyrosyjska. Niestety, chyba na razie nie mamy polityka na miarę
 • @nelly blue 09:49:27
  zjadło mi zdanie - polityka na miarę Orbana.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930