Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 14013 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 17.10.2014r

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obecne zawirowania na Ukrainie i konflikty zbrojne w Gruzji i na Kaukazie są bezpośrednim rezultatem antyrosyjskiej polityki administracji USA, twierdzi były szef Federalnej Służby Bezpieczeństwa Rosji.

Nikołaj Patruszew, który stał na czele FSB od 1999 do 2008 roku powiedział w wywiadzie dla Rosyjskiej Gazety, że analizy wywiadu łączą aktualny anty-rosyjski realizowany przez amerykańskie służby specjalne program ze "strategią słabych punktów " Zbigniewa Brzezińskiego z 1970r, polityki zmierzającej do „rozdmuchania” potencjalnych problemów przeciwników w kryzysy na pełną skalę.

"CIA zdecydowała, że najbardziej wrażliwym słabym punktem w naszym kraju była gospodarka. Po opracowaniu szczegółowego modelu amerykańscy specjaliści ustalili, że gospodarka radziecka była nadmiernie uzależniona od eksportu energii. Następnie opracowali strategię mającą na celu doprowadzenie do  niewypłacalności finansowej i zapaści gospodarczej państwa radzieckiego, zarówno poprzez gwałtowny spadek dochodów budżetu i konieczność znacznego zwiększenia wydatków z powodu zorganizowanych z zewnątrz problemów. "

Rezultatem tych zabiegów był spadek cen ropy naftowej oraz wyścig zbrojeń, wojna w Afganistanie i anty-rządowe wystąpienia w Polsce, z których to problemów każdy mógł w końcu doprowadzić do rozpadu Związku Radzieckiego, mówi były szef bezpieczeństwa Rosji. Podkreślił, że każdy z tych procesów nosił znamiona sterowania przez USA.

Wroga polityka USA względem ZSRR trwa do czasów współczesnych, i została przeniesiona na Federację Rosyjską jako jedyny kraj na świecie, który posiada wystarczająco dużo broni nuklearnej, aby skutecznie przeciwstawić się Stanom Zjednoczonym.

"Amerykańscy stratedzy widzą rozwiązanie „konkurencji FR” w ostatecznym zniszczeniu administracji państwowej w FR i kolejnym, dalszym rozpadzie terytorialnym".

Nowy plan wymierzony w FR był realizowany przez wsparcie czeczeńskiego separatyzmu. Został udaremniony przez politykę Władimira Putina.

Jednak CIA nigdy w pełni nie porzuciła tej strategii i czeka na okazje, by go wznowić.

Nowy impas w stosunkach Rosja-USA wystąpił podczas wojny w Gruzji 2008. Po wojnie, Waszyngton  wyraźnie zaniepokoił się zamiarem Rosji zajęcia właściwego jej miejsca wśród wiodących krajów w 21 wieku.

Patruszew powiedział, że obecne wydarzenia na Ukrainie, ten zamach, który wyniósł do władzy obecną administrację Kijowie, był również wynikiem działań amerykańskich służb specjalnych. "Zamach stanu w Kijowie został przeprowadzony z otwartym wsparciem Stanów Zjednoczonych, w oparciu o klasyczny schemat sprawdzony w Ameryce Łacińskiej, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Ale nigdy wcześniej tego typu działania tak poważnie nie godziły w rosyjskie interesy."

"Nasza analiza pokazuje, że gdy Amerykanie chcą sprowokować Rosję do podjęcia działań przeciwstawnych, mają na uwadze te same cele, jakie mieli w 1980 roku w odniesieniu do Związku Radzieckiego. Podobnie jak to było wtedy, poszukują słabych punktów w naszym kraju." powiedział były szef FSB.

Mówiąc o ostatecznym celu takiej polityki Patruszew zasugerował, że Stany Zjednoczone chcą przechwycić rosyjskie terytorium i zasoby naturalne.

"Niektórzy eksperci USA,  tacy jak była sekretarz stanu USA Madeleine Albright, sugerują, że Moskwa ma władzę nad ogromnym terytorium, którego nie jest w stanie rozwijać, a to wyklucza to terytorium z zaspokajania potrzeb ludzkości. Wydawane są oświadczenia o rzekomo niesprawiedliwym podziale zasobów naturalnych i konieczności zapewnienia swobodnego dostępu do nich przez inne narody".
 

rt.com/politics/196456-russia-fsb-patrushev-global/

KOMENTARZE

 • Witam!
  Witam, i mimo wszystko cieszę się że Pan informuje o wydarzeniach na Ukrainie...

  Wywołany do tablicy cytuję tylko fragmenty:

  Nie będę snuł domysłów dotyczących powodów, czy też celów, wycofania się AdNovum. Jego tłumaczenia nie przekonują mnie, i nie do końca je rozumiem.

  Koniec cytatu.

  Odpowiadam że powodem odejścia Bolggera był brak reakcji Redakcji oraz brak pomocy z Jej strony na sygnalizowane przez Autora Blogu przestępcze zachowania kilku osób a może nawet jednej - bo IP ten sam?

  Powodem drugim był brak reakcji Redakcji na sygnały Czytelników o łamaniu Regulaminu, przyzwoitości, zasad kultury i prawa...

  Kolejny cytat:

  Wczoraj zaszczycił nas brusek, który podał odsyłacze do obecnych tekstów AdNovum,
  adnovumteam.wordpress.com/2014/10/15/wojna-domowa-na-ukrainie-15-10-2014r-39-dzien-rozejmu/

  oraz swoich kodluch.wordpress.com/2014/10/14/14-10-2014-polnoc/

  Polecam je wszystkim

  BARDZO DZIĘKUJĘ za miłe słowa - polecam się na przyszłość...
  :)

  PS

  "tajemnicze widmo o pseudonimie wdakra" to bardzo zasłużona w propagowaniu informacji "kresowych" Dama, pisząca mądrze i z wielką kulturą - jak na starsza Panią i dobrze wychowaną Polkę przystało...

  Pozdrawiam
 • @brusek 09:12:39
  Dzien dobry. Brusek -obuzie jeden gdzie jestes w koncu?Brakuje troche Twojej prasowki.Pozdrawiam i mlego dnia życze.Starszą Panią rownież pozdrawiam .
 • @simba 09:18:41
  Jestem tutaj i na prasówki możesz liczyć zawsze!
  Pozwalam czytać i linkowac do woli!
  :)

  http://kodluch.wordpress.com/2014/10/17/16-10-2014-polnoc/
 • To może się wydać dziwne
  , ale w dużym stopniu zgadzam się z oceną szefa FSB, może dlatego że nie jestem zbytnim sympatykiem SZAmanów ani ich SZAmanizmu, może dlatego że nie napisał nic nowego, czy zaskakującego a może dlatego, że ten tekst jest stosownie pesymistyczny lub może realistyczny do zaistniałej sytuacji.

  @szczurobronny
  Ani Blizna ani "nocny kuzyn" nie są trollami tylko dyskutantami, o przeciwnym punkcie widzenia, nie gorączkuj się bo nie ma powodów.
 • @simba 09:18:41
  Masz tu świeże informacje:
  http://adnovumteam.wordpress.com/2014/10/17/wojna-domowa-na-ukrainie-17-10-2014r-41-dzien-rozejmu/
 • @Płachtycz 09:25:20
  Racji @Nocny szczur i @LordConqueror to nie trole a dyskutanci z przeciwnej strony barykady. Co prawda są święcie przekonani o swoich racjach, lecz nie można zarzucić im trolowania sensu stricte. Można przyczepić się do ich argumentów, bo są powielane z 'szemranych źródeł', a ich tezy są żywcem wzięte z notatnika agitatora 'USdemokracy'. W tych miejscach trza ich punktować, a nie stosując personalne wycieczki. W tym miejscu pozdrawiam ich serdecznie :)

  Co do Blizny/Zorrana to oni są raczej monotematyczni...
 • @próg plancka 10:21:35
  Kolejna gimbaza ze strony 'niezaleznej'. W internetach pręży swoje wątłe bicepsy niejaki Maciejczuk, strasząc żołnierzy Noworosji, co to on im nie zrobi jak tutaj przyjdą. Ta szemrana postać wykorzystuje polskie symbole i historię do swoich personalnych, internetowych wojenek. Ciekawe jak bardzo się pomylę jak napisze, że jest to nie Polak a Polak ukraińskiego pochodzenia. Prawdopodobnie z 'Akcji Wisła"...

  http://niezalezna.pl/60488-polak-odpowiada-rosyjskim-terrorystom-wasz-pierwszy-krok-na-naszych-ziemiach-bedzie-ostatnim

  Kolejne dno 'strefy svobodnego slowa'.

  Jeszcze jedno - zadziwiająca zbieżność poglądów Maciejczuka z tutejszymi oponentami @Night Rat, @LordConcuerer
 • @brusek 10:14:15
  tam również sobie "poczytuję"

  ale forma graficzna jest tutaj niebywale bardziej przejrzysta

  5* ! :)
 • @próg plancka 10:21:35
  "Co do Blizny/Zorrana to oni są raczej monotematyczni..."
  ----

  A ja ci udowodnię, że Blizna nie jest monotematyczny...

  W miejsce słowa "WARTA" wstaw tylko: "szczurobronny"

  Jednak, po ponownej analizie... wydaje mi się, że chyba to Simon jest bardziej inteligentny od WARTY... Było nie było Simon zrozumiał... że bezpieczniej będzie w porę wycofać się, niż ośmieszyć całkowicie... Natomiast WARTA, prymitywny wklejacz linków a jednocześnie samozwańczy doradca Simona a nawet Adamka, jeszcze o tym nie wie...

  Dlatego WARTA przypomina mi pewnego barana... który koniecznie chciał zadziwić stado owieczek pasących się przy torach... Kombinując, jakby tu zyskać ich uznanie... nasz WARTA postanowił zaszokować owieczki swą nadludzką inteligencją i odwagą...

  Czyli, przebiec w poprzek torów... tuż przed nadjeżdżającym pociągiem towarowym... Do zrealizowania chytrego planu pozostało mu teraz tylko czujne wypatrywanie nadjeżdżającego pociągu... Gdy w końcu los okazał się dla niego łaskawy... wystartował ostro z kopyta aż poszły skry...

  I mknie jak szczała... Ale... czy to słonce świeciło mu za bardzo w oczy... czy też nie wziął poprawki na wiatr... w każdym bądź razie wpadł wręcz pod koła pociągu i... uderzony żelastwem, padł bez czucia między torami... A pociąg zasuwa dalej turkocząc kołami...

  Gdy ocknął się z pomroczności... dostrzegł kątem oka... że całe stado owiec, zwykle go lekceważące, nagle z wielkim zainteresowaniem mu się przygląda... Czując presję ich wzroku... postanowił nie poddawać się i zmieniając strategię, znów ruszyć do boju... Czyli, pokazać zszokowanej gawiedzi kto tu rządzi...

  Stwarzając jednocześnie wrażenie, że niby wcześniej, leżąc, zawiązywał jedynie sznurówki trzewików... A baran jak to baran... nie zdając sobie sprawy w jak beznadziejnej znajduje się sytuacji... dopracowywał nową strategię... Następnie przystąpił do jej realizacji...

  Unosząc w górę swój mocno już sfatygowany łeb... A tu kolejna oś... trach... barana w uśmiech. Aż huknęło echem... Na domiar złego wszystkie kozy stoją niczym wmurowane... gapiąc się z wybałuszonymi tak mocno na wierzch ślepiami... że nawet brwi nie było im widać...

  Zrozumiał wtedy, że jest ostatnią nadzieją czerwonych... Przemógł więc piekielny ból... i unosząc dumnie niezniszczalny klejnot po raz kolejny zaatakował, głośno wyjąć... Oczywiście dla dodania sobie animuszu... i by owieczki nie myślały, że wykitował już na amen...

  Niestety, gdy tylko uniósł twardy jak brzoza łeb... jakaś oś ponownie... TRACH!... barana w michę... W każdym bądź razie by nie zanudzać nadmienię tylko... że był to skład towarowy liczący 100 wagonów... A każdy wagon miał dwie osie...

  Ale nie to jest istotne... Najważniejsze, że pomimo ostrego obijania zakutego łba przez kolejne osie... nasz baran nie zaprzestawał walki ze stalową bestią... i po każdym, wręcz śmiertelnym uderzeniu... ponownie unosił swój niezniszczalny skarb... Tę ostatnią nadzieję czerwonych...

  I tak oto - w tym pięknym i godnym naśladowania stylu - wytrwał do końca... Na szczęście, pociąg dość szybko przejechał nad biednym baranem znikając za horyzontem... A obserwujące z oddali całe wydarzenie owieczki... z wrażenia aż się posikały... Tak ich baran zaszokował... Swoją inteligencją...
 • interesariusz @brusek 09:12:39
  witam,
  jako osoba nie zajmująca się hakowaniem, ciekaw jestem, jak można podejrzeć IP z którego wysłano komentarz?

  a co do meritum odpowiedzi, dobrze, że mam silniejsze nerwy niż Panowie.
 • @szczurobronny 11:21:57
  zgodzę się, że LordCongueror to troll, ponieważ jego wypowiedzi wnoszących do wątku jakąś jakość jest mało, większość do bluzgi. Natomiast nigh rat ma przeciwsatwne poglądy, jego neurony karmione wizją świata sprzed 50 lat wyżłobiły w mózgu ściezki, przez które biedny nie może się przebić. A wszystko się zmienia. Panta rhei.
 • @nelly blue 11:44:48
  powinno być "to bluzgi", sorry za literówkę
 • Zauważcie że ten SPAMER @szczurobronny potrafi albo bez przerwy SPAMOWAĆ albo milczeć bezradnie
  .
  Ten troll nie potrafi wymyślić dla siebie jakiegoś stanu pośredniego.

  A przecież mógłby na przykład z rana wkleić całą serię najważniejszych wiadomości i zrobić sobie przerwę albo coś doklejać, ale nie częściej jak raz na 30-45 minut i byłoby OK.

  Niestety, ten spamer przypomina rower. Pozostawiony w bezruchu, przewraca się.
 • @Zorran 11:28:27
  Wow. Jestem pod wrażeniem - w całym poście ani słowa o żydach. Zmieniłeś lekarza?
 • Ad rem
  maniaprzepraszania zapodała u AdNovum
  http://lifenews.ru/news/142979
 • @trojanka 11:54:58
  "ty ustalasz jakieś normy!!????A dlaczego kto ci dał do tego prawo"
  ----

  Rozum mi daje do tego prawo, by sugerować wam - takim jak wy gamonie którymi może dowolnie sterować byle głupiec - jakieś w miarę logiczne rozwiązania po to by ten blog nie zamienił się w fanatyczną sektę wzajemnie liżących sobie krocza nawiedzonych kretynów którymi manipuluje jakiś cwaniaczek.
 • @Zorran 11:49:56
  To go nie prowokuj, tylko napisz coś o żydach po jednej lub drugiej stronie. Jeden sensowny wpis powiązany z tematem głównym. Na pewno potrafisz ?
 • @szczurobronny 12:03:15
  Według Avakova, za grabież zostało skazanych 50 mężczyzn. rabowali bardziej niż inni i trzeba było ich rozwiązać.
 • witam
  Dzieki za wpis! Zastanow sie nad napisaniem interesariuszu do adnvoum. Mozecie stworzyc razem ciekawy zespol ze zbiorem najnowszych wiadomosci ze wschodu. Blog jest bez reklam. Wzgledny porzadek tam panuje. Coraz wiecej osob wiec o tym blogu, a moze byc jeszcze ciekawszy. Pozdrawiam.
 • @Zorran 12:25:59
  pozbawiony inteligencji spamerek z motorkiem w dupie.

  ============================================
  Ładnie się podsumowałeś :)
 • @trojanka 12:13:07
  "Powtórzę jeszcze raz jak nie zrozumiałeś po polsku!!TO JEST WOLNY BLOG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!każdy może jak widać pisać ILE CHCE I CO CHCE"
  ----
  Sama sobie odpowiedziałaś - Każdy może. Dlatego ja z tego prawa korzystam udzielając wam rad po to by rozwiązać problem bezmyślnego SPAMU - zagłuszającego ROZUM - oddzielając SPAM od normalnego pozyskiwaniem (otrzymywania) informacji.

  Nawet taka żydokomusza pralnia mózgów jak radio TOK FM stara się nie częściej niż co 20 minut zaserwować kilka informacji ale z różnych dziedzin. Nawet oni choć pieprzą codziennie - przez 24 godziny/dobę - nie srają SPAM-em co 20 minut tylko o jednym temacie jak ten nasz pozbawiony inteligencji spamerek z motorkiem w dupie.
 • Powtórzę, by rozwiązać problem bezmyślnego zasrywania bloga SPAM-em, proponuję takie rozwiązanie:
  .
  @szczurobronny na przykład z rana wkleja całą serię najważniejszych informacji wybranych wg. swojego uznania a potem co 30-45 minut wkleja pojawiające się nowe i istotne informacje.

  Ostatecznie niech już wkleja co 20 minut, jak w TOK FM. Ale nie może być tak by srał co minutę kolejnym tekstem.
 • @Zorran 12:48:44
  Twoją metodą: Nie prowokuj go, tylko napisz coś o żydach po jednej lub drugiej stronie. Jeden sensowny wpis powiązany z tematem głównym. Na pewno potrafisz ?
 • W każdym bądź razie przekonamy się czy to bezczelny Mosiek czy też Polak chcący coś zrobić dla dobra naszej Ojczyzny
  .
  Wydaje mi się, że spieprzy stąd tak jak ten jego koleś @waryat który natychmiast się ochwacił gdy zobaczył, że sobie tu za bardzo nie pobryka.

  Mośków uczciwa robota nie interesuje. Tych lisów przebranych w złote ornaty i inne owcze skóry interesuje tylko szybki awans na "Ojca" i przewodnika gojów, więc taki kundel sra i sra, urabiając sobie ręce i dupę po łokcie ale nie w interesie gojów, ale własnym.

  Dlatego tego typu pejsaty rower tak szybko się zniechęca gdy nie pozwolą mu bez przerwy pedałować.
 • @szczurobronny 12:49:46
  "Banderowcy robią sobie fotki w galerii handlowej w Przemyślu"
  Na stronie "Internetowej Akcji protestacyjnej przeciw gloryfikacji przez rząd ukraiński ludobójczych formacji OUN-UPA i SS-Galizien" pojawiło się zdjęcie z Przemyśla. Przedstawia ono grupę ukraińskich nacjonalistów, najprawdopodobniej studentów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, którzy pozują na tle flagi OUN-Bandery.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/banderowcy-robia-sobie-fotki-w-galerii-handlowej-w-przemyslu
 • @szuwarek14 13:04:32
  syn Bidena wywalony z woja [ Navy reserve] za bycie pod wpływem koki, czyli nie będzie sekretarzem obrony USA, zostają mu pola gazowe na Ukrainie
  http://rt.com/usa/196732-biden-navy-cocaine-test/
 • @szczurobronny 13:08:56
  nie psycholom wklejam tylko ludziom którzy chcą poczytać,blizny i inne świry i tak skończą w rowie, wierszyk znalazłem:
  "Мы скакали, мы скакали, пол страны уже просрали. Скачет баба, скачет дед, скачет гопник и студент. И Кличко пустился вскачь, как весёлый звонкий мяч! Скачет Петя Порошенко и больная Тимошенко. Скачет Сеня Яценюк. Кто не скачет - тот говнюк. Крым не скачет, очень жаль. Кто не скачет, тот москаль! Скачем дружно, все мы рады. Кто не скачет - колорады! Скачут [censored] , скачут ноги, веселятся бандерлоги! Выше всех, как обезьяна, скачет и поёт Руслана. Заменяет даже секс, ей скакательный рефлекс. Скачет пол страны - дурдом! Помаранчевый синдром. Меркель хлопает в ладоши. Тот, кто скачет - тот хороший. И Обама счастлив тоже. Нам скакалками поможет. Их зимой, под Новый год, полный самолёт пришлёт!"
 • @Zorran 13:01:10
  Możesz mi RACJONALNIE wyjaśnić, po co w temacie o banderowcach piszesz o żydach? Czytam bloga i komentarze żeby dowiedzieć się czegoś o sytuacji na Ukrainie, a twoje wypowiedzi i pyskówki nijak mają się do tematu.
 • Wracając do tematu!
  Nie będzie o cwanym, parchatym Eskimosie, będzie za to o Serbii :) Tymczasem w Belgradzie, na meczu Crveny Zvezdy:
  https://pbs.twimg.com/media/B0IiKqUCAAAuuiH.jpg
 • @Inog 13:18:07
  Szkoda czasu na zadawanie tego typu pytania, tego typu osobnikowi. Kilka razy już było to pytanie, a On dalej swoje...
 • @Inog 13:18:07
  pisze o żydach bo ma nadzieję że ktoś ocenzuruje bloga na podstawie oskarżeń o antysemityzm, to taka pokrętna kombinacja zażydzonych środowisk judeochrześcijańskich
 • @Zorran 13:01:10
  Zorran

  Doceniam twoje wielkie zaangażowanie w sprawy odżydzania Polski
  Jednocześnie mam dla Ciebie rozsądna propozycję:
  czy nie mógłbyś założyć sobie własnego bloga , nawet tutaj, na Neonie ?
  Pisałbyś sobie do woli o Żydach, Kryptożydach, "Żydach nie będących Żydami , ale jednak będących, bo wspierających Żydów , którzy są Żydami, pomimo, że mówią, że nie są Żydami" itp.

  Korzyści byłoby mnóstwo:
  1. dostałbyś mnóstwo przychylnych ocen
  2. temat o Ukrainie nie byłby zdominowany wpisami o Żydach
  3. temat Ukrainy stałby się odrobinę bardziej "przyswajalny"

  Mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że siły nieprzychylne pisaniu prawdy o Ukrainie, nie będąc w stanie zatrzymać tego procesu wprost, dążą do tego, aby skłócić komentujących i wytworzyć wrażenie bałaganu, chaosu i wzajemnej nienawiści

  Z bólem przyznaje, że UDAŁO CI SIE TO WRĘCZ P E R F E K C Y J N I E !
 • @szuwarek14 13:20:47
  Otóż to! Przebrał się wilk w owczą skórę... Albo, diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni :)))
 • @próg plancka 13:18:55
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=332994076882367&set=a.290773431104432.1073741833.100005153311916&type=1&theater
  oraz inne tu:
  https://www.facebook.com/mkbzb
 • @Zorran 13:01:10
  Ale ty jesteś uparty. Poczytaj

  http://www.defense.gov/news/newsarticle.aspx?id=123425
 • @szuwarek14 13:23:47
  Ukraińska armia niedaleko Debalcewa:
  http://www.youtube.com/watch?v=Z8P-X8MgMdY
 • @szuwarek14 13:23:47
  "5 faktów [ historycznych ] na temat Noworosji ..."
  http://euromaidanpress.com/2014/10/17/5-facts-about-novorossiya-you-wont-learn-in-a-russian-history-class/
 • @KHT 13:21:47
  "2. temat o Ukrainie nie byłby zdominowany wpisami o Żydach"
  ----

  Właśnie o to chodzi tym Mośkom by temat Ukrainy nie był zdominowany wpisami o Żydach. Naprawdę tego nie dostrzegacie? Naprawdę nie widzicie co Mośków tak bardzo w ząbki kole? NIE?

  No to wam wyjaśnię, geniusze zza Buga którzy nic nie wiecie choć tak długo "oświecano" nawracając na prawdę w blogu AdNovum.

  Otóż choćby dlatego, że Żyd przejął ABSOLUTNĄ władzę na Ukrainie dzięki Majdanowi finansowanemu przez żydowskich oligarchów co umożliwiło przeprowadzenie zamachu stanu na Ukrainie.

  A oto kto rządzi Ukrainą i KTO wydaje ROZKAZY "mieczowi" - "banderowcom, ounowcom", itd.:

  OBECNY RZĄD KRAJU:

  Prezydent - Poroszenko - żyd
  Premier - Arsenij Jaceniuk - żyd
  Minister Finansów - Aleksandr Szlapak - żyd
  Wicepremier - Władimir Grojsman - żyd
  Minister Spraw Wewnętrznych - Arsen Awakow
  Minister Kultury - Siergiej Niszczuk - pół-żyd
  Dyrektor Narodowego Banku - Stepan Kubiw - żyd

  Julia Katelman (Tymoszenko) - żydówka
  Witalij Kliczko (Etinzon) - żyd po ojcu
  Oleg Frotman (Tiahnybok) - żyd po matce
 • @trojanka 13:30:19
  to taki funkcjonariusz niższego szczebla a precyzyjnie wypierdek hasbary
 • @Zorran 13:36:15
  na szczęście twój zażydzony Caritas już tam kręci lody, nie braknie żydowskiego ochłapa i dla ciebie
 • @KHT 13:21:47
  .
  Też mam jakieś takie nieodparte wrażenie, że siły nieprzychylne pisaniu prawdy o Ukrainie, nie będąc w stanie zatrzymać tego procesu wprost, dążą do tego, aby skłócić komentujących i wytworzyć wrażenie bałaganu, chaosu i wzajemnej nienawiści

  Z bólem przyznaje, że UDAŁO SIĘ TO TEMU SPAMEROWI WRĘCZ P E R F E K C Y J N I E !
 • @trojanka 13:30:19
  "Kulisy arabskiej wiosny, jakich nie znacie..."
  John McCain, dyrygent „arabskiej wiosny”, i Kalif
  http://www.voltairenet.org/article185104.html
 • @trojanka 13:43:34
  dobrze powiedziane; kolejna porcja geopolityki
  "Lewant: Walka z terroryzmem przykrywką dla wojny gazowej "
  http://www.voltairenet.org/article185496.html
 • @szuwarek14 13:45:29
  i jeszcze "Globalizacja Sił Specjalnych"
  "Waszyngton prowadzi potajemnie operacje w 78 krajach, choć zaprzecza istnieniu tego typu działań to jednak sam budżet przeznaczony im wynosi 10 miliardów dolarów rocznie. Globalizacja tych sił może pozwolić rozwinąć ich niewidzialną dyktaturę.[...]Siły specjalne są coraz częściej wykorzystywane w Europie Wschodniej. Na uwagę zasługuje wyszkolenie przez nie neonazistów biorących udział w zamachu stanu w Kijowie, co potwierdza dokumentacja fotograficzna przedstawiająca ukraińskich neonazistów z Una-Unso szkolonych od 2006 roku w Estonii.
  Ale USSOCOM spogląda nieco dalej: jego „Wizja 2020 (Vision 2020)” przewiduje „rozbudowywanie globalnej sieci operacyjnych sił specjalnych” w tym w krajach sojuszniczych takich jak np. Włochy lojalnych dowództwu USA.
  W ten sposób decyzja, aby przejść do wojny staje się bardziej wyłączną domeną energetyczno-mafijnych korporacji a parlamenty stracą na mocy decyzyjnej. Wojna zniknie z oczu opinii publicznej powszechnie przyzwyczajonej do wierzenia w to co widzi, co istnieje w massmediach, a właściwie do wypaczonej prawdy i sfałszowanej rzeczywistości."
  http://www.voltairenet.org/article183937.html
  -domyślam się że do spraw trzymania za twarze Polaków USA już szkoli oddziały UPA
 • Protest MSZ Ukrainy
  "Ukraiński MSZ wysłał notę ​​protestacyjną do rosyjskiego MSZ z powodu tzw spisu w "tymczasowo" okupowanej Autonomicznej Republiki Krymu, domagając się natychmiastowego zaprzestania nielegalnej działalności na terytorium suwerennej Ukrainy," powiedział dziennikarzom Jewhen Perebiynis.

  Spis ludności na Krymie rozpoczęła we wtorek i potrwa do 25 października Prezydent Rosji Władimir Putin powiedział wcześniej w tym miesiącu, że spis jest konieczne do sporządzenia programu rozwoju na Krymie.

  wrzucone przez @thisisnotajokee na AdNovumTeam
  Źródło : http://qha.com.ua/kiev-opposes-population-census-underway-in-crimea-132450en.html
  Czyli krótko mówiąc gospodarka w/g Pierebajnisa to: im gorzej tym lepiej
 • @szczurobronny 13:51:21
  -wypierdki hasbary i episkopatu, cwaniaki leją im w te puste łby propagandę a to potem nakręcone jak "Zjarany Zbyszek" roznosi smród po internecie,oczywiście dopóki ojciec za ryj nie weźmie i nie zagoni do roboty
 • @Inog 13:18:07
  "Możesz mi RACJONALNIE wyjaśnić, po co w temacie o banderowcach piszesz o żydach?"
  ----

  A choćby po to: Bandera i Szuchewycz to nie Ukraincy, ale UKRAIŃSCY ŻYDZI http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?p=13269#p13269
 • @szczurobronny 13:57:46
  "Telegeniczni martwi Palestyńczycy i poneryzacja twojej duszy
  Martwe kobiety, martwe dzieci, martwe niemowlęta. Brakujące kończyny, rozerwane mózgi, wnętrzności rozlane na podłodze. Niemożliwym jest nadanie temu pozytywnego wizerunku, chyba że jest się premierem Izraela, Benjaminem Netanjahu."
  http://wolnemedia.net/polityka/telegeniczni-martwi-palestynczycy-i-poneryzacja-twojej-duszy/
  - dodam że można też być polskim trollem zaprogramowanym przez Solidarność do relatywizowania faktów zgodnie z doktrynami sączonymi przez USA a potem narazić cały naród na bycie sąsiadem Ukropskiej Chazarii i skończyć jak Palestyńczycy, no nie banderowcy są bardziej kreatywni w mordowaniu cywili
 • @szuwarek14 14:00:23
  .
  1. RZĄDZĄCY Polską Kościół trzyma za MORDĘ również DZIENNIKARZY

  Zauważmy, iż każdy oświecony przedstawiciel nowej rasy panów przekonany jest, że winę za całe zło ponosi RZĄDZĄCY Polską Kościół, Rydzyk i Kaczyńscy... Taki dyplomatołek wie też dzięki mediom... że nie wolno o tym głośno mówić bo wszechwładny Kościół katolicki może rzucić klątwę nawet na czerwonych dziennikarzy.

  Tak więc paniczny strach przed ekskomuniką paraliżuje całkowicie nawet tak podłych i pozbawionych etyki dziennikarzy jak... Monika Olejnik, Lis, Żakowski, Kublik, Maziarski, Wroński, Michnik, itd... Nie powinno więc dziwić, że prześladowani przez KK posiadacze monopolu na PRAWDĘ objawioną mają pełne stringi gruzu.

  Kościół RZĄDZĄCY Polską trzyma za MORDĘ również DZIENNIKARZY (Oczywiście chodzi o kościół rabinacki, żydowski) http://goo.gl/86iRo
 • @szuwarek14 14:00:23
  .
  Wyraźnie widać, że ci degeneraci skłócający ciągle społeczeństwo polskie boją się Kościoła bardziej niż Żydzi Hitlera... Pewnie dlatego prześladowani za niewinność jak Żydzi... z przerażenia nie są w stanie powstrzymać ulewającej się z przepełnionych strachem stringów rzadkiej treści... Wywołując odruch wymiotny u podludzi.

  Smród jest tak wielki, że nawet ślepiec jest w stanie dostrzec to łajno ściekające po wydepilowanych girach... A pomimo to typowy dyplomatołek ogłupiany codziennie przez postkomusze media... wierzy różnym takim mentalnym zdzirom bez zasad i honoru... Tym butnym tubom układu polityczno-medialnio-mafijnego.
 • @szczurobronny 14:15:28
  .
  W każdym bądź razie przekonamy się czy to bezczelny Mosiek czy też Polak chcący coś zrobić dla dobra naszej Ojczyzny

  Wydaje mi się, że spieprzy stąd tak jak ten jego koleś @waryat który natychmiast się ochwacił gdy zobaczył, że sobie tu za bardzo nie pobryka.

  Mośków uczciwa robota nie interesuje. Tych lisów przebranych w złote ornaty i inne owcze skóry interesuje tylko szybki awans na "Ojca" i przewodnika gojów, więc taki kundel sra i sra, urabiając sobie ręce i dupę po łokcie ale nie w interesie gojów - tylko własnym. 

  Dlatego tego typu pejsaty rower tak szybko się zniechęca gdy nie pozwolą mu bez przerwy pedałować.
 • @szuwarek14 14:10:36
  będę złośliwy, sam się prosisz; kiedy po raz ostatni zostały zbombardowane Safed, Hebron i Ramallah ?
 • @Zorran 14:16:30
  Chciałeś ustrzec się hasbary, rozumiem i pochwalam, tylko że uciekając przed hasbarą nadziałeś się na ketman. Gratulacje.
 • Jaką rolę szczurobronny pełni
  w tym blogu ? Jego teksty zamulają go i utrudniają przegląd nie wnosząc nic do tematu. Jest tu służbowo odstawiony w celu sabotażu blogu ?

  Analiza sytuacji Patruszewa z punktu widzenia RF jest absolutnie poprawna. Z punktu widzenia UE czy Polski można wysnuć dalsze wnioski

  - http://marucha.wordpress.com/2014/10/17/wiodacy-niemiecki-dziennikarz-cia-naciska-na-media-by-promowaly-iii-wojne-swiatowa/#comment-421320

  Acz interesy UE czy Polski są rozbieżne z interesami Rosji, jednakże jest wiele celów wspólnych w tej sytuacji. Zastanawiające jest jednak to, że administracje krajów UE, Polski na pewno, działają w przypadku Ukrainy i nie tylko wbrew interesom państwa, które mają reprezentować. Być może ten fakt, że te kraje są kontrolowane przez PPZ

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ

  wyjaśnia w części to postępowanie, ale czy w pełni. Jak doświadczyli ci sami w FR i na Węgrzech, jeśli zbytnio będą ulegać obcym wpływom, zostaną w końcu sami wyślizgani.

  Interpretacje Patruszewa potwierdza także Joschka Fischer

  - http://de.ria.ru/opinion/20141015/269792593.html

  który od dziesiątków lat działa jako agent syjonistyczny w RFN i ostatnio Europie, tym razem wzywając do krucjaty przeciw FR.

  Nazistowski propagandzista J. Goebbels zlecił realizację filmu, w którym symbolem syjonistów było stado szczrurów, robi do dziś warażenie, choć jest zabroniony przez cenzurę.
 • Najciekawsze jest, że prawdziwa HASBARA zawsze usiłuje na chama przypisać swoje cechy innym
  .
  Patrz choćby bezczelne próby naszych SPAM-erów przypisujące nie sobie ale innym swoje spamerskie zachowania. To typowa żydowska taktyka. Na chama wmówić innym wszystkie swoje zbrodnicze i zdegenerowane cechy.
 • @Zorran 13:36:15
  i bardzo ładnie

  to jest ciekawe (choć w zasadzie wiadome wszystkim Uczestnikom tej dyskusji)

  prośba tylko o:

  1. niepisanie w każdym poście o tych paskudnych Żydach - wystarczy ograniczyć tak do 10 % (czyli około 2-3 postów)

  2. nieubliżanie innym uczestnikom dyskusji

  jeśli Twoim zdaniem, ktoś tu wkleja, linkuje, spamuje etc zbyt dużo wiadomości, to po prostu ich nie czytaj
  osobiście wchodzę tu od około 2-3 m-cy i z zainteresowaniem oglądam sobie rzeczy, tematy, linki, które mnie interesują (w tym Szczura itp.)

  nie ukrywam - mam swoje ulubione (z początku mapki, potem filmy itp.)

  natomiast "świeżynki" o Żydach po prostu przewijam - nie wnosi to nic nowego i jest tego za dużo

  co do komentarzy na temat innych dyskutantów ZAWSZE DUŻYM NIESMAKIEM odbieram wszelki posty, w których ubliża się innym, bez większego powodu - proszę zastanów się nad tym
 • @szczurobronny 14:36:41 dzięki za Twoją super pracę!
  naprawdę robisz bardzo wiele dobrego.
  Nie słuchaj tylko Trojanki (kobiety nadobnej, ale krewkiej - pozdrawiam pięknie Trojankę!) żeby stąd odejść i zakładać własnego bloga tylko dlatego, że się do Ciebie jakiś smród podczepił.
  Jeżeli będzie to Twoją osobistą decyzją, żeby stąd odejść i robić co innego, to wówczas ja to rozumiem.
  Ale ustępować pola lekkomyślnie, żeby się smród rozprzestrzeniał bez przeszkód byłoby ze szkodą dla SPRAWY.
  Opuść przyłbicę i miecz skieruj ostrzem w hydrę. Trzymaj się!
 • interesariusz do szczurobronny @12:30:45
  a konkrernie o co Ci chodzi ?
 • @szczurobronny 14:38:00
  Witaj ,a w Charkowie tymczasem :http://www.youtube.com/watch?v=5A-RBNOf-eY
 • interesariusz do szczurobronny @14:18:40
  Ja nie cenzuruję, jeśli coś znika, to sprawka admina,

  Powiedz mi, czy to tak trudno wpisać w nagłówek "szczurobronny",

  na cenzurę mogę przejść dopiero wtedy, jak czytelnicy wpisujący uwagi sami wykażą się pewną zaradnością.
 • @interesariusz z PL 14:49:40
  Witaj 5*. Powiedz tylko czy piszemy o Ukrainie czy czosnku, bo czasem się gubię. Pozdrawiam. :)
 • interesariusz do Repsol @14:54:32
  Notki są powoływane codziennie, aby dzielić się wiadomościami z Ukrainy, i o Ukrainie,

  przeczytam twoje rady, jeśli zechcesz mi udzielić,
  biorąc pod uwagę, że jestem przeciwnikiem cenzury.

  Prosiłem o wpisywanie pseudonimu na początku nagłówka uwagi, wtedy czytelnik mógłby zatrzymywać się tylko na uwagach akceptowanych przez niego autorów.

  To jes jedyny sposób, jaki może być stosowany na bieżąco.

  Co Wam z tego, jeśli raz dziennie skasuję to, co mi się nie podoba. I tak bluzgi będą tkwić przez cały dzień, a przecież uwag pod wczorajczą notką nikt nie czyta.
 • @nana 14:48:19
  "Ale ustępować pola lekkomyślnie, żeby się smród rozprzestrzeniał bez przeszkód byłoby ze szkodą dla SPRAWY. Opuść przyłbicę i miecz skieruj ostrzem w hydrę. Trzymaj się!"
  ----
  Wyraźnie nie rozumiesz panicznego, wręcz zwierzęcego strachu ZŁA przed PRAWDĄ, dlatego uważam, że @szczurobronny tu nie wróci podobnie jak nie wróci tu @waryat czy @AdNovum.

  Po prostu HASBARA wie, że żeby głosić kłamstwo, trzeba systemu, a żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek. Kard. Stefan Wyszyński. 

  Dlatego HASBARA przebrana w owcze skóry tak PANICZNIE boi się Blizny. Tylko jednego człowieka.
 • @szczurobronny 15:05:37
  "prawie 100 postów a tylko kilka w temacie"
  .

  A kto ci broni pisać notki w temacie? Pieprzysz cały czas o wszystkim tylko nie o tym co w temacie a do innych masz pretensje stary cwaniaku. Sprawdź ile nakociłeś notek niezwiązanych z tematem, specu od pouczania i doradzania innym.
 • @szczurobronny 14:38:00
  szczurze nie wklejaj linków z StSy, bo wiadomo co to jest.
 • @interesariusz z PL 14:49:40
  Pora zmienić tytuł na "syjonistyczna wojna na Ukrainie" bo do tego właśnie doszło
 • interesariusz do szczurobronny @14:59:07
  AdNovum blokował, blokował, a potem sobie poszedł,
  ja się różnię od niego tym, że nigdzie się nie wybieram

  prosiłem, aby gdy admin nie reaguje, wysłać mi pocztą przeklejoną kwestionowaną uwagę i odsyłacz do niej,

  jak widać obrażalskim szkoda fatygi. Dlaczego ?

  Ponadto, nie da się zablokować kogoś w konkretnej notce (chyba, że czegoś nie wiem), musiałbym całkowicie odciąć się od kogoś, a to jest wbrem wyznawanym przeze mnie zasadom.
 • @interesariusz z PL 15:00:47
  Czyta sprawdziłem z Zygmuntem ,stare notki są linkowane ilość odsłon np. miesiąc 1000 rok 10000 ,trzy lata 13000. pZDR.
 • @Repsol 14:54:32
  "Witaj 5*. Powiedz tylko czy piszemy o Ukrainie czy czosnku, bo czasem się gubię. Pozdrawiam. :)"
  ----
  Nie pytaj innych o czym masz pisać tylko pisz o tym co ci na sercu leży i też staraj się pisać w temacie, skarżypyto
 • @interesariusz z PL 15:15:00
  Należy kasować wpisy nie w temacie notki na bieżąco ,a wartość całego bloga wzrasta. Kasować wszystkich piszących nie w temacie i niema że boli. Pozdrawiam.
 • @interesariusz z PL 15:15:00
  "musiałbym całkowicie odciąć się od kogoś, a to jest wbrem wyznawanym przeze mnie zasadom."
  ----
  Srał pies zasady, bierz Waść siekierkę i wal go w łeb
 • interesariusz do Repsol @15:16:15
  Po namyśle doszedłem do wiosku, że jeśli ktoś pod jedną notką wkleja wielokrotnie uwagę (która nie jest odkrywczą uwagą), to mogę go zablokować,

  ale do tego proszę o list pocztą wewnętrzną z przeklejonymi tymi uwagami łącznie ze stopką.

  Niestety, ja przed kasowaniem tego, co nawet mi się baaardzo nie podoba, mam opory.

  To czytelnik powinien sobie sam cenzurować, dla jego wygody zaczynajcie uwagę własnym pseudonimem. Niestety, neon24 nie robi tego automatycznie. Wiadomo dlaczego.
 • @Zorran 15:05:05
  Noooo, nie wiedziałem że Blizna to w rzeczywistości Kard. Stefan Wyszyński. W tej sytuacji kim ja jestem żeby z nim dyskutować ? Prochem.
 • interesariusz do Repsol @15:22:41
  Pisałem, ja nie jestem na "etacie",
  mogę tu zajrzeć tylko od czasu do czasu,
  powiedzmy raz dziennie.
 • @interesariusz z PL 15:30:23
  Wiem jakie to ciężkie ,trzymaj się .Polecam Ave. http://wpolityce.pl/swiat/218463-nic-nam-nie-grozi-ze-strony-banderowcow-doprawdy
 • W mediolanie Putin omawia z Merkel
  i przerwanie ognia na wschodzie,
  i umowy gazowe Rosji z Ukrainą,

  ciekawe, kiedy porozmawiają o Polsce.
 • Po wielostronnych rozmowach
  Poroszenko zakomunikował, że uzgodniono podstawowe parametry umów gazowych.
 • W niedzielę 19-tego święto flagi DRL
  .
 • centrum prasowe rady doniecka
  w ostatnich 24 godzinach zginęło 30 cywilów

  Między innymi pasażerowie samochodów starający się opuścić Putilowkę.

  Doniec był atakowany bardziej intensywnie z użyciem Gradów. Uszkodzono ponad 40 domów.
 • @interesariusz z PL 15:26:22
  "Po namyśle doszedłem do wiosku, że jeśli ktoś pod jedną notką wkleja wielokrotnie uwagę (która nie jest odkrywczą uwagą), to mogę go zablokować,"
  ----
  Mistrzu, a wiesz po co obok notek jest link "usuń"?

  Jeśli nie wiesz to wyjaśniam, że po to by usunąć daną notkę. A notki własne usuwa się z różnych powodów. Jednym z nich jest chęć wprowadzenia korekty tak by wszystko było umieszczone w jednej notce jeśli tworzy logiczną całość a nie w KILKU KOLEJNYCH NOTKACH, bo coś takiego można uznać za SPAM.

  Czy dość logicznie wyjaśniłem przyczyny takiego postępowania? Wyjaśniam, bo widzę, że powoli nawracasz się na prawdę ty który "NIGDY" itd, a teraz okazuje się, ze rura ci mięknie i chcesz robić wyjątki. Jutro będziesz zabijał wirtualnych wrogów. Zgadłem? nawracany na "PRAWDĘ" nasz Mistrzu?

  Uściślenie. Chodzi o to by po usunięciu tamtej notki utworzyć nową notatkę w której np. dodaję do poprzedniego tekstu jakąś ważną uwagę która uzupełnia poprzedni tekst tworzącą całość spójną całość.

  Czyli tak jak to teraz zrobiłem (usunąłem starą notę i utworzyłem nową), byś w jednej TYLKO notce miał opisany cały problem.
 • Elita ukrowskich sił zwiadowczych została zlikwidowana na lotniskowcu
  Milicjant Prochorow powiadomił o "eksterminacji" elitarnej jednostki zwiadowczej ukraińskiej armii (10-ta samodzielna jednostka powietrzna), włącznie z dowódcą, Kolodjazny Andij.
 • interesariusz do Zorran @15:50:56
  Jeśli jest tak jak piszesz,
  to przecież ja mam szansę to zauważyć

  zapewne chodzi Ci o uwagi zamieszczane pod notką, a nie notki.
 • @szczurobronny 15:47:53
  .
  Patrz zdjęcie zamieszczone pod w/w godziną

  Tam nasz nieoceniony @szczurobronny przedstawił skutki zbrodniczej działalności żydowskich okupantów Ukrainy wysyłających tych biednych i ogłupionych chłopców na tak barbarzyńską śmierć.

  Ale czy dla tych urodzonych oszustów, pasożytów i zbrodniarzy liczy się życie gojów? NIE! I nigdy się nie liczyło!! Dlatego rękoma gojów cyniczny żyd morduje innych innych gojów a do tego obywateli "swojego" państwa.
 • @interesariusz z PL 16:04:28
  "zapewne chodzi Ci o uwagi zamieszczane pod notką, a nie notki."
  ----
  Zapewne chodzi mi o to co wyżej napisałem
 • interesariusz do Zorran @15:50:56 PS
  zdajesz sobie zapewne sprawę, że gdyby oprogramowanie neonu było na przyzwoitym poziomie, to uniemożliwiałoby skasowanie własnej uwagi, na którą już ktoś odpowiedział.
 • @interesariusz z PL 16:08:33
  Otóż to.
  pozdrawiam
 • @interesariusz z PL 15:56:21
  Pomylił się zobacz.Pzdr.http://www.youtube.com/watch?v=FwLjqwHGnyM
 • interesariusz do Zorran @16:08:29
  w takim razie nie rozumiem sensu twojej wypowiedzi, po co mi piszesz o swoich notkach, ja swoich nie kasuję, z wyjątkiem notek o ograniczonym okresie ważności.
 • @interesariusz z PL 16:08:33
  "zdajesz sobie zapewne sprawę, że gdyby oprogramowanie neonu było na przyzwoitym poziomie, to uniemożliwiałoby skasowanie własnej uwagi, na którą już ktoś odpowiedział"
  ----
  Zdaję, dlatego staram się jak najszybciej wprowadzać korekty
 • @szczurobronny 15:47:53
  .
  Patrz zdjęcie zamieszczone pod w/w godziną

  Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE żydowskich OLIGARCHÓW, wtedy pokój na Ukrainie natychmiast nastanie!

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace tych żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź tych ogłupionych przez żydowskich parchów Słowian?
 • interesariusz do Zorran @16:13:28
  bombardowanie pałaców, np. Kadafiego, to ameryckie barbarzyństwo,
  ale gdyby Putin w dzień po puczu wyłał jednostkę spadochroniarzy, aby porwała tych wszystkich puczystów, to ocaliłby mnóstwo istnień ludzkich.
 • @interesariusz z PL 16:18:31
  Zobacz jak towarzystwo budzi się z ręką w nocniku. Pzdr. :) http://lubczasopismo.salon24.pl/SalonowaWataha/post/610780,dlaczego-ukraina-nie-zaprasza-do-rozmow-polski
 • @szczurobronny 16:09:45
  "@interesariusz z PL 16:08:33 on to wie i dlatego tak robi"
  ----
  Nowego tatusia sobie znalazłeś? Ćkórzu tak PANICZNIE bojący się PRAWDY? Tylko jednego człowieka?

  Widzę, że nie wierzysz za bardzo w to, że HASBARA będzie ci w stanie pomóc bo też panicznie boi się Blizny. A boi się, bo HASBARA dobrze wie, że żeby głosić PRAWDĘ wystarczy tylko jeden człowiek. Blizna.
 • @Zorran 14:12:22
  Kościół jednak jest dość niegroźny w porównaniu do innych zagrożeń. Zagrożenia płyną ze strony władzy. Dziwię się jednak, że ludzie się nie buntują, nie dochodzi do poważniejszych wystąpień. Gdyż te „elity” ograbiły i wykończyły Polskę i robią to dalej. Już wszystko prawie jest wyprzedane, wszystkie ważne sektory gospodarki i publiczne wyniszczone. Polska ma olbrzymi dług, który trzeba będzie spłacać i to będą musieli Polacy, większość ze swoimi marnymi pensjami. Jakby tego było mało, te łotry, te „elity” próbują Polskę przehandlować jako pole bitwy nuklearnej, a Polaków jako mięso armatnie. Oficjalnie ściąga się i szkoli banderowców i to najoczywiściej do tego, ażeby wcieleni do polskich służb trzymali Polaków za mordy.
 • @szczurobronny 16:25:51
  Polecam.Ave.http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/7239-niedzwiedzia-przysluga-premier-kopacz
 • @interesariusz z PL 16:18:31
  Choć byłoby to dokładnie takie same awanturnictwo jak w przypadku humanitarnych nalotów w stylu NATO, problem w tym że władze Rosji wciąż jeszcze wierzą w dyplomację, chociaż coraz mniej w dobrą wolę EU nie mówiąc już o NATO/USA.
 • interesariusz do daanekbb @16:27:12
  a widziałeś rozpadającą się, opuszczoną wiejską chałupę, na ziemi klasy 6-tej?

  Kto dba o to, czy spłonie.

  Polska jest jak ta chałupa, młodzi wyjechali, a starców można spalić razem z nią.
 • interesariusz do szczurobronny @16:28:05
  reklamują się przez fujbuka ?
 • @szczurobronny 16:28:05
  .
  Zadałem ci proste pytanie:

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź tych ogłupionych przez żydowskich parchów Słowian?

  Nie potrafisz odpowiedzieć na tak proste pytanie?? Aż tak PRAWDA kłuje cię w koszerne ząbki?
 • @szczurobronny 16:40:58
  przecież o tym samym piszę tu i gdzie indziej tydzień, dwa po zestrzeleniu MH17 - już wtedy dla dokładniej patrzących było to jasne, że banderowcy wspomagani przez USA (zmiana toru jest tym dowodem) musieli to zrobić
 • @szczurobronny 16:40:58
  Przechwycona pomoc dla troglodytów.http://www.youtube.com/watch?v=8QpSLVIWjqM
 • interesariusz do emgie @16:39:51
  Bardzo mi przykro,
  ale nie od razu Kraków zbudowano,
  zwróć uwagę, że prawie wszyscy już opuścili niniejszy tytuł,

  a ja w zasadzie nie podpisuję się pod tymi notkami,
  cykl był stworzony dla komentatorów

  sami komentujący czytelnicy powinni też podjąć wysiłki w celu eliminacji trolli i oszczerców, po pierwsze nie wdając się w zbędne polemiki,
  po drugie mogą jak ja dopisywać swój pseudonim na początku nagłówka,

  twoj zawiera tylko 5 liter, napisałaś znacznie więcej. Czy tak trudno było dodać owe 5 liter ?
 • interesarisuz do Zorran @16:47:12
  czy nie wstydzisz się tej uwagi ? wysyłaj mu coś takiego pocztą, proszę.
 • @emgie 16:39:51
  "Przejrze jeszcze wpisy i chyba zloze doniesienie do prokuratury
  w sprawie "siania nienawisci" lub z innego paragrafu."
  ----

  Złóż doniesienie. Czas by prokuratura dowiedziała się jak taki mosiek jak @Klincz pluł jadem skrajnej nienawiści na Żydów.

  Niech prokuratura się dowie jakim słownictwem takie gnojki jak @szczurobronny obrażają naszych braci Słowian z Ukrainy ukrywając prawdziwych zbrodniarzy któzy pociągają za sznurki tymi marionetkami.

  I niech prokuratura sprawdzi, czy Blizna coś kłamie pisząc o żydach.
 • interesariusz do szczurobronny @16:40:58
  to tylko taka teoria,

  mogę przedstawić bardziej makabryczną.
 • emgie->@interesariusz z PL 16:51:44
  Widzisz,
  dla mnie problemem jest rowniez ilosc wpisow.
  Jestem w drodze, mam "slaby" sprzet i mobilne lacze.
  Rachunek zyskow i strat:
  powyzej 200 wpisow zaczyna mi mulic, odnawianie strony trwa w porywach pol godziny przy 300.
  Jezeli 200 z tego to zoran & blizna to szkoda zycia, nie sadzisz?
 • interesariusz do emgie @17:12:11
  owszem, podzielam twój pogląd,

  nie wiem, jakiego laktoczka masz, bo ja z 2008,
  ale neostradę, u mnie problemów nie ma, czasem z wyjątkiem dostępu do reklam,

  pomyślę nad jakimś rozwiązaniem, bo jak widać, na mój apel nikt rozsądnie nie odpowiedział.
 • Dlatego @szczurobronny tak szybko koci te wklejki by zaspamować wypowiedzi takich ludzi jak Blizna piszących PRAWDĘ
  .
  Ten zwierzęcy i paniczny strach HASBRÓW przed PRAWDĄ powoduje, że chcą kolejnymi wklejkami przykryć pojedyncze głosy PRAWDY które w zalewie tej powodzi nikną.

  Takiemu HASBAROWI udzielono instrukcji, że nie jakość ale ilość się liczy. Ilością przykryją PRAWDĘ jak Chińczycy czapkami Europę i nic nie będzie widać w tym potoku nic nie wnoszącego SPAMU, ale dzięki temu głupcy wielbią fałszywych proroków, a bezczelny koszer odpalony z kopa tryumfuje.
 • @szczurobronny wręcz WYJE w panice błagając raz za razem o zbanowanie PRAWDY
  .
  Jak takiemu HASBAROWI nie jest wstyd?
 • interesariusz do szczurobronny @17:32:14
  mam zamiar, ale wpierw muszę parę rzeczy prześledzić, czasu mi trzeba.
 • interesariusz do szczurobronny @17:40:01
  czy naprawdę chciałeś zamieścić tę uwagę ?
 • emgie-> @interesariusz z PL & Szczurobronny
  .
  Przejdzcie na PW i ustalcie wspolnie
 • Ogólnopolski protest przeciw gloryfikacji nazistów z OUN UPA
  http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=14&nid=9985
 • @Repsol 16:13:25
  Niedobrze :( miałam nadzieję, ze tych banderowskich morderców cywili już unieszkodliwili
 • @szczurobronny 18:45:05
  Janukowycz na długo przed „majdanem” sprzedał Ukrainę koncernom Chevron i Shell.


  https://www.youtube.com/watch?v=qn6ParVO3tc

  http://3rm.info/40753-predateli-ot-vlasti-podpisali-soglashenie-s-chevronvideo.html
 • @szczurobronny 18:49:47
  ja się tylko martwię, czy oni więcej szkody dla Noworosji nie wyrządzą... Może to następna V kolumna? Mój dziadek, Wołyniak, zawsze powtarzał, ze ukraincom nie można ufać.
 • @nelly blue 19:11:26
  Lotnisko w Doniecku stream live. Pzdr.http://youtu.be/Q-fBgVXH7Bo
 • @szczurobronny 19:36:04
  Pani redaktor wije się jak tylko potrafi. Dobra audycja ,wszystko można wyłapać. Polecam.http://audycje.tokfm.pl/odcinek/19444
 • @szczurobronny 19:45:56
  To nie trybunał ,tylko kary dla szabrowników , przecież to ludzie cywilizowani nie banderopiteki którzy wszystkich zarzynają. Po gołych tyłkach lać powinni. Pzdr. :)))
 • @szczurobronny 19:53:51
  No nareszcie się doczekałem.Rosja nie jest stroną w konflikcie na Ukrainie. Zawsze tak twierdziłem. Pzdr.http://www.pb.pl/3904259,3681,rosja-nie-uczestniczy-w-rozmowach-stron-konfliktu-na-ukrainie
 • @szczurobronny 20:02:41
  Ave.https://www.youtube.com/watch?v=XjtJaz1yHdQ
 • @szczurobronny 20:02:41
  https://www.youtube.com/watch?v=nuBMHozITpc Pzdr.
 • interesariusz z PL, Wiele lat temu, chyba to był 2006 rok zadałem Kazi Szczuce takie pytanie:
  .
  Kaziu? lubisz Woltera (Voltaire)?? 

  A wiesz co z kolei powiedział Wolter? No to czytaj niżej: 

  "Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć" 
 • @Zorran 20:43:14
  Kazi Szcuce no to powaliłeś mnie ,super masz ziomali gender i czosnki. Dzięki w imieniu wszystkich. :))))) No a teraz leć sobie oddawać za nich życie. :)))))
 • @szczurobronny 21:06:39
  Ave.http://prokapitalizm.salon24.pl/610861,ludobojstwo-o-ktorym-nie-wolno-glosno-mowic
 • @szczurobronny 21:12:46
  Zobacz jak wywalić kasę w błoto ,transfery na Ukrainę już otwarte. Pzdr.http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/9348/co-moze-usprawnic-dzialanie-euroregionu-karpackiego-opinia-krzysztofa-staszewskiego
 • @szczurobronny 21:23:44
  Ave.http://euskalherriadonbas.files.wordpress.com/2014/08/deba-prentsa2.png?w=620&h=411
 • @szczurobronny 21:29:25
  Swoją drogą jak oni wydoją banderopiteków na 5mld. $ zaległości. Unia da ?. :)http://finanse.wp.pl/kat,138596,title,Putin-liczy-na-UE-Pomoze-Ukrainie-przezwyciezyc-braki-finansowe,wid,16967746,wiadomosc.html?ticaid=113a3d&_ticrsn=5
 • @szczurobronny 21:38:05
  Donbas, guardia antifascistias.No pasaran.Ave.https://pbs.twimg.com/media/Bsm5UfeCMAAtPkg.jpg:large
 • @szczurobronny 21:42:10
  Dobra strona ,wielu tego nie wie. Faszyści i Jihadyści razem z NWO , ciekawe .Pzdr.
 • @Zorran 21:49:40
  Po raz ostatni do ciebie, przed natarciem się czosnkiem , przeczytaj. http://zezem.salon24.pl/328788,masc-na-trolle-i-inne-pozyteczne-rady EOT. :)))
 • @szczurobronny 21:58:04
  Koncerty jakie robi super , są na Youtubie .Polecam. Ave.
 • Żydzi będą UBLIŻAĆ Żydom, będą ich opluwać jeśli to wyrządzi WIĘKSZE szkody GOJOM niż Żydom 
  .
  http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/02/lewacy-ubliza-opluja-zydow-jesli-to.html
 • @szczurobronny 22:01:42
  To wielbiciel kazi szczuki , wiedziałem że połamany dekiel ,ale kazikowi zadawać pytania ,a fe. :)))))https://www.youtube.com/watch?v=6OEHUVO0p88
 • Co sądziłem o ŻYDACH kiedyś i teraz. O ewolucji moich poglądów
  .
  Przez całe swoje życie zawsze broniłem Żydów... Nigdy nie pozwalałem by w mojej obecności ktokolwiek się z nich wyśmiewał... opowiadał kawały, itp... Tak było prawie do 2010 roku... choć już w 2006 zacząłem się zastanawiać co tu jest grane.... analizując zachowanie naszych oligarchów medialnych...

  Ale im bardziej się Żydom przyglądam... tym wyraźniej dostrzegam jak nieprawdopodobnie wielką rolę odgrywali i nadal odgrywają w świecie... teraz bezpiecznie skryci za hasłami HOLOKAUSTU... i antysemityzmu.

  [...]

  http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/04/co-sadziem-o-zydach-kiedys-i-teraz.html
 • interesariusz z PL, Poczytaj swego pupilka @szczurobronny
  .
  On na pewno nie jest nudny i zawsze pisze na temat. Prawda specjalisto od nudziarzy?
 • Moja charakterystyka żydowskiej nacji na dzień 2012-05-01
  .
  To ubierające się obłudnie w złote ornaty czyste ZŁO... Totalne ZŁO.

  Szkoda, że do tego wniosku doszedłem dopiero w 2012 roku... Wcześniej, czyli jakieś 2-3 lata temu miałem jeszcze duże wątpliwości gdy w pewnym krótkim poście scharakteryzowałam tę nację w blogu Matki Kurka... Wydawało mi się, że przesadziłem, że za bardzo wybiegłem w ocenach do przodu... [...]

  http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/04/co-sadziem-o-zydach-kiedys-i-teraz.html
 • interesariusz z PL, Piotr Gadzinowski napisał 2007-01-26:
  .
  Dla wszystkich szanownych Czytających i Komentujących.
  To jest blog wolnych ludzi, każdy komentarz może tu wisieć.
  Nawet jeśli "Blizna" mnie i niektórych "bliźnie" i porazi katolicka miłością bliźniego.
  Dyskusja czasem boli, ale nie zabija. Pozdrawiam.

  Byłoby dobrze gdybyś Mistrzu zaczął uczyć się od starych komuchów, choćby takich jak Gadzinowski zasad waszej demokracji. Być może zrozumiesz wtedy o co walczyła Solidarność i przestaniesz straszyć uczciwych ludzi którzy piszą PRAWDĘ banami.
 • @szczurobronny 22:23:58
  Jak ma się takich pomagierów to chyba nie dziwne. :)))http://4.s.dziennik.pl/pliki/6923000/6923606-hipsterski.jpg
 • @szczurobronny 22:23:58
  Jak do komentarza można wkleić się zdjęcia ? Do filmu z yotube wystarczy podać link, a jak jest ze zdjęciem?
 • @nelly blue 22:30:50
  Daj na PW ,to chwilę zajmie ,inaczej zaśmiecimy blog Gospodarza. Pzdr.
 • Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE żydowskich OLIGARCHÓW, wtedy pokój na Ukrainie natychmiast nastanie! 
  [IMG]http://cs540108.vk.me/c7008/v7008065/1279c/jypsRg18lcY.jpg[/IMG]

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź tych ogłupionych przez żydowskich parchów Słowian?
 • @szczurobronny 22:31:53
  No to niech próbują dalej. Pzdr.http://3.s.dziennik.pl/pliki/6907000/6907437-mem.jpg
 • @szczurobronny 22:54:15
  Amigo olej czosnkowego gamonia ,bo inaczej to go karmisz , ja gamonia po prostu nie widzę . Ave.
 • @szczurobronny 23:04:18
  Ukraińska europejskość. Pzdr.http://5.s.dziennik.pl/pliki/5229000/5229063-ss-galizien-galicja-ukraina-643-495.jpg
 • @szczurobronny 23:22:46
  Nie wejdzie demokratycznie.Zygmunt Białas o tym pisał ,niewygodnych polityków z tamtego rejonu USA wyeliminowały. Pzdr.
 • @szczurobronny 23:28:38
  Jak gamoń tak lubi ,to proszę bardzo. Banderopiteki to troglodyci.Ave.http://8.s.dziennik.pl/pliki/5229000/5229137-ss-galizien-galicja-ukraina-643-482.jpg
 • @szczurobronny 23:35:10
  Ja to wiem miro & company łyknęli wziątkę to co się dziwić jak ch..j strzelił psa ,budę i nowy łańcuch ,oni swoje wzięli .Pozdrawiam.
 • @Zorran 11:49:56
  no właśnie, masz 100% racji. musisz spamować bo bez tego jesteś nikim...
 • @Zorran 12:03:45
  rozumu chłopie nie posiadasz bo nawet obszczymur zrozumie jeżeli ktoś mu 100 razy powtórzy by spadał na drzewo. ty po prostu ONANISTA JESTEŚ, niestety jak cię obrzezali to wycieli napletek za wysoko i nawet strzepać gruchy nie możesz w związku z czym onanizujesz się spamując tu. mam dla ciebie dobra radę, idź do swojego rebe, on poradzi jak masz sobie z tą przypadłością poradzić.
 • @czerwony baron 23:44:40
  Ave.http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0CAcQjRw&url=http%3A%2F%2Fgazetawarszawska.com%2Findex.php%2Flife%2F302-ukraina-najemnicy-z-europy-walcza-przeciw-powstancom&ei=x49BVM_sI8awPJ79gHA&bvm=bv.77648437,d.bGQ&psig=AFQjCNENEppikGaKvKS5Dgr5HNOVCGh_yw&ust=1413669155531149
 • @Inog 13:18:07
  bo chce rozwalić bloga. na tym polega działalnośc hasbry że podsycaja antysemityzm po czym oskarżaja o mowę nienawiści etc.
 • @czerwony baron 00:00:11
  Touche .Pozdro. :)
 • @All
  Mam nadzieję że Gospodarz przyjdzie i wszystko oprawi. Bywajcie z Bogiem .Pozdrawiam.
 • @szczurobronny 00:00:39
  Niech robi .Pzdr.http://8.s.dziennik.pl/pliki/5229000/5229050-ss-galizien-galicja-ukraina-643-482.jpg
 • @Zorran 14:00:35
  czyli twoi pobratymcy zatem, jedź do nich i nie mieszaj ONANISTO.
 • @All
  Dobrej nocy Amigos .:)
 • A tu domek kolejnego zbrodniarza wojennego chronionego przez HASBARE spamującą tekstami plującymi tylko na Słowian
  .
  po to by wyzwolić w Polakach nienawiść do części narodu Ukraińskiego, zaślepiając gojów tak, by nie domagali się rozliczenia prawdziwych zbrodniarzy pociągających za sznurki tymi marionetkami. 

  Rezultat będzie taki, że nasze narody za parę lat wezmą się za łby a cwany żyd z radości będzie tylko zacierał brudne łapy dorabiając się dodatkowo na wojnie.

  http://ocdn.eu/images/pulscms/MDU7MDMsMjZjLDAsMCwx/7afb91116c59e8fab4bb67066334f3f9.jpg
  Letni domek zbrodniarza wojennego Żyda Poroszenki który doszedł do władzy z pomocą nieświadomych niczego banderowców i sprokurowanemu przez Żydów Majdanowi. A teraz morduje gojów rękoma gojów.

  Gdyby NATO zbombardowało PAŁACE żydowskich OLIGARCHÓW, wtedy pokój na Ukrainie natychmiast nastanie! 

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź tych ogłupionych przez żydowskich parchów Słowian?
 • @szczurobronny 00:13:33
  http://www.youtube.com/watch?v=wvZ7PEfwMMg
 • @szczurobronny 00:13:33
  dziękuję za pomoc :)
 • Tylko JEDEN polski ŻYD ma więcej KAPUSTY niż wszyscy biskupi i księża razem wzięci.
  .
  A większość polskich miliarderów to ŻYDZI. Ani jednego księdza czy biskupa. Myśleć a nie powtarzać żydokomusze bzdury! Do nauki!

  Np. żyd Kulczyk mógłby kupić wszystkim biskupom, księżom i zakonnikom (łącznie 40-stu tysiącom) wasze Lexusy RX450h. A ukraiński żyd Achmetow wille po 1,4 miliona każda.

  I to pomimo, że pasożyt dorabiał się na słowiańskiej krwi jedynie przez dwadzieścia kilka lat. A Kościół istnieje od 2000 lat.

  Przypomnijmy: Kulczyk jest 4 razy biedniejszy od ukraińskiego oligarchy żyda Achmetowa
 • Cz.2 O tym jak się UPADLA i SKUNDLA dumny NARÓD - Historia Polski w pigułce od 1945
  .
  Część druga

  Wstęp

  Jesteś ATEISTĄ... Jesteś KIMŚ... Awansujesz... Zrobisz karierę... Kasiorę... Będziesz dostawał wyższe premie... Będzie cię stać wysłać dzieci na studia wiedząc... że twoje sprytne jak ty szczeniaczki... gdy dorosną będą popierdywać se w wysokopłatne stołki robiąc za kacyków III RP... Do tego w nagrodę wyjazd w delegację do Bułgarii lub na wczasy...

  Na dokładkę goździk na Dzień Kobiet... i talon na rajstopy... Albo na lodówkę czy na zestaw wypoczynkowy jeśli gorliwie donosił... A może i talon na fiata... gdy oplujesz swego proboszcza, dając tym samym świadectwo przynależności do grona wiernych nowej, jedynie już słusznej i nieomylnej żydokomuszej religii ojca Lenina... Rozumiesz?

  Kuszenie katoli przez szatana [...]

  Całość: http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/03/cz2-o-tym-jak-sie-upadla-i-skundla.html
 • O tym jak się UPADLA i SKUNDLA dumny NARÓD - Historia Polski w pigułce od 1945. PODSUMOWANIE
  .
  "Człowieku... Ja piszę o tragedii całego narodu... O wielkiej tragedii trwającej od 1945 roku... O tym przez co przechodzili i nadal przechodzą katolicy pod ciężkim buciorem żydokomuny... To historia Polski i Polaków w pigułce...

  Historia o tym jak się upadla i skundla tak wielki i dumny naród... I jakimi metodami się to robi... Jeśli tego nie dostrzegłeś... Jeśli tego nie widzisz... To jesteś IDIOTĄ..."

  "A ty wolisz durny katolu zdychać z głodu i być codziennie opluwanym przez dużo cwańszych oświeconych kolegów... A zobacz Grzegorzu Dyndało... jak se fajnie żyją różne miastowe sprzedajne mentalne kurwy... Do tego tacy jak oni uczą twoje dzieci... I to bez twojej zgody... Uczą je nawet uczciwości... Porządności..."
  ----

  "można jednak wyrządzić mu krzywdę niebezpośrednio, na przykład usuwając drabinę, by nie mógł się wydostać z rozpadliny, do której wpadł..." Źródło: Izrael Szahak - Żydowskie Dzieje i Religia

  http://lustro-blizna.blogspot.com/2013/03/cz2-o-tym-jak-sie-upadla-i-skundla.html
 • Zbrodniarz wojenny chroniony przez HASBARE spamującą tekstami plującymi tylko na Słowian
  .
  po to by wyzwolić w Polakach nienawiść do części narodu Ukraińskiego, zaślepiając gojów tak, by nie domagali się rozliczenia prawdziwych zbrodniarzy pociągających za sznurki tymi marionetkami. 

  Rezultat będzie taki, że nasze narody za parę lat wezmą się za łby a cwany żyd z radości będzie tylko zacierał brudne łapy dorabiając się dodatkowo na wojnie.

  [IMG]http://i.imgur.com/8kQcWcQ.jpg[IMG]
  Jeden z najbogatszych Ukraińskich oligarchów, Żyd Ihor Kołomojski.

  Nagrody od tysiąca do 200 tysięcy dolarów oferują władze obwodu dniepropietrowskiego na wschodzie Ukrainy m.in. za pojmanie "zielonego ludzika". "Cennik" przedstawił na swoim Facebooku jego (Żyda Ihora Kołomojskiego) zastępca Borys Fiłatow.
 • interesariusz do Zorran @22:30:35
  nie kumam po polorykańsku,
  za karę poczytaj wszystkie swoje uwagi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30