Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
789 postów 20005 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 20.10.2014r

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Notka przyrastająca - formuła odpowiednia dla notek codziennych, które mają zawierać najnowsze wiadomości.

Dokument „The U.S. Army Operating Concept (AOC)” podpisany przez: gen. Raymonda T. Odierno i gen. Davida G. Perkinsa, z podtytułem "Wygraj w skomplikowanym świecie", dotyczy sposobów utrzymania pozycji supermocarstwa w latach 2020–2040 i narzucenia przez USA geopolitycznego kształtu świata. Jeśli niezbędny będzie ku temu konflikt globalny, Amerykanie nie wystraszą się konsekwencji. Generałowie wprost piszą o wszczynaniu konfliktów prewencyjnych mających na celu utrzymanie wpływów Stanów Zjednoczonych w poszczególnych regionach świata (głównie w Azji i Europie), i utrzymaniu w ryzach głównych konkurentów, tj. Rosji i Chin. Przedstawiają scenariusze rozwiązywania konfliktu ukraińskiego na wypadek eskalacji działań wojennych oraz plany militarne dotyczące powstrzymania mocarstwowych apetytów Rosji. Wszystkie kraje mają odczuwać presję ze strony Stanów Zjednoczonych, być na celowniku armii i odczuwać zagrożenie jej ewentualnym atakiem.

Ocena Rosji w tym dokumencie (swobodne tłumaczenie ze szkicu)

Rosyjska aneksja Półwyspu Krymskiego i użycie konwencjonalnych i niekonwencjonalnych sił lądowych na Ukrainie sugerują, że Rosja jest zdeterminowana, aby powiększyć swoje terytorium i aby potwierdzić swoją siłę w Eurazji. Rosja wdrożyła i zintegrowała dyplomatyczne, informacyjne, gospodarcze i wojskowe środki aby przeprowadzić coś, co niektórzy analitycy nazywają "nieliniowymi operacjami”. Rosja przeprowadziła swoje operacje realizujące jej cele wojenne poniżej progu, który wywołałby skoordynowaną odpowiedź NATO. Ponadto, Rosja wykorzystała możliwości tkwiące w cyberprzestrzeni i mediach społecznościowych, aby wpłynąć na publiczną opinię w kraju i za granicą oraz zapewnić osłonę dla operacji wojskowych na dużą skalę. Podczas gdy odległe rezultaty najazdu na Ukrainie nie są jeszcze określone, Rosja wykazała znaczenie sił lądowych dla demonstracji swojej siły i rozwoju swoich interesów w byłych republikach Związku Radzieckiego. Bez realnych sił lądowych będących w stanie przeciwstawić się armii rosyjskiej i jej nieregularnych agend, nie można jej zniechęcić do takiego awanturnictwa. Działania Rosji uwidoczniają wartość sił lądowych dla powstrzymania konfliktów, jak również operacji specjalnych i możliwości sił konwencjonalnych dla okazania narodowej siły i wywarcia wpływu w politycznym współzawodnictwie.
 

projects.militarytimes.com/pdfs/AOC-v0_8_9_7--30-0730-SEP-14.pdf

Tymczasem w NowoRosji powstańcy zniszczyli kilka stanowisk karabinów maszynowych w pobliżu Nikiszina.

Mapka z przedwczoraj

http://ic.pics.livejournal.com/dragon_first_1/72271520/35155/35155_original.jpg

 

 

 

KOMENTARZE

 • Do pana Cobry !!!
  Proszę o nie inicjowanie kultu Szczuraobronnego.

  Panie Szczurzeobronny pamiętaj że "jesteś człowiekiem, jesteś tylko człowiekiem".
 • Polityka USA
  Tak Stany Zjednoczone muszą teraz destabilizować świat bo to jedyny możliwy sposób na utrzymanie międzynarodowej pozycji dolara (a co za tym idzie uchronienia USA przed całkowitym upadkiem). Im większy bajzel w Azji i Europie tym bardziej Stany Zjednoczone będą postrzegane jako oaza stabilizacji i bezpieczeństwa a dolar (tak naprawdę makulatura bo nie odzwierciedla zupełnie stanu amerykańskiej gospodarki) i amerykańskie obligacje jako bezpieczna lokata kapitału.
 • interesariusz do szczurobronny @10:22:08
  ta notka Wrzodaka jest niesłychanie ważna,

  szkoda, że to tylko wołanie na puszczy, polskiej puszczy
 • @szczurobronny 10:09:08
  Wiem, ze już to było, ale dla przypomnienia - ukraincy oburzeni pomysłem Smarzowskiego. Nie chcą filmu o WOŁYNIU. Oczywiście artykuł jest napisany tak, żeby wbić Samrzowskiemu szpilę, niby od niechcenia. Wytrawny czytelnik jest w stanie to dostrzec. Zaraz w artykule pojawiają się pytania o finansowanie produkcji, bo jak ktoś chce zrobić film o Wołyniu, to musi być agent kremla i tylko przez kreml finansowany. Jakże inaczej? Przecież tylko agentom zależy na prawdzie o ukraińskich mordach, "prawdziwy polski patriota" tak nienawidzi Rosji, ze da się zabić i da zniszczyć cały kraj, aby tylko walczyć z Rosją. Nieważne ofiary, nieważna polska racja stanu, jak można dokopać kacapom.


  http://natemat.pl/120977,po-tym-filmie-w-stosunkach-polsko-ukrainskich-cofniemy-sie-o-10-lat-smarzowski-kreci-wolyn-ukraincy-protestuja
 • Ilu wierzących żydów jest wśród więźniów skazanych za przekręty?
  .
  Przypominam: Izrael nie ma konstytucji. Konstytucją Izraela jest Dekalog.

  - Dr Heinrich Brüning, kanclerz Rzeszy w latach 1930-1932, odnalazł tylko JEDEN bank, który NIE ZNAJDOWAŁ się pod żydowską kontrolą.  

  - W 1932 r. nie mniej niż 31 tys. oszustw, w przeważającej mierze wyłudzeń od towarzystw ubezpieczeniowych, popełnili Żydzi [a ile tys. oszustów żydowskich nie złapano?].  

  - W 1930 r., na 210 wykrytych przypadków przemytu narkotyków, sprawcami 42 byli Żydzi [pamiętajmy - udział Żydów w populacji wynosił 0,75 proc.].  

  - Według danych z 1932 r. żydowskiego pochodzenia było 69 z 272 znanych policji międzynarodowych handlarzy narkotyków.  

  - W ponad 60 proc. spraw o prowadzenie nielegalnych domów gry aresztowano Żydów.  

  - Żydami okazało się również 193 spośród schwytanych w 1932 r. 411 złodziei kieszonkowych. 

  A oświecone dyplomatołki uważają za notorycznych złodziei i przestępców nie żydów ale Polaków. Aż tak bardzo tym oświeconym kretynom z dyplomami wyprała mózgi żydowska machina propagandowa.
 • UKRAINA, oligarchowie, Kwaśniewski. Czyli złodzieje i OSZUŚCI którzy NIGDY nie będą UKARANI
  .

  Żyd Kwaśniewski, podobnie jak żydzi Ihor Kołomojski czy Michaił Chodorkowski, też koniecznie chciał umoczyć pysk w ukraińskim korycie z KASZANĄ... No i umoczył tego typowego dla żydów wiecznie głodnego, nienachlanego czerwonego ryja 

  Kwaśniewski: Staram się zarobić pieniądze, by dożyć starości (żyd bez pieniędzy nie żyje, a Polak potrafi).

  Bezwzględny pasożyt zjadający od środka żywy organizm nosiciela
 • Jak żydowska mafia ELIMINUJE uczciwych Polaków, księży
  .
  Układ chroni żyda Kwaśniewskiego niszcząc M. Kamińskiego

  Jak wielkie ma wpływy w Polsce, a tym samym jak wiele potrafi ŻYDOWSKA mafia oszustów i złodziei świadczy choćby skuteczność ochrony żyda Kwaśniewskiego od tylu aż lat... gdzie zgodnie z żydowską "UCZCIWOŚCIĄ", to nie złodzieja trzeba sądzić, ale okradanego, albo tego który złapał złodzieja i oszusta za rękę...

  Stąd tak usilne próby by za wszelką cenę odebrać immunitet Mariuszowi Kamińskiemu stawiając go przed sądem zdominowanym przez żydokomunę i skazać człowieka WYJĄTKOWO UCZCIWEGO, PRAWEGO na więzienie... a tym samym całkowicie dyskredytując go w oczach opinii publicznej... nobilitując jednocześnie oszusta Kwaśniewskiego... Tego kolejnego bezkarnego żydowskiego tłustego katabasa...

  Właśnie w ten sposób żydowska mafia eliminuje kolejnych uczciwych Polaków, księży, po to by PRAWDA o żydowskich złodziejach i oszustach nie ujrzała nigdy światła dziennego. Podobnie było z żydem Poroszenko, obecnym prezydentem Ukrainy i innymi żydowskimi oligarchami.

  Też niektórzy Ukraińcy chcieli ujawnić złodziejskie przekręty tego pasożyta żydowskiego, ale niewyobrażalnie potężne wpływy i pieniądze tej mafii pasożytów czynią cuda nie tylko wśród prokuratorów i sędziów... Tak więc kolejnemu żydowskiemu złodziejowi włos nie spadł z głowy. Więcej... Ten złodziej został nawet prezydentem Ukrainy... Tfu.
 • Ilu wierzących żydów jest wśród więźniów skazanych za przekręty? C.d.
  .
  Zastanówmy się. Gdy żydowski oligarcha medialny Adam Michnik fetuje jednego z największych w świecie żydowskich oszustów - Michaiła Chodorkowskiego - były prezydent Polski A. Kwaśniewski postanawia uprzedzić Rydzyka i zrealizować marzenie każdego żyda. Czyli zawzięcie i zażarcie bez przerwy robić gojom dobrze.

  Tym razem padło na Ukraińców... "Staram się zarobić pieniądze, by dożyć starości" - stwierdził, zanurzywszy aż po samą szyję w słodkiej melasie tego tłustego, wiecznie głodnego czerwonego penetratora...

  A wydawało się, że kolejny aparat penetrujący już nie zmieści się w tym ukraińskim korycie karmiącym aż tylu spasionych ż. wieprzy. Szczególnie w okresie jawnego okradania tego dumnego narodu przez liczne watahy wygłodniałych żydowskich dobroczyńców ludzkości tak silnie podnieconych zapachem świeżej KAPUSTY.
 • interesariusz do Cobra @12:28:00 @@
  Proszę swoją krytykę formułować mniej wulgarnym językiem,
  nie musi się Pan posługiwać knajackim językiem naszych elit politycznych.
 • @interesariusz z PL 13:12:04
  http://youtu.be/iPGwOIy0kCE
 • OBRONA Kwaśniewskiego przez polskich ŻYDÓW. Żydzi Morozowski, Kalisz bronią żyda Kwaśniewskiego
  .

  Żyd nigdy nie przyłoży ręki do potępienia swoich [proszę zauważyć z jaką zaciętością i determinacją polscy żydzi Morozowski, Kalisz, itd. bronią żyda Kwaśniewskiego], choćby przedstawiono mu niezbite dowody zbrodni. 

  Żyd będzie zawsze, bezwarunkowo popierał swych współplemieńców, idąc w zaparte wbrew faktom lub pokrętnie tłumacząc je na ich korzyść, w typowo żydowski sposób odwracając kota ogonem.
 • I pomyśleć, że te watahy kwiczących, wiecznie głodnych spasionych ż. wieprzy tak zaciekle broniących dostępu do koryta,
  .
  bez najmniejszego problemu zostały wykreowane na dobroczyńców ludzkości przez żydowską propagandę.

  Na dobroczyńców walczących niby tak zawzięcie i zażarcie o wszystko co tylko potrafi wymyślić żydowska wyobraźnia...

  - O wolność, równość i sprawiedliwość. Oczywiście natychmiast staną też na czele walczących ze złymi banderowcami (sterowanymi przez żydów), walczących ze "złym" Rydzykiem, Kościołem katolickim, itd., itd.

  - O parytety, o prawa dla wróbelka holenderskiego zastrzelonego z wiatrówki, o prawa dla jednorękich bandytów, czy prawa dla niedopieszczonych kobiet... Nawet o prawa dla wyprostowanych bananów. Tylko nie o prawa dla mordowanych rytualnie żydowskich krówek.
  ----
  Ubój rytualny i wrażliwość lewacka. Elegia o holenderskim wróbelku, karpiu i krówce http://goo.gl/bkcTl 

  Ubój rytualny karpia - Holendrzy mają uczcić minutą ciszy śmierć wróbelka zastrzelonego z wiatrówki http://goo.gl/bkcTl 
 • @Cobra 14:44:57
  Szczuraobronnego brak, Cobra harcuje
 • KODŁUCH nadaje
  http://kodluch.wordpress.com/2014/10/20/20-10-2014-poludnie/
 • Co nikt jeszcze nie wrzucił linku do AdNovumTeam ?
  Trzeba to naprawić
  http://adnovumteam.wordpress.com/2014/10/20/wojna-domowa-na-ukrainie-20-10-2014r-44-dzien-rozejmu/#comments
 • @Płachtycz 14:48:47
  ale niestety, pisze szczerą prawdę. Tak jest jak pisze, wielu to widzi, ale niewielu ma odwagę o tym mówić i działać w realu, aby uświadomić ten problem, zaszczepić odwagę , a raczej normalność biernym, zastraszonym, ogłupionym.
 • @Cobra 15:31:54
  Panie Cobra, chwilowo jesteśmy tu tylko my dwaj.

  http://syotroll.wordpress.com/2014/10/20/golebie-naszych-czasow/
 • Żyd zawsze jako PIERWSZY melduje się na każdym nowym froncie walki
  .
  I co charakterystyczne... Żyd zawsze melduje się jako pierwszy na każdym tego typu froncie walki... Oczywiście po to by przejąć pełną KONTROLĘ nad każdym nowym ruchem, zrywem, czy niezadowoleniem społecznym.

  W efekcie wszystko co istotne jest w Polsce pod PEŁNĄ kontrolą Żydów. Poczynając od prawdziwej, realnej a nie pozornej władzy w mojej Ojczyźnie, poprzez instytuty, uczelnie, sądy, prokuraturę, a kończąc na grzebaniu w rodzinie, starając się skłócić małżonków i dzieci z rodzicami.

  Dzięki tej sztuczce Żyd błyskawicznie zostaje uznany przez gojów za najszlachetniejszego z szlachetnych Polaków - całkowicie mu zawierzając. Od tej chwili bezczelny Żyd już bez problemu może prowadzić takie stado baranów do rzeźni.

  I co ciekawe. Nawet w rzeźni ci durnie będą wielbić i sławić oszusta. Fałszywego proroka przebranego w złote ornaty.

  Walczą więc bez przerwy - ci wykreowani na dobroczyńców ludzkości żydowscy notoryczni złodzieje, ci zachłanni przestępcy i bezczelni oszuści bez zasad... Ci pozbawieni elementarnej uczciwości i odrobiny wdzięczności mentalni nędznicy.
 • @Cobra 15:47:09
  Coś zabawnego, dla rozluźnienia atmosfery.
  Nie dotyczy Noworosji i Ukrainy; choć w pewnym sensie może mieć podobne zakończenie jeśli pójdzie coś nie tak.
  https://www.youtube.com/watch?v=4pKMV6e5kEo
 • @Max von Stirlitz 15:51:45
  .
  Witam,

  Naprawdę trudno mi zrozumieć kogo Waszmości masz na myśli
 • interesariusz @Cobra 15:58:48 Max von Stirlitz 20.10.2014 15:51:45
  nikt nie przeczy, że mnóstwo osób żydowskiego pochodzenia czyniło zło,

  ale te harce są tu nie na miejcu,
  notka jest poświęcona poważnym sprawom,
 • @Max von Stirlitz 16:08:29
  .
  Panie Baronie, 

  Gdybyś łaskawco zajrzał se jeszcze raz na blog Blizny i przeczytał ostatnie komentarze to zrozumiałby Pan, dlaczego, kiedy, i w jakich warunkach powstają gotowce.

  Wiec mam taką prośbę. Niech mnie pan nie wkur**a, albo zacznie MYŚLEĆ, zamiast pier****ć kretynizmy.

  Poza tym odsyłam do moich wypowiedzi pod tym linkiem: http://interesariusz.ne.3lab.info/post/114065,wojna-domowa-na-ukrainie-19-10-2014r
 • @Max von Stirlitz 16:35:37
  .
  Posłuchaj stary durniu!!!

  Ja NIGDY nie starałem się zaistnieć na SWOIM - stary bezmyślny ośle.

  To co jest u mnie to tylko ARCHIWA, bezmyślny durniu.

  Ja działam na froncie, bezmyślny BARANIE, a nie w swoich pieleszach, durny krokodylu nilowy. Tylko idiota nie jest w stanie tego zauważyć!! Albo kompletny KRETYN!!
 • @Cobra 16:40:41
  Proszę nie obrażać dyskutantów nawet takich jak Herr Max von Stirlitz.

  Ad rem. Z ciekawostek gazety koszerno-niekoszernej : Doniecki grafficiarz wyszedł z więzienia separatystów: "Trzy razy prowadzili mnie na rozstrzelanie"

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,16834575,Doniecki_grafficiarz_wyszedl_z_wiezienia_separatystow_.html

  Powinien się raczej cieszyć że nie jest pro-rosyjskim graficiarzem w Kijowie
 • @Płachtycz 16:48:29
  http://cs618716.vk.me/v618716685/1d947/IQxxp190eBM.jpg
 • @Płachtycz 16:48:29
  http://vk.com/antimaydan?z=photo-41232698_342357457%2Falbum-41232698_00%2Frev
  Coś o knowaniu Patroszenki w sprawie granic.
 • @interesariusz z PL 16:05:38
  5*. Ostrzał dzielnic cywilnych Doniecka ,przez wojska baneropiteków Toczkami U trwa nadal. Ave.http://www.youtube.com/watch?v=Pzldc9SeRnU
 • @cobra
  jeśli chodzi o żydostwo to ma pan rację mały przykład 1939 na kresy wchodzą sowieci żydzi wstępują do nkwd i co robią tym co wiszą pieniądze wysyłają na sybir lub rozstrzeliwują moja rodzina służy przykładami
 • rozwałka
  najpierw blizna, lordconqueror, zorran teraz cobra - trolle, które chyba celowo rozwalają ten wątek zamieszczając wpisy niezgodne z tematem.
  Panowie z z gazety (nie) polskiej i spółki? Czy od samego prezesa banderosława?
 • @nelly blue 18:05:06
  Polecam.Ave.http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-bedzie-protest-pod-ambasada-i-konsulatami-ukrainy,nId,1538131#
 • @nelly blue 18:05:06
  Zgadzam można sobie od czasu do czasu pozwolić na małe odejście od tematu podstawowego. Z nich wszystkich to już chyba najbardziej lubiłem Zorrana, z jego obsesją na punkcie pewnego Żyda z ukraińsko-izraelsko-cypryjskim obywatelstwem.
 • @Płachtycz 18:15:50
  Polecam.Pzdr.http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12590/o-ukrainie-raz-jeszcze
 • Ukraina zawdzięcza żydom tyle co Polska Michnikowi
  .

  By poznać prawdziwe oblicze tych żydowskich dobroczyńców ludzkości... wystarczy przyjrzeć się bliżej takim talmudycznym katabasom jak Kołomojski, Rabinowicz, Bogoliubow, Czerwonienko, Pińczuk, Poroszenko, itd...

  Tym pasożytom którym Ukraina zawdzięcza tyle samo co Polska żydowi Michnikowi.
 • A Polska zawdzięcza Michnikowi zaszczytne trzecie miejsce od tyłu w złajdaczonej Jewropie
  .
  No, ale za to przed Rumunią i Bułgarią. Tak nas załatwił na cacy Michnik i jego świętojebliwi kompani z Ziemi Obiecanej...

  Takiego to dorobiliśmy się męża opatrznościowego... Wybitnego specjalisty od chlana z Kiszczakiem gorzały sprowadzanej specjalnie z Pewex'u... Co zresztą uratowało tę spółkę nomenklaturową od plajty, bo Michnik żłopał wódę niczym wielbłąd kopnięty w klejnoty.
 • @Repsol 17:50:42
  Toczka U może i była! To co widać, to wybuchu płonącego zbiornika paliwa, gazu lub innej substancji wybuchowej w Donieckich Zakładach Chemicznych.
 • @Repsol 18:18:00
  Cyt:
  "Uważam jednak, że istotę walki o Ukrainę nie wyraża związek jej aktualnych przywódców z kultem Bandery - „mordercy” polskiej ludności cywilnej na Podhalu. Ukraina po prostu ma taka historię jaką ma, a UPA jest jedyną organizacją walczącą o niepodległość tego kraju do historii której może się odwoływać."
  Autor podanego przez Ciebie artykułu jest co najmniej mało poinformowany!
 • @leon przygoda 18:31:31
  Czytałem takie opinie ,czyli jak trafili rakietą to się zapaliło i wybuchło ,ale każdy niech oceni sam.Pzdr.
 • @lorenco 18:33:41
  Skoro chce istnieć w mas mediach no to lawiruje. Pzdr. :)
 • @Repsol 18:18:00
  http://cs625631.vk.me/v625631004/64e6/Wrhyjl2WwsE.jpg
  Ukraińska polityka i politycy wobec Rosji przez 23 lata:
  Sąsiad daj nam się nam nażreć a my ci będziemy srać pod drzwiami...
  Tak mi się udało przetłumaczyć:)
 • @lorenco 18:43:01
  Tłumaczenie ok ,trzymaj ostatnią aktualizację frontową. Pzdr.:)https://www.youtube.com/watch?v=uTVXvdB0VRM&list=UUqzNRtPb5EbNYZ2JQpOSM2Q
 • @fretka 18:42:56
  Ave.http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/08/aakk.jpg
 • @fretka 18:42:56
  .
  Posłuchaj rozradowana paniusiu

  Praktycznie wszystkie wpisy w blogu redaktora Gazety Wyborczej, Żyda Jacka Hołuba prowadzącego blog "GłosRydzyka" były wycinane, a blizna banowany.

  Dlatego Blizna u żyda Hołuba ma zbanowanych KILKASET nicków. Jesteś w stanie rozradowana paniusiu uświadomić sobie co znaczy liczba "kilkaset" nicków? Jesteś w stanie zrozumieć determinację tego człowieka?
 • Na Ukrainie jedynie stanowiska sołtysa może dochrapać się Ukrainiec,
  .
  zaś pozostałe stanowiska i funkcję są w rękach żydów na których pracuje ukraiński niewolnik.

  Dlatego dzięki żydom Ukraina osiągnęła tak wysoką pozycję gospodarczą na arenie międzynarodowej wyprzedzając nawet 2 kraje afrykańskie.
 • @szczurobronny 19:01:20
  Zobacz jaki banialuki wymyślają ,a nasza lemingoza to łyka. PZDR. :)))http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ukraina-SBU-wykryla-dywersantow-3221572.html
 • @szczurobronny 19:10:33
  Czyli jednak Toczka U .Pzdr.
 • @szczurobronny 18:56:49
  Po pierwsze: nie wierzę Sikorskiemu.
  Po drugie: jak po pierwsze.
 • @lorenco 19:15:51
  Ukraińskie grabie w akcji. Pzdr.http://www.satkurier.pl/news/107070/ukrainscy-nadawcy-bojkotuja-dvb-t2.html
 • @szczurobronny 19:24:05
  Polacy nic się nie stało. PZDR. http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/item/32097-skandal-z-banderowska-flaga-studenci-ofiarami-prowokacji
 • @szczurobronny 19:24:05
  A o czym oni tam gadają? Relacja na żywo! Między Opołczeńcami a Ukraińcami ATO
  http://www.youtube.com/watch?v=52xlwIQcmDg#t=4587
 • Dla takiej jak @fretka rozradowanej na całą buzię istotki...
  .
  istotą życia i mądrości jest bezmyślne, automatyczne wklejanie nie swoich - tak jak to robi Blizna - ale czyichś, skopiowanych z netu tekstów, opracowań, zdjęć, wideo. Po prostu ją podnieca i zaspokaja intelektualnie umiejętność bezmyślnego korzystania z dokonań innych.

  Dla takiej jak @fretka yntelektualystki ta forma ekspresji jest szczytem osiągnięcia ludzkiego intelektu więc nie ma co się dziwić, że razi ją ktoś kto usiłuje samodzielnie myśleć wyłamując się ze stada jednakowo beczących baranów.
 • @lorenco 19:32:08
  Aaaa spóźniony zapłon, skończyło się, może pokażą wideo
 • @szczurobronny 18:54:58
  "minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski miał oświadczyć, że Władimir Putin złożył byłemu polskiemu premierowi propozycję wspólnego „rozbioru” Ukrainy"
  - kolejne bzdury hasbarskiej bandy propagandowej a prawda jest taka
  [ akurat źródło przypadkowe, sprawa znana]
  "Istnieją w internecie niepotwierdzone oficjalnie wzmianki, że…” W 1989 r. Michaił Gorbaczow zaproponował na spotkaniu w Moskwie z najważniejszym przedstawicielem ówczesnego PRL-u, zwrot Ziem Wschodnich w dwóch wersjach.
  Pierwsza: zwrot Wilna, Lwowa i Krzemieńca;
  Druga – okręg grodzieński z puszczą białowieską i dawne woj. Lwowskie z zagłębiem naftowym. Powodem tej propozycji było unieważnienie umów jałtańskich i chęć wzajemnego zrzeczenia się roszczeń o odszkodowania. ”
  - dalej "Sprawa ta jest najbardziej tajnym sekretem trzeciej Rzeczypospolitej, gdyż nasze elity zamiast zabiegać o Lwów i Stanisławów poparły pomarańczową rewolucję, na której czele stał zwolennik polakobójców spod znaku UPA, Wiktor Juszczenko, który ogłosił już jako urzędujący prezydent, Stepana Banderę bohaterem Ukrainy.
  Powrót do Polski Lwowa i Stanisławowa jeszcze przed zjednoczeniem Niemiec dałby również szansę na neutralizację Rzeczypospolitej, która poprzez rozrost własnego terytorium stałaby się faktycznie piątą potęgą w Europie ( po Rosji, Niemcach, Anglii i Francji).
  Kto wtedy oddał Lwów i Stanisławów Ukrainie, a Wilno Litwie?"
  - to ja odpowiem kto - USA które od lat 80-tych robią z Polską co chcą przy pomocy starych żydokomunistycznych aparatczyków - obecnego PiSu i młodego narybku już za kasę Sorosa- obecnego PO
  http://blogi.newsweek.pl/Tekst/historia/594471,kto-z-polskich-politykow-oddal-ukrainie-lwow-po-1989-roku-a-litwie-wilno.html
 • @szczurobronny 19:36:12
  Widzisz wszyscy chodzimy na głowach i nic tego nie zmieni. Ave.
 • @szczurobronny 19:50:57
  .
  Liga rządzi liga radzi liga nigdy was nie zdradzi
 • @szczurobronny 19:53:34
  .
  I tak będzie wklejał te różne wraki, zniszczenia, itp. sprzed "lat" niejako już historyczne, byleby tylko za wszelką cenę utrzymać się przy korycie naczelnego Wodza.

  Byleby tylko być na topie, byleby tylko lud widział wklejacza w pełnej zbroi i gotowości bojowej, łaknąc jak kania dżdżu jego intelektualnych dokonań na miarę epoki.

  Dorwał się do koryta i nie ma zamiaru z nikim się dzielić, natychmiast przykrywa spamem każdy konkurencyjny wpis. Cwany szabes-gojek.
 • @szczurobronny 19:56:27
  i to podkreślić, międzynarodowa mafia zwana "Amnesty International nie znalazła żadnych śladów masowych zabójstw lub grobów. Jednak w organizacji nie przedstawiono przekonujących dowodów tego."
  mając takie organizacje na pewno zginiemy nie dziś to jutro
 • @lorenco 17:01:29
  Liaszko jest pedofilem , Azerbejdżan oficjalnie ściga go za pedofilię
 • @szczurobronny 20:06:47
  .
  No pochwal się w koncu Komendancie, jak liczny zespół dla ciebie pracuje? Nasz szabes-gojku. No, śmiało, wal prawdę, cwana gapo
 • @szczurobronny 19:48:52
  ONZ zawsze nagina fakty bo jest to firma działająca na zlecenie globalistów, w tym miejscu należy przypomnieć "naszego " Mazowieckiego jak łgał w sprawie Jugosławii kiedy był sprawozdawcą ONZ, jakby wyłapać "naszych" wspólników międzynarodowych zbrodni to z dnia na dzień mielibyśmy pusty parlament i europarlament
 • @szczurobronny, WODZU? możesz zrobić se przerwę na pół godziny?
  .
  Bo i ja chciałbym też coś napisać ale od siebie SPAM-erze
 • @szczurobronny 20:23:48
  "końska polityka Berlina" tak określił politykę Berlina Ramzan Kadyrow po tym jak sankcje dotknęły jego Zazy, nie wypłacono nagród zwycięskim koniom bo podpadały pod sankcje Unii, pogratulować że my tę bandę karmimy i tuczymy podatkami
  http://www.ntv.ru/novosti/1247556/
 • Archimedes kontra zwykły, prymitywny rzymski żołdak
  .
  Jak myślicie? Kto wygra? Bezmyślny cyborg szabes-gojek czy inteligencja?
 • @szczurobronny 20:28:09
  "Unijne siły pokojowe ? Podczas rozmów w Mediolanie Matteo Renzi stwierdził , że europejscy przywódcy są zgodni co do tego , że na Ukraine mogłyby być wysłane europejskie wojska , aby zapanować nad ukraińską granicą . Pytanie o to jak Renzi rozumie pojęcie ukraińskiej granicy i czy zamierza pytać o zdanie przywódców Noworosji , czy też może przywróci tradycje układu monachijskiego ?"
  - popieram, elektorat PO i PiSu w kamasze i na front, kościół Rydzykowy i Łagiewnicki za nimi. WOLNOŚĆ !
 • @szczurobronny 20:32:24
  .
  I tak będzie wklejał te różne wraki, zniszczenia, nietłumaczone teksty, itp. sprzed "lat" niejako już historyczne, byleby tylko za wszelką cenę utrzymać się przy korycie naczelnego Wodza.

  Byleby tylko zaistnieć, być na topie, byleby tylko lud widział wklejacza w pełnej zbroi i gotowości bojowej, łaknąc jak kania dżdżu jego intelektualnych dokonań na miarę epoki.

  Dorwał się do koryta i nie ma zamiaru z nikim się dzielić, natychmiast przykrywa spamem każdy konkurencyjny wpis. Cwany szabes-gojek.
 • @szczurobronny, Z chęcią bym zmierzył się z tobą Wodzu tych tu baranów w neutralnym miejscu
  .
  I uwierz mi. Choć ci twoi wyznawcy wierzą w ciebie jak w Lenina, to zapewniam cię, szabes-gojku, że w każdej merytorycznej dyskusji rozniósłbym cię na strzępy... I to w try miga.

  Wierzysz mi, czy uważasz, ze blefuję? Wodzu? Mój myślicielu z Tobozo?
 • @szczurobronny 20:45:08
  mer Chersonia będzie oznaczał rosyjskie towary znaczkiem szczerzącej kły Matrioszki z automatem
  http://dnr-news.com/dnr/5993-mer-hersona-trebuet-promarkirovat-rossiyskie-tovary-zubastoy-matreshkoy-s-avtomatom.html
 • @szczurobronny 20:51:35
  w Mariupolu gorąco więc mer tradycyjnie schował się w szpitalu, w też tak zrobił,ma chłop politycznego nosa
  http://dnr-news.com/dnr/5968-mariupolskiy-mer-v-bolnice-v-gorode-zreet-bunt.html
 • @szczurobronny 20:57:02
  nie wszyscy wiedzą że Morze Czarne zostało ręcznie wykopane przez starożytnych Ukrów, dlatego pomnik w miejscu gdzie dzielny lud zakończył swoją pionierską pracę
  http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1383/6518/original.jpg
 • @szczurobronny, Pomyśl. Starcie na miarę epok. Archimedes kontra zwykły, prymitywny ale dobrze uzbrojony we wklejki żołdak
  .
  Jak myślisz? Kto wygra? Bezmyślny, ale wielbiony przez tłumy nawiedzonych kobiet i facetów cyborg szabes-gojek czy inteligencja?
 • @szuwarek14 21:01:42
  ci rosyjskojęzyczni to jacyś dziwni są, dlaczego z kwoty 34 692 976 zrobiło się 36 256 483, dlaczego wydrukowano 62,5 mln. ulotek dla 34 mln. wyborców, czy Ukropiteki muszą mieć w każdej ręce ulotkę ?
  - za to wiemy dlaczego prezydent Rosji przy takim narodzie musi mieć mózg szachisty a prezydent Ukrainy podobnie jak USA - no właśnie
  http://dnr-news.com/dnr/5976-a-shariy-zachem-novaya-vlast-pechataet-15-mln-lishnih-byulleteney.html
 • @szczurobronny 21:08:58
  http://cs7009.vk.me/c7007/v7007861/2322f/lFmRNXpocO8.jpg
  Wreszcie stracili cierpliwość, bo ileż jeszcze ma zginąć ludności? Ukrozombi czuły sie coraz bardziej pewni siebie i bezkarni!.
  Koniec rozejmu!
  Po dzisiejszych ostrzeliwaniach Doniecka rozejm należy uznać za zakończony - tak przetłumaczyłem wypowiedź Zacharczenki, mam nadzieję, że dobrze.
 • @szczurobronny 21:04:21
  spotkałem jeszcze lepszą analizę i zdjęcia zaskoczonych banderowców że ktoś im zza pleców strzela w plecy, nie ktoś tylko to był ich sektor i to kumple w nich walili
 • @szczurobronny 21:04:21
  .
  Pamiętaj, tak szybko wklejaj by ci wielbiący cię kretyni nie mieli czasu na zastanowienie się.

  Zresztą, żydokomusze media mające monopol na prawdę już dawno wyprały mózgi tym yntelektualistom więc na pewno ci lenie nie zadadzą sobie trudy zastanowienia się co tak naprawdę jest grane.
 • @lorenco 21:17:11
  Nie, jednak to fałszywe oświadczenie.
  Premier DRL zaprzeczył.
 • @lorenco 21:17:11
  mają rację, po co przedłużać tę farsę, zachód i tak fałszuje obraz sytuacji, lać banderowca
  - foto- "Gdzieś u brzegów Szwecji"
  https://twitter.com/hankalenok/status/524277331733798912/photo/1
 • @szczurobronny 21:29:55
  nie wiem czy było ?
  "Mediolańska żenada niech będzie kwintesencją porażki polityki wschodniej.
  Mediolańska żenada, której siłą rzeczy doświadczyła pani premier Kopacz niech będzie kwintesencją porażki polityki wschodniej. Zakończmy na tym te wszystkie nieszczęśliwe aspekty działań para-politycznych, w których nawarzyliśmy mleka i inni w tej chwili z wielkim wysiłkiem muszą je za nas wypić. .."
  http://obserwatorpolityczny.pl/?p=26705
 • @szczurobronny 21:33:19
  "Naukowcy przeciwko klerykalizacji kraju" e tam, związek pasożytniczy judeochrześcijaństwa i władzy nie do zerwania nawet za pomocą Toczki, kolejny bączek przedwyborczy
  http://wolnemedia.net/wierzenia/naukowcy-przeciwko-klerykalizacji-kraju/
 • @szczurobronny 21:37:55
  "Czy Waszyngton doprowadzi do czystki etnicznej na północy Syrii?
  Fałsz NATO odczuwa dziś na własnej skórze ponad 300 000 Kurdów zamieszkujących enklawę wokół Kobane i zagrożonych eksterminacją z rąk dżihadystów. Podczas gdy naczelny dowódca koalicji antyterrorystycznej na czele z USA deklaruje, że walczy ona z Państwem Islamskim, jeden z członków NATO, a mianowicie Turcja, udziela IS pomocy wojskowej i lekarskiej, utrudnia Syryjczykom ucieczkę i torpeduje starania bojowników z PKK, by wydostać cywilów z potrzasku..."
  http://wolnemedia.net/polityka/czy-waszyngton-doprowadzi-do-czystki-etnicznej-na-polnocy-syrii/
 • @szczurobronny, Już ja bym cię nauczył szabes-gojku rozróżniać słowa żryć od być. Myślę, od jestem.
  .
  Łapiesz temat Wodzu? Więc jak? Chcesz potańczyć tego kazaczoka?

  Możesz nawet do tej zabawy zaprosić sławetnego Pana Barona Max von Stirlitz i panienkę o szerokim uśmiechu, niejaką @fretka. Czli kobietę która odkryła tajemnice św. Grala. Stąd zapewne ten szeroki jak rów mariański koszerny uśmiech.
 • Dobrywieczór wszystkim
  Jak widzę judaszowy sprzedawczyk Bielizna znowu zaśmieca wątek broniąc banderowców. Hej Zerro-n czy jak ci tam. Płacą ci od wpisu czy masz dniówkę?
 • @Inog 21:56:43
  .
  Mosze, odpowiedziałbym ci gdybyś ożenił się z inteligencją, mój geniuszu
 • @szczurobronny 21:59:12
  Poszedł Cobra poskarżyć się do swojego oficera prowadzącego LordaConquerror. Cheba mu się w kołnierz wypłakał że tak się stara że mu się już mózg lasuje, a tu ni chuchu efektu nie widać.
  Banderowski prymityw.
 • "@szczurobronny: @Inog Dory wieczur widzisz jak jest :)"
  .
  A jest ch. prawda wielki Wodzu?
 • @Cobra 21:59:09
  Co chłopaczek z widłami może wiedzieć o inteligencji? Zresztą jak ktoś ma nick "Bielizna" to widać co go kręci... Rabini :D
 • @szczurobronny, To wszystko co się dzieje wokół nie ma żadnego znaczenia Mistrzu. Ważne, że udało ci się załatwić Zorrana :)
  .
  Już samo to świadczy, że jesteś WIELKI!! El Kommendante! Wielki!! pamiętaj o tym jak będziesz żydowi śmieci wynosił, Mistrzu.
 • @szczurobronny, Chyba napieprzają w ciebie z Gradów albo jeszcze z większego kalibru, mój ty szabes-biedaku
  .
  Pamiętaj!! Jesteś WIELKI!! Jesteśmy z tobą!! Trzymaj się!!! Wodzu!!
 • @szczurobronny, Trzymaj się! Pamiętaj!!! Kochamy cię!!!
  .
  Jesteś WIELKI!!! Wodzu!! I pamiętaj!! Nie moczysz się w nocy!! KOCHAMY CIE!!
 • @Corba 22:20:48
  Załapałem! W trakcie akcji Wisła jakiś żyd z UB przeleciał Ukrainkę, ta zaciążyła, a później chcąc przekazać dziecku jego dziedzictwo dokonała obrzezania, ale jak to banderówka - zrobiła to siekierą i nieco zbyt mocno. To tłumaczy trzy rzeczy 1/ nick "Blizna" (powinno być "kikut") 2/ ciągłe gadanie ożydachi 3/frustracje (całe życie bez seksu... też bym był wiecznie wkurzony). Teraz skoro znam już prawdę będę cię biedny inwalido traktował z większą wyrozumiałością. A tymczasem idę do łóżka bo kobieta woła :) Dobranoc
 • árboC trzeba wysłać do Orbana założy mu reję.
  http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2012/294/e/c/troll_by_a_empress_by_queen_koopa-d5ij23c.png
  A może wtedy SSZa wymienią go na tego szpiega z wojska.
  Bo pewnie też ma drugie pseudo ollonel - tak ja TW Bolek poczwórny szpion/spy.
 • @szczurobronny, Powtarzam propozycję. Z chęcią bym zmierzył się z tobą, Wodzu tych tu baranów, w neutralnym miejscu
  .
  I uwierz mi. Choć twoi wyznawcy wierzą w ciebie jak w Lenina, to zapewniam cię, szabes-gojku, że w każdej merytorycznej dyskusji rozniósłbym cię na strzępy... I to w try miga. 

  Wierzysz mi, czy uważasz, że blefuję? Wodzu? Mój myślicielu z Tobozo?
 • Dorwał się do koryta i nie ma zamiaru z nikim się dzielić, natychmiast przykrywa spamem każdy konkurencyjny wpis
  .

  Cwany szabes-gojek.
 • @szczurobronny, Pamiętaj! Liga rządzi liga radzi liga nigdy was nie zdradzi. No nie? Wodzu?
  .
  Jesteś wielki!! Kochamy cię!!!
 • @szczurobronny 23:01:48
  "Перемирие закончилось." - koniec zawieszenia broni
  http://rujournalist.livejournal.com/69104.html
 • @Cobra 22:37:32
  Co to jest szabes-gojek?
 • @lorenco 23:22:08
  to jest nieżyd obsługujący Żyda
 • @szczurobronny 23:22:04
  Eugeniusz Lubański: Tylko populizm i banderyzm... "Ukraińska polityka teraz jest oparta na popuiizmie i banderyzmie. Ustrój mafijno-oligarchiczny funkcjonujący bez żadnych reguł gry na totalnej korupcji władz na wszystkich szczeblach straci wcześniej lub później swą tożsamość państwową. Organizacja państwa ukraińskiego teraz przypomina raczej ustrój feudalny niż demokratyczny. .."
  http://kronikanarodowa.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1897%3Aeugeniusz-lubaski-tylko-populizm-i-banderyzm
  https://www.facebook.com/kronika.narodowa/photos/a.597398483604717.1073741826.597259606951938/876808445663718/?type=1&theater
 • @szuwarek14 23:25:47
  Świadectwo z Donbasu. Część 1
  "O sytuacji w Donbasie, o stanie miast po bombardowaniu, o milczeniu włoskich mediów na temat wojny na Ukrainie.

  Na Ukrainie trwa wojna, a w zachodnich mediach już od wielu tygodni nie mówi się na ten temat ani słowa. Jak żyją ludzie w miastach Donbasu, zniszczonych przez bomby i pociski? Aby to zrozumieć, spotkaliśmy się z jednym ze świadków wydarzeń. To włoski antropolog Eliseo Bertolasi, badacz Instytutu Wyższej Szkoły Geopolityki.

  Eliseo, jakie są rezultaty twojej podróży do Donbasu?..."
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_20/Swiadectwo-z-Donbasu-Czesc-1-2658/

  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_20/Swiadectwo-z-Donbasu-Czesc-1-2658/
 • @szczurobronny 23:19:39
  robisz świetną robotę. Podajesz wiele nowych, interesujących, rzetelnych informacji.
  A już myślałem, że ten portal jest wyprzedany i zostanie opanowany przez trolli.
 • A tymczasem... Najbogatszy oligarcha ukraiński Rinat Achmetow - uważany niemalże do wczoraj za Tatara,
  .
  Na Ukrainie jedynie stanowiska sołtysa może dochrapać się Ukrainiec...
  ----

  A tymczasem... Najbogatszy oligarcha ukraiński Rinat Achmetow - uważany niemalże do wczoraj za Tatara, zajął nieoczekiwanie 12 miejsce wśród najbogatszych Żydów świata wg. gazety "Forbes". Wiktor Pińczuk, zięć L. Kuczmy - 56,  Petro Poroszenko (prezydent Ukrainy) - 130 (same biedne żydki okradane przez złego Rydzyka). 
 • @daanekbb 23:32:59
  szczurobronny jest nie do złamania ale chyba już poszedł spać a ja tu fajny klip mam, na dobranoc lub na obudzenie:
  Save Donbass People
  https://www.youtube.com/watch?list=RD_sCDWBjm3Ks&v=yDo5WBEUBy8#t=169
 • @szuwarek14 23:37:26
  Rosjanie dumni z prezydenta i słusznie
  https://twitter.com/PutinPatriot/status/523551094224719872/photo/1
 • @szuwarek14 23:42:06
  rola Ukrainy w Unii europejskiej
  http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1384/6711/original.jpg
 • A taki np. komuch jak gen. Jaruzelski zasłużył wg. mnie na Powązki, ponieważ chciał pozbyć się CZYSTEGO ZŁA
  .
  zżerającego od wieków łatwowierne i dobrotliwe narody słowiańskie. 

  By się przekonać do czego zdolni są idzi, wystarczy popatrzyć co wyprawiają ci złodzieje na Ukrainie. Kraju, który wpierw doprowadzili do całkowitego upadku, nie tylko gospodarczego.
 • @szczurobronny 22:12:12
  Nie obrażajmy świń!
  Świniom w chlewiku można wierzyć, banderozombi NIE!!!
  Nie może tak być, żeby władze Noworosji wierzyły w memoranda, układy, usraelskie pakty czy jakieś "pokojowe" wyjścia proponowane przez syjonistyczny reżim zwany Unia Europejską!
  Muszą dalej walczyć zbrojnie, inaczej przegrają; "dyplomaci" zjedzą ich żywcem!
  Do tego trzeba brać pod uwagę fakt, że ukraińscy faszyści też nie mają zamiaru przestrzegać układów i układzików narzucanych im ze sfer o których wyżej wymieniałem!
  Dlatego: Noworosjo: DO BOJU! Jak oczywiście chcesz wolności na ziemiach swoich Ojców!
 • Powtórka: Tak na moje oko, to tu (podobnie jak u AdNovum) co najmniej 90% populacji stanowią żydokomuchy
  .
  Czyli ci którzy nie pogodzili się z tym, że ich prawdziwy bóg nie rezyduje już na Kremlu tylko w brukselskim Olimpie (nie pogodzili się ze schizmą w żydokomuszej rodzinie).

  Natomiast reszta, czyli to co tu chrzanią to tylko pic pod publiczkę by zamydlić ludziom oczy. 

  Jednym słowem tak ci jak i tamci (czciciele brukselskiego boga) to tak naprawdę zdradziecka swołocz. Zdrajcy wszystkiego co tylko kojarzy się z szeroko pojętą polskością, z naszą kulturą, tradycją, religią, itd.
 • @Cobra 00:41:06
  PYTANKO: Czy Ty umieszczasz te wypowiedzi bombardujące nas tu na Neon24, na takich portalach jak Gazeta Wyborcza,TVN, POLSAT itp. zażydzonych mediach?
  Czy tylko tu, na FORUM POLAKÓW?
 • @lorenco 00:53:40
  .
  Gdybyś uważniej czytał to co pisałem wczoraj, w poprzeniej notatce gospodarza, to byś wiedział
 • OBRONA DOLARA
  Tak w zasadzie określa Mipot działanie USA. Istotnie są podstawy do takiej oceny, por. Krassimir Petrov

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  "a dolar (tak naprawdę makulatura"

  Dolar jest znakomitym przykładem aby wyjaśnić na przykładzie studentom ekonomii, co to jest pieniądz fiducyjny, co prawda nie przedstawia żadnej wartości, ale wszyscy wierzą w niego, co zresztą zbliża nas do koncepcji naszego systemu pieniężnego, który stanowi surogat religii, ten pieniądz nosi też imię "fiat money", gdyż powstaje w baśniowym rytuale "niech stanie się pieniądzem", co zamienia świstek papieru w "dolara" lub inny "pieniądz"

  - http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Fiat_money&oldid=35332651

  co przybliża nam go, jako pieniądz fałszywy i rozbija nasze urojenie o tym, że pieniądz obiektem religijnym, gdyż nasz system pieniężny należy raczej uznać za przestępczość zorganizowaną, bowiem nie dość, że jest wprowadzany do obiegu jak pieniądz fałszywy, to i z tą wiarą nie jest najlepiej, skoro imperium szantażuje każdego, kto utracił wiarę w jej walutę.

  Aby misjonowanie ludów świata z hostią "dolara" było skuteczne to jest niezbędnym, że "Wszystkie kraje mają odczuwać presję ze strony Stanów Zjednoczonych, być na celowniku armii i odczuwać zagrożenie jej ewentualnym atakiem. "

  Jeśli więc słyszymy, że w tym czy innym regionie nagle pojawiły się jakieś zbrojne ruchy pod nazwą "demokratyczne", to z dużym prawdopodobieństwem są to kreacje służby specjalnych USA i jej satelitów z UE i BW, w celu wszczynania "konfliktów prewencyjnych mających na celu utrzymanie wpływów Stanów Zjednoczonych w poszczególnych regionach świata (głównie w Azji i Europie), i utrzymaniu w ryzach głównych konkurentów, tj. Rosji i Chin. ", naturalnie kolejność Chin i Rosji oddaje lepiej znaczenie. Takie wojny prewencyjne można śmiało zaliczyć do wojen obronnych dolara.

  Tak eksponowane ostatnio w mediach Państwo Islamskie (ISIL), uważniejsi wiedzą od dawna, że jest to kreacja służb specjalnych USA, jest z kolei pilnie zwalczana przez nie, co gwarantuje dalsze pogłębienie konfliktu w tym rejonie, zgodnie z wyżej podaną zasadą USA, które zresztą odpowiada technice opisanej przez Chomskyego w pkt. 2.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fa.html#Chomsky_2

  Na konieczność tej obrony zwraca zresztą uwagę źródło rosyjskie, przytaczające dane MF USA

  - http://de.ria.ru/politics/20141019/269824376.html

  "Chiny są nadal największym wierzycielem USA", 1,27 biliona dolarów, 2-Japonia 1,23, 3-Belgia 359,9 miliardów. Zadłużenia zagraniczne państwa USA wynosi przeszło 6 bilionów. Statystyka centralna USA nie uwzględnia wszakże zadłużenia poszczególnych stanów i naturalnie prywatnych organizacji, czym różni się od krajów UE i nie można jej porównywać

  - https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2186rank.html

  "36 United States 71.80 % PKB 2013 est. " Rzeczywiste zadłużenie USA dawno przekroczyło PKB i obecnie powinno leżeć ok. 2 razy PKB.

  Porównanie tych danych z tymi sprzed czterech lat

  - http://de.ria.ru/comments_interviews/20100303/125335328.html

  "China mit 894,8 Milliarden Dollar ... Japan mit 768,8 " wskazuje wzrost udziałów o ok. 50%, co jest efektem tego, że w równej mierze konsorcjum prywatnych banków FED wprowadziło dodatkowo do obiegu połowę z tego, co wyemitowało w ubiegłych 100 latach, odpowiada to zresztą realnej inflacji pieniądza ok. 10% rocznie., osiągając przy tym, jak potwierdziła Yellen , największe rozwarstwienie, próg ubóstwa do bogactwa w USA od 100 lat, t.j. od czasu powstania FED. FED może równie dumnie zameldować "Mission accomplished"

  USA dokonało w znacznej mierze deindustrializacji, zachowując jedynie parę nowych technologii i przemysł zbrojeniowy, który jest niezbędny dla wymuszania akceptacji (wiary) dolara. Proces deindustrializacji miał miejsce także w UE, ale nie jest to wcale nowa idea,

  - http://de.wikipedia.org/wiki/Morgenthau-Plan

  po II Wojnie został opracowany plan Morgenthaua, co prawda wówczas nie został zrealizowany, ale dobra idea zawsze czeka cierpliwie na swą okazję. Niezmiennie obowiązuje refleksja Z. Nałkowskiej o wojnie: "Ludzie ludziom zgotowali ten los", jesteśmy bowiem w permanentnej wojnie dolarowej, byłaby to egzekucja propozycji Trockiego o "permanentnej rewolucji" ?
 • @Cobra 01:02:53
  Nie mam czasu czytać Twoich poprzednich wypowiedzi, zatem odpowiedz mi w skrócie.
 • @szuwarek14 23:42:06
  Wy już śpicie spokojnie, ja zaraz pójdę spać a ludziom w Doniecku nie jest dane spokojnie spać!!! W każdej chwili ktoś może usnąć, lecz snem wiecznym!!! Albo zostać kaleką!!!! Albo stracić męża, żonę, dziecko!!!!
  Przeklęte ukropy!
  Aby ich piekło pochłonęło!!!!!!!!!!!!!
  http://vk.com/antimaydan?z=video-41232698_170446169%2F3010d7e8c7d42f54cc
 • @Laznik 01:07:11
  Skomentuję to tak:
  Dopóty dzban wodę nosił, dopóty mu się ucho nie urwało.
 • Pan żyd Kwaśniewski nie doradza Nazarbajewowi, jak budować demokrację, tylko jak robić biznes w Europie
  .
  Gdyby Rydzyk doradzał jak Kwaśniewski oligarchom ukraińskim, Nazarbajewowi itd, to wyobrażacie sobie jakie byłoby wycie w żydokomuszych mediach (jak wylby taki szabes-gnojek jak @szczurobronny?)? Żydowi wszystko wolno, Polakowi, nic

  A ilu jeszcze oligarchom i kacykom doradza Kwaśniewski o których nie mamy BLADEGO pojęcia?

  Żyd dla KASZANY i KORYTA popełni KAŻDĄ niegodziwość, tym bardziej ze typowy zawsze ma W DUPIE Polskę, tak jak i wy z tej żydo-sekty

  A wszystkie swoje najohydniejsze cechy, zbrodnie i przestępstwa żyd przypiszę innym, np. Kościołowi, odwracając kota ogonem
 • Dzięki geniuszowi Adama MICHNIKA, jego rodzinny...  
  .
  "@Zadra, dzięki geniuszowi Adama Michnika, jego rodzinny kraj, Polska, w ciągu ostatnich 25 lat dokonał gigantycznego dziejowego progresu (a szczególnie w ciągu ostatnich 10 lat, po wstąpieniu do Unii)." 2014/04/28 10:32:59

  Co zawdzięczamy Adamowi Michnikowi... genialnemu żydowi, "zbawcy" naszej Ojczyzny po 25 latach...

  Wyobrażacie sobie jak bardzo wyprzedziliśmy dzięki Michnikowi te kraje które nie miały szczęścia posiadać tak genialnego żyda? Wyobrażacie sobie o ile lat świetlnych Polska wyprzedziła te nieszczęśliwe narody dzięki Michnikowi?
 • Otóż dzięki geniuszowi Adama Michnika, jego rodzinny i jego genialnych ziomali, takie kraje jak Japonia, Korea Płd., Malezja, it
  .
  dokonały gigantycznego dziejowego progresu zostawiając Polskę w ogonie krajów europejskich, czyli w ogonie tych krajów Europy w których najwięcej żyło żydów. 

  Wymienione przeze mnie kraje (oprócz Japonii) zawsze były dużo biedniejsze od Polski. Proszę zauważyć jak gigantyczny skok wykonały te kraje po wojnie w "swoich najlepszych 25 latach", w porównaniu z takim samym okresem rządzonej przez żydowskich zdrajców i pasożytów Polsce. 

  A Polska zawdzięcza Michnikowi zaszczytne trzecie miejsce od tyłu w złajdaczonej Jewropie... No, ale za to przed Rumunią i Bułgarią. Tak nas załatwił na cacy Michnik i jego świętojebliwi kompani z Ziemi Obiecanej...

  No i po 25 latach dzięki żydowi Michnikowi dorobiliśmy się takiego zadłużenia którego Polska NIGDY nie spłaci...

  Pieprzone pasożyty...
 • @Cobra 01:54:53
  Mamy XXI wiek i wreszcie mamy to, o czym pisali autorzy książek futurologicznych!
  Robota Cobra, który "myśli" jednak w kółko to samo!
  Na zadane proste pytanie jednak nie potrafi odpowiedzieć!
  Mam odkurzacz Zelmer Cobra.
 • Ambitni i biedni jak Michnik żydowscy oligarchowie chcą koniecznie dorównać bogactwem Rydzykowi
  .
  Rydzykowi, którego IMPERIUM medialne o 2 proc. słuchalności (RMF 22%, Zet 20%) nie pozwala żydom SPAĆ spokojnie. Tym bardziej, że Rydzyk ponoć rzyga kaszaną jak kot... i rozbija się majabachem po autostradach Tuska jak ta lala.

  Tak przynajmniej twierdzą "uczciwe" media żydowskiego oligarchy Michnika.

  Michnika, pana serc, dusz i umysłów "oświeconych" Polaków (typu @szczurobronny)... A tak naprawdę pana wykształconych kretynów oraz wszelkiej maści czerwonych zdrajców, ubowców, sprzedawczyków, donosicieli i oszustów bez zasad.
 • @lorenco 02:16:19
  .
  Posłuchaj fylozofie. Gówno czytałeś co pisałem wiec się nie wypowiadaj, bo ja mogę napisać cokolwiek tylko wtedy gdy tamten spamer nie spamuje.

  Poza tym by zrozumieć co ja pisze trzeba potrafić myśleć a nie tylko szeroko się uśmiechać niczym taki geniusz w spódnicy jak niejaka @fretka.
 • @szuwarek14 23:48:37
  http://ria.ru/world/20141020/1029233683.html#14138510862074&message=resize&relto=login&action=removeClass&value=registration
  Ukroem straż graniczna zatrzymała Polaków, którzy jechali do walki o DNR. I nie jest to pierwszy przypadek. Ukroem straży granicznej na granicy z Polską zatrzymano grupę młodych ludzi, którzy zamierzają przejść przez terytorium Ukrainy, według Gazety Wyborczej. Jak się okazało, oni jechali przez terytorium Ukrainy i do przyłączenia się do milicji Republic Doniecku Ludowego.
 • @Cobra 02:20:49
  Przecież napisałem, że nie czytałem bo nie mam czasu przeglądać minione dni i prosiłem, żebyś mi streścił w skrócie a Ty głupa rżniesz?
 • @Cobra 02:20:49
  Do jutra mi to wyjaśnij bo teraz idę spać.
 • @szczurobronny 19:32:11
  MadMax Style
 • @Cobra 19:58:36
  Mi też się nie podoba pokazywanie ty kup złomu, ponieważ pamiętam jaką radość sprawiała Polakom informacja amerykańska o 300-400 czołgach spalonych w czasie bitwy o lotnisko w Bagdadzie, czyli jak wszyscy się cieszyli ok 1000 ludzi poszło z dymem. I pod tym względem nasz szczurobronny nie odbiega od większości Polaków.
 • @Cobra 01:02:53
  Jak piszesz tak się poprzeniasz.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031