Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 14013 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 21.10.2014r

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Notka przyrastająca - dziś zaczynam od MH-17

Niemieckie koła rządowe dołączyły do anty-NowoRosyjskiej propagandy.

SPIEGEL ONLINE INTERNATIONAL donosi
www.spiegel.de/international/europe/german-intelligence-blames-pro-russian-separatists-for-mh17-downing-a-997972.html

Niemiecki wywiad wini pro-rosyjskich separatystów za zestrzelenie MH 17.

Na posiedzeniu Parlamentarnego Gremium Kontrolnego (PKB) Bundestagu 8 października, komisji sprawującej nadzór nad działalnością niemieckich służb specjalnych, Prezes Federalnej Służby Wywiadowczej (BND) Gerhard Schindler oświadczył, że po szczegółowej analizie doszli do wniosku, iż winę za wypadek boeinga 777-200 ER malezyjskich linii lotniczych Malaysia Airlines 17 lipca nad wschodnią Ukrainą ponoszą prorosyjscy separatyści.

Prezes Schindler przedstawił członkom PKB obszerny materiał dowodowy, w tym obrazy z satelitów obserwacyjnych i liczne zdjęcia. Powiedział, że prorosyjscy separatyści zdobyli w jednej z opanowanych przez nich baz regularnej armii ukraińskiej nowoczesny, rosyjski system kierowanych rakiet ziemia-powietrze 9K37 Buk, z którego wystrzelili 17 lipca rakietę, która eksplodowała w bezpośredniej bliskości malezyjskiego samolotu pasażerskiego lotu MH17 na trasie Amsterdam - Kuala Lumpur.

Już dowody otrzymane tuż po wydarzeniu sugerowały winę pro-rosyjskich separatystów, ale rządy Rosji i Ukrainy zaczęły się wzajemnie oskarżać. Holenderska komisja po odczytaniu rejestratorów lotu nie obwiniła nikogo. Prezes Schindler powiedział, że jego agencja doszła do jednoznacznych wniosków, mimo że jedna z ukraińskich fotografii była zmanipulowana z wyraźnymi śladami tej czynności. Prezes też zakomunikował, że rosyjskie oświadczenia, iż rakieta została wystrzelona przez ukraińską armię, i że w pobliżu samolotu pasażerskiego leciał ukraiński myśliwiec, są fałszywe.

Przedstawiciel niemieckiej prokuratury oświadczył i wszczęciu śledztwa z powodu możliwości oceny zdarzenia jako zbrodni wojennej.


Czy te oświadczenia jasno wskazują na przejście propagandy niemieckiego rządu na jawnie anty-rosyjskie pozycje, osądźcie sami.

Oświadczenia prezesa podchwyciły media, jednakże nie wszystkie. Gazeta "Deutsche Wirtschafts Nachrichten" ocenia sprawę inaczej ( deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/2014/10/19/duenne-suppe-bnd-praesentiert-plausibilitaeten-statt-beweise-zu-mh17/), twierdząc, że dowody to nie dowody, a konferencja zorganizowana była dla odwrócenie uwagi od kosztów wojny ponoszonych przez Niemcy w związku sytuacją na Ukrainie. Niemieckie służby pełnią więc rolę dezinformacyjną, a szef BND nie podlega obowiązkowi mówienia prawdy.

Niemiecki adwokat skarży w imieniu bliskich ofiar rząd w Kijowie, ponieważ ten nie zamknął niepewnych korytarzy powietrznych.

Rozmowy kontrolerów lotów nadal nie ujrzały światła dziennego, a Amerykanie dawno nabrali wody w usta. Sami nie potrafią udowodnić faktów potrzebnych ich propagandzie, to Niemcy ich wyręczają.
 
Tylko Rosja i Malezja żądają wyjaśnienia, a zapisy AWACS podobno obciążają Ukrainę.
 

-------------------------------------------------------------------

Według anonimowego źródła ukry przygotowali atak na Donieck. W przygotowaniu są trzy kolumny zmotoryzowane, które uderzą na miasto z trzech stron. Celem jest zdobycie terenów miejskich, z których będzie trudno ich usunąć.

-------------------------------------------------------------------

Skontaktował się ze mną Pan Opara. Podobno w witrynie neon24 zajdą jakieś kosmetyczne zmiany, być może wejdą również drobne poprawki sugerowane na łamach "wojny na ukranie".

KOMENTARZE

 • @night rat 09:44:39
  Boker
  Jakoś mnie to specjalnie nie dziwi, że amerykańscy senatorowie chcą bronić ukraińskiej demokracji, czy też dokładnie ukraińskiego modelu demokracji.
 • MH-17
  interesariusz, dobrze, ze poruszyłeś tę kwestię, bo od propagandy w naszych "mendiach" na ten temat to uszy puchną. Poza tym dzięki za nowy "dzień" cyklu.
 • @szczurobronny 11:02:33
  jestes nieoceniony :) dzięki za linki.
 • @Płachtycz 10:17:17
  "Demokracja" słowo wytrych dla motłochu, tak było w starożytnej Grecji i tak sobie tę koncepcję odgrzali sprytni PRowcy elit finansowych. Starożytni myśliciele krytykowali różne aspekty demokracji bezpośredniej,co do jednego byli zgodni , ten system prędzej czy później doprowadza do tyranii. Jest tani i wygodny dla finansjery bo kupić poparcie i głosy to najmniejszy problem, przepchnąć pomysł
  [ ustawę] jeszcze mniejszy. Bardzo też ubolewali nad faktem że system doprowadza do degeneracji społeczeństwa - kulturowej, cywilizacyjnej, cofa postęp. Za niedopuszczalne uznawali pacyfikowanie przez "demokrację" mędrców, po naszemu specjalistów, w demokracji nie ma miejsca na głos fachowca, całą zabawa toczy się wokół realizacji prywatnych zamówień kolejnych klanów rządzących, co wyklucza myślenie perspektywiczne. Planowanie - ulubiony chłopiec do bicia Solidarności -" centralne planowanie" - no bo ile prywatnych geszeftów takie planowanie zabija, ilu dochodów pozbawia elity rządzące ?!
  - tu dość trafnie zdiagnozowana "demokracja"
  "greckie Δημοκρατία, pochodzi od δῆμος =„lud“ i κράτος =„siła; moc; panowanie/rządy“ i oznacza stan społeczności: siła ludu, silny lud, tzn. taki stan, w którym lud sam decyduje od swym losie. Ten stan jest z reguły krótkotrwały, gdyż szybko tworzą się grupy "elity" władzy, które usiłują panować/rządzić ludem, ten proces przebiega zwykle od biurokracji, przez arystokrację do plutokracji. Jest więc błądem utrzymywać, że demokracja jest systemem politycznym, acz zarówno biurokracja, jak też plutokracja, także arystokracja jako "demokracja szlachecka", chętnie się jako demokracja w swej propagandzie systemowej prezentują.

  Wzorcem naszej demokracji jest demokracja starogrecka, która jak wiadomo bazowała na niewolnictwie, było ok. 10% obywateli, którzy z demokracji profitowali i reszta 90% niewolników. W demokracji rytualnej jak Polska obowiązuje podobny klucz, jest też ok 10% najbogatszych którzy z systemu profitują i 90% które na nich pracuje, ale nie spostrzegają nawet, że pełnią funkcję niewolników.

  Polskę można zaliczyć do plutokracji, co wyraża deklaracja obecnego reżymu o przynależności do kapitalizmu. Plutokracja jest rabunkowym systemem politycznym, z jedynym celem państwowym wywłaszczenia reszty społeczeństwa, który to system można śmiało zakwalikować jako przestępczy z punktu widzenia 90% społeczeństwa. Łamanie prawa dokonywane jest dwoma sposobami:

  a. pospolite przestępstwo: kradzież (wywłaszczenie), oszustwo, mord, terror

  b. modyfikowanie prawa (iluzja praworządności), które zbyt surowo chroni lud i przeszkadza w jego wywłaszczeniu, czy represaliom i terorowi wobec społeczeństwa, przejawia się to w stałych reformach, por. reformę sądowniczą, czy deregulacja zawodów.

  Z reguły przyjmuje demokracja formę demokracji rytualnej, w której "kapłani" z tzw. partii politycznych odprawiają z całą powagą rytuału swe egzorcyzmy jak wybory, manifestacje, "spontaniczne" reakcje czy ekscesy chuligańskie (por. 11.11) (organizowane przez służby wyspecjalizowane, n.p. służby tajne i policję jak też firmy reklamowe, szczególnie przed rytuałem tzw. wyborów). Ważnym instrumentem demokracji rytualnej są media n.p. w Polsce
  "GWno" , TVP, NTV i inne gadzinówki.

  Podstawą tej demokracji są wybory, których zasadę najlepiej określił jeden z największych demokratów XX wieku, zasłużony też dla rozwoju demokracji w Polsce:

  "Nie jest ważnym, kto wybiera, tylko kto liczy głosy.",
  inną własnością demokratycznych wyborów jest brak kworum, co pozwala ignorować bojkot wyborów przez społeczeństwo.

  Wykład pana Davida Rockefellera, ojca chrzestnego ONZ, zbliża zasady funkcjonowania tej demokracji i zachęca każdego durnia do wspierania tej władzy demokratycznej w wyborach."
  http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#PPZ
 • @szczurobronny 11:02:33
  Ponieważ Putin nic oficjalnie nie wspomniał, jest to powołanie się tylko na wypowiedź żartownisia Zyrinowskiego, którego nikt na poważnie nie bierze i kto się na ten temat wypowiada, to wtedy w jednym szeregu z błaznami. Wg. motta „wierzy kto chce”, gdy dowodów nie ma. Jeszcze raz cymbał Sikorski wystawił się na pośmiewisko. I za tym tematem tyka jeszcze bomba, gdyż w jakim świetle przedstawi się ten rząd, gdyby Rosjanie pewnego dnia dali do zrozumienia, że taka propozycja padła ? Każdy o „elitach” wtedy powie, że to ostani durnie, sprzedawczycy, nieudolność na poziomie demencji
 • interesariusz @szczurobronny 11:07:55
  Jak się nasze marzenie o wolnym świecie spełniło, dokładnie wiemy,

  tak samo jak tumult podczas otwarcia nowego supersamu (supermarketu),

  nieliczni dorwali się do telewizorków po symbolicznej cenie,
  reszta został poturbowana.

  Na tym polega swobodna konkurencja na wolnym rynku. Tegośmy chcieli, każdy liczył na siebie, że będzie lepszy od innych.

  No może z wyjątkiem świętych i całkowicie niezaradnych.
 • @szuwarek14 11:33:16
  ciąg dalszy o demokracji - o co walczą "demokratyzujący " świat "demokraci", wiadomo o jeszcze większą władzę, wpływy i pieniądze, powstaje globalny kartel:
  "Wielkie rodziny rządzące światem.Niektórzy zaczęli zdawać sobie sprawę z tego, że istnieją duże grupy finansowe, które zdominowały świat. Zapomnijmy o intrygach politycznych, konfliktach, rewolucjach i wojnach. To nie jest czysty przypadek. Wszystko zaplanowano dawno temu.
  Niektórzy nazywają to „teorią spiskową”, lub Nowym Porządkiem Świata. [...] Mówimy o 6, 8, czy może 12 rodzinach, które naprawdę dominują świat. Należy wiedzieć, że jest to tajemnica trudna do rozwikłania.
  Nie będziemy dalecy od prawdy, wymieniając Goldmana Sachsa, Rockefellerów, Loeb Kuhna i Lehmanów z Nowego Jorku, Rotszyldów z Paryża i Londynu, Warburgów z Hamburga i Paryża, i Lazardów Izraela Mojżesza Seifs z Rzymu.Wielu słyszało o Grupie Bilderberg, Illuminati czy Komisji Trójstronnej. Ale jakie są nazwiska rodzin, które rządzą światem i kontrolują państwa i organizacje międzynarodowe, takie jak ONZ, NATO czy MFW?Największymi na świecie firmami są teraz: Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs i Morgan Stanley.
  Spójrzmy teraz, kim są ich akcjonariusze.[...]I moglibyśmy tak wymieniać godzinami, przechodząc przez raje podatkowe na Wyspach Kajmana, Monako, czy legalne domicyle firmy Shella w Liechtenstein. Sieć, w której firmy są zawsze te same, ale nigdy nie ma nazwiska rodziny.

  Krótko mówiąc: 8 największych amerykańskich firm finansowych (JP Morgan, Wells Fargo, Bank of America, Citigroup, Goldman Sachs, U.S. Bancorp, Bank of New York Mellon i Morgan Stanley), kontrolowanych przez 10 akcjonariuszy, i mamy już 4 firmy, zawsze obecne we wszystkich decyzjach: BlackRock, State Street, Vanguard i Fidelity.[...]W skrócie, Rezerwę Federalną kontrolują 4 wielkie firmy prywatne: BlackRock, State Street, Vanguard i Fidelity. Firmy te kontrolują politykę monetarną USA (i świata), bez żadnej kontroli czy „demokratycznego” wyboru. Te firmy rozpoczęły i brały udział w obecnym światowym kryzysie ekonomicznym, oraz udało im się nawet bardziej wzbogacić.Na koniec, spójrzmy na niektóre firmy kontrolowane przez grupę „wielkiej czwórki”:
  American International Group Inc....Boeing Co...Coca-Cola Co...Exxon Mobil Corp.,General Electric Co., General Motors Corporation,Hewlett-Packard Co.,Home Depot Inc., Johnson & Johnson, JP Morgan Chase & Co., McDonald’s Corp., Merck & Co. Inc., Microsoft Corp., Procter & Gamble Co., Walt Disney, Rupert Murdoch’s News Corporation., NBC Universal
  Ta sama „wielka czwórka” kontroluje ogromną większość firm europejskich, liczących się na giełdzie.
  Co więcej, ci ludzie zarządzają wielkimi instytucjami finansowymi, takimi jak IMF, Europejski Bank Centralny, Bank Światowy, oraz byli „wyszkoleni” i pozostają „pracownikami” tej „wielkiej czwórki”, która je stworzyła.
  Nigdy nie pokazuje się nazwisk rodzin kontrolujących „wielką czwórkę”.
  - przez całkowity przypadek te właśnie firmy zakwitły w Polsce po 1989, słynne Wash and Go, Barbara Pisecka Johnson ze swoimi produktami które każdy uczciwy lekarz wpisywał na czarną listę szkodliwych produktów
 • @szuwarek14 11:45:19
  link nie dałem: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/10/20/wielkie-rodziny-rzadzace-swiatem/
  - do Interesariusz - "telewizorków po symbolicznej cenie" ?????, taaa jeszcze pamiętam jak przyjechali znajomi z Nowego Yorku i wrzasnęli "Ile w Polsce za ten telewizor - to przecież "tysionc dlarooof" [szybko złapali akcent ]??? telewizor za tysiąc dolarów, to majątek"!!! , owszem wydanie majątku na pudło zawdzięczam jednemu z piewców demokracji i wolnego rynku, właścicielowi Elektromisu, Biedronek, Żabek i Czerwonych torebek. Coto jest wolny rynek , to takie coś że jak masz kumpli w rządzie to czego się nie dotkniesz zamieniasz w złoto. [ przyp moje]
  - dla ciekawych lista arcydemokratów:
  http://www.aferyprawa.eu/Zycie/100-najbogatszych-Polakow-w-2003r-bylo-minelo-6
 • @trojanka 09:06:46
  Ukraińska europejskość.Ave.https://www.youtube.com/watch?v=iCNCRSkVZNg
 • @szczurobronny 11:59:57
  Wklejam link do twojego materiału z wczoraj. Warto posłuchać dla banderopieków banderyzm to tylko Słowiańska-Aryjskość. Ave.https://www.youtube.com/watch?v=RDeqrKEd7VA
 • @Repsol 12:09:51
  o taki komentarz z marca i wężykiem a nie dawać się wypuszczać propagandzie na boczne tory przez ich "fakty medialne"
  "2014-03-09 18:35:34
  Drodzy Panowie I Drogie Panie tak bardzo się rozpisujecie o świecie (USA I Rosji) a na własne narodowe interesy nie macie czasu.

  1. podział UKRAINY jest faktem dokonanym (szopka w mediach jest tylko teatrem dla idiotów)
  2. Zach Ukraina (a tak naprawdę Ukraina właściwa)jest rządzona przez Banderowców [ci tak nas kochają , że chcą nas wysłać do raju / dotyczy całej populacji polskiej]
  3. podział Ukrainy otwiera drogę (klimat polityczny)do odzyskania przez NIEMCY
  ziem utraconych po drugiej wojnie światowej
  4. nowy ukraiński banderowski rząd będzie z czasem wprowadzał w życie politykę antypolską (zawsze nacjonaliści ukr ją prowadzili wobec POLSKI)I zaczną się roszczenia ukrainców do Przemyśla I innych polskich ziem
  5. zaczną się masowe problem z miejszościami narodowymi I ruchami separastycznymi na terenie POLSKI (ruch autonomi śląska , miejszość ukraińska itd)
  6. systematycznie rosnące ceny ropy I gazu dla Polski (a o to się nasze błazny/rząd PO się postara) wykosi polską gospodarkę co spowoduje zapaść finansów publicznych
  7. rozpad struktur naszego państwa (niewydolne służby publiczne takie jak policja, wojsko, skarbówka, służba zdowia itd)spowoduje duże napięcia społeczne co zawsze sprawia, że do władzy w POLSCE dojdą siły skrajne

  Proszę wszystkich jeśli już piszecie o problemach to o tych realnych/prawdziwych a nie ściemach marketingowych bo wam ktoś zapodał temat."
 • @szuwarek14 12:13:43
  Wszystko co napisałeś to prawda , ale zanim tam to się zakończy zostaniemy uwikłani w konflikt zbrojny. Wide , ustawka Sikorskiego. Zakład ?.
 • @szczurobronny 12:17:56
  jeszcze taka sytuacja "Europarlamentarzyści opowiedzieli się w za jednostronnym zniesieniem przez Unię Europejską łącznie ok. 98 proc. ceł na towary z Ukrainy, by w ten sposób pomóc podupadającej gospodarce tego kraju. " przypominam i podkreślam że "polscy" politycy ostro za tym lobbowali, otóż co się dzieje o czym wie Rosja a Polacy tradycyjnie nie załapali i nie załapią.
  Polska reprezentująca interes Waszyngtonu [ nie Unii więc prędzej czy później Unia się odpłaci] wspomaga tworzenie na Ukrainie zagłębia taniej żywności dla Europy, taniej czyli znane nam amerykańskie Monsanto to które wpuścili do Polski w 1991 roku i zaczęliśmy chorować.
  Dodać do tego tlący się projekt dominacji USA na europejskim rynku spożywczym [W lipcu 2013 r. Stany Zjednoczone i Unia Europejska (UE), w imieniu 28 państw członkowskich, rozpoczęły rokowania o utworzeniu największej w świecie strefy wolnego handlu. " - a gdzie słowo "wolność" tam się powinno zapalić czerwone światło. W skrócie Ukraina w przyszłości wielkim laboratorium taniego żarcia a przetestuje się na bananowych republikach typu Polska. "Polscy" politycy już przygotowują Polaków do faktu że polscy producenci padną, Rosja nie ma złudzeń jaka będzie europejska żywność z Ukrainy więc podpisuje umowy z wolnym światem itd.
  Na koniec tylko taki cytacik "W maju 2013 Monsanto poinformowało o planach inwestycji za 140 mln $ na niemodyfikowane pszeniczne ziarno siewne na Ukrainie. Ale już w listopadzie sześć największych organizacji rolniczych na Ukrainie przygotowało nowelizację ustawy „legalizującej ziarno GMO w zakresie wytwarzania, testowania, przewozu i używania”.
  i całość :
  http://www.oaklandinstitute.org/monsanto-i-ukraina
  Smacznego.
 • @szczurobronny 12:38:15
  He, he, Sikorski uciekł przed pytaniami, dziennikarze oburzeni!
 • @szczurobronny 12:25:59
  No pasaran.Ave.https://www.youtube.com/watch?v=eQMH4Yzrjnc
 • @lorenco 12:47:32
  On ma gdzie uciekać a nam zostają tylko problemy. Pzdr.
 • @Repsol 12:21:11
  "zanim tam to się zakończy zostaniemy uwikłani w konflikt zbrojny. Wide , ustawka Sikorskiego. Zakład ?." he he he cfaniura, nie zakładam się bo wiem że tak będzie czy to będzie pełzający konflikt czy otwarta walka to wyjdzie w praniu ale znając możliwości intelektualne naszego narodu oddamy bez walki Śląsk i Pomorze bo będziemy zajęci przytulaniem rozwścieczonych banderowców, żeby nas banderowcy nie pozabijali amerykańscy funkcjonariusze w Polsce każą nam wyskakiwać z majątków i grzecznie ustępować Ukraińcom miejsca a jak nie posłuchamy to od czego baza NATO w Szczecińskiem, formacje CBA i CBŚ ? pfff no problem
  - na marginesie wszystko [ nowe służby, likwidacja WSI ] to przez przypadek powstawało do 2006 roku, tuż po wykończeniu opozycji przez POPiS, równo z pierwszymi rozmowami Condoleeza Rice- Jaceniuk, równo z pojawieniem się ukraińskich nazwisk w polskiej polityce i aktywizacją środowisk Wildsteino-podobnych i generalnie rozbiciem polskiego społeczeństwa na front demokraci-republikanie, wróć PO-PiS,kościół Rydzykowy i Łagiewnicki,czyli zamieszanie w tyglu żeby się Polacy nie połapali a tak a naprawdę Polskę kontroluje grupa aktualnie rządząca narodowości obcej na równi z wykreowaną opozycją narodowości analogicznej. Przez przypadek Kaczyńscy reaktywowali żydowską lożę Polin B’nai B’rith żeby pierwszy polski "antysemita" Rydzyk mógł się tam ukryć chroniony przez tajną organizację. Politycy mają bardziej zwichrowane mózgi niż przeciętny pacjent Morawicy, oni sami nie nadążają za mafijną siecią powiązań które stworzyli. Ośmiornica - no coś w tym jest.
  PS. część prawdziwych informacji o wojnie na Ukrainie przedostaje się do Polski dzięki byłym WSI, ich kontaktom i kanałom, "polskie " władze jak widać przegrały wojnę propagandową polskimi specami , w czasach kiedy byli lojalni wobec "polskiej" administracji mieliśmy całkowitą blokadę informacyjną.
 • @szczurobronny 11:01:18
  Nie jest "równoznaczne ze zbrodnią wojenną" tylko jest zbrodnią wojenną. Zresztą zbrodnią jest napaść militarna rządu na własnych obywateli.
 • @szuwarek14 12:56:03
  Touche. 5* Ave.
 • @lorenco 12:47:32
  problem granic Ukrainy jest wałkowany odkąd rozpadał się ZSRR, były propozycje Jelcyna przedyskutowania na forum międzynarodowym z sąsiadami Ukrainy żeby raz na zawsze zamknąć tę kwestę, dlatego jest notka ONZ że Ukraina nie ma granic , nie jest państwem, tak samo jak można w każdym momencie podważyć granice Polski na Odrze i Nysie. Zaniechanie uporządkowania tych spraw przez "polską" administrację podległą Waszyngtonowi ma swój cel i sens- sprawy problematyczne wykorzysta się w odpowiednim czasie na korzyść USA.
  Już 20 lat temu mógł Lwów wrócić do Polski a że nie wrócił to zasługa zarządu Polski po 1989 r. Ba, sprawa granic Ukrainy wróciła tylko tak jak tego chciało USA, na ich warunkach co Rosja przewidywała i mówiła o tym wielokrotnie Polsce, Białorusi, Węgrom, Mołdawii, żadna tajemnica. Teraz USA realizują swój plan wykorzystując te zaszłości, oczywiście rękami swoich funkcjonariuszy zatrudnionych w polskim parlamencie.
 • @szczurobronny 12:14:59
  Polska tez ma na stanie i zarówno rosyjską jak i amerykańską, więc nie udawajmy, za bardzo, zszokowanych.
 • @szczurobronny 13:10:21
  no pacz pan, od 2005 roku gotujemy Polaków w sosie AWS-UW [ obecny POPiS], wszystko w tej kolonii nasze a te dziwolągi jeszcze niedogotowane, hmm jeszcze bardziej obniżyć poziom nauczania czy co ...?
 • @szczurobronny 13:17:36
  dzieci w krajach okupowanych są tyle warte ile ich narządy, te pozyskane i te wykorzystywane do testowania wszelakich preparatów i nikt się z tym specjalnie nie kryje, taka dygresja:
  "Czerwony Krzyż odmówił współpracy z doktorem Lizą ze względów politycznych.
  Dyrektorka wykonawcza fundacji „Sprawiedliwa pomoc” Jelizawieta Glinka, znana także jako doktor Liza, poinformowała, że Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża odmówił współpracy z nią przy udzieleniu pomocy ukraińskim dzieciom.
  Według niej, MKCK uzasadnił to tym, że komitetowi nie podoba się polityka prezydenta Rosji.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_21/Czerwony-Krzyz-odmowil-wspolpracy-z-doktorem-Liza-ze-wzgledow-politycznych-8054/
 • @szczurobronny 13:31:46
  "Niezłe uzasadnienie s.syny V kolumna mają."
  .
  A ty kiedy ujawnisz stan osobowy swojej tajnej kolumny?? Ale lepiej innym przypisać swoje cechy i zamiary, prawda el kommendante?
 • @Cobra 13:35:04
  O dawnośmy Cię asan tu nie widzieliśmy.
 • @szczurobronny 13:31:46
  "Moody’s obniżyła rankingi siedmiu największych instytucji finansowych Federacji Rosyjskiej.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_21/Moody-s-obnizyla-rankingi-siedmiu-najwiekszych-instytucji-finansowych-FR-2975/"
  - na szczęście agentura Moody`s za najbezpieczniejsze banki działające w Polsce uważa :
  Rabobank z Holandii (właściciel Rabobank Polska i akcjonariusz w BGŻ)
  BNP Paribas z Francji (właściciel BNP Paribas Polska i być może niedługo Fortis Bank)
  Banco Santander z Hiszpanii (właściciel Santander Consumer Bank)
  HSBC z Wielkiej Brytanii (właściciel HSBC Polska)
  Credit Agricole z Francji (właściciel Lukas Banku)
  Nordea Bank ze Szwecji
  Svenska Handelsbanken ze Szwecji (właściciel Handelsbanken Polska)
  Deutsche Bank z Niemiec
  Societe Generale z Francji (właściciel Eurobanku)
  - czyli jesteśmy bezpieczni, przynajmniej dopóki Paribas nie powie nam jak Francuzom a kuku - obowiązuje amerykańskie prawo a waszymi regulaminami banków możecie sobie podetrzeć lub jak klientom Deutsche Banku -którym zawieszono niedawno na kilka dni możliwość wpłat i wypłat z ich funduszu DWS bo nie potrafił się on doliczyć wyceny jednostki. Okazało się że zainwestowali w jakieś irlandzkie papiery, które mocno straciły na wartości i w jeden dzień wycena DWSu spadła o 12%!!. O Santanderze, Agricole nie piszę bo dość napisano.
 • "@szczurobronny: Uważaj na kresy24 to V kolumna która czasem coś pisze dla niepoznaki"
  .
  Pouczył nasz wybitny enkspert, nauczyciel, przewodnik i nowy nieomylny Wódz tego stada-sekty bezmyślnych baranów - Szef lokalnej komórki V kolumny hasbarskiej czasem coś piszący dla niepoznaki by odwrócić kota ogonem.

  Ale ważne, że zmniejszył częstotliwość tego spamu, bojąc się zapewne, że nawet taki mózgowiec jak szuwarek14 zorientuje się, że coś tu śmierdzi czosnkiem.
 • @Płachtycz 13:42:50
  aktywista Cobra chce się zasłużyć ażeby dorównać takim tuzom polskiej polityki jak Rydzyk czy Wyszyński, będzie kolejny antybohater w panteonie
 • @szuwarek14 13:49:39
  "aktywista Cobra chce się zasłużyć ażeby dorównać takim tuzom polskiej polityki jak Rydzyk czy Wyszyński, będzie kolejny antybohater w panteonie"
  ----

  No proszę. Pisałem wcześniej, że to żydokomusza sekta komuchów która nie pogodziła się z tym, że ich nieomylny bóg przestał rezydować na Kremlu. Wzorcowi zdrajcy Polscy chcący zrobić z Polski kolejną republikę radziecką.
 • @szczurobronny 13:47:02
  Ukraińska europejskość. Pzdr. :)))http://stooq.pl/n/?f=922302
 • @szczurobronny 13:51:49
  Zgodnie z planem animatorów walki o wolność i demokrację ma nas być 15 mln. i to by się zgadzało, okrojona Ukraina i wyludniona Polska to wystarczająca Lebensraum dla plączącej się po świecie diaspory.
  A banderowcy szybciej wymiotą Polskę z Polaków niż Murzyni Amerykanów z centrum Nowego Jorku.
  Tyle że Murzynom musieli płacić za zrobienie bagna z Nowego Jorku, tak żeby nowojorczycy wiali drzwiami i oknami, banderowcy zrobią w Polsce rozwałkę za darmo z pobudek patriotycznych.
 • "Jaszczomp, znany też pod ksywą Cykuta... jest wolny jak ptak... wolny i niezależny..."
  .
  "A dopiero dzięki internetowi, mogę mówić publicznie to co czuje i myślę... łapiesz temat kaziu???"

  http://zez.blox.pl/2007/02/Moje-credo-i-moje-zyczenia-swiateczne.html
 • @szuwarek14 14:02:26
  Przypominam prawoseki byli szkoleni przez NATO. Ave.http://wolna-polska.pl/wiadomosci/natowcy-szkolili-ukrainskich-bojowkarzy-2014-02
 • @szczurobronny 13:54:11
  Maleńczuk jest klasycznym przykładem że ten naród ma mocno zwichrowaną psychikę, łatwo fanatyzm zaszczepić, usunąć rys socjopatyczny może tylko specjalista terapeuta.
  Wieki pracy nad pokoleniami od małego dziecka. Dotyczy to Ukraińców ale tez Żydów - nie ma i nie będzie u nich nigdy lojalności wobec państwa które je wykarmiło, stawią się na zew swoich koślawych ojczyzn i będą mordować.
  Oczywiście największymi Polakami -katolikami są Żydzi, Polak nie boi się krytykować państwa ani Watykanu, największymi Narodowcami w Polsce zaczynają być organizacje gdzie Ukrainiec na Ukraińcu icka tarmosi. Bo pierwsze przykazanie każdej organizacji- to nie zdradź się i obudzony o północy drzyj się że jesteś Polakiem katolikiem. I to ich zdradza, nikt celowo nie szkolony tak się nie zachowuje.
 • "Nawet jeśli kiedyś okaże się, że Zadra to czysty rasowo semita, czlowiek niezwykle inteligentny, z poczuciem humoru, 
  .
  nietuzinkowy specjalista psychologii społecznej i socjotechniki, pracuś, który podjął się karkołomnej misji przewartościowania świadomości społecznej w drodze eksperymentu, to jednak nie zmieni to faktu,

  że jego działalność w Polsce niesie ze sobą ryzyko doprowadzenia świadomości społecznej do niezwykle groźnej w skutkach, antyhumanitarnej opcji zerowej. Jednym z cichych zwolenników Zadry i opcji zerowej jest główny bohater tego blogu."
 • "71adam: @Alien 40, Zadra to bardzo wrażliwy człowiek ,o wszechstronnch zainteresowaniach ,
  .
  służył w legii cudzoziemskiej ,ale chciał w gwardii papieskiej ,pracował w cyrku ,teraz ma ranczo ,ujeżdza dzikie byki , lubi słuchać jazzu ,szczególnie Johna Coltraina ,nie gardzi muzyką rap ,kiedy słucha takiej muzyki czuje się młodo ,wszak już swoje lata ma . 

  Jest zafascynowany Adolfem Hitlerem ,Karolem Wojtyłą ,Jezusem, Maryją zawsze dziewicą ,itd ,to człowiek zagadka ,ale jak będziesz na tym blogu trochę dłużej ,to go poznasz ,a poznać go warto ,bo to już jest ginący gatunek człowieka 

  Tu na blogu wszyscy go lubią ,on jest maskotką tego bloga ." 2013/11/07 20:09:08
 • Niektórzy w Lustrze widzą Kurkę, inni posła Piętaka, jeszcze inni czekają aż Kurka stłucze Lustro dzióbkiem i rozdrapie pazurami
  .
  Ja ::: wt., 11/11/2008 - 18:12. Niektórzy w Lustrze widzą Kurkę, inni posła Piętaka, jeszcze inni czekają aż Kurka stłucze Lustro dzióbkiem i rozdrapie pazurami.

  Ja ::: wt., 11/11/2008 - 18:12. Wystarczył jeden dzień i Lustereczko jest gwiazdą portalu.

  e_krakowski ::: wt., 11/11/2008 - 19:41. Lustereczko pisze zbyt inteligentnie, by ktokolwiek uwierzył, że te brednie wyklute w chorej głowie, były jego przemyśleniami i żeby ono samo się z nimi utożsamiało. 

  Romskey ::: pon., 11/10/2008 - 22:12. @Lusterko :) Nie sądzę aby ktoś chciał podważać walory Twojego intelektu choć mogło pojawić się kilka tekstów z możliwością różnorodnej interpretacji.

  Romskey ::: pon., 11/10/2008 - 22:12. Wystarczył jeden dzień i Lustereczko jest gwiazdą portalu.

  Romskey ::: pon., 11/10/2008 - 22:12. Ta dowolność mogła wyniknąć z emocji które wzbudziłaś. Zapewniam Cię że nie bytuje tutaj towarzystwo spragnione krwi niewieściej tym bardziej krwi kobiet mądrych.

  Romskey ::: pon., 11/10/2008 - 22:12. Wystarczył jeden dzień i Lustereczko jest gwiazdą portalu.Kurka pisząc teksty o jakie go obwiniasz nie znalazłby tutaj czytelników.
  ---
  Romskey ::: pon., 11/10/2008 - 22:12. Zamiast radia posłuchałbym Ciebie :)

  tetryk56 ::: pon., 11/10/2008 - 20:29. O Matko i Kurko ! Nie pragnę naruszać twojej cennej anonimowości - ale powiedz nam, maluczkim, czy aby na pewno nie wystawiłeś tu tego Lustra w ramach zabawy w Jekylla/Hyde'a ? Ostatnio narzekałeś na monotonię ...
 • MatkaKurka: Lustro jeśli chce mi zamknąć buzię, to wie jak to zrobić. Po prostu pisać.
  .
  MatkaKurka ::: pon., 01/05/2009 - 17:00. Lustro jeśli chce mi zamknąć buzię, to wie jak to zrobić. Po prostu pisać.

  MatkaKurka ::: pon., 01/05/2009 - 17:00. Cały czas powtarzam, że jednego na kontrowersje.net można być pewnym ponad wszelką wątpliwość.

  MatkaKurka ::: pon., 01/05/2009 - 17:00. Każdy tekst, który jest jakością będzie promowany, bez względu na to co autor o mnie sądzi i co sądzi o świecie.

  MatkaKurka ::: pon., 01/05/2009 - 17:00. Natomiast na demolkę, bieganie z kastetami i łańcuchami pod przykrywką "wolności słowa" nie pozwolę.


  cmss ::: wt., 01/27/2009 - 14:25. Znaczy, lustereczko nie jest takie zamglone jak udawało?


  miki ::: wt., 01/27/2009 - 14:28. Lustereczko skończyło polibudę z wysoką lokatą, a po forach szlaja się od kilku lat skutecznie.

  miki ::: wt., 01/27/2009 - 14:28. Kurak nie jest pierwszym miłośnikiem banowania, który się na Lustrze przewiózł.
 • @partyzant 14:42:38
  "Nie spamuj półgłówku tu ile razy można pisać, ile cię razy mają deklu banować?"
  ----
  Zbanować Cobrę to tak jakby zbanować sobie rozum
 • @szuwarek14 14:18:33
  Dodam jeszcze że nuworysze w polityce chcący szybko pozyskać swoją zgraję wyznawców będą im łamali łby terminem "socjotechnika" aż do bólu.
  Ucząc ich szukania socjotechniki w wypowiedziach polityków tak im namieszają że stworzą z nich swoje narzędzie socjotechniki, tak się bawi Korwin ze swoją zgrają ćwierćmózgów i ma z tego niezły ubaw, on był jednym z pierwszych którzy zaczęli zarabiać poważne pieniądze na zabawie ze słabymi mózgami, Korwin ma talent i bawi go to ugotowane towarzystwo. Tu podziwiam jak potrafi powiedzieć cymbałowi który czegoś od niego chce " a ostrzegałem że polityka to 90% socjotechnika, jakbyś słuchał moich wykładów to nie dałbyś się oszukać, wykorzystałem cię jako przykład żeby innych nauczyć" ha ha ha czyli w gębę w rękawiczkach.
  - środowiska religijne nie wysilają się na socjotechnikę, one mają swoją sofistykę, bardzo często na forach są wypowiedzi sofistycznie zmanipulowane, znaczy ministranci dorabiają do kieszonkowego
  - mimo że "socjotechnika" brzmi groźniej to praktykujący Rydzykową sofistykę są zamykani przez rodziny w zakładach psychiatrycznych a nie entuzjaści NP,widocznie metoda doskonalona przez tysiąclecia ma większą siłę rażenia , tak dużą że ofiara Rydzyka do końca entuzjastycznie wysługuje się narodowi wybranemu rycząc przy tym hasła antysemickie
 • Rozmyślania nad Lustrem...
  .
  stasieku pisze: Rozmyślania nad Lustrem... ...Dla mnie, blogowicza, który oprócz meritum wpisu Gospodarzy, stara się poznać zjawisko blogosfery, czytanie nawet 7 części napisanych dobrym językiem, jest w pewnym sensie interesujące.

  sasieku pisze: Rozmyślania nad Lustrem... ...To jest dobra polszczyzna, pasuje mi np. R. Ziemkiewicz.

  stasieku pisze: Ilość jadu, nienawiści do Michnika i chwytów słowotwórczych, porażająca. Ale ujęta w starannej formie, przyznacie Państwo. To musi być zawodowiec!

  stasieku pisze: O co mu biega?, myślimy. A może on chce odzewu, może marzy o pianie na ustach Komentatorów?

  sasieku pisze: Rozmyślania nad Lustrem... ...Czytam wpisy i czuję, że u Pani Janiny większość, to stare wygi blogów.

  stasieku pisze: Zauważam więcej zdziwienia niż piany u tych, którzy próbują "nawiązać". Po ostatnim Lustrze, 7 aktowym, zaczynam mieć mieszane uczucia. 4 akty OK. ale 7? Za chwilę Lustro wywali kilkanaście aktów.

  2010-01-12 o godz. 21:56, http://paradowska.blog.polityka.pl/?p=231#comment-66089

  stasieku pisze: Przecież Lustro to człowiek pióra, no doubts!
 • interesariusz @Cobra 14:47:26
  przestań zasyfiać dyskusję niezrozumiałymi uwagami nie na temat.
 •  Jak pobędziesz na tym blogu trochę dłużej, zaczniesz rozpoznawać naszego domowego kapelana po jednym zdaniu
  .
  outsider44: @Alien 40 Jak pobędziesz na tym blogu trochę dłużej, zaczniesz rozpoznawać naszego domowego kapelana po jednym zdaniu. Nicków to miał ze 40. Nie pamiętam czy @Warta czy @Wand podał je kiedyś wszystkie - była to długa lista. 

  Mnie najbardziej podobał się Karabinladen, chociaż i Jaszczomp był niezły. 
  2013/11/07 16:51:14
 • No dobrze, ogłaszam przerwę techniczną
  .
 • @night rat 15:17:28
  Gaz dla rebeliantów jest uregulowany, dla Donbasu jest już podpięta osobna rura z Rosji.
 • @trojanka 15:37:54
  Znalazłem z Grecji. Nikozja Ave.https://www.youtube.com/watch?v=UPuLWQGJsjo
 • @night rat 15:17:28
  Znasz może strukturę własności tych gazociągów ,to podeślij z tego co ja znam ,to razem z zawartością stanowią własność Rosji. Czyli jak zakaz posiadania swojej własności z której jeszcze banderopiteki kradną dla siebie. Przejęcie ?.
 • @szczurobronny 16:13:46
  Tak Unia odmraża sobie uszy.Ave.http://www.forbes.pl/rosja-zakazuje-importu-calej-produkcji-roslinnej-z-ukrainy,artykuly,184955,1,1.html
 • SZAmański Żyd o Krymie, prawie międzynarodowym oraz Judei i Samarii.
  Niechętnie to wklejam, bo już z góry znam reakcję niejakiego "Corby"
  mogło już być, bo jest stare (orginał z 1 czerwca 2014) ale dopiero teraz znalazłem po polsku.

  http://www.izrael.org.il/opinie/4405-prof-eugene-kontorovich-o-krymie-prawie-miedzynarodowym-i-zachodnim-brzegu.html
 • @trojanka 16:16:25
  Trzymaj nutkę. Ave.https://www.youtube.com/watch?v=DVWAU9ZbNRU
 • @szczurobronny 15:27:38
  Żyd, zbrodniarz i pospolity złodziej Arszenik Jaceniuk wydał wczoraj zarządzenie, że ogrzewanie budynków na Ukrainie zostanie włączone niezwłocznie po tym, jak temperatura na zewnątrz osiągnie minus 8 st. Celsjusza. -8 to już wewnątrz będzie koło zera. Powodzenia. Niestety, nie wspomniał nic o ciepłej wodzie i prądzie. A w Doniecku już od dłuższego czasu grzeją, no i jest też ciepła woda i prąd (chyba, że Ukraińcy zbombardują, co od dwóch dni się wzmogło).
 • @Repsol 16:03:50
  na strukturę własnościową też są sposoby, żeby zrobić z właściciela idiotę którego prawa kończą się na jego obowiązkach [ znamy z Polski ]
  - kolejny raz przez przypadek w tym samych roku 2006 kluł się Trzeci pakiet energetyczny, tak chytrze wydumany że zjadaczom GMO wciska się jedną ręką bajkę o odnawialnych źródłach energii [ i pompuje kasę kumplom którzy w tym celu otwierają ekologiczne biznesy, potem się ogłosi że nie wyszło póki co dotacje unijne płyną- vide Czesi, Niemcy którzy już się połapali]
  - drugą ręką bombarduje się nieswoich potentatów - czyli Gazprom, co z tego że Gazprom ma jak bez zgód otrzymanych od tysiąca unijnych urzędników [i tyle samo łapówek] -jego prawa skończą się na jego obowiązkach [ słowo klucz - nadzór właścicielski] a że gaz z USA czy Kataru droższy, na pewno nie dla tych którzy dostaną za ten numer walizki dolarów i udziały w zarządach korporacji, jak to mówią po nas choćby potop
  - trzeci pakiet energetyczny zawiera takie przekombinowane pomysły niczym proces prostowania banana, należy go czytać z punktu widzenia właściciela gazu, gazociągu oraz właściciela ziemi przez którą to pociągną- proste pytanie z kim ma rozmawiać właściciel ziemi [ lub sąsiad gazociągu] kiedy zacznie mieć zastrzeżenia- chyba z dyrektywą będzie sobie mógł pogadać, to klasyczne relatywizowanie podobno świętego prawa własności, w ostatecznym rozrachunku o wszystkim decyduje urzędnik- WŁADZA
  "Oddzielenie działalności obrotowej i wytwórczej od przesyłowej (unbundling)
  Rozwiązania przewidziane w pakiecie mają prowadzić do liberalizacji rynków elektroenergetycznych. Państwa członkowskie będą mogły wybrać jeden z trzech wariantów rozdzielenia działalności sieciowej od wytwórczej i obrotowej. Rozdział właścicielski
  Rozdział właścicielski jest najdalej idącą formą zapewnienia, że firmy nie staną w obliczu konfliktu interesów. Przedsiębiorstwa zintegrowane musiałyby sprzedać swoje sieci i stworzyć odrębny podmiot, który będzie właściwy w obszarze zarządzania siecią.
  Niezależny operator systemu (ISO)
  Alternatywą dla takiego rozwiązania jest prawne wydzielenie niezależnego operatora systemu. W tym przypadku przedsiębiorstwa mogłyby zachować nadzór właścicielski nad sieciami przesyłowymi. Aby zliberalizować rynek państwa członkowskie mogłyby np. zobowiązać takie przedsiębiorstwa do przekazania zarządzania sieciami wyznaczonemu, oddzielnemu podmiotowi – niezależnemu operatorowi systemu (tzw. ISO).
  Niezależny operator przesyłowy (ITO)
  Trzecia opcja – niezależny operator przesyłowy (tzw. ITO) – pozwala na zachowanie integralności obrotu i przesyłania energii, ale jednocześnie zobowiązuje takie podmioty do przestrzegania dokładnie określonych reguł zapewniających, że te dwie części przedsiębiorstwa będą działać w praktyce niezależnie. Ich przestrzegania pilnować będzie organ nadzorczy, a firmy będą opracowywać program zgodności (compliance programme), którego wypełniania pilnować będzie przedstawiciel ds. zgodności (compliance officer).
  Czasowy zakaz zatrudniania kadry kierowniczej
  Wszystkie umowy handlowe i finansowe zawierane pomiędzy spółką zintegrowaną, a niezależnym operatorem przesyłowym będą zatwierdzane przez krajowy organ regulacyjny. Pracownicy zatrudnieni na stanowiskach kierowniczych w sieciowej części przedsiębiorstwa nie będą mogli podejmować pracy w spółce wytwórczej i obrotowej przez okres 3 lat przed i 4 lat po okresie zatrudnienia u operatora przesyłowego.
  Przedsiębiorstwa energetyczne z państw trzecich
  Pakiet przewiduje klauzule, które mają zapobiec przejęciu kontroli nad systemami przesyłowymi państw członkowskich przez przedsiębiorstwa spoza UE, jeśli nie spełniają one określonych warunków. Krajowy regulator rynku energetycznego będzie mógł odmówić udzielenia koncesji przesyłowej spółce kontrolowanej przez podmiot z kraju trzeciego, jeśli nie spełnia on warunków dotyczących rozdzielenia działalności sieciowej od handlowej oraz jeśli wejście na rynek takiego podmiotu mogłoby zagrozić bezpieczeństwu dostaw na rynku państwa członkowskiego lub w Unii Europejskiej.
  Wzmocnienie praw konsumenta ... "[ ha ha hatu się tylko zaśmieję]
  http://www.europarl.europa.eu/sides/getDoc.do?pubRef=-//EP//TEXT+IM-PRESS+20080616FCS31737+0+DOC+XML+V0//PL
  - na marginesie do czego służy ta ogromna zgraja parlamentarzystów w zachodnim systemie zarządzania - do tego żeby się żadna skórka nie zmarnowała jak już zaprowadzamy demokrację, wszystkie ewentualne zyski są przewidziane, legislacyjnie opracowane, im nic nie umknie za to biorą ogromne wynagrodzenia i bonusy w postaci udziałów w spólkach, taka międzynarodowa mafia
 • @szczurobronny 16:07:44
  Ciekawi mnie tylko, czy te słowa dotrą do tych zakutych łbów z EU a także dziennikarzy w tym z Polski.
  Chociaż oni pewnie to wiedzą, lecz nic to ich nie obchodzi, bo mają wytyczoną jedną linię.
 • @szczurobronny 08:56:06
  zwróć uwagę na czarny podkoszulek z yyy tryzubem ? :)
 • @szuwarek14 16:36:11
  To zrobili kwadraturę koła, pora zmykać z eurokołchozu. Dzięki i Pzdr.
 • @lorenco 16:40:07
  Ave.https://www.youtube.com/watch?v=LrNlTslK6Yo
 • @Repsol 16:48:13
  Ale sobie jaja robią z tej Szwecji:)
  https://pp.vk.me/c7009/c625329/v625329834/6761/-gDHyv84JdA.jpg
  https://pp.vk.me/c7009/c617524/v617524541/1a72e/gdBKlHx2nFw.jpg
 • @lorenco 17:03:07
  A zapomniałem, pod tym drugim zdjęciem podpis:
  Foreign Policy разглядела в водах Швеции купающегося Путина

  Американская The Foreign Policy предложила альтернативный взгляд на «активность» России в водах Швеции. По версии автора, на фотографии, на которой якобы видна подводная лодка, на самом деле запечатлен плывущий президент России. Американское издание, впрочем, отмечает, что этот вариант был бы для слабого шведского флота наиболее благоприятным.
  A niżej Jajceniuk:)
  https://vk.com/antimaydan?z=photo-41232698_342413344%2Falbum-41232698_00%2Frev
  A tu "tolerancyjna toaleta" coś dla Cobry, Zorana czy tez innej Blizny:)
  https://pp.vk.me/c7009/c7008/v7008759/13afb/CJqMPqrqdh0.jpg
 • @lorenco 17:03:07
  Wiesz ile ich odpowiedników pływa pod wodą. Ave.http://www.tvn24.pl/koniec-najdluzszej-tajnej-misji-w-kosmosie-x-37b-wyladowal,479208,s.html
 • @szczurobronny 17:13:57
  Bardzo dobry artykuł.
  "Ze wszystkich zarzutów, jakie media wysuwają wobec Putina, tak naprawdę „najpoważniejszy” i jedyny prawdziwy to ten, że rozwiódł się z żoną dla powabnej gimnastyczki…" - to też nie jest pewne, czy dla gimnastyczki:)
  Ucieszyły mnie słowa tego delegata z Estonii, że ludzie w Donbasie prędzej zginą niz będą mieszkać w Republice Ukraińskiej. Bałem się, że ukry juz tak ich wymęczyły, że może ludności cywilnej jest już wszystko jedno i się poddadzą - jednak nie! i będą walczyć o swoje! Brawo!
 • @Repsol 17:26:00
  Ale kosmiczne jaja:)))))
 • @szczurobronny 17:28:09
  "Druga kwestia jest taka, że w Moskwie nikt poważnie nie traktuje Warszawy i jeśli z kimś będzie teoretycznie prowadzony dialog o podziale stref wpływu - to już prędzej w Berlinie, Brukseli czy Waszyngtonie - skomentował Uralow." Hahahaha
  A mendia TVP, TVN i inne w kółko wałują temat:)
  Ich sponsorzy z Radkiem na czele, doprowadzili do tego, że Polska dla nikogo już się nie liczy, no może dla USA jako wycieraczka.
 • @night rat 16:08:25
  Twoje braki w wykształceniu,twój problem ale nie znać początków chrześcijaństwa a przedstawiać się jako katolik to już nie niewiedza tylko fanatyzm.
  O ile można i należy z uznaniem ocenić wkład Konstantyna w rozwój nowej religii i ukształtowanie nowej tradycji na terenie ekspansji cesarstwa to katolicyzm rozprzestrzeniał się jako herezja na usługach władców, na wzór szamanów u boku władcy plemiennego. Nie ma sensu tłumaczyć ci zawiłości procesów które wyłaniały coraz to nowe zakony co jest idealnym przykładem heretyckiej ewolucji , Bernarda z Clairvaux nie czytał jak się domyśalm ?
  To co podtrzymuje katolicyzm to machloje finansowe i potężne wpływy polityczne Watykanu, nie ma tu ani grama czynnika duchowego.
  Jest za to szkodliwe, perfidne niszczenie więzi kulturowych między ludźmi i przemycanie pod każdym pretekstem elementów kultury nadjordańskiej która u większości kultur autochtonicznych wywołuje szok kulturowy po zderzeniu się ze skalą okrucieństwa płynącą z ksiąg.
  Jest to łamanie psychiki ale to już nie moja opinia tylko lekarzy. A ponieważ generalnie religie są wykorzystywane przez polityków powinny pozostać głęboko schowane w sferze prywatnej dla dobra całej ludzkiej populacji. Normalni ludzie powinni tępić posługiwanie się religiami w życiu publicznym a kler pogonić z ministerialnych salonów z powrotem do cel klasztornych. Przestanę być antyklerykałem kiedy kler wróci na swoje miejsce.
 • @szczurobronny 17:34:08
  Wytłumaczą, że skoro naród ich wybrał, to się naród musi ich słuchać, bo jest głupi...
 • @trojanka 17:37:19
  Trojanko, Szkoda słów!
 • @lorenco 17:45:11
  Debil na górze ,debil na dole. Pzdr.http://wpolityce.pl/polityka/218970-pani-ewa-stawia-do-kata-swawolnego-radzia-czyli-wojna-w-platformerskim-przedszkolu-zabawek-dostarczy-putin
 • @szczurobronny 17:59:08
  Hohoho, a ja myslałem, że u nas najwięcej nawiedzonych trolli piszęa tu jakies błekitneoceany, hahaha!
 • Renata Rudecka-Kalinowska, 2009-12-16 02:12
  .
  @Miki, Jasne. Modi. Blizna. Nawa. Lustro i jeszcze pewnie trochę ... Chytreńki taki. 
 • @lorenco 17:41:43
  "doprowadzili do tego, że Polska dla nikogo już się nie liczy", niestety Polacy są zarażeni sposobem myślenia chłopa pańszczyźnianego, z automatu utożsamiają urzędnika państwowego ze swoim panem i pilnują tylko żeby nie bił za często.
  Sytuacja jest patowa , Polacy oczekują zysków z pracy rządu, rząd oczekuje zysków z pracy Polaków zanim będzie musiał przekazać czeredę w inne łapy. To nie władza służy Polsce tylko Polska służy władzy, takie rzeczy odwraca tylko rewolucja. Stąd intuicyjne zainteresowanie Polaków zagadnieniem jak to zrobi Noworosja. Należy się też przyglądać Węgrom bo nieźle kombinują, sypiące się na nich sankcje zachodu potwierdzają tylko że to co robią jest niewygodne dla okupanta.
 • @lorenco 18:05:35
  Debilizmów część dalsza.http://www.defence24.pl/news_rzad-przyjal-strategie-bezpieczenstwa-narodowego-wsrod-zagrozen-rosja
 • O tym jak się upadla i skundla dumny naród
  .
  pavec: egzekutor82, 2013/01/26 23:47:03, "O tym jak się upadla i skundla dumny naród" 

  Się po przyjeździe do chałupy w kimono szykuję, a tu taki tekst: "Może nie każdy z was wie... bo pederastów teraz nakociło się jak psów... " 

  No nie, Zadra, ty tak sam od siebie? Bo Reymonta na głowę bijesz... Podoba mnie się... Hołub, bądź człowiek, nie wyrzynaj Zadry, bo tu się nam nowy noblista literacki szykuje... 

  O tym jak się UPADLA i SKUNDLA dumny NARÓD http://goo.gl/WZDcn 
 • @trojanka 15:35:53
  Jaceniukowi nie pozostaje nic innego jak ogłosić narodową akcję zbierania chrustu, czasu jest mało. Okazało się że państwem kieruje człowiek który liczył na to że ukraińskie długo spłaci UE albo USA - przeliczył się. To może być początek końca kijowskiej junty. Zobaczycie, z ukraińcami będziemy mieli problem, miałem średnią przyjemność poznać ich mniejszość narodową panoszącą się w Warszawie. Ich głównym ośrodkiem jest Uniwersytet Warszawki wydz, Ukrainistyki a także gazeta finansowana z naszych podatków: "Nasze Słowo". Gazeta ta wydawana w Polsce w całości po ukraińsku odzwierciedla anty-polskie nastroje. Oni się z tym wcale nie kryją, po prostu piszę po ukraińsku mając pewność że Polak tego nie przeczyta. Oni mają nadzieję na powtórzenie rzezi Wołyńskiej i wywołanie kolejnej wojny. Powinniśmy zrobić wszystko aby naród ten został tam gdzie jest. . W powyżej wspomnianej gazecie można przeczytać, że ukraińcy roszczą sobie prawa nie tylko do Przemyśla ale także do Lublina, Olsztyna, Gdańska, ogólnie uważają za swoje wszystko po wschodniej stronie Wisły. To dziki naród, pamiętajmy o tym. Jak pisał o nich Sienkiewicz, po przez UPA i ich zbrodnie Wołyńskie tak i dziś oni są tacy sami. Po prostu to nie jest naród, oni nie mają swojej kultury narodowej, Ukraina to jest taki spęd podludzi. A i jeszcze jedno, coś z czym nie możemy się uporać - Wołyń. Czy ktoś zna coś bardziej okrutnego od UPA? Kiedy Niemcy mordowali ludzi gazowali ich albo zabijali, śmierć i koniec. UPA rozcinała brzuch ciężarnych polskich kobiet, nabijała na sztachety w płocie 3 miesięczne dzieci, lub przybijali do drzewa ludzi skalpowali i czekali aż człowiek się wykrwawi. UPA to nawet nie była banda, to tchórze i mordercy, jedyni tacy którzy mordowali bezbronnych ludzi (kobiety i dzieci).
 • @szczurobronny 16:33:53
  można banderukrom słowa otuchy wysłać np. niech was piekło pochłonie. od razu cieplej sie robi :)
 • @szczurobronny 18:08:50
  a Rosjanie czujni, znów przebąkują o naśladowcach Petlury, Semenczenko jako pierwszy typowany, dużo zdjęć z Wołynia
  http://dnr-news.com/stati/6030-sovremennye-karateli-nasledniki-karateley-petlyury.html
 • @Kula Lis 62 18:20:57
  owszem tylko nie wiadomo co pierwsze pogonić "polski" parlament czy ich ukraińskich gości
 • @Kula Lis 62 18:20:57
  Masz rację.Ave.
 • Zbrodniarz wojenny chroniony przez HASBARE
  .
  spamującą tekstami plującymi tylko na Słowian po to by wyzwolić w Polakach nienawiść do części narodu Ukraińskiego.

  Ci koszer cwaniacy wykorzystują do swych brudnych celów - choćby do prania gojom mózgów - sztuczki socjotechniczne stosowane w amerykańskich sektach a wymyślone przez Goebbelsa. Np. ta która mówi, że kłamstwo (klip wizualny, dźwiękowy, obraz, itd.) powtórzone 1000 razy staje się powszechnie obowiązującą prawdą, normą, itp.

  Chcąc osiągnąć swoje brudne cele HASBARA wykorzystuje SPAM w postaci zalewu informacją (nowe info nawet co 1 minutę)

  - 1000 informacji podobnego typu gwarantuje zlasowanie mózgu delikwentom - dzięki czemu goje skupiają się tylko na Banderowcach zapominając o rozliczeniu bezkarnie pijących słowiańską krew prawdziwych pasożytów i zbrodniarzy z Ziemi Obiecanej.

  W tym przypadku głównym zadaniem spamującej HASBARY jest odwrócenie uwagi gojów od ż. zbrodniarzy i złodziei poprzez ciągłe i ordynarne sugerowanie SPAM-em informacyjnym by goje całą swą NIENAWIŚĆ skierowali tylko w stronę bezmyślnego "MIECZA" - czyli narodu ukraińskiego - chroniąc tym samym Żyda o którym nawet pies z kulawą nogą zapomniał. Tak więc ZŁY nadal może spać spokojnie.

  Rezultat będzie taki, że na skutek bezkarnej działalności HASBARY nasze narody za parę lat wezmą się za łby a cwany żyd z radości będzie tylko zacierał brudne łapy dorabiając się dodatkowo na wojnie.


  [IMG]http://i.imgur.com/8kQcWcQ.jpg[/IMG]
  Jeden z najbogatszych Ukraińskich oligarchów, Żyd Ihor Kołomojski.

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny? Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź Słowian ogłupionych przez żydowskich par***w?
 • @trojanka 18:32:57
  w tym roku informacja na temat wysokości plonów na Ukrainie objęta jest tajemnica wojskową , wow !
  http://dnr-news.com/dnr/6038-dannye-ob-urozhae-na-ukraine-priznali-voennoy-taynoy.html
 • @szczurobronny 18:42:54
  Niemcy Frankfurt n/Menem.https://www.youtube.com/watch?v=ExS1ewg4jVA
 • Chcąc osiągnąć swoje brudne cele HASBARA wykorzystuje SPAM w postaci zalewu informacją (nowe info nawet co 1 minutę)
  .
  W tym przypadku głównym zadaniem spamującej HASBARY jest odwrócenie uwagi gojów od ż. zbrodniarzy i złodziei poprzez ciągłe i ordynarne sugerowanie SPAM-em informacyjnym by goje całą swą NIENAWIŚĆ skierowali tylko w stronę bezmyślnego "MIECZA"

  - czyli narodu ukraińskiego - chroniąc tym samym Żyda o którym nawet pies z kulawą nogą zapomniał. Tak więc ZŁY nadal może spać spokojnie.
 • @szczurobronny 18:42:54
  Kliczko - "W tym roku w mieszkaniach kijowian będzie chłodniej"
  http://dnr-news.com/dnr/6039-klichko-v-etom-godu-v-kvartirah-kievlyan-budet-holodnee.html
  ilustracja "Bądź przygotowany [Ukropie] "
  http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1386/7533/original.jpg
 • @szuwarek14 18:47:50
  "Duma Państwowa przyjęła ustawę ws. zakazu używania symboli nazistowskich"
  BRAWO !
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_21/Duma-Panstwowa-przyjela-ustawe-ws-zakazu-uzywania-symboli-nazistowskich-6307/
 • Chcąc osiągnąć swoje brudne cele HASBARA wykorzystuje SPAM w postaci zalewu informacją (nowe info nawet co 1 minutę)
  .
  Rezultat będzie taki, że na skutek bezkarnej działalności HASBARY nasze narody za parę lat wezmą się za łby a cwany żyd z radości będzie tylko zacierał brudne łapy dorabiając się dodatkowo na wojnie.

  Zgadzasz się ze mną @szczurobronny?

  Że powinni zbombardować pałace żydowskich zbrodniarzy wysyłających na rzeź Słowian ogłupionych przez żydowskich par***w?
 • @trojanka 15:35:53
  Arsenij Jaceniuk poinformował, że jego kraj nakłada sankcje wobec rosyjskich firm i obywateli. Zasygnalizował, że mogą one objąć także wstrzymanie tranzytu wszelkich rosyjskich dóbr przez Ukrainę. Dopytywany, czy sankcje mogą dotknąć tranzyt rosyjskiego gazu, Jaceniuk powiedział, że restrykcje mogą zatrzymać „wszystkie rodzaje tranzytu, od samolotów do przepływu surowców”."

  http://www.mysl-polska.pl
 • @szuwarek14 18:50:53
  "UE-Rosja-Ukraina: sankcje wobec Moskwy pozostaną, a Kijów nie dostanie pieniędzy. [...] W Luksemburgu, gdzie omawiano sankcje, bardziej donośnie rozlegały się głosy „proamerykańskiego wschodniego lobby” – ministrów Polski, Łotwy i Litwy. Właśnie oni poinformowali dziennikarzy o tym, że Rosja zachowuje się niewystarczająco grzecznie, aby obowiązujące wobec niej ograniczenia mogły zostać zniesione.[...]Fakt, że Rosja nie będzie musiała nikogo błagać, niespodziewanie potwierdziła Federalna Służba Wywiadowcza Niemiec BND. Analitycy tego organu oszacowali, że biorąc pod uwagę wielkości zasobów złota i dewiz, a także znikomo małego – w porównaniu do innych krajów – długu publicznego, stanowiącego mniej niż 13% PKB, Moskwa może dość komfortowo koegzystować w warunkach sankcji w ciągu co najmniej czterech najbliższych lat. O krajach unijnych natomiast tego powiedzieć się nie da. Każdy kolejny rok sankcji w odpowiedzi będzie oznaczać bankructwo dziesiątków rolników i spółek transportowych. Niemcy już stoją u progu nowej recesji gospodarczej. MFW zapowiada spadek eksportu z tego kraju o 35-40%...."
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_21/UE-Rosja-Ukraina-sankcje-wobec-Moskwy-pozostana-a-Kijow-nie-dostanie-pieniedzy-6105/
  - dlaczego w tym momencie złapałem się za kieszeń ...?
 • @trojanka 18:56:59
  Przerywnik muzyczny. :) Ave.https://www.youtube.com/watch?v=pXRUgmLTklg
 • @Inog: Możesz mi RACJONALNIE wyjaśnić, po co w temacie o banderowcach piszesz o żydach?
  .
  A choćby po to:

  Bandera i Szuchewycz to nie Ukraińcy, ale UKRAIŃSCY ŻYDZI http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?p=13269#p13269
 • @trojanka 18:56:59
  Waszyngtonowi nie umknie nawet najmniejsza próba nieposłuszeństwa, jak będzie trzeba to wjadą czołgami z misją pokojową a wy naiwnie myślicie że coś można zmienić kartką wyborczą ?
  "Co Stany Zjednoczone mają za złe Węgrom?
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_10_21/Co-Stany-Zjednoczone-maja-za-zle-Wegrom-5205/
  -warto przeczytać jak to działa i pozazdrościć Węgrom, wbrew pozorom Węgrzy w ten sposób dużo ugrają w dalszej perspektywie, Unia będzie się z nimi liczyła chcąc ich cały czas zjednywać
 • @Cobra 18:39:27
  A kto ma te pałace zbombardować? Opołczeńcy nie mają bombowców a z paru Kukuruźników nie dadzą rady.
  Rosja ma zbombardować? Przecież wtedy byłaby III Wojna Światowa!
  Pisz na ukraińskich forach, niech Ukraińcy zmądrzeją i ich zbombardują!
 • Ci koszer cwaniacy wykorzystują do swoich brudnych celów ogłupiające sztuczki socjotechniczne
  .
  stosowane w amerykańskich sektach a wymyślone przez Goebbelsa.

  Zasada jest taka by dowolne kłamstwa, półprawdy, czy określona propaganda - również w postaci tekstów, klipów, obrazów - została powtórzona 1000 razy, dzięki czemu staje się powszechnie obowiązującą prawdą, normą, przekonaniem.
 • @partyzant 19:16:17
  migawki z wojny:
  http://dnr-news.com/foto/6044-mgnoveniya-voyny.html
 • @szczurobronny 19:20:33
  Ave.https://www.youtube.com/watch?v=QA82f3H7qIo
 • @Repsol 19:28:22
  "Zimne ATO. Ukropy dostały ocieplane pilotki"
  http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1386/8116/original.jpg
 • @szczurobronny 19:08:24
  Tak się zastanawiam. Czy Opołczeńcy aby przyjęli dobrą taktykę, chyba stalingradzką?
  To nie daje jak widać rezultatów, ukropy walą w domy, fabryki, elektrownie, gazownie, poczynają sobie coraz bezczelniej!
  Wydaje mi się, że i owszem trzeba bronić lotniska i odpychac ukropów od Doniecka, lecz to idzie powoli a i ukropy coś szykują.
  Dlatego byłoby wskazane aby co chwilę organizować tzw. wycieczki na tyły wroga zwłaszcza na tzw, block posty ukropskie i je kąsać ostrzeliwaniem, snajperami zwłaszcza w nocy i o świcie, to tu, to tam aby ukropy nie znały dnia ani godziny! Mogliby pomóc w tym partyzanci charkowscy, bo coś siedzą ostatnio bezczynnie.
  Co o tym sądzicie?
 • I taki HASBAR będzie wklejał te różne wraki, zniszczenia, nietłumaczone teksty, itp. sprzed "lat" niejako już historyczne
  .
  byleby tylko za wszelką cenę utrzymać się przy korycie naczelnego Wodza.

  Byleby tylko zaistnieć, być na topie, byleby tylko lud widział wklejacza w pełnej zbroi i gotowości bojowej, łaknąc jak kania dżdżu jego intelektualnych dokonań na miarę epoki.
 • @Cobra 19:37:05
  Jesteś w kółko golony?
 • A HASBAR, gdy już się dorwie do koryta to na pewno nie pozwoli już nikomu dzielić się nim (jak typowy Żyd).
  .
  Dlatego HASBAR natychmiast przykrywa spamem każdy konkurencyjny wpis. Taki cwany jest ten nasz szabes-gojek.
 • @szczurobronny 19:43:17
  tymczasem Rosja szykuje potężne uderzenie w USA - wyleczy Ebolę a miała być taka piękna epidemia - ludzie w strachu, obozy odosobnienia się budują, jeden przeciek w TV i można miliony ludzi pogonić po wskazany produkt do sklepu, banku czy do apteki, taka strata
  "WHO czeka na szczepionkę na ebolę z Rosji"
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_21/WHO-czeka-na-szczepionke-na-ebole-z-Rosji-9135/
 • @szczurobronny, Pomyśl. Starcie na miarę epok. Archimedes kontra zwykły, prymitywny, ale dobrze uzbrojony we wklejki żołdak
  .
  Jak myślisz? Kto wygra?

  Inteligencja? czy bezmyślny cyborg szabes-gojek ale wielbiony przez tłumy fanatycznie nawiedzonych - ale nierozumiejących co się dzieje - niedouczonych i ogłupionych przez żydokomusze media kobiet i facetów?
 • @partyzant 19:54:12
  Nie przejmuj się ,karawana idzie dalej. Ave https://www.youtube.com/watch?v=D_1Yf9gSArk
 • @partyzant 19:55:49
  Kształtuje się Europejskie Porozumienie Galicyjskie. rzekomo chcą do Europy ale sami bez reszty Ukrainy - jako regiony Lwowski, Tarnopolski i Iwano-Frankowski ale podejrzewa się ich też o separatyzm w stylu Donbasu. W każdym razie coś się dzieje, trzeba obserwować w którym kierunku bo to bezpośredni sąsiedzi.
  http://novorossia.su/ru/node/8448
 • Trochę to już "wisi" ale dobre podsumowanie!!
  http://independenttrader.pl/262,wojna_na_sankcje_cz1.html
 • @szczurobronny 19:58:22
  Crvena Zviezda Belgrad -Dynamo Kijów ,dobre komentarze , hasbara tylko kraść potrafi wszystko ,a potem to już tylko Rosyjski gaz .Banderopiteki zdeklasowane.:)))https://www.youtube.com/watch?v=EP1sQWM_Pm0
 • to też ciekawe!!
  http://independenttrader.pl/198,ukraina_-_kto_jest_agresorem_rosja_czy_nato.html
 • 50-letnia radziecka konstrukcja ręczny granatnik przeciwczołgowy RPG-7
  skutecznie radzi sobie z amerykańskim czołgiem Abrams

  https://www.youtube.com/watch?v=twu5gAJCMbc
 • @trojanka 20:09:49
  Czyli NWO kontra BRICS. Ave.
 • interesariusz @Cobra 20:02:35 19:50:57 19:28:32 itd
  sam syfisz jak ta twoja hasbara,  żegnaj
 • @interesariusz z PL 20:17:48
  Dzięki Gospodarzu trzymaj nutę. Ave.https://www.youtube.com/watch?v=RMbpkT1xXRU
 • @interesariusz z PL 20:17:48
  Brawo!
 • Krymskie fobie USA i NATO
  http://3rm.info/51986-tu-22m3-krymskie-fobii-nato.html

  Krymski gaz nie dla Ukrainy :

  http://3rm.info/51989-ukraina-ne-poluchit-krymskiy-gaz.html
 • interesariusz -> trojanka @20:27:58
  odezwę się na twoją dygresję,

  ja mam ciągle używane, co prawda rzadko, PRLowskie wysokie kalosze, kupiłem je 40 lat temu.

  A chodzę tak, że w każdych współczesnych butach, sandałach, klapkach, najdalej po miesiącu pękają mi pięty.
 • @detektywmjarzynski 20:15:55
  Abrams 1 w zależności gdzie dostał to raczej można było zniszczyć vide :https://www.youtube.com/watch?v=KLemRzgN5xw , obecnie produkowane mają zmodyfikowany pancerz i raczej RP-G 7 rady przebić nie da. http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_the_M1_Abrams Ave.
 • @trojanka 20:27:58
  Ave trzy literki ,a jak fajne. Pozdrawiam.https://www.youtube.com/watch?v=26zBO7HMJ90
 • @Cobra 18:53:36
  Armia Ukraińska mogła by im posłać po jednej Toczce zamiast im służyć. Może się ockną i dostrzegą swojego prawdziwie śmiertelnego wroga.
 • @szczurobronny 21:05:55
  Trzymaj nutę na ludowo.Ave.https://www.youtube.com/watch?v=8rXVVAzqyIc
 • @trojanka 21:12:34
  Paweł Gubariew czuje się lepiej
  http://vk.com/novnews?z=photo-50332460_343558626%2Falbum-50332460_00%2Frev
 • @szuwarek14 21:18:44
  mapa wojenna z dzisiaj
  http://vk.com/novnews?z=photo-50332460_343679779%2Falbum-50332460_00%2Frev
 • @trojanka 21:12:34
  T-90 fajnie skacze , Leopard fajnie driftuje ,ale lepiej niech to robią na poligonie nie w realu. Ave. https://www.youtube.com/watch?v=Cx7KxNMHwHs
 • interesariusz -> szczurobronny @21:05:55
  nie wierzę, sprawdziliście? może tam pisało ---- +8
 • @interesariusz z PL 21:35:14
  Gospodarzu pozwolisz że coś zalecę czytającym nas banderopitekom. Pan Premier Jajceniuk ma rację - jak Ukraińcom będzie za zimno, to niech sobie poskaczą - "Kto nie skacze, ten Moskal", czy jakoś tak... i już jest ciepło. Dziękuję za wkręt humorystyczny .Ave. :)))))
 • @szczurobronny 21:37:16
  Niewidzialna Armia Rosji ,na razie pozwolili zdjąć to z pomnika. Ave.https://www.youtube.com/watch?v=cT0dXjcvwDs
 • @szczurobronny 21:47:39
  Przepraszam jeszcze i to. Ave. :)https://www.youtube.com/watch?v=KeZ3VpDc0YQ
 • @szczurobronny 22:02:41
  Jutro na PW. Ave.
 • @trojanka 22:04:18
  Ave.https://www.youtube.com/watch?v=Z5YVPI81JDo
 • @lorenco 17:03:07
  Powiększ sobie oryginalne zdjecie z tevałenu, to zobaczysz, że to wrona na naszej płycie styropianu.
 • @re1 22:21:09
  Teraz pora na muzę .Ave.https://www.youtube.com/watch?v=ngD1LxdvXds
 • @trojanka 22:04:18
  "scenariusz napisaliście sami" idealna riposta
 • @szczurobronny 22:26:57
  Ave.https://www.youtube.com/watch?v=PFY_iNl8Dpw
 • @szuwarek14 22:28:21
  Ave.https://www.youtube.com/watch?v=tt2GegHXV_k
 • @Repsol 22:25:58
  Dobra muza
  [url=http://naforum.zapodaj.net/401cdbf2fcd1.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/401cdbf2fcd1.jpg[/img][/url]
 • interesariusz -> trojanka @22:00:44
  no to Ukraina postawiła na swoim, a Rosja pękła,
  oznacza to brak bata na ukrów,

  ponadto otwiera drogę Ukrainie do wygrania arbitrażu w przyszłości

  chyba że Putin wie, że Ukraina nie dotrzyma warunków, i umowa straci ważność.
 • @re1 22:36:08
  Wiem nam w oczy piaskiem niech nie sypią.Ave.https://www.youtube.com/watch?v=qSDyed-CTuY
 • @interesariusz z PL 22:37:04
  Wybacz to przecież dane z łonetu :))))) Ave.https://www.youtube.com/watch?v=-Y8S6aH4C5M
 • @szczurobronny 22:02:41
  dzięki za maila; "W stolicy Galicji mówili o secesji z Ukrainy.
  Odbyła się konferencja na temat separacji z zachodnich regionów Ukrainy. W konferencji udział wzięli burmistrz miasta Andrzej Sadowyj i były minister rozwoju gospodarczego Paweł Szeremiet.
  Galicyjskie Zgromadzenie nie kryło antyrządowych poglądów. Mówili, że nie mieliby nic przeciwko, aby dostać się do Unii Europejskiej bez reszty balastu w postaci Ukrainy. Szef organizacji powiedział, że Lwów, Tarnopol i Iwano-Frankowsk muszą się zjednoczyć, ponieważ jest to obszar, który jest najbardziej gotowy do integracji europejskiej.
  Ekspert Taras Gliwiński twierdzi ze partia Galicyjska w wyborach nie będzie obiecywała członkostwa w UE, a jeśli z powodu wojny na wschodzie gospodarka się załamie załamuje, to nie wyklucza secesji z Ukrainy.
  Przypomnijmy, że partia obejmuje Galicyjskiego lokalnych intelektualistów, którzy nigdy nie ukrywali separatystycznych poglądów, niedawno oni zarejestrowali Ukraińską Galicyjską Partię. Prezes Zarządu Vladimir Pawłow przed wojną na wschodzie przedstawiał się jako Galicyjski autonomista.
  Według niego, zmiana formatu stanu administracyjno-terytorialnego jest realne. "Jestem zainteresowany autonomicznym statusem zachodniej Ukrainy lub Galicji z a co będzie za Zbruczem to go nie interesuje. Integralność Ukrainy ma dla mnie mniejsze znaczenie niż dobro Galicji" - przyznał w wywiadzie dwa lata temu."
  - W Charkowie [ Charkowska RN] - zaatakowano jednostkę zaopatrzeniową ATO znaczy z granatnika walono w magazyn jednostki wojskowej, SBU prowadzi śledztwo w sprawie tego sabotażu
  http://ruspravda.info/Hronologiya-grazhdanskoy-voyni-na-Ukraine-za-20-oktyabrya-2014-7903.html
 • @szczurobronny 22:16:59
  Nic już nie wie, bo powiedział, że nie było żadnej rozmowy w cztery oczy Tfuska z Putinem, podczas tej wizyty. Sprawdził w papiurach jak go Kopacz zaczęła wykopywać
 • @trojanka 22:45:42
  Temat wczoraj był poruszany. Koniec z darmowym ostrzałem osiedli cywilnych przez banderopiteków. Trzymaj nutkę .Ave.https://www.youtube.com/watch?v=l2-e2t76ZBc
 • @Repsol 22:53:05
  rosyjska łódź podwodna zaatakowała Szwecję
  https://www.facebook.com/AnonymousRussiaCountering/photos/a.238786726305950.1073741830.238493143001975/335282463323042/?type=1&theater
 • @szuwarek14 22:57:18
  Przyjacielu czytaj notkę od początku i nie odgrzewaj starych kotletów. Ave.https://www.youtube.com/watch?v=Z5X_bDvOUL8
 • @Repsol 23:01:15
  to tylko rysunek satyryczny, nadążam
 • @re1 22:50:46
  To zwykła żydowska ustawka była. Apelbaum circut . Macanki kto to u nas łyknie trzymaj elementarz XI wieku .Ave.https://www.youtube.com/watch?v=9boMdP32_mU
 • @Repsol 23:11:40
  a Serbowie na to wszystko :
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203808954202273&set=p.10203808954202273&type=1&theater
 • @szuwarek14 23:13:55
  No tak ja to jestem niekumaty. Dziękuję.http://www.youtube.com/watch?v=jB4OyobDHzE
 • @Repsol 23:19:29
  przy tej ilości postów każdy się gubi prędzej czy później, nieźle zmontowany film" Od Kijowa do Hongkongu- zamieszki made in USA"
  https://www.youtube.com/watch?v=XiHdpQNcnh8
 • @szczurobronny 23:24:10
  "ONZ zaniepokojone używaniem bomb kasetowych na Ukrainie"
  -włączam licznik, do końca roku powinni dobić do pół setki zaniepokojeń

  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_10_21/ONZ-zaniepokojone-uzywaniem-bomb-kasetowych-na-Ukrainie-0360/
 • @szuwarek14 23:13:55
  Mnie akurat moi ziomkowie interesują .Viva antifascistas . Ecipos los diablos. Ave.http://www.youtube.com/watch?v=An3CbQrvGRQ
 • @szczurobronny 22:26:57
  Do tego doszło, że teraz bedą rysowane mapy jak się komuś podoba!
  Jak powiedział któryś z przywódców Noworosji, trzeba sobie wywalczyć i oni walczą o swoje!
  A my Polacy?
 • @lorenco 23:39:23
  Polaków już niestety nie ma , jak łykają takie bzdety to oznacza że nie jesteśmy godni ,być narodem . Ave.http://pawelreszka.blog.pl/2014/10/21/ego-pana-sikorskiego/
 • @interesariusz z PL 22:37:04
  Putin, nie Dziadek Mróz, nie da prezentów.
  Kłamczuszki z Ukrainy nie dotrzymują warunków bo nie mają realnej władzy nad państwem (pseudopaństwem w tej chwili): tam każdy oligarcha sobie rzepkę skrobie.
 • @lorenco 23:49:07
  Odpadam. Tu ciekawe spostrzeżenia ,trzeba bronić bezbronnych. Ave.http://www.youtube.com/watch?v=FeicZt9qwCE
 • @re1 22:50:46
  Sikorski zaprzedał duszę diabłu i stąd jego podskoki...
  Jednak Sikorski to nie pan Twardowski z wiersza Mickiewicza. Na panią Twardowską bardziej nadawałaby się pani prezydentowa Komorowska:) Ale tylko z tuszy a nie z charakteru:)
  A pani Applecóśtam czyli Sikorska to córusia tatusia i nic więcej!
  Tacy osobnicy i im podobnie wpływają na losy Polski!
  Polacy NIE!
  Przykre, lecz prawdziwe!
  Żeby było jaśniej dla młodzieży tu czytającej przytaczam wiersz:
  Pani Twardowska
  Ballada

  Jedzą, piją, lulki palą,
  Tańce, hulanka, swawola;
  Ledwie karczmy nie rozwalą,
  Cha cha, chi chi, hejza, hola!

  Twardowski siadł w końcu stoła.
  Podparł się w boki jak basza;
  „Hulaj dusza! hulaj!” — woła,
  Śmieszy, tumani, przestrasza.

  Żołnierzowi, co grał zucha,
  Wszystkich łaje i potrąca,
  Świsnął szablą koło ucha,
  Już z żołnierza masz zająca.

  Na patrona z trybunału,
  Co milczkiem wypróżniał rondel,
  Zadzwonił kieską pomału,
  Z patrona robi się kondel.

  Szewcu w nos wyciął trzy szczutki,
  Do łba przymknął trzy rureczki,
  Cmoknął, cmok, i gdańskiej wódki
  Wytoczył ze łba pół beczki.

  Wtem gdy wódkę pił z kielicha.
  Kielich zaświstał, zazgrzytał;
  Patrzy na dno: Co u licha?
  Po coś tu, kumie, zawitał?

  Diablik to był w wódce na dnie,
  Istny Niemiec, sztuczka kusa;
  Skłonił się gościom układnie,
  Zdjął kapelusz i dał susa.

  Z kielicha aż na podłogę
  Pada, rośnie na dwa łokcie,
  Nos jak haczyk, kurzą nogę
  I krogulcze ma paznokcie.

  „A! Twardowski; witam, bracie!”
  To mówiąc bieży obcesem:
  „Cóż to, czyliż mię nie znacie?
  Jestem Mefistofelesem.

  Wszak ze mnąś na Łysej Górze
  Robił o duszę zapisy;
  Cyrograf na byczeJ skórze
  Podpisaleś ty, i bisy

  Miały słuchać twego rymu;
  Ty, jak dwa lata przebiegą,
  Miałeś pojechać do Rzymu,
  By cię tam porwać jak swego.

  Już i siedem lat uciekło,
  Cyrograf nadal nie służy;
  Ty, czarami dręcząc piekło,
  Ani myślisz o podróży.

  Ale zemsta, choć leniwa,
  Nagnała cię w nasze sieci;
  Ta karczma Rzym się nazywa,
  Kładę areszt na waszeci.”

  Twardowski ku drzwióm się kwapił
  Na takie dictum acerbum,
  Diabeł za kuntusz ułapił:
  „A gdzie jest nobile verbum?”

  Co tu począć? kusa rada,
  Przyjdzie już nałożyć głową.
  Twardowski na koncept wpada
  I zadaje trudność nową.

  „Patrz w kontrakt, Mefistofilu,
  Tam warunki takie stoją:
  Po latach tylu a tylu,
  Gdy przyjdziesz brać duszę moją,

  Będę miał prawo trzy razy
  Zaprząc ciebie do roboty?
  A ty najtwardsze rozkazy
  Musisz spełnić co do joty.

  Patrz, oto jest karczmy godło,
  Koń malowany na płótnie;
  Ja chcę mu wskoczyć na siodło,
  A koń niech z kopyta utnie.

  Skręć mi przy tym biczyk z piasku,
  Żebym miał czym konia chłostać,
  I wymuruj gmach w tym lasku,
  Bym miał gdzie na popas zostać.

  Gmach będzie z ziarnek orzecha,
  Wysoki pod szczyt Krępaku,
  Z bród żydowskich ma być strzecha,
  Pobita nasieniem z maku.

  Patrz, oto na miarę ćwieczek,
  Cal gruby. długi trzy cale,
  W każde z makowych ziareczek
  Wbij mi takie. trzy bratnale”.

  Mefistofil duchem skoczy,
  Konia czyści, karmi, poi,
  Potem bicz z piasku utoczy
  I już w gotowości stoi.

  Twardowski dosiadł biegusa,
  Próbuje podskoków, zwrotów,
  Stępa, galopuje, kłusa,
  Patrzy, aż i gmach już gotów.

  No! wygrałeś, panie bisie;
  Lecz druga rzecz nic skończona,
  Trzeba skąpać się w tej misie,
  A to jest woda święcona.

  Diabeł kurczy się i krztusi,
  Aż zimny pot na nim bije;
  Lecz pan każe, sługa musi,
  Skąpał się biedak po szyję.

  Wyleciał potem jak z procy,
  Otrząsł się, dbrum! parsknął raźnie.
  „Teraz jużeś w naszej mocy,
  Najgorętsząm odbył łaźnię.”

  „Jeszcze jedno, będzie kwita,
  Zaraz pęknie moc czartowska;
  Patrzaj, oto jest kobiéta,
  Moja żoneczka Twardowska.

  Ja na rok u Belzebuba
  Przyjmę za ciebie mieszkanie,
  Niech przez ten rok moja luba
  Z tobą jak z mężem zostanie.

  Przysiąż jej miłość, szacunek
  I posłuszeństwo bez granic;
  Złamiesz choć jeden warunek.
  Już cała ugoda za nic.”

  Diabeł do niego pół ucha,
  Pół oka zwrócił do samki,
  Niby patrzy, niby słucha,
  Tymczasem już blisko klamki.

  Gdy mu Twardowski dokucza,
  Od drzwi, od okien odpycha,
  Czmychnąwszy dziurką od klucza,
  Dotąd jak czmycha, tak czmycha.
 • @lorenco 00:08:46
  Dobrej nocy .Ave.https://www.youtube.com/watch?v=GyVPUFPPEUE&index=2&list=PLSLfc0eXe2cVM21yJG0OpuAyNr6NlXxPD
 • ALL
  Zobaczcie co nuta potrafi .Dobrej nocy. https://www.youtube.com/watch?v=7gphiFVVtUI&list=PLSLfc0eXe2cVM21yJG0OpuAyNr6NlXxPD&index=4
 • @Repsol 00:39:34
  Piękne!!!!
  Dobranoc, AVE!
 • @lorenco 00:56:21
  Viva Malaguena .dobrej nocy. Ave. https://www.youtube.com/watch?v=7gphiFVVtUI&list=PLSLfc0eXe2cVM21yJG0OpuAyNr6NlXxPD&index=4

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30