Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
656 postów 12648 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 28.01.2015r - Quo vadis

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie sposób oddzielić nazizmu od banderyzmu

Jedna z wczorajszych uwag na temat uroczystości w Oświęcimiu.
"Fajny spęd. Uczestniczą potomkowie tych z wieżyczek strażniczych (Niemcy, Ukraińcy) potomkowie tych którzy negowali obozy (USA), potomkowie tych którzy gorliwie wykonywali polecenia nazistów (Francja i inne kraje "starej Unii") ekspediując Żydów do Auschwitz, oraz przedstawiciele Izraela, który wykorzystuje wzorce nazistowskie mordując naród Palestyński."

Tak właśnie było, wnuk komendanta obozu zbrodniarza Rudolfa Hoessa był jednym z gości obchodów. Jak tłumaczył dyrektor Muzeum Auschwitz Piotr Cywiński: "Zostali przede wszystkim zaproszeni byli więźniowie oraz wiele osób, które się zgłaszało do nas" .."Trudno, żebyśmy wysłali setki tysięcy zaproszeń. Trudno również, żebyśmy wybierali sobie do kogo wysłać, a do kogo nie wysłać"

Dlatego córka rotmistrza Pileckiego nie została zaproszona, bo przecież rormistrz uciekł z obozu. Zofii Pileckiej-Optułowicz brak zaproszenia nie dziwi. "Nigdy nie dostałam zaproszenia na tego rodzaju uroczystości - i w PRL, i po PRL. Te gorzkie pigułki przełykałam przez lata"

Były więzień Roman Kent: "Nie chcemy, aby przyszłość naszych dzieci wyglądała tak, jak nasza przeszłość"..."Dodałbym 11 przykazanie do tych 10 powszechnie szanowanych przykazań: nigdy, przenigdy nie pozostawaj jedynie obojętnym widzem"

Tymczasem Poroszenko w Auschwitz, szczęście nie z wieżyczki, grozi nam kontynentalną wojną. "Nie będę sięgał do oczywistych i jasnych porównań między tym, co działo się w Europie w latach 30. ubiegłego wieku a tym, co dzieje się dziś. Groźba wojny kontynentalnej jest tak ogromna, jak nigdy. Nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości: ambicje i apetyty agresora są większe, niż rozmiary Ukrainy". O kim mówił??? Chyba nie o wielkiej Ukrainie do Krakowa. "Musimy nie tylko pamiętać o niewinnych ofiarach przeszłości, ale i myśleć, jak nie dopuścić do powtórzenia takich tragedii, jak Holokaust i II wojna światowa."

Potem udowadniał tezę Schetyny, że to Ukraińcy wyzwolili obóz, wymieniając wszystkich tych sowietów, którzy pochodzili z terenów współczesnej Ukrainy. Zapomniał wyjaśnić różnicę pomiędzy Ukraińcem, a banderowcem, oraz dodać, że teraz toczą ze sobą wojnę, wojnę domową.

Inna uwaga z sieci: "Według obłąkanego Schetyny to Ukraińcy wyzwolili obóz. Według Prezydenta Rosji, Putina: Armia Czerwona wyzwoliła obóz, a Banderowcy byli pomocnikami w obozach koncentracyjnych oraz dokonali czystek etnicznych na Wołyniu. Według Prezydenta Czech, Zemana: Banderowcy dokonali czystek etnicznych na Polakach. Czy obcy prezydenci Rosji i Czech muszą Polakom przypominać, kto był ich katem. Logika Schetyny i Poroszenki wskazuje, że skoro I ront Białoruski zdobył Berlin, to Białorusini wyzwolili Berlin. Co tam robi Poroszenko? Czy przeprosił Polaków za zbrodnie, jakich dopuścili się Banderowcy na Polakach? Poroszenko zaczyna bredzić o wojnie kontynentalnej, a zapomniał, że 18.01.2015 zerwał zawieszenie broni, które trwało od września 2014 i wydał rozkaz odbicia zbuntowanych republik"

Rada Najwyższa Ukrainy oficjalnie uznaje Rosję jako agresora, a DRL ŁRL za terrorystyczne organizacje.

Bronisław Komorowski zaproponował, aby obchody 70-lecia zakończenia II wojny światowej obchodzić 8 maja nie w Moskwie, tylko w Gdańsku. Chyba początek pomylił mu się z końcem. Ma zamiar zaprosić wszystkich przywódców europejskich, z demonstracyjnym pominięciem Rosji. Obchody mają być konkurencyjne do tych w Moskwie.

 

Na wojnie, jak na wojnie

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422327029&v=Mx-uguPT2YM&x-yt-cl=84838260#t=5

 

KOMENTARZE

 • Wiktoria Nuland,
  ta, co zdradziła przyszły skład ukraińskiego rządu, który będzie "fuck" Europę - "Wraz z nowym programem Międzynarodowego Funduszu Walutowego, USA zobowiążą się do nowego 1 mld USD w ramach gwarancji pożyczkowych, by pomóc ustabilizować Ukrainę oraz rozważamy dodatkowy 1 mld później w tym roku"
 • Trzepie mnie
  Albo debile, albo wyrafinowane gnoje na kluczowych stanowiskach.Komorowski i inne Schetyny pomieszane z Dudami i Bujakami to dla mnie swolocz.
  Dziwie sie troche,dlaczego w protescie przeciwko wizycie Poroszenki zbiorowo nie odmowili uczestnictwa w tej szopce pt. Obchody wyzwolenia Auschwitz.
 • Wojenny komisariat DRL
  nawołuje obywateli do kontraktowej służby wojskowej.
 • @krysz 11:31:39
  ... zbiorowo nie odmowili uczestnictwa w tej szopce pt. Obchody wyzwolenia Auschwitz byli wiezniowie obozu.
 • robią analizę narodowościąwą Armii Czerwonej
  może by tak zrobili spis narodowościowy załogi obozu Auschwitz-Birkenau
 • interesariusz -> partyzant @12:02:42
  w wywiadzie Striełkow twierdzi, że parodniowe zamknięcie lotnisk na wschodzie U. miało na celu dostawę zachodniej broni, w szczególności przeciwczołgowej - np. dużej ilości "Javelin", broni bardzo niebezpiecznej nawet dla współczesnych czołgów.
 • @partyzant 14:02:32
  Opis sytuacji na mapie (video), sprawozdanie z frontu (Liaszko cieszy się z ostrzału miasta?)
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84838260&v=Tap_m5JxM7k&x-yt-ts=1422327029
 • @lorenco 14:48:27
  "Uragan" z "wizytą" w jednym z mieszkań w Dokuczajewsku....dobrze, że niewypał!
  http://cs623718.vk.me/v623718228/1ab81/BVCrQKDMKBE.jpg

  http://cs623718.vk.me/v623718016/19b42/bB6sxgdrs4A.jpg
 • @partyzant 12:20:52
  Daleki jestem od teorii spiskowych, ale: również sprawdziłem stronę fundacji ITAJ. Zaciekawił mnie adres mailowy:

  E-mail: irenej@vp.pl - Ireneusz Bogusław Kondrów - odczytuję ten adres w następujący sposób: ir - Ireneusz (jw), enej - pseudonim polakożercy

  Wg mnie jest to zakamuflowane nawiązanie do banderowca ps. Enej - "Petro Fedorowycz Olijnyk ps. Enej, "Roman", "Serhij" (ur. 9 lipca 1909 w Mołodyńczach, zm. 17 lutego 1946 koło Rudników na Wołyniu) – ukraiński wojskowy, członek OUN, pułkownik UPA, w 1943 roku kierował mordami ludności polskiej na Wołyniu[1]" - cyt. Wikipedia
 • Stara sprawa bo dotyczy snajperów z Majdanu
  ale ciekawe spostrzeżenia i sugestie.
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84838260&v=Wd3YXGD57Yw&x-yt-ts=1422327029
 • @partyzant 17:52:37
  Idąc dalej a mając honor, Ukraina nie powinna brać od agresora węgla, gazu, ropy naftowej, metali itp. kasy za przesył gazu i ropy.
 • @partyzant 18:21:45
  Za
  АнтиМайдан
  Europa zaczęła odmawiać wiz dla Ukraińców w wieku poborowym. Nie zgadzający się na śmierć dla idei US-Bandera Ukraińcy próbują uciec od mogilizacji za granicę. Jednak Europa zaczęła odmawiać wiz dla tych, którzy są przedmiotem powołania. Mieszkańcy skarżą się, że na Wołyniu Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Łucku nie wydaje wiz obywatelom Ukrainy w wieku poborowym, którzy wchodzą w mobilizację. Według nich, zwracane są przedłożone dokumenty z informacją " Podałeś cel i warunki podróży, nierzetelnie"
  Oczywiście "Europa" czyli Polska na siłę chce posyłać ludzi na front.
 • @partyzant 18:43:30
  Jak jesteś tam w Kresy zapisany, to napisz temu delikwentowi, co to twierdzi, że powinno być 1000 obserwatorów OBWE, że nie musi ich tylu być, bo dysponują nowoczesną techniką typu kamery i drony.
 • @partyzant 19:18:42
  Za АнтиМайдан
  Grecy olewają politykę UE i popierają opołczenie. Sekretarz prasowy zwycięskiej partii SYRIZA w Grecji Costas Isikos już ujawnił, że zachodnie sankcje wobec Rosji to "neokolonialna bulimia" i wypowiedział się pozytywnie o działaniach sił zbrojnych Doniecka i Ługańska Republika Ludowa wobec Sił Zbrojnych Ukrainy. Według gazety Financial Times, rzecznik nowego rządu greckiego utworzone na podstawie lewicowej koalicji SYRIZA i prawej Conservative Party "Anel" ("Niezależni Grecy"), powiedział, że władze nie zatwierdziły formalnie deklaracje przywódców UE oskarżeń wobec rosyjski i zaostrzenie sankcji. W komunikacie opublikowanym przez szefa UE powiedział, że ministrowie spraw zagranicznych na regularne spotkania w Brukseli rozważy możliwości nowych sankcji wobec Rosji w związku z pożarem Mariupol.Odmowa nowe władze w Grecji na poparcie wniosku UE w przyszłości może również oznaczać odmowy przedłużenia sankcji już przyjętych, kwestia, która zostanie podniesiona marca 2015 w sprawie rozszerzenia sankcji, wymagają zgody wszystkich państw członkowskich UE. W Europie rośnie zaniepokojenie niezadowolenie z polityki zagranicznej UE, która jest bardziej oczywista wśród różnych krajach.Dojście do władzy w koalicji SYRIZA Grecja lewo może być przyczyną podziału antyrosyjskie stanowisko Brukseli. W FT również zauważyć, że pierwszy zagraniczny dyplomata, który spotkał się z nowym premierem Grecji, Alexis Tsipras, był Andrei Masłowa, rosyjski ambasador Republiki Greckiej. Na spotkaniu, ambasador Rosji przekazał gratulacje Alexis Tsipras zwycięstwa w wyborach od prezydenta Rosji Władimira Putina. Strony zgodziły się co do potrzeby wzmocnienia greckie-rosyjskie stosunki w różnych dziedzinach, w tym na poziomie międzynarodowym, w celu przyczynienia się do pokoju i stabilności w regionie.
 • @lorenco 19:35:31
  Polecam .Pzdr. http://obserwatorpolityczny.pl/?p=29500
 • @Repsol 19:58:47
  Komentarze niektórych osób na różnych portalach, wskazują na to, że zło rozprzestrzenia się, ponieważ ci ludzie nie wierzą w dobro.
  Nie wierzą, że ktoś może po prostu ot tak z dobra walczyć za dobro!
 • @Repsol 19:58:47
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ministerstwo-prawdy-na-ukrainie-rekrutuje-blogerow-2015-01
 • @lorenco 21:21:43
  Czytałem finał tej głupawki ,będzie taki .Pzdr. https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfubQLDwjkJo1ZUuPRNmIbX2u1dFKqmLWN6OcSX9xsMmwvpFYSpA
 • Angielski najemnik z Mariupola zidentyfikowany.
  http://www.infowars.com/english-speaking-mercenary-in-mariupol-idd-as-brit-leon-swampy-from-london-england/
 • @staszek kieliszek 22:06:49
  Zygmunt Białas o najemnikach pisał . Pozdrawiam : http://sokzzuka11.blog.onet.pl/2015/01/28/w-miejscowosci-krzywy-rog-na-ukrainie-zajeto-budynek-rady-miasta-wokolu-budynku-wznoszone-sa-barykady-czy-to-drugi-majdan/
 • @Repsol 22:17:08
  Rada miasta Mariupol nie uznała Rosji jako agresora i republik DRL i ŁRL za terrorystów. Przyjęła tylko do wiadomości...a ukropskie media oczywiście nadały, że uznała.
  http://cs540107.vk.me/c540101/v540101466/20211/hK5MD7oftR4.jpg
 • @lorenco 23:18:24
  http://cs622321.vk.me/v622321053/17071/xpDSel6HnRc.jpg
  http://vk.com/antimaydan?z=video-41232698_171243946%2F3a1b0281c6cc3cb292

  Odznaczenia dla rannych bojców ukraińskich od generała sił lądowych USA, Bena Hodgesa, film do oglądnięcia wskazany.
  Odznaczenie, blaszka, bez legitymacji i etui.
  Do kupienia, oryginalna na eBay za 9,99 dolara...
  http://cs622321.vk.me/v622321053/17068/SlGx6964cI0.jpg
  Kochajcie ukry USA, sała hierojom!


  Награда нашла "героя", или как американский генерал поглумился над "воинами" ВСУ получившими серьезные увечья

  А Громадське ТВ обнародовало съемку посещения военного госпиталя в Киеве командующим сухопутными силами США в Европе Беном Ходжесом, там он вручил раненым 10-ти долларовые значки.

  «Я горжусь вами, горжусь вашей службой на благо вашей страны», — заявил Ходжес.
  «Сыну уже 6 лет, когда-то подержит и скажет: вот, мой отец заслужил», — прокомментировал боец, которому ампутировали руку.

  Всё в жизни имеет свою цену. (с)
 • @lorenco 23:39:04
  Niemiec Adolf walczy z faszyzmem w armii Novorossia
  W Ługańska Republika Ludowa, pod dowództwem dywizji Kozacko - Uzbeckiej Międzynarodowej Gwardii służy prawdziwy Niemiec z Niemiec o imieniu Adolf.
  Niemiec jest w obronie wraz z Kozakami w Straży Środkowej.
  http://youtu.be/mrzAwwsiGAM
  Po rosyjsku dobrze gada, nawet akcentu niemieckiego nie posiada, chyba, że coś nie zrozumiałem... może ma pseudonim "Niemiec" bo na imię ma Adolf?
 • @lorenco 23:58:47
  Tłumacz:
  Ostatnie doniesienia - W Doniecku, zostali zatrzymani sabotażyści przeciwnika. 3 osoby ostrzeliwały miasto, przemieszczały się samochodem. Wszyscy trzej rosyjscy obywatele - 2 z Krasnodara, 1 z Terytorium Krasnodar. Wysłany przez pułku kozackiego 1st im. Płatow: - Siła pułku kozackiego Pierwszy kozacki nadal kontynuować walkę przeciwko nazistowskiej armii ukraińskiej. Dzieje się tak nie tylko w obwodzie naszego, nasz obszar odpowiedzialności - 67 km, ale też w obszarze Debalcewe i w pobliżu Frunze. - Siłami naszej artylerii za ostatnie dni zostało zniszczone do 20 wrogich bojowników. Nieprzyjaciel poniósł straty w personelu, ale, niestety i my, jako walki toczyły zacięta, w tej chwili w pierwszej kozackich pułków ponad 13 zostało rannych. Jednak to nie złamał naszego morale, Kozacy są gotowe do walki z jeszcze większą gorliwością w obronie ojczyzny. Od voenkora "Step": - We wsi. Verhnetoretskoe, w pobliżu osady Krasnyj Partyzant, położony strategicznie na trasie Donieck - Gorlovka, teraz zaciętej walki. - Według doniesień, Verhnetoretskoe przejęte przez DNR armii. Trzymamy wioskę. Verhnetoretskoe siły armii DNR oznacza, że linia Horlovks - Yenakievo będzie zerwane lub dość trudne. Również armia ukraińska będzie pozbawiona możliwości zorganizowania masowych ataków Gorlovki i Yenakiyevo, w których istnieje już prawdziwa katastrofa humanitarna. - Odwiedziła ekipa zaawansowanych pobliżu LifeNews miejscowości Oktiabr 28/01/2015 - Dwie jednostki "Tochka-U" dzisiaj wyjechały z lotniska Kramatorsk, w kierunku Drużkiwka. Emplacements były między Kramatorsk i Druzhkovka pobliżu p.Kamyshevaha. Gul na początku i od razu zaczął latające pociski i widziałem i słyszałem mieszkańców i Kostiantynivka, Druzhkovka, Aleksiejew-Druzhkovka i kilku innych miejscowości. Kierunek startów: Donieck, Gorlowka. - Pierwsza instalacja wykonana rozpoczęcie o godzinie 16:00, drugi o 18:30 (MSK). W związku z nieaktualnymi składnikami za pomocą rakiet i niebiańskie moce (a Bóg jest tym samym do nas!), Dwa pociski nie osiągniemy celów, podzielenie na niebie około Gorlovki. Wiadomości z Ługańsk: - Kilkadziesiąt osób zostało rannych w ostrzeliwaniu Ługańsk "Tornado". Jedna osoba zginęła, a ponad 20 zostało rannych w atakach APU przez ostatnie dni. Ługańsk po raz kolejny przeszedł rozległy zawał ukraińskiej artylerii. - Wieczorem dnia 27 stycznia Uptown został wydany ponad dziesięć bomb kasetowych z wielu systemów rakietowych "Smerch". Aby zadać maksymalne obrażenia, ukraińskich żołnierzy rozpoczynających każdy pocisków elementy fragmentacja przeciwpiechotnych.Ostrzał zabił jedną osobę, a kolejne 22 zostało rannych, sześć z nich jest w stanie krytycznym w oddziale intensywnej terapii. - Główny wpływ ukraińskiej artylerii spadł na ulicach Stepan Razin, Pancernik Potiomkin, 4. i 5. torami kolejowymi. Domy rozbite okna, płoty metalowe i uderzył bramy, gruzu złapany w mieszkaniu mieszkańców. ". Odłamki leciały przez okno tuż nad moją głową, ma w szafie i drzwi po prostu cudem przeżył To było po prostu straszne nocy." - Powiedział mieszkaniec Ługańsku Katarzyny. - Wielu mieszkańców nie ma pewności, że następnym razem będą w stanie przetrwać ogień - nie wiadomo, czy będą mieli czas na pokrywę latające pociski w ich domach. "To straszne, straszne A jeśli znowu się powtórzy, nie przetrwa,." - Mówi Valentine. - Avengers ponad tydzień kontynuuj strzelając ponad 18 osiedli w Chińskiej Republice Ludowej Ługańsk. W Ługańsku lekarze Szpitala Wojewódzkiego wykonać natychmiastowej operacji na średnich sześciu do siedmiu razy dziennie, na stole operacyjnym to cywile wsie których domy żołnierzy strzelił do APU. - Ogólnie rzecz biorąc, pacjenci są stałe kulach i Shrapnel rany. Główny Lekarz Ługańsk Oblast Hospital Vladimir Klimov mówi, że lekarze robią wszystko, aby ratować życie.
 • @lorenco 00:26:08
  Grady nad Mariupolem
  http://vk.com/antimaydan?z=video-41232698_171243858%2Fae9804b53567575ad8
  Grady zrobiły swoje, szczekaczki naszczekały co miały naszczekać i wyjechały z miasta.
 • @lorenco 00:32:24
  Ługańsk w szoku
  http://vk.com/antimaydan?z=video-41232698_171243839%2F11fe31c56303ed2dc3
 • @lorenco 00:37:53
  Ługańsk.ciąg dalszy
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422411861&v=EMi4iBgXVm4&x-yt-cl=84924572#t=50
 • @lorenco 00:39:51
  Do agresora uciekają...
  http://cs621427.vk.me/v621427484/d1a6/Q66lLMjdDsY.jpg
 • @lorenco 00:42:02
  Miał tylko cztery lata. Zginął podczas ukropskich ostrzłów dzielnicy Kalinin Góry w Doniecku.
  http://cs621624.vk.me/v621624833/e96a/m_-tCST5a3Q.jpg
  http://cs621624.vk.me/v621624769/d207/B0zXSeAx_lc.jpg
  http://cs621624.vk.me/v621624765/c151/bP4a5CsPT4w.jpg
 • @lorenco 00:48:49
  Ukropskie media "zabiły ukraińskiego jeńca.
  http://vk.com/antimaydan?z=video-41232698_171244014%2Ffcf6fc7ed99374700a
 • @lorenco 01:01:17
  http://cs622922.vk.me/v622922011/1a36d/sAXCauvn7Bs.jpg
 • @lorenco 01:02:16
  http://cs622922.vk.me/v622922049/17d40/Heuk6JPmbWE.jpg
  http://cs622922.vk.me/v622922439/18a0e/3pzE2ugZI5M.jpg
  http://cs622922.vk.me/v622922414/19634/IDblg__0WEs.jpg
 • @lorenco 01:02:16
  Realny stan ukropskiej ekonomiki
  http://cs540107.vk.me/c540101/v540101833/27ff0/BSB_944E_ik.jpg
 • @lorenco 01:05:50
  Te hieny, które nas napastują, nigdy nas nie pokonają,nigdy! Noworosja zwycięży!
  https://www.youtube.com/watch?v=jhg9BsyCOGI&x-yt-cl=84924572&x-yt-ts=1422411861
 • @aliali 01:22:25
  Żadne dzieci w XXI wieku nie powinny zmuszone z powodu wojen, kryć się w schronach czy mieszkać w piwnicach. W XXI wieku dzieci powinny podczas ferii latać zwiedzać kolonie na Marsie. Cofamy się jako ludzkość do czasów Wandali, tylko broń jest bardziej rozwinięta technologicznie a mózgi ludzkie i "serca" coraz bardziej wyprute z humanizmu!

  "Cmentarz w Odessie, po nasileniu się walk w Noworosji zaczęło masowo przybywać zabitych żołnierzy. Niektórzy z nich mają mogiły i krzyże postawione przez rodzinę a niektóre kopce oznaczone napisem." Odpady chirurgiczne. "Prawdopodobnie dla władz ukraińskich, ludzie, którzy bronią reżimu, są niczym więcej niż odpadami. "
  http://cs624623.vk.me/v624623980/1789c/iWwLcSZ-I-8.jpg
  http://cs622921.vk.me/v622921571/19a9e/xsWi441uM8I.jpg
 • @lorenco 01:53:47
  Galicja spotyka swoich bohaterów z Donbasu.
  http://cs540107.vk.me/c540101/v540101393/2b806/GyUkSQYDHuI.jpg
 • @lorenco 01:59:08
  http://cs540107.vk.me/c540101/v540101393/2b7e7/4PGjAwvcYVQ.jpg
 • @lorenco 02:02:13
  @@@@@@@@ Miłego czwartku:)
  http://basik.ru/images/cats_photos_632/short.jpg
 • @lorenco 02:31:01
  @@@@@@@@ Dobranoc:)
  http://basik.ru/images/cats_photos_632/13.jpg

  I kącik muzyczny:
  https://www.youtube.com/watch?v=1HK7EvgUL90
  https://www.youtube.com/watch?v=-EkEc9a9j9I
  https://www.youtube.com/watch?v=CsP_NPSJNT4
  https://www.youtube.com/watch?v=ovPJ-Nw5IOM
  https://www.youtube.com/watch?v=NlAmL5V4rWs
 • Jeszcze jedna odpowiedź powstańczej - kozackiej artylerii w pięknej zimowej scenerii.
  Niestety syjoniści bez wojen nie widzą dla siebie miejsca i życia na planecie Ziemia ?

  https://www.youtube.com/watch?v=Hp52uw5Sk7E

  Okropieństwo wojen :

  https://www.youtube.com/watch?v=D-gJ46pVLMo

  Gdzie są ci "bohaterzy", żydoreżimowi cwaniacy podjudzający Polaków do wojny z Rosją na Ukrainie i do wybuchu powstania w Polsce - mówię o Jarosławie Kaczyńskim , Pawle Kowalu, Zbigniewie Bujaku , solidarnościowym Dudzie i tym drugim Dudzie pretendującym na przyszłego prezydenta RP, Januszu Korwinie-Mike i innych .

  Niech spieprzają sami walczyć na Ukrainę do swoich ziomków - żydobanderowców i niech zabierają tam swoje rodziny, a Polaków i Polskę niech lepiej zostawią w spokoju. Polska i Polacy w historii dziejów już zbyt dużo krwi przelali za nich i przez nich /powstania, wojny/ i najwyższy czas, ażeby Polacy zmądrzeli i w końcu pojęli "kto wróg , a kto swój". Cierpliwość i tradycyjna gościnność Polaków też ma swoje granice.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031