Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 15346 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 31.01.2015r - Quo vadis

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nikt nie wierzy, że wojna jest już u nas

 

Nikt nie wierzy, że wojna jest już u nas

 

Wystarczy popatrzeć na witrynę dowolnego szmatławca, aby z przerażeniem skonstatować, że w Polsce też rodzi się faszyzm. Nie tylko Ukraińcy są nim skażeni, kiełkuje wszędzie. Czy mamy dość sił, aby zwalczyć tę chorobę? Nie daliśmy rady z obcymi, którzy rozpanoszyli się w naszych władzach, nie daliśmy rady z wyjaśnieniem "wydarzenie smoleńskiego". Co teraz? Damy radę, gdy sąsiad staje się faszystą? Wobec narastającego obecnie podziału społeczeństwa, ten z okazji 10 kwietnia jest bez znaczenia.

 

Machina propagandy, rozbudzająca nienawiść do jednego narodu, ślepą tolerancję wobec innego, działa nadzwyczaj skutecznie. Film z Giwim, poszturchującym jeńców, jest wykorzystywany propagandowo w celu odczłowieczenia powstańców. Zastanówmy się, czy to aby na pewno pisał obcy troll, może nasza sąsiadka

 

 

"Jestem matką dwóch synów gdy to zobaczyłam myślałam ,że umrę z rozpaczy, żalu i bezsilności mówicie taka jest wojna ja wiem a wyobrażacie sobie co dzieje się z tymi matkami co widziały te sceny przecież to jest nie do pojęcia kim jest ten potwór rosyjski czy inny ,kim trzeba być żeby się tak zachowywać ,gdzie sumienie u tego potwora i czy moja babcia nie miała racji jak mi opowiadała co ruscy robili jak wpadli do naszej miejscowości podczas wojny ,a ja myślałam ,że może z nienawiści do nich za drugą wojnę tak mówi ,a tu masz ten oprawca taki młody a tyle w nim bestialstwa ,życzę mu sama nie wiem czego bo to żeby go rozerwać na kawałki to mało .... żeby to nastąpiło szybko jak najszybciej bo ta bestia kąsa jak oszalały i pewnie taki jest oby ginął w strasznych męczarniach a ja cóż moja babcia dawno już nie żyje ale może usłyszy: BABCIU WYBACZ,ŻE CI NIE WIERZYŁAM”

 

http://www.fakt.pl/polityka/zbrodniarz-giwi-to-najbardziej-brutalny-z-walczacych-z-ukraina-rosjan-,artykuly,520602.html

 

Te nastroje rozbudza wymowny redakcyjny tytuł

Kim jest psychopata z Donbasu? Chce zabijać Polaków

 

Powiecie margines

 

W Mariupolu ludzie zadają sobie pytanie - kto wyłączył gaz, prąd i wodę na pół godziny przed "niespodziewanym ostrzałem" dzielnicy mieszkalnej z gradów przez „separatystów”? No bo, gdyby ostrzał był spodziewany, działanie takie jest racjonalne.

 

Zdarzenie było pretekstem do czwartkowego spotkania ministrów spraw zagranicznych UE. Nawet Grecja dała się przekonać. Powiedzcie, czy uważacie, że poziom ministerialnych obrad wznosi się ponad poziom dyskusji w witrynie "Faktu"? I tacy ludzie decydują o naszej przyszłości, ba, o istnieniu narodów.

 

Zamiast się rozpisywać i snuć filozoficzne dyrdymały, inna uwaga z sieci

 

"banderowcy mogą wymordować i 10 milionów ludzi, a ich kobiety będą harować w burdelach Europy Zachodniej. Poziom banderowskiego bezmózgowia jest teraz podsycany przez zachodnie służby specjalne. Z Polakami z resztą podobnie. Dzięki inżynierii społecznej zamieniamy się powoli w mały, nikczemny, skurwiały naród."

 

 ----------------------------------

wiadomości z frontu w uwagach, poniżej

 ----------------------------------

Nie na temat, ale zmieszczę


Pomyślmy też o malignie Brzezińskiego na temat konieczności wzmocnienia obrony krajów nadbałtyckich niewielkimi oddziałami NATO, które rzekomo nie mają stanowić zagrożenia dla Rosji. (Podobnie bełkotał nasz śp. Prezydent o obronnym charakterze tarczy antyrakietowej w Polsce). W kontekście miniaturyzacji ładunków jądrowych i środków przenoszenia, stwarza to szansę wygrania wojny jądrowej przez zaskoczenie. USA mają wasali przy granicach Rosji, kilkaset kilometrów od Moskwy. Taka odległość pozwala na atak z niskiego pułapu (nie balistyczny) na centra dowodzenie i siły jądrowe, a taki atak jest bardzo trudny do obrony,

W co nas Schetyna wpuszcza? Nasi "goście" staną się celem ataku prewencyjnego.
 

KOMENTARZE

 • plakacik, który się mi podoba
  http://cs7066.vk.me/c540103/v540103053/1e331/26u4gGa4EsA.jpg
 • Warto obejrzeć
  Polecam obejrzeć !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=cxhKRY2AYJo
 • @
  Poroszenko chce powołać swoją osobistą gwardię, bagatelka, 25 tysięcy bojców.
 • Jak widać, ta "matka Teresa" od dwóch synów
  gdyby dopadła Giwiego, to nie dała by mu ciasteczek i herbatki, nie oddała by mu w twarz i nie okrzyczała za tego "biednego" Ukraińca, lecz jak widać poszłaby o wiele dalej, czyli rozerwałaby Giwiego na kawałki aby cierpiał w męczarniach. I kto tu jest potworem?
 • @
  "czy moja babcia nie miała racji jak mi opowiadała co ruscy robili jak wpadli do naszej miejscowości podczas wojny ..."

  O kurcze. Pewnie jej nie zgwałcili - musi co szpetna była niemożebnie. I przygłupia - bo widać, że na córkę przeszło.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:46:24
  Z tłumacz:
  AgoraVox: konflikt na Ukrainie został chłodno planowane Zachód

  Zachód dobrze przygotowane i zaplanowane konflikt na Ukrainie, z którym przeznaczonego sprowokować Rosję i osiągnąć swoją międzynarodową izolację, pisze internetowe wydanie francuskiego AgoraVox.

  "Nie ma wątpliwości - pisze AgoraVox, - wszystko, co dzieje się na Ukrainie spełnia scenariusz opracowany z zimną krwią w miesiącach przed konfliktem."

  Według gazety, wydarzenia, które rozwijają się w Ukrainie, sugerują, że Zachód stara się sprowokować "wielka wojna" w celu wyeliminowania obecnych i potencjalnych przeciwników.

  Wyniki AgoraVox wykonane na miesiąc przed zamachu na Ukrainie ukraińskiego wniosku do posła, którego nazwisko nie jest wywoływana w artykule, że ambasada USA w Kijowie już przygotowany projekt TechCamp, mający na celu wywoływanie wojny domowej na Ukrainie.

  Rosja uważa AgoraVox, był ofiarą "dezinformacji, reprezentujący ją winną tego, co dzieje się na Ukrainie."

  Według gazety, polityka izolacji Moskwy związane jest z poglądami prezydenta Rosji w polityce międzynarodowej. Jak wspomniano w artykule, "Putin jest nosicielem wielobiegunowego wizji świata", który zastępuje się jednobiegunowego świata, w którym dominującą rolę odgrywają Stany Zjednoczone.

  Stany Zjednoczone, zgodnie z AgoraVox, były "do muru", a jedynym honorowym wyjściem dla nich teraz byłby powrót do poszanowania prawa międzynarodowego.
  Błąd?
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:46:24
  pewnie jej kazali zeżreć legitkę Volksdeutcha

  ruszać nie chcieli nawet kijem....
 • @partyzant 17:34:52
  Masakra, co to ukrozombi robi!
  Europa nadal ślepa, pewnie dlatego, że Jajceniukowi, Patroszence, Turczynowi i reszcie tych bandziorów coraz bliżej do Trybunału w Hadze - jeśli Noworosja wygra. A tam to towarzystwo na pewno zacznie sypać!

  Tłumacz:
  Ostatnie doniesienia - Batalion ukropski "Donbass" wpadł w zasadzkę na drodze Debalcewe - Uglegorsk, również opołczenie rozpoczęło serię ataków w obszarze Chernukhin - Yenakievo. Było to opowiedziane przez znanego wspólnika (wolontariusz). - Dziś ogłoszono, że opołczenie rozpoczęła serię kontrataków w obszarze Chernukhin, Yenakievo plutonu i niektóre inne mocne punkty. Podczas bitwy o kontrolę Uglegorsk przez opołczenie, użyto ciężkich pojazdów opancerzonych, powszechnie stosowany bomb i artylerii. Brali udział w ponad 15 czołgów i znaczna liczba BTR . - Przez 2 godziny po tym jak Semenchenko ogłosił rozpoczęcie ofensywy junty na Uglegorsk, minister obrony Poltorak powiedział, że przedmieścia iczęśc Debalcewe miasto nie jest już pod kontrolą APU. Opołczenie nie tylko nie straciło, ale wziął nowe. Ofensywny karne nie udało ze względu na fakt, że represyjne batalionu "Donbass" został napadnięty na drodze Debalcewe - Uglegorsk. - Cały Nikiszin przyszedł pod pełną kontrolę WSN. 31.01.2015. Filmy. Gorlowka: - Jak zawsze w ogniu. 345 czwarta - przerwy zaprawy. Obecnie pracuje nad Gorlowka ARSami, być bardzo ostrożnym! Aktywny przeciwrakietowej. Donieck: - Wideo. DNR Donieck ostrzał rynku kolejowego, są ofiary 18+ - Wideo. Ulica Donieck. 2 spadł po nocy ostrzał DRG APU. Leninsky dzielnicy St. 2 spadł po nocy ostrzał DRG APU. - Punisher to ostrzał w kierunku dzielnicy Kijowa. Od nazistów przyjazd muszle wobec Lidievka. Z kierunku od strony pobity dzielnicy Krasnogorovka Pietrowski. Nasze stanowisko artyleryjskie obejmuje część nazistów w Kurdyumovki tym ich punkt kontrolny. - Akcja "Plan Przechwytywanie": Poszukują Gazelle niebieski, niebieskie markizy na przedniej szybie specjalne przejścia DNI. Na drzwiach i funkcji Hood: dwie żółte paski. W sabotażystów samochodów. Każdy, kto widzi samochodu - szybko informować milicję lub RSA. - Nasze zespoły walczą w Chernuihno. Punkty kontrolne zniszczone, złamane obrony, przejdź walk ulicznych. Atak z całą mocą i furią, że udało nam się zebrać !!! Walka jest bardzo ciężki dla APU. Bieganie wszystko z pistoletów i granatów, grad. - To jest również częścią naszego grzejnika ataku. Jest raport milicji w Lobochevo (w pobliżu żółty) wypalane w APU w Lapaskin. APU gniew łuskane DNR miasta i LC, a artyleria milicji działa stłumić. Od wolontariusza ze znakiem wywoławczym "Pavel": - Ciąg dalszy walki w kierunku Debaltsevskom. Stachanow nadal ognia. Dziś łuskane dzielnicy mieszkaniowej na ulicy Odlewnictwa. W jednym z domów dziewczyna siedzi prawie obok okna na komputerze, gdy pokój przeleciał ogromny drzazgę. - Pervomais'k regularnie łuskane, bo Stachanow trochę dalej od linii frontu na to Punishers zastrzelony z broni dalekiego zasięgu, a następnie Pervomais'k obok Popasnaya, nie można uruchomić regularne artylerii. Armia Nowa Rosja nadal z powodzeniem rozwijać pozycję Punishers. - Człowiek z duszą powiedział pyta nie cięte - 18+ Wulgarność.

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&v=SorvMTwJGZw&x-yt-ts=1422579428#t=26

  https://www.youtube.com/watch?v=-bmjHzei_Ls&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404#t=11

  https://www.youtube.com/watch?v=cwrWtfURpBA&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=6tUaHWX18qM#t=14
 • @lorenco 18:22:04
  Jekatarinburg - miting:

  http://cs625321.vk.me/v625321515/16347/jw6WVflhQJI.jpg
  http://cs625321.vk.me/v625321293/187f9/D6bTDvdYR_w.jpg
  http://cs623719.vk.me/v623719607/1b7a0/nZ16uVzu8v0.jpg
  http://cs623719.vk.me/v623719779/1d37f/scgPTvea_6w.jpg
 • @partyzant 17:18:53
  Wideo z ukraińskimi jeńcami, dla tych, którzy nadal wątpią, że Ukraińcy są kierowani na rzeź- Oficerowie - kozy i szakale - mówi jeniec, a sądząc po tym z jaką przyjemnością zjada oferowaną mu owsiankę, można sobie wyobrazić, ile czasu ten człowiek nie otrzymał właściwego odżywiania.

  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=bT0huMwuM2k
 • @partyzant 17:28:07
  http://cs540107.vk.me/c540101/v540101652/25f28/WxujpV0dEK0.jpg
 • @partyzant 17:34:52
  http://cs625426.vk.me/v625426306/17a6c/7OwAHumqO8I.jpg
 • @lorenco 18:48:09
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=T77p8QuO7xA#t=64

  Mosiychuk i bojownicy "Azowskiego" złapany na wideo podczas okradania urząd
 • @partyzant 17:34:52
  Striełkow w Nowosybirsku:

  https://www.youtube.com/watch?v=9toMc80jxkE&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404

  Tłumacz: 30 stycznia w Klubie Prasy w Nowosybirsku Unii Dziennikarzy odbył I.Strelkova konferencji prasowej. W Nowosybirsku Uzbrojeni napastnicy przybyli na utworzenie regionalnego oddziału ruchu All-rosyjskiej "Nowa Rosja" na Syberii.
  W konferencji prasowej wzięli udział członków Zgromadzenia Ustawodawczego regionu Nowosybirsk Aleksiej Aleksandrow i przewodniczącego Funduszu pokładzie "Obywatele Patrol" Rostislav Antonow. Również w Press Club uczestniczyło dwóch wolontariuszy z Nowego Rosji z połączenia Północnej i Maestro.

  I.Strelkov konferencja rozpoczęła się od przeglądu sytuacji w Nowej Rosji.Strona ukraińska naruszył rozejm, kiedyś uważany swoje siły wystarczające do walki. Dopiero w odpowiedzi na masowe ataki Doniecku i Ługańsku milicji przeszła do ataku.
  "Powodzenie ataku jest nadal bardzo skromne. Ale walka trwa nadal. Straty po obu stronach są duże. Jest to szczególnie negatywny wpływ na środowisko. Milicja w liczbach, wyposażenia, uzbrojenia znacznie słabszych ukraińskich sił zbrojnych i batalionów Gwardii Narodowej. "
  Siły zbrojne Rzeczypospolitej jest w 100% przez ochotników, w przeciwieństwie do armii na Ukrainie, gdzie trzy czwarte górę zmobilizowanych żołnierzy.
  "Pomagamy osób podróżujących w Nowej Rosji. Ale pomoc nie wszystko, ponieważ potrzebujemy ludzi z doświadczeniem bojowym oraz z dobrym szkolenia wojskowego ".
  Obecnie na terytorium republiki jest ponad 1000 rosyjskich obywateli, którzy chcą uczestniczyć w działaniach wojennych. Ale żołnierze, według Strelkova nie wszystko.
  Wszystko Donbas mówi po rosyjsku, i uważa się za część Rosji, powiedział I.Strelkov. Wolontariusze wrócić inaczej. Ale przede wszystkim tych, którzy czują pragnienie, aby chronić ludzi, którzy sobie sprawę, że jego doświadczenie jest potrzebne. Idź masowo. Przede wszystkim, to byli spadochroniarze i komandosów. Na początku jest dużo ochotników w wieku około 40 lat. Teraz idź i tych, którzy są młodsi. Zasadniczo - od 22 do 30 lat z pewnym doświadczeniem wojskowym. Ale fizycznie silnych ludzi z dobrym szkolenia wojskowego nie wystarczy. Na terytorium nieuznanych republik ochotniczych rozwiązany. Oraz tłumaczeń na bieżąco.Milicja odbędzie się czynną służbę wojskową w armii Doniecka i Ługańska republik. Shooters wyraził nadzieję, że z czasem, republika będzie częścią Rosji lub stać z nim sprzymierzonych. Następnie statusu wolontariusza do ustalenia.
  W Nowosybirsku I.Strelkov przybył do stworzenia regionalnego oddziału ruchu "Nowa Rosja" - w celu optymalizacji pomoc nieujętych milicji republiki rannych. Przepływ pracy w Nowosybirsku już się rozpoczął. Ale do tej pory nie było zorganizowanego oddziału.
  "Jutro będzie spotkanie wszystkich działaczy, którzy chcą pracować w ruchu, jutro zacząć pracę - powiedział Igor Fizylierzy. - Mam nadzieję, że będzie miał poważne Nowosybirsk pomoc, on jej pomógł. Novorosii potrzebujesz pomocy. "

  Według I.Strelkova, celem ruchu - bezpośrednie wsparcie dla tych miejscach, gdzie jest to naprawdę potrzebne. I zbierać dokładnie, co musisz specjalnie, a do pomocy w transporcie towarów humanitarnych przez granicę.
 • @lorenco 19:17:34
  Oddziały ukraińskie ponoszą straty i odstępują.
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=85114404&v=HxqTuEQ3lw8&x-yt-ts=1422579428
 • @partyzant 20:58:55
  Już od dawna powtarzam: u nas w płd. wsch. Polsce, na człowieka fałszywego, kłamliwego i mściwego, mawia się, że jest jak Ukrainiec. To trzeba jeszcze sobie dodać do tego ideologię banderowską i mamy to, co dzieje się w Donbasie.
 • @lorenco 21:48:29
  Dodam jeszcze, że jastrzębie w USA nieprzypadkowo wybrały Ukrainę jako kraj do walki (nie na swoim terenie jak zwykle) z Rosją. Rozwijający sie faszyzm juz od Juszczenki i Julci tlił się, nastawianie społeczeństwa wrogo do Rosji szło w w najlepsze, wystarczyło rozdmuchać w odpowiednim momencie. UE przedstawiła takie warunki stowarzyszeniowe, że Janukowycz, zdając sobie sprawę, że są nie do spełnienia, po prostu odwlekał aby jeszcze negocjować. I w tym momencie bańka z mlekiem została wylana.
  My w Polsce byliśmy zajęci - cacy cacy - wielka przyjaźń - Mistrzostwami Europy w piłce nożnej Polska - Ukraina.
  Lecz mieszkańcy Krymu, Donbasu wiedzieli o rozwijającej się fobii przeciwko Rosji i obywatelom Ukrainy rosyjskojęzycznym.
  Najgorzej tzw. zachód wkurza to, że miało byc tak pięknie, Ukraina w ich łapskach, Krym jako baza USA a tu ZONK!
 • @partyzant 22:47:05
  Niech banderopiteków tam zagotują. Ave. Francja też jest za normalnością .Ave. https://www.youtube.com/watch?v=FB99YbhVjNI
 • @Repsol 23:28:34
  Uff, aż ciarki mnie przeszły, świetna muza! Aleś wynalazł! Brawo! Pozdr.
 • @partyzant 22:47:05
  Wideo, można nawet zrozumieć coś tam, nawet jak nie zna się j. rosyjskiego.
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=iecEsktfTNw
 • @Repsol 23:28:34
  W Mińsku rozpoczęło się spotkanie grupy kontaktowej w sprawie Ukrainy, które odbywa się w gmachu Dipservice Hall.

  W sobotę na rozmowy do Mińska przyjechali przedstawiciele proklamowanych w trybie jednostronnym DRL i ŁRL Denis Puszylin i Władysław Dejneko, negocjator ze strony Kijowa, były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma, przedstawiciel OBWE Heidi Tagliavini i ambasador Rosji na Ukrainie Michaił Zurabow.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2015_01_31/Rozpoczelo-sie-spotkanie-grupy-kontaktowej-0615/

  Prezydent Rosji Władimir Putin, kanclerz Niemiec Angela Merkel i prezydent Francji François Hollande w sobotniej rozmowie telefonicznej wyrazili nadzieje, że w centrum odbywających się w Mińsku negocjacji w sprawie uregulowania konfliktu na wschodzie Ukrainy będzie jak najszybsze wprowadzenie zawieszenia broni i wycofanie ciężkiej broni – poinformowało biuro prasowe Kremla.
  Były prezydent Ukrainy Leonid Kuczma liczy na to, że rozmowy grupy kontaktowej przyczynią się do tego, aby cywile nie ginęli więcej na południowym wschodzie kraju.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2015_01_31/Putin-Merkel-i-Hollande-omowili-sytuacje-w-Donbasie-2433/

  Pan Kuczma niech się w żopu pocałuje! "aby cywile nie ginęli więcej na południowym wschodzie kraju." - jaki padalec!? Panie Kuczma, przekrętasie, coś nawet rzeki prywatyzował! Ten południowy wschód to jest NOWOROSJA! Ty podstępny wijcu! No pewnie, trzeba radzić, żeby cywile nie ginęli, a reszta może ginąć, prawda? Będziecie dalej ostrzeliwać niby pozycje "seperatystów- terrorystów" czyli cywili od niemowlęcia po staruszki!
  Mam nadzieję, że tym razem przdstawiciele Noworosji nie dadzą się nabrać na zakamuflowaną faszystowską retorykę!
 • @lorenco 00:36:31
  Nie tylko nadobna niewiasta ale i mądra.
  https://www.youtube.com/watch?v=0313EV9KQ2o&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404
 • @lorenco 00:47:00
  O czym Maria mówi w sprawie "Żetony"?
  A o tym:
  http://cs622321.vk.me/v622321053/17071/xpDSel6HnRc.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=ZxNa4wpgWL8&x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404

  Odznaczenia dla rannych bojców ukraińskich od generała sił lądowych USA, Bena Hodgesa, film do oglądnięcia wskazany.
  Odznaczenie, blaszka, bez legitymacji i etui.
  Do kupienia, oryginalna na eBay za 9,99 dolara...
  http://cs622321.vk.me/v622321053/17068/SlGx6964cI0.jpg

  Kochajcie ukry USA, sała hierojom!


  Награда нашла "героя", или как американский генерал поглумился над "воинами" ВСУ получившими серьезные увечья

  А Громадське ТВ обнародовало съемку посещения военного госпиталя в Киеве командующим сухопутными силами США в Европе Беном Ходжесом, там он вручил раненым 10-ти долларовые значки.

  «Я горжусь вами, горжусь вашей службой на благо вашей страны», — заявил Ходжес.
  «Сыну уже 6 лет, когда-то подержит и скажет: вот, мой отец заслужил», — прокомментировал боец, которому ампутировали руку.
 • @lorenco 01:03:19
  Opołczenie atakuje teraz ostro ukropów w kotle debelczewskicm a ukry ostrzeliwują od strony Mariupola nadmorskie pozycje noworosyjskie. Oby nie skończyło sie to tym, że Noworosja straci dostęp do morza!
 • @lorenco 01:18:06
  Na figę mi ta wasza nauka? Zostanę prostytutką i pojadę do Europy.
  http://cs614926.vk.me/v614926725/12b08/zFBTPpXLBQY.jpg
 • @lorenco 01:31:25
  Pozycja tzw. wojska Ukrainy.
  Фото позиций ВСУ в Авдеевке откуда ведется огонь. Сразу бросается в глаза что ВСУ расположилось далеко в полях, чтоб не пострадали мирные жители. Скоты.
  http://cs621931.vk.me/v621931797/12dda/b7bl6bAVBqU.jpg
 • @lorenco 01:37:40
  http://cs624425.vk.me/v624425332/19d58/d09oGx6NeE4.jpg

  Rozwalił rosyjski czołg "Armata", wziął w niewolę rosyjskich jeńców lecz zdjęć nie mógł zrobić, bo mu sie telefon rozładował: Hahahaha, Sała ukrainie::)
 • @lorenco 01:59:45
  Tłumacz:
  "Republika Donieck i wiedział dawno temu, że Amerykanie są dostarczanie broni do APU, ale dopiero niedawno znaleziono na to dowodów. Tu i maszyny i zakazane amunicję z rdzeniem wybuchowego. Broń ta została wykazana OBWE delegacji na czele z Hugom na posiedzeniu Wspólnego Centrum kontroli i koordynacji (przedstawiciele DNR, Ukraina, Rosja i OBWE). obiecali umieścić w raporcie. "
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008158/23e64/ae2mbZmwGOI.jpg
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008158/23e6d/CgE5OA4n9Eg.jpg
 • @gratisofficial 02:42:33
  http://cs621725.vk.me/v621725469/2beb/ucQp9CnuQY4.jpg
 • @lorenco 02:57:30
  http://cs622121.vk.me/v622121623/18570/DsRO4Z08fEo.jpg
 • @gratisofficial 02:42:33
  http://cs625321.vk.me/v625321785/18ec6/LPGe28y4AXY.jpg
 • @lorenco 03:06:17
  http://cs625321.vk.me/v625321785/187e6/EMpxLAHAM2Y.jpg
 • @lorenco 03:11:55
  Dziewczyna w szpitalu, ofiara ostrzału trolejbusa - wywiad Graham Phillips.
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=tYEBNX9R-Y4#t=66
 • @lorenco 03:27:42
  Poroszenko, masz 24 godziny aby wyprowadzić swoje wojska z Donbasu.
  Inaczej wyslę Iwana
  http://cs540107.vk.me/c540101/v540101589/31caf/_r2pWr3evGY.jpg
 • @lorenco 03:41:05
  http://cs540107.vk.me/c7008/v7008309/31948/jVSq_DQ-OpM.jpg
 • @lorenco 03:53:06
  Nowe ukropy z Charkowa jadą na front. Coś żałośnie wyszło im śpiewanie hymnu, lecz pewnie się czepiam.Czerwono- czarne szmaty jak zwykle towarzyszą fladze ukraińskiej, nie wiadomo, która ważniejsza.
  https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1422579428&x-yt-cl=85114404&v=LiRbypYH7kk#t=236
 • @lorenco 04:03:33
  @@@@@Dobrej Nocy i Miłej niedzieli:)
  http://www.ural-reks.ru/SAIT/deti1.gif
 • Tam walcza i gina Slowianie...
  Proponuje nie ekscytowac sie.

  Ukraincy jakkolwiek sfanatyzowani i przejsciowo
  odmozdzeni przez zio-nazi szczujnie,- to przeciez Slowianie.
  Walcza i gina po obu stronach Slowianie!

  Obie,-slowianskie strony konfliktu- zostaly wen wmanewrowane przez usrael-
  wykorzystujacy lokalnych poplecznikow - w walce o podboj/neutralizacje Rosji,
  zeby zyskac kontrole nad swiatem.

  Trzeba - jesli to mozliwe - wspierac rozwiazania polityczne.

  W zadnym przypadku polski udzial w tej rzezni!
  Szanuj Polska krew!
  Kontroluj emocje (to nie stadion) i zachowaj rozsadek!

  Bojkotuj - w skali Twoich indywidualnych mozliwosci - antypolskie
  i antyslowianskie machinacje rezimu warszawskiego!

  Organizuj i propaguj maly sabotaz!
  Uswiadamiaj! Rusz sie!
 • Krwawa statystyka...
  http://dan-news.info/defence/vsu-poteryali-segodnya-97-chelovek-za-vremya-aktivnyx-yanvarskix-boev-1439-voennosluzhashhix-zayavil-basurin.html
  Донецк, Обновлено: Январь 31, 2015 20:07

  W skrocie:

  ВСУ потеряли сегодня 97 человек, за время активных январских боев — 1439 военнослужащих, заявил Басурин
  ---------------------------------------------------------------------
  Sily zbrojne Ukrainy utracily dzisiaj 97 osob, a za okres walk w styczniu -1439 zolnierzy, poinformowal Basurin

  "Od wznowienia aktywnych dzialan bojowych (ostatnie 15 dni) sily ukrainskie utracily 129 czolgow, 102 BMP/BTR, 72 dzial artylerii polowej, 40 samochodow i 1439 poleglych", przytoczyl statystyke przedstawiciel min.obrony.(---)
  --------------------------------------------------------------------------------------
  Донецк, 31 янв – ДАН. За время активных январских боев ВСУ потеряли 1439 человек. Об этом сегодня на вечернем брифинге в Донецком агентстве новостей заявил замкомандующего корпусом Минобороны ДНР Эдуард Басурин.

  «С начала возобновления активных боевых действий (последние 15 суток) противник потерял 129 танков, 102 БМП/БТР, 71 орудие полевой артиллерии, 40 автомобилей и 1439 человек убитыми», — зачитал статистику представитель Минобороны.(---).

  oprac.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829