Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 15346 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 1.03.2015r - Quo vadis

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ku pamięci .....


W wielu miejscach frontu zachodni Ukraińcy prowadzą sporadyczny ostrzał, najwyraźniej chcąc sprowokować ogień odwetowy. Bez względu na te zaczepki wschodni Ukraińcy wycofają dziś z linii frontu ostatnie jednostki ciężkiego uzbrojenia.

Zabójstwo Niemcowa jest politycznie wykorzystywane na całym świecie. Oświadczenie wydał sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun, potępiając "brutalne zabójstwo" i wzywając do ukarania sprawców. Wczoraj na miejscu zbrodni złożyli kwiaty zachodni ambasadorowie. Ambasador USA, Tefft, przewiązał kwiaty zółto-niebieską wstęgą. Dziś zamiast marszu protestacyjnego przeciwko polityce rosyjskiego prezydenta i wojnie na Ukrainie odbędzie się manifestacja żałobna.

Towarzysząca w krytycznym momencie Niemcowowi Ukrainka, Anna Durickaja, chce jak najszybciej powrócić na Ukrainę.

Wczoraj „wyskoczył” z okna były polityk Partii Regionów, M. Czeczetow, okazało się, że nie umiał fruwać.

Poroszenko podpisał ustawę "O państwowej polityce regionalnej", przewidujący decentralizaję władzy.

Wczorajszy apel Michaiła Mnuchina, wiceministra spraw zagranicznych Donieckiej Republiki Ludowej, do narodu polskiego (za Xportal)xportal.pl/.

Dziś, 28 lutego, wspominamy jedną z największych tragedii XX wieku - rzeź wołyńską. Banderowcy-faszyści wymordowali tysiące Polaków ze względu na swój etniczny i kulturowy nacjonalizm, objawiając jego nieludzki charakter i podstawową ideę którą jest wyniszczenie wszystkiego, co inne, wszystkiego co odmienne.

W ciągu ostatniego roku ludność Donbasu w pełni odczuła, czym jest ludobójstwo, co znaczą ból i cierpienie. W pełni rozumiemy to, co w tych dniach przeżywa naród polski i składamy mu kondolencje. Widzimy dziś, że niestety nauki jakie niesie historia są zapominane i niezauważane.

Znów spadkobiercy Bandery niszczą wszystko wokół, zagrażając wszystkim narodom żyjącym na Ukrainie i w jej sąsiedztwie. Wzywamy całe społeczeństwo polskie, cały polski naród. Zjednoczcie się odrzucając uprzedzenia polityczne. Zrozumcie, że jeśli zło nie zostanie dziś powstrzymane, nie raz powtórzą się tragedie podobne do tej z Wołynia. Wierzymy, że każdego dnia rozumiecie to coraz lepiej i jesteście w stanie wpłynąć na swoje władze, by zajęły właściwe i sprawiedliwe stanowisko wobec kierującego się nienawiścią do ludzi reżimu w Kijowie.

KOMENTARZE

 • petycja, stara, ale aktualna
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Rzeczypospolitej_Polskiej_Bronislaw_Komorowski_Protestuje_przeciwko_finansowaniu_zydobanderowskiej_junty_w_Kij/
 • @partyzant 14:19:47
  Apel do Moskwiczanie. Moskwianie i goście, macie wyjątkową okazję zadać swoje pytania do jednej z osób, które są związane z tragedią w dniu 2 maja. Alex Goncharenko, który brał udział w zabijaniu mieszkańców Odessy, a teraz w Moskwie w kondukcie pogrzebowym, który nie waha się robić notatki w tweet i udostępnianie zdjęć. Kwestia Rosyjskiej prokuratury - i jeśli chcą też pytania o ten charakter wydarzeń w dniu 2 maja w Odessie?
  ----------------------------------------------------------------------------------------------
  Jest gagatek w Moskwie i jak szybko sobie koszulkę z Niemcowem załozył! Złapac gada i za jaja powiesić!

  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008834/2be6b/MA2rS8b8tZk.jpg

  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008834/2be72/K5tDmD0SYG8.jpg

  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008834/2be79/7Fcbgm8nO64.jpg
 • Ciekawa historia żydów, w nowym ujęciu. Czy to ma wpływ na wydarzenia na Ukrainie?
  [...]Jeżeli więc ludzie mieszkający w Izraelu nie są semitami, to jakim prawem mieszkają na ziemi semickiej, powołując się na korzenie?
  Jak podaje Veterans Today, opierając się na wypowiedzi wysokiego funkcjonariusza wywiadu, że najlepsze byłoby przetransportowanie ich z powrotem na Ukrainę. Jeżeli porównamy daty powstania Raportu 2009 rok, datę „wycieku” raportu 2012 rok i powstanie zamieszek, a potem przewrotu politycznego na Ukrainie, to można powiedzieć, że wszystko się zgadza. Źródło informacyjne z kręgów wywiadowczych od razu zastrzega się, że oczywiście wszystkich ludzi od razy nie przetransportujemy na Ukrainę. Nie posiadamy ani środków, ani funduszy w takiej wysokości, ale kto chce, będzie miło wspomagany. Na wszelki wypadek mamy cenzurę wojskową. Sam musisz się domyśleć, Wnuczku, w jakim celu.
  Wszyscy „żydzi”, którzy będą chcieli wrócić, będą mile widziani. Dlatego pełniącym funkcję Prezydenta tego zabiurkowego tworu jest obywatel Izraela. Musi przecież przygotować teren. Inni publicyści już zaczynają urabiać opinię publiczną twierdzeniami: Jesteśmy dumni, że jesteśmy ludem z 4000-letnią historią i wracamy do naszych korzeni do Europy.

  Redakcja Veterans Today podsumowuje to w następujący sposób. Widać wyraźnie, że obecne działania Izraela są kontynuacją działań potomków barbarzyńskich plemion azjatyckich. Palestyńczycy spokojni pasterze i hodowcy pochodzą od pierwotnych mieszkańców tych terenów.

  Jakie to może mieć reperkusje dla Polski? A no niestety może. Już w 1916 roku powstała koncepcja Judeopolonii. Pisał o tym szeroko dr Leszek Andrzej Szcześniak w latach 90. ubiegłego wieku. Już w marcu ubiegłego roku podobno Gmina Żydowska z Krymu ewakuowała się do Polski. W 2012 roku samo województwo wrocławskie wydało podobno 2000 paszportów ludziom z Izraela.
  http://www.polishclub.org/2015/02/26/dr-jerzy-jaskowski-gdzie-sa-zydzi/
 • @partyzant 14:37:52
  Juz wcześniej dałem. Pozdr.
 • @partyzant 15:41:36
  Bardzo szybcy są ci opozycjoniści w Moskwie.
  Pytanie: oni w jeden dzień się tak przygotowali?
  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008834/2bea1/A1WVX9fpf_4.jpg
 • @partyzant 15:41:36
  Red Jacket Na zdjęciu, prawdopodobnie pokazując prowokatorów-organizatorów, którzy są określone w tłum, aby go kontrolować, a trendy w dobrym kierunku. Były dokładnie takie same w poprzednich marszów i na Majdanie. W ich rękach, smartfonu lub tabletu, na którym są skoordynowane. Zwracać uwagę na ich wezwanie - mogą prowadzić nielegalne. W przypadku stwierdzenia niezgodności z prawem - kontaktujcie się z ochroną marszu
  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008907/22c6c/UStwJO-GaY4.jpg
 • @partyzant 15:41:36
  za antimajdan: Tuż powyżej post był, że w Moskwie do udziału w wiecu opozycji przypiął się jeden z członków tragedii Odessa Alex Goncharenko, ten sam, który cynicznie zabijał mieszkańców Odessy. Dalismy post tutaj i powiedziano nam, że juz go wzięli, myślimy, że teraz nawet powie o tym, kto zabił Kennedy'ego,..

  http://cs624717.vk.me/v624717710/1d615/zTmOWQmUKP4.jpg

  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008834/2be6b/MA2rS8b8tZk.jpg

  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008834/2be79/7Fcbgm8nO64.jpg
 • @lorenco 16:13:45
  Tu film z tym mordercą !Bezczelny, do Moskwy pojechał zabijać?
  http://vk.com/antimaydan?z=video-23459697_168994791%2F31e5b2da4b56f86ada
 • @interesariusz z PL 13:06:22
  "Protestuję przeciwko finansowaniu żydobanderowskiej junty w Kijowie" nie tyle przeciw juncie w Kijowie co próbom utworzenia z ziem polskich i tego co zostanie z Ukrainy jednego państwa chazarskiego.
  Proszę komentatorów o zwrócenie uwagi na pojawiające się coraz częściej wspólne polsko-ukraińskie projekty czy to dotyczące wspólnych inwestycji energetycznych [ czyli finansowanych żydom polskim i ukraińskim przez Polaków], przemysłowych i WOJSKOWYCH !!!
  To jest ewidentna zapowiedź budowy państwa żydowskiego na ziemiach dawnej Polski i Ukrainy. Należy te pomysły wyławiać i nagłaśniać bo naród śpi aż się obudzi jako mniejszość polska w chazarskim Banderlandzie.
 • Kolumna czołgów przejechała nocą przez Łódź!
  http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3769175,kolumna-czolgow-przejechala-noca-przez-lodz,id,t.html
 • @partyzant 17:26:19
  Jaki kraj, tacy deputowani.
 • @partyzant 18:56:54
  http://youtu.be/6PkDwUHitNk
 • @partyzant 18:56:54
  He, he:) Uwaga!
  Podczas marszu "opozycji" w Moskwie, maszerujący żądali od dziennikarza aby zdjął wstążkę Św. Jerzego! Szczyt bezczelności! W Rosji wstążka ta jest symbolem, mającym na celu upamiętnienie i uczczenie bohaterów Dnia Zwycięstwa 9 maja 1945 roku! Każdy Rosjanin o tym wie! Kto maszerował w tym pochodzie? Ja na miejscu Putina rozgoniłbym to towarzycho jak najprędzej!
  http://youtu.be/0ZOLjox6Fp0
 • @partyzant 21:22:07
  Juz jest tak , że nie tylko ludziom słabym grozi eutanazja. Także tym, którzy głoszą prawdę, lub jej dociekają...
 • @partyzant 17:47:02
  A ta ciezarowka to tam tak przypadkiem?
 • @partyzant 23:17:06
  Nie dadzą facetowi spokojnie mówić: a to herbatka a to szarlotka....
 • @partyzant 23:17:06
  Film: antymobilizacja:
  http://youtu.be/UBEfXT5BkrA
 • @partyzant 23:17:06
  Wysłany przez Edwarda Basurina.

  "W dniu 20 lutego, na lotnisku w Doniecku znaleziono 373 ciał ukraińskiego wojska, Kijów przeszedł już 306 ciał. Mimo stałego całkowitego spokoju i aktywnych wysiłków pokojowych przez kierownictwo NPT, nadal będziemy obserwować poszczególne prowokacyjne ataki na wojska pozycjach DNR i osiedli wzdłuż linii styku . Jednostki artyleryjskie sił zbrojnych na DNI na 1 marca nie zareagował na prowokację, a nie otwartego ognia w odpowiedzi. W ciągu dnia odnotowano 29 ataków ukraińskich organów ścigania kontrolowanych terytorium, w tym cztery artylerii. W szczególności, łuskane lotnisko Donieck i jego okolic, gdzie operację humanitarną rozminowania i poszukiwanie organów ukraińskich wojskowych. Ponadto ukraińskie siły bezpieczeństwa przeprowadzone trzy ognia Shirokino wieś w południowej, Mariupol, kierunku. "
  Za vk strelkov
 • @Herkules 23:38:46
  Oj tam, oj tam. Z której strony by nie patrzeć ta paniusia Niemcowa jest bardzo sexy, zatem "Ruski" będą ją długo trzymać w areszcie domowym i gwałcić nieustannie tak jak to robiły na naszych pięknych kobietach a i na paskudnych Niemkach też. Nie gwałcą tej pilotki Szewczenko czy jakos tak, bo najpierw wyglądała jak facet a teraz głodującej się nie chwycą bo się szkieletor z niej zrobił. Do tego służby odśnieżania w Moskwie odśnieżają nie tak jak w Polsce w nocy albo w ogóle, lecz odśnieżają wtedy, kiedy Niemcow łazi po moście! Media zachodnie nie mogą wyjść z oburzenia, że Putin doprowadził do takiej sytuacji, że ta ukraińska partnerka Niemcowa usunęła ciążę w Szwajcarii a to modelka przecież! Chała ukrainie.
 • @partyzant 23:17:06
  Ruska wiosna- jak to się zaczęło:
  http://youtu.be/8X3nq5SH3AQ
 • @lorenco 00:44:47
  Tłumacz:
  Donieck, 2 marca.
  Przedstawiciel DNR z grupy kontaktowej w sprawie pokojowego rozwiązania, wiceszef Ludowej Rady Pushilin Denis powiedział, że wprowadzenie ulg podatkowych ukraińskiego rządu na przywóz produktów obronnych w sprzeczności z oświadczeniami Kijowie w poszukiwaniu spokoju.
  Pushilin stwierdził, że pokojowego zastosowania Kijowie w sprzeczności z realnych działań z ich strony.
  "Należy zwrócić uwagę, bardziej niedrogi sposób na import broni na terytorium Ukrainy pozwala dostarczać broń jako" celów obronnych "i ofensywy," - wyjaśnił.
  Ponadto, DNR Wicemarszałek dodał, że Republika, jako strona, naprawdę dąży do pokojowego rozwiązania konfliktu, jest bardzo zaniepokojony takich kroków stronie ukraińskiej i po raz kolejny zwraca uwagę państw gwarantów wykazać Kijów ignorując inicjatyw pokojowych, tak pieczołowicie osiągnąć Mińsk.
  Przypomnijmy, prezydent Ukrainy Poroszenko zatwierdził poprawki do ordynacji podatkowej są zwolnione z cła produktów obronnych. Według władz Ukrainy, jest najbardziej rozsądnym rozwiązaniem, aby zapewnić nieprzerwane dostawy broni do tego kraju.
  http://nahnews.com.ua/168616-pushilin-vvedenie-kievom-lgot-na-vvoz-oboronnoj-produkcii-rasxoditsya-s-mirnoj-ritorikoj/
 • @lorenco 00:44:47
  Ambasador USA w Ukrainie Jeffrey Payette powiedział, że rząd USA zapewni 120.000.000 dolarów na wyposażenie Sił Zbrojnych Ukrainy. Powiedział to w kanale TV na żywo "Inter".
  Ambasador powiedział, że środki te będą stosowane także dla sił bezpieczeństwa szkolenia. Należy zauważyć, że dostawa śmiertelną broń zbyt wcześnie, by mówić.
  "Pytanie tylko, że jest nadal przedmiotem dyskusji - czy powinien obejmować obronne śmiercionośnych broni" - powiedział Payette.
  Ponadto, ambasador USA powiedział, że domniemane rosyjskie wojska rosyjskie mieć kontrolę nad rebeliantami Donbasu od sierpnia ubiegłego roku. Jak informuje na swojej stronie na portalu społecznościowym.
  "Rosja przejęła kontrolę ruchu separatystycznego w sierpniu, eliminując problem wojujących przywódców, którzy nie zastosowali się do instrukcji," - pisał.
  Wcześniej, już zapowiedział, że w 2015 roku pomocy wojskowej na Ukrainie ze Stanów Zjednoczonych będzie około 120 milionów dolarów, podczas gdy będzie skupić się na "oprogramowania" w nauczaniu ukraińskich wojskowych.
  http://nahnews.com.ua/168604-posol-ssha-amerika-vydelit-bolee-sta-millionov-dollarov-dlya-vsu/
 • @lorenco 00:59:36
  Parlament Europejski uważa, że ​​możliwe motywem zabójstwa rosyjskiego przywódcy opozycji Borys Niemcow może być jego zamiar ujawnić dowody obecności wojska Federacji Rosyjskiej w Donbasu.
  W szczególności, ta idea została wyrażona nememetsky Posłowie Elmar Brok w rozmowie z Westfalen-Blatt w.
  Warto zauważyć, że Brock wiedział osobiście i wielokrotnie spotkałem się z rosyjskiej opozycji. Według niego, niemiecki "był drogowskazem opozycji" znał się na rzeczy, było to wspaniałe doświadczenie i odwaga. Ponadto evroparlamenary powiedział charyzmy zabitego polityka.
  Jak wcześniej informowaliśmy, wiceszef frakcji LDPR Jarosław Nilov powiedział, że zabójstwa przywódczyni opozycji Borys Niemcow, - jest to prowokacja do antykryzysowy marszu "Wiosna", który zaplanowano na 1 marca.
  http://nahnews.com.ua/168599-v-evroparlamente-nazvali-vozmozhnuyu-prichinu-likvidacii-nemcova/
  ----------------------------------------------------------------------------------
  ----------------------------------------------------------------------------------
  Jak to jest, że jakis tam Niemcow miał ponoć dowody na obecność wojsk rosyjskich w Donbasie? A dlaczego tylko on a inni nie mają? Ani NATO, ani ONZ ani wojsko ukraińskie i OBWE, które jest na miejscu nie potrafią przedstawić takiego dowodu.
  Może wojsko rosyjskie ma w swych szeregach krasnoludki, które działają a ich nie widać?
  Śmiech!
 • @Pope Nimrod 01:31:42
  Jak już dopną ostatnie guziki, to daj znać.
  Wtedy IMPERIUM na czele z Darth Vader przeprowadzi kontr posunięcia!
 • @Pope Nimrod 01:32:39
  W Rosji nie ma już radzieckich ośrodków psychiatrycznych, są rosyjskie.
  U was na Ukrainie nie ma żadnych tego typu lecznic: lekarze psychiatrzy zostali pozbawieni pracy, bo rasa nadludzi nie potrzebuje leczenia.
  A jak już coś piszesz, nie kalecz języka polskiego!
 • @lorenco 02:43:05
  Tłumacz:
  Lider Partii Radykalnej uważa, że ​​były Zastępca Ludowej Michael Chechetov zmuszony do popełnienia samobójstwa. W śmierci Chechetov według Lyashko, może być winien głowę prokuratora generalnego Wiktor Shokin.
  W talk show "Ludzie stwierdził na antenie. Hard Talk. LIVE »Kanał TV" 112 Ukraina "Zastępca Ludowej Ukrainy, szef frakcji" Partia Radykalna "Oleg Lyashko, Michaił Chechetov doprowadzony do samobójstwa.
  "Cóż, dla mnie jest oczywiste, że to było podżeganie do samobójstwa. Z tekstu notatki do wiadomości publicznej zrozumieć, że człowiek jest w depresji, on wciśnięty. Jest oczywiste. Która wniesiona jest konieczne do zrozumienia. Myślę, że ten akt może przyczynić oświadczenie Shokina, kiedy powiedział, że nie będzie dodatkowych opłat złożone. Oczywiście, to ma wpływ na człowieka, oczywiście "- mówi Lyashko.
  Jak wcześniej informowaliśmy, w nocy z 28 lutego w Kijowie został znaleziony martwy ex-Regiony Michaił Chechetov. Wyskoczył z okna swojego mieszkania na 17. piętrze. Pomimo faktu, że wszystkie okoliczności, w tym list pożegnalny, wskaż samobójstwa, policja śledztwo w sprawie śmierci jako zabójstwo Chechetov.
  http://nahnews.com.ua/168625-lyashko-chechetova-doveli-do-samoubijstva/
 • @lorenco 02:43:05
  Tłumacz:
  Brytyjski dziennikarz na łamach The Times wezwał do końca bałagan z Ukrainy. Europa nie będzie w stanie poradzić sobie z ukraińskiego kryzysu.

  Według brytyjskiego dziennikarza Matthew Parrisa w artykule opublikowanym w The Times, Zachód nie jest konieczne, aby kontynuować pomoc uszkodzony Ukraina.
  "Nigdy nie było nakłonić Ukraina obiecuje bliżej połączenia z członkostwa w UE i NATO. Ukraina jest ogromny, uszkodzony, nie zmodernizowane przepaść gospodarcza związana z pępowiny jeszcze ogromny ... Matki Rosji. Niektórzy z nas nie wiedział, dokąd prowadzi - stało się ... Nigdy nie mieliśmy do żądania od Rosji trzymać ręce z daleka od Krymu, gdybyśmy nie byli gotowi, aby pomóc Ukrainie w obronie Krymie "- powiedział Parris.
  Dziennikarz nie wierzy, że tak zwane ATO na Ukrainie będzie sukcesem. Według niego, porażka w Debalcewe następnie jeszcze bardziej katastrofalne skutki awarii APU w Mariupol i Charkowie.
  "To jest krwawienie rana jest zbyt duża dla Europy Zachodniej do strawienia i naprawić. Ukraińska gospodarka się rozpada, walutą podlatuje w dół, to jest nieuleczalne korupcji, to zajmie dekady (i miliardy) na modernizację gospodarki i rolnictwa "- podsumowuje korespondent Times.
  http://nahnews.com.ua/168619-the-times-ob-ukraine-evrope-pora-umyt-ruki/
 • @lorenco 02:43:05
  Tłumacz:
  Prezydent Ukrainy Poroszenko nie zadowoleni z USA. Według władz USA, brakuje mu zdolności przywódcze. Urząd prezydenta Ukrainy rozważa działając premiera Arsenij Jaceniuk.

  Jako amerykański historyk, ekspert Związku Radzieckiego i Rosji Stephen Cohen na air show John Batchelor, amerykańscy urzędnicy zobaczyć, jak prezydent Ukrainy Jaceniuk, jak prezydent Poroszenko oczekiwania nie zostały spełnione.
  Jaceniuk, jeśli chodzi o przywódców politycznych w USA, są dwie zalety: nie lubi Rosji i rozumie gospodarki.
  Steven Cohen przypomniał, że asystent sekretarza Victoria Nuland, rozmawiając z ambasadorem USA w Ukrainie Jeffrey Payette, zauważyć, że rola głowy państwa, premier Jaceniuk zmieścić o wiele więcej niż Poroszenko.
  Główne wady obecnego prezydenta Ukrainy, mówi Cohen, jest to, że Poroszenko źle ocenił sytuację w Debalcewe gdzie żołnierze haniebnie APU aktywowany milicji, aby ukończyć okrążenia. Ocena Poroszenko znacznie zmniejszone przez fakt, że Ukraina rozwiedzionej dowódców mnodestvo tak zwane "wolontariuszy", bataliony, które nie podlegają nikomu, a jednocześnie wiele z nich "Dorval do władzy", objęcia urzędu publicznego.
  Według Cohena, nie można wykluczyć, że Ukraina będzie wkrótce kolejny zamach stanu i Poroszenko pójdzie po Wiktor Janukowycz.
  http://nahnews.com.ua/168629-koen-poroshenko-razocharoval-xozyaev-iz-vashingtona/
 • @Pope Nimrod 01:32:39
  http://common.regnum.ru/pictures/news/2015-02/13-30-big.jpg
 • @lorenco 03:26:22
  http://img01.rl0.ru/37526bfa406d62abfea382c26e4dfbc9/640x640/news.rambler.ru/img/2015/02/27155910.949188.1685.jpg
 • @lorenco 03:38:58
  Piosenka o Putinie
  http://youtu.be/-v6Jw9rsWCE
 • @lorenco 03:45:29
  @@@@@@@@@@@
  Miłego poniedziałku:)
  http://listing.m2corp.ru/resize/600/600/w/uploads/content/531_a2cf1a1021a4e8c1c9845ece26aaa1f3_16_new.jpg
  i Dobranoc!
  http://listing.m2corp.ru/resize/600/600/w/uploads/content/361_a1396612f569cd9e203eee64bcb7dcaa_1.jpg
 • @Pope Nimrod 01:31:42
  5+ za poprawną analizę.

  Pozdrawiam
 • @lorenco 23:55:49
  Ten film powinien dostac Oskara.
 • @lorenco 00:44:47
  I kto by pomyslal ze Rosja bedzie inspiracja dla ludzi na swiecie.Wyroki boskie sa nieodgadnione.Mieszkam w USA od 36 lat a Noworosja mnie napawa checia do zycia, do dobra.POLSKA, MOJA OJCZYZNA, MNIE DOLUJE.ZGNILIZNA MORALNA.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829