Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
706 postów 15346 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Wojna domowa na Ukrainie 7.03.2015r - Quo vadis

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dopadła nas histeria

Gen Dukaczewski: - przychodzą ludzie i proszą się o szkolenia na wypadek wojny. Jestem zaniepokojony strachem w społeczeństwie polskim, który wywoływany jest "ekscytacją wydarzeniami na Ukrainie".

Gen. Skrzypczak nawołuje do przygotowywań do wojny - jak teraz zaczniemy przygotowania sił zbrojnych i społeczeństwa do takiej ewentualności, będzie łatwiej "dotrwać do tych najgorszych czasów".

Na konferencji "Polska-Rosja, bilans 2014", Andriej Kortunow z Rosyjskiej Rady Spraw Międzynarodowych - "Jeszcze rok temu wszyscy żyliśmy w całkiem innym świecie, mieliśmy odmienny zestaw przekonań co do tego, co jest możliwe w kwestiach bezpieczeństwa". W jego opinii teraz jest znacznie gorzej niż podczas zimnej wojny, kiedy to "Sytuacja była wtedy stosunkowo stabilna, bo zasady były stosunkowo jasne i jednoznaczne. Były instytucje dialogu dwustronnego, wielostronnego. Zagrożenie przypadkowym konfliktem było mniejsze niż obecnie".

W Donbasie

Pracownicy misji OBWE nie mogą przyjść do siebie po incydencie na lotnisku w Doniecku, gdzie przebywali, aby skontrolować wywózkę ciał ukraińskich wojskowych. Ledwo obserwatorzy podjęli pracę, to SBU rozpoczęła ostrzał terminala z czołgów.

W Rosji

Sawczenko zaczyna pękać, chce naukowo zaprzestać głodówki i zgodziła się przyjmować soki i koktajle.

W USA

Spekulują, czy jeśli USA zaczną dostarczać broń Ukrainie, Rosja podejmie interwencję zbrojną. Zdaniem analityków będą musieli tak zrobić, bowiem dozbrojona Ukraina najpierw odbije Donbas, a potem sięgnie po Krym, na początek organizując jego całkowitą blokadę. Rozważana jest też opcja znacjonalizowania amerykańskich inwestycji w Rosji.

Może dlatego USA wolą, aby na Ukrainie wojowała Europa, a ich inwestycje pozostaną nietknięte.


 

KOMENTARZE

 • Wojna musi być...
  Jak nie tu,to tam.Końca tej wojny nie widać,prowokacji ciąg dalszy.Teoretycznie mamy pokój, ktory moze być gorszy niz wojna.Polacy jak zwykle nawiedzeni-w kwietniu Rosja napadnie na Ukraine.Typowy Zakład dla obłąkanych
  http://litera.fr/category/news/
 • @prese 09:51:48 jak możesz tak pisać i jednocześnie wojnę krytykować?
  od razu mówię, żeby nie było wątpliwści,że Ci się to podobać nie będzie, bo nie będzie. Ale rzecz nazwać należy po imieniu.
  Jeżeli wszyscy na świecie będą mówić o wojnie, to ona faktycznie będzie.
  Jeżeli wszyscy na świecie będą mówić o pokoju i o tym, że chcą na świecie mieć pokój - no to pokój będzie.
  Jeżeli więc o wojnie piszemy, to tylko w kategoriach ja piętnujących, by jej zapobiec.
  Natomiast wypisywanie "wojna musi być" jest wodą na młyn tych, co wojny chcą. Zrozum to, człowieku. Przekaz ustny czy pisemny działa na ludzką podświadomość, to znaczy, człowiek sobie z danymi słowami kojarzy coś, o czym w jakiś sposób wie. Kierując uwagę na wojnę- na zniszczenia, śmierć i tragedie (tak właśnie robią meNdia - czy jest to przypadkiem? czy jest to dla dobra ludzi?) człowiek zasila energią "pulę wojen", to znaczy biorąc matematycznie w tym zbiorze "wojny" jest wówczas więcej energii. O to demonom chodzi. One chcą, by wszyscy myśleli tylko o wojnie, wówczas, gdy ona wybuchnie, będzie niemal czymś oczekiwanym prze ludzi. Rozumiesz?
  Jeżeli jesteś zdrowym psychicznie człowiekiem, wojny masz się bać! masz jej nie chcieć! masz przeciw niej protestować! a nie wypisywać głupoty jak powyżej.
  Gówno mnie obchodzi, co chce pszęśiński czy inny r/o/tt/- szy-ld. Gówno mnie obchodzi!
  Ja chcę by był na świecie spokój, by ludzie ze sobą współpracowali, by się rozumieli i wspierali w osiąganiu dobrych spraw.
  Wszelkie demonie nieczystości - paszły won! do piekła z nimi!

  Jeżeli nie widzisz różnicy w podejściu i co najgorsze zasłaniać się chcesz rzekomo ironiczną formą w Twoim przekazie, to jesteś nawet większym idiotą, niż by tego po Tobie oczekiwały demony. I wcale nie piszę tego, żeby Ci sprawić przykrość. A przeciwnie - daję Ci szansę spojrzeć na to, co robisz, jeszcze raz.
 • zawsze niech będzie słońce..!
  https://www.youtube.com/watch?v=HEdor9TlJJ0
 • a tu jeszcze jedna wersja, pełna
  https://www.youtube.com/watch?v=a22Dev3XHsU
 • @nana 10:55:33
  Nie sprawisz mi przykrości ani radości.Mówimy o tym, na co nie mamy wpływu.Wojny nie idzie wymówic,ona najczęściej jest faktem dokonanym.I nie dlatego ze mówi o niej społeczeństwo, ale dlatego ze chcą jej inni.A jezeli chodzi o tych innych, są to ludzie polityki,wojskowi i media.Społeczeństwo jest zawsze na końcu.Poddaje się halucynacjom tej pierwszej grupy.Co z tego ze Ty, Ja będziemy mówić o pokoju, skoro nie mamy na to najmniejszego wpływu.Demokracja jest wtedy głęboko schowana, a dostęp do niej mają tylko Ci, co z niej korzystają.Wojna od zarania dziejów wpisana jest w zycie człowieka, zeby to zmienić,potrzeba wyeliminować polityke , tak jak niektórzy eliminują religię.I ani Ty, ani Ja, nie mamy na to wpływu.Mozemy patrzec,mozemy się bac, ale zawsze powinnismy wiedzięć ze wojna jak nie będzie tu,to będzie tam.
 • pamiętać należy, że te parchy chcą nam to właśnie: Słońce, Matkę Ziemię odebrać
  to są obłąkańcy i tak należy ich traktować, a nie bawić się w ironie. Oni tak myślą naprawdę i naprawdę chcą zniszczyć Ziemię i wymordować ludzi.
 • @prese 11:09:43 pierdzielisz i nie mam zamiaru z tobą rozmawiać.Walnij się w łeb już dziś, to nie będziesz musiał bać się wojny
  bo jej nie doczekasz.
 • @partyzant 11:07:29 Givi jest prawdziwym Bohaterem
  okazał się dojrzałym Człowiekiem i żołnierzem niezłomnym.
  Nie zmieni tego byle co osiadłe w ukraińskich władzach.
 • @partyzant 11:14:24 no i to jest właśnie początek degeneracji Ukraińców-ludzi
  przestaje obowiązywać jakiekolwiek morale, a stąd prosta droga do wideł i siekier. I tylko okrzyki bojowe będą się od siebie różnić, ale krew będzie płynąć niezależnie od przekonań politycznych ćwiartowanego.
 • @partyzant 11:21:21bardzo dobrze, jak już nigdzie nie zechcą go przyjąć
  bo będzie wszędzie skompromitowany, to może sam odejdzie i nie będziemy musieli trudzić się wyrzucaniem go z prezydentury. I co on taki skoczny? co rusz włazić chce z butami na jakieś krzesło.
 • @nana 11:12:32
  Nie grzeszysz ....ale to twoj problem.Pozdrawiam
 • @partyzant 11:32:21 widać każdy zarabia na życie jak może
  nie ma już majdanu i dniówki no to trzeba łapać się tego, co jest. Dlaczego ta osoba ma rękę w takie czarne plamy? Stary opatrunek i sucha krew, czy może tylko taką farbę plakatową mieli?
  Oczywiście, nie można wykluczyć, że kobieta w każdej sytuacji chce dobrze wyjść na filmie/zdjęciu. No bo boleć co prawda boli, ale to przejdzie, a brzydkie zdjęcie zostanie...
 • @nana 10:55:33
  Oczywiscie masz Nano racje. Kazda aprobata wojny to wklad do zbiorowej negatywnej swiadomosci, ktora realnie istnieje i dziala w tajemniczy sposob. Nie wiem czy to jakiegos rodzaju wibracje, czy inny mechanizm. To dziala w przyrodzie, dopoki nie zaklocone przez ludzka interwencje, np.dezorientujace ptaki, -stacje radarowe, czy podwodne impulsy, powodujace zbiorowe samobojstwa delfinow i wielorybow.
  Kiedys bylem swiadkiem, truchtajac wzdluz parkowego wydluzonego, nerkowatego ksztaltu stawu, jak z pobliskich przydomowych ogrodow ustawionych rownolegle, w odleglosci do 100 metrow od wody, na odcinku jakichs 500 metrow, w zapadajacym zamroku (widzialem bo bylo oswietlenie), jak na strzal startera , wypadla lawa setek, jesli nie tysiecy malych zolwikow, w sprincie zycia, do wody.
  Pytanie, jaki impuls i ew. sposob komunikacji regulowal zachowanie dzieciakow. W tym samym czasie i w tym samym kierunku.
  Przy okazji, gratuluje formy. Pozdrawiam.
 • @partyzant 11:01:46
  Czy Rosjanie chcą wojny?.Jest to jeden z narodów swiata ktory ceni pokój.Ostatnie lata były dla Rosji wyjątkowo dobre.Była nadzieja na jeszcze lepsze.Nie wszystkim jednak w smak jest bogata Rosja.Mamy co mamy, co nie znaczy ze Rosja ma tylko myślec o pokoju, skoro wojna puka do drzwi.Pokój jest niezbędny,wojna ostatecznością.I dlatego trzeba o niej mówić.Mało tego, do ludzi swiadomych nalezy informowanie, ile ta wojna następnych ofiar przyniesie.
 • @1abezmetki 11:44:30 dzięki za miłe słowa, pozdrowienia odwzajemniam
  w ogóle cieszę się, że nie musimy się ze sobą kłócić. Tak jak teraz jest o wiele przyjemniej :)
  Z tymi żółwikami to było fenomenalne, sama nie widziałam czegoś takiego ale sobie wyobrażam.
  U nas widzę, że istnieje także porozumienie między gatunkami. Nie dalej jak wczoraj nasze dwa psy domowe ustawiły się przy siatce ogradzającej nasze kury i oba wpatrywały się w coś machając ogonami i poskamlując cichutko, ale nie żałośnie. Okazało się, że jedna kura wlazła pod folię, gdzie mamy parę balotów słomy na podściółkę dla drobiu i nie potrafiła stamtąd wyjść. Gdy podeszłam bliżej, to na zaczęła gniewnie gdakać każąc mi niejako ją uwolnić. Potem cała lekko wzburzona acz dumna szybko poszła do oświetlonego w środku kurnika. Ja bym tego nie zauważyła,ale psy wiedziały. Skąd? Normalnie to one nie są zbyt litościwe dla kur, bo gdy te chodzą po podwórzu to psy chętnie trącają je w kupry nosami albo podskubują im zadki dla zabawy że tylko pióra fruwają. A tu proszę - kura w opałach i psy to sygnalizowały.
  Jeżeli więc zwierzęta mają taką więź między sobą, to jaką muszą mieć ludzie?
  Czytałam kiedyś u Wańkowicza z jego podróży do Australii, że Aborygeni potrafili widzieć ślady człowieka nawet na nagiej, pozbawionej najmniejszego nawet pyłu skale, i że biali wykorzystywali Aborygenów do śledzenia zbiegłych przestępców i byli Aborygeni lepsi od psów.
  Więc tak sobie myślę, że jeżeli my wszyscy razem staniemy po wybranej przez nas stronie, to nie ma siły! - będziemy niepokonani.
  Ja, nawet jeżeli nie do końca rozumiem, co się dzieje na Ukrainie, to jednak bardzo dobrze umiem odróżnić mordercę od ofiary, napastnika od napadniętego. I tym się kieruję. Bardzo szybko segreguję: bydlę - człowiek, bydlę - człowiek. I zawsze staję po stronie człowieka.
  No, a teraz, skoro Mężczyźni są już czynni, to ja jak na babę przystało, idę spokojnie do garów. Życzę Panom miłego dnia!
 • @prese 11:09:43
  Mysle,ze akceptacyjne myslenie, traktujace wojne jako ulomnosc czy niedogodnosc, wlasciwa ludzkiej naturze jest rezultatem aberacji pochodzacej z negatywnej manipulacji, funkcjonujacej w systemie oswiaty i przekaziorach, perfidnie i z zamierzenia wyrazajacych antyludzkie wartosci. - Konkretnie, neodarwinizm uzasadniajacy instynkty i zachowania jaskiniowe w skali indywidualnej i zbiorowej, ktorych wyrazicielem i egzemplifikacja jest caly system kapitalistyczny zorientowany generalnie na KONFLIKT zamiast WSPOLPRACY!
  Wyobrazmy sobie eksperyment z dwoma szczeniakami,blizniakami. Jeden oddany dobrym ludziom, traktujacym psiaka z miloscia i drugi ladujacy u lajdaka, ktory co i raz kopnie, glodzi, trzyma na lancuchu i szczuje raz na kota, innym razem na przechodnia.

  Wyobrazmy sobie analogicznie, w wymuszonym uproszczeniu, dwa noworodki, oddane roznym ludziom i poddane, jak pamiecia siegnac, drastycznie roznemu traktowaniu. W zdrowej rodzinie z duzym prawdopodobienstwem, jeden wyrosnie na czlowieka harmonijnie funkcjonalnego; drugi zas "wychowany" w deformujacym srodowisku kryminogennym, ma wysokie szanse na absorbcje antywartosci, ze wszelkimi przewidywalnymi negatywnymi konsekwencjami. I umowmy sie, ze mowimy o normie a nie o wyjatkach.
  Te same mechanizmy, w makroskali, nazwijmy je socjomanipulacja, odzialywuja w skali spoleczenstw i narodow.
  Zmanipulowane spoleczenstwa systemow patologicznie totalitarnych wyprodukowaly , obiektywnie rzecz biorac, z perspektywy zdrowych, a nie chorych norm, -dewiantow: hitlerowcow, kamikadze, kapo w obozach koncentracyjnych, i tych co jak nie skacza to moskale. Tyle krotka pilka i na skroty. Pozdrawiam.
 • Simba
  Dzien dobry wszystkim .Koszkow brak,a sobota przeta.
 • @partyzant 12:39:27
  Dzien dobry i dziekuje za wpisy.
 • @partyzant 12:38:51
  Czasem trzeba z klepy albo z woleja. Wczorajsza witryna, poziomem i atrakcyjnoscia to rekord swiata.
  Pozdrawiam i spadam.
 • @partyzant 12:44:57
  lepiej, zeby sie taki w oko nie zaproszyl...
 • @partyzant
  Doradca szefa MSW Ukrainy: Moskwa grozi atakiem na Kijów
  - Mo­skwa uprze­dzi­ła Wa­szyng­ton, że jeśli Stany Zjed­no­czo­ne do­star­czą Ukra­inie broni, ro­syj­skie woj­ska ruszą na Kijów – oświad­czył do­rad­ca szefa ukra­iń­skie­go MSW Anton He­rasz­czen­ko. http://ocdn.eu/images/pulscms/ZTY7MDQsMCw5ZCwxMTkzLDllMjswNiwzMTQsMWJjOzBjLDE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLDEsMSw2LDA_/e80ba5c0e54fe3abacff34618c9c44ff.jpg - Byłem w Waszyngtonie, spotykałem się z analitykami i pytałem, dlaczego prezydent Obama z takim uporem odmawia wypełnienia oficjalnej decyzji Kongresu o przekazaniu Ukrainie broni. Powiedziano mi, że prezydent Obama i jego doradcy zostali uprzedzeni przez Putina, że jeśli Ameryka dostarczy Ukrainie broń, to Putin zdecyduje o wprowadzeniu wojsk i zaatakowaniu Kijowa na wszystkich frontach – powiedział Heraszczenko w programie telewizyjnym wczoraj późnym wieczorem. W czwartek przewodniczący Izby Reprezentantów John Boehner i inni republikańscy i demokratyczni liderzy izby niższej amerykańskiego Kongresu wezwali Obamę, by pilnie udzielił zgody na pomoc wojskową dla Ukrainy.

  W liście do prezydenta przedstawiciele Izby Reprezentantów "wzywają, by szybko zaaprobował dodatkowe wysiłki w celu wsparcia Ukrainy w jej staraniach mających na celu obronę jej suwerennego terytorium, w tym poprzez dostarczenie ukraińskiej armii śmiercionośnej defensywnej broni". List podpisało ośmiu Republikanów i trzech Demokratów, w tym Boehner, lider większości w Izbie Reprezentantów Kevin McCarthy oraz przedstawiciele komisji spraw zagranicznych, wywiadu i sił zbrojnych. Ich zdaniem działania Rosji to coś więcej niż atak na ukraińską suwerenność; nazywają je jawnym "naruszeniem prawa międzynarodowego". We wtorek przewodniczący kolegium szefów sztabów sił zbrojnych USA generał Martin Dempsey oświadczył, że Stany Zjednoczone "absolutnie powinny" rozważyć dostarczenie broni ukraińskim siłom rządowym walczącym z prorosyjskimi separatystami na wschodzie Ukrainy.

  Dempsey po raz pierwszy publicznie poparł rozważenie takiej możliwości; dołączył do grona wysokich rangą przedstawicieli władz USA twierdzących, że ukraiński konflikt może wymagać od USA większego zaangażowania.

  Prezydent Obama zapowiedział, że rozważy dostarczenie broni armii ukraińskiej, jeśli zawiodą dyplomatyczne starania o uregulowanie konfliktu. Ps. No tak, przedstawiciel żydobanderowskiej kijowskiej junty był w Waszyngtonie i dowiedział się że Moskwa grozi atakiem na Kijów . O wszystkim dowiedział się dopiero w Waszyngtonie :).... Z wojskowego punktu widzenia tak to właśnie wygląda - jeśli widzisz, że oto twój wróg zaczyna odbierać coraz większe transporty zaopatrzenia, które z czasem może przechylić szalę na jego stronę, to nie czekasz jak kołek w płocie, tylko atakujesz, póki nie jest za późno i można katastrofie zapobiec. Na tej zasadzie z taką zaciekłością atakowało się od zawsze przyczółki - na przykład ten w Normandii. Dziś Rosjanie, by Donbas obronić, muszą go bronić po prostu, ale gdyby nagle w Odessie zaczęto wyładowywać amerykańskie czołgi, haubice itd, to najbezpieczniejszym sposobem obrony Donbasu jest uderzyć na Ukrainę i zapobiec jej dozbrojeniu. I pewnie Obama sam z siebie to rozumie, niezależnie od tego, co mu Putin mówił albo nie mówił (bo nie można wykluczyć, że takimi tekstami, o pogróżkach Rosji, USA po prostu spławia natrętnych, domagających się dostaw Ukraińców). Amerykanie sami doskonale rozumieją znacznie prewencyjnej neutralizacji groźnych przyczółków - toż to ich bohater narodowy Kennedy zapobiegł utworzeniu takiego rakietowego przyczółka Moskwy na Kubie w 1962. Prawdopodobnie powtórzy się scenariusz z Krymu. Cała armia ukraińska przejdzie w 3 dni na stronę Rosji i wojna się skończy. Następnie ogłosi się referendum. Do Chmielnicka włącznie Ukraina zostanie przyłączona do Rosji, a Lwów, Tarnopol i Równe stworzą Ukrainę. Zakarpacie przyłączy się do Węgier, Słowacji i Rumunii.
 • @partyzant
  Zatrzymano dwóch podejrzanych w związku z zabójstwem Borysa Niemcowa Szef ro­syj­skiej Fe­de­ral­nej Służ­by Bez­pie­czeń­stwa (FSB) Alek­sandr Bort­ni­kow po­in­for­mo­wał, że za­trzy­ma­no dwóch po­dej­rza­nych w spra­wie ubie­gło­ty­go­dnio­we­go za­bój­stwa jed­ne­go z li­de­rów opo­zy­cji Bo­ry­sa Niem­co­wa. Męż­czyź­ni po­cho­dzą z Pół­noc­ne­go Kau­ka­zu. - Dzisiaj zatrzymani zostali dwaj podejrzani w związku z tym morderstwem. Są to Anzor Gubaszew i Zaur Dadajew - powiedział Bortnikow, cytowany przez państwowy kanał informacyjny Rossija 24. Oświadczył też, że o zatrzymaniu został poinformowany prezydent Rosji Władimir Putin. Ps. Będzie ciekawie, gdy się okaże, że zabójstwo żyda, złodzieja, erotomana Borucha Neumana alias Niemcowa to jednak porachunki mafijne, lub potwierdzi się najbardziej prawdopodobna bo z wiarygodnego źródła wersja przedstawiona przez międzynarodowego żyda Zbiga Brzezińskiego, że to robota NSA/CIA i upaińskiego SBU..wiadomość tą otrzymał od zaprzyjaźnionego z nim agenta NSA. Potwierdził to Max Kolonko w swym wywiadzie z tym międzynarodowym żydem Zbigiem Brzezińskim. Chciałbym zobaczyć wtedy miny naszych probanderoskich i rusofobicznych dziennikarzy i polityków. Już w tej chwili słowa "dziennikarz" czy "polityk" nie brzmią dumnie, ale co będzie dalej gdy coraz więcej ludzi to sobie uświadomi. O co ten cały raban o jakiegoś żyda, złodzieja, erotomana Borucha Neumana alias Niemcowa. Jak ktoś się chce z władzą kopać to musi liczyć się z niekorzystnymi konsekwencjami. A w ogóle, przy całym zgiełku politycznym, widzę w tym morderstwie analogie do morderstwa ministra Dębskiego. Piękna Inka wystawiła Dębskiego na polecenia jakiegoś Baraniny. W tym przypadku piękna? modelka być może wystawiła Niemcowa na polecenie jakiegoś innego mafiosa/oligarchy rosyjskiego/ukraińskiego. I może to nie mieć nic wspólnego z polityką, tylko jakieś rozliczenia mafijne lub zwyczajna antyrosyjska i antyputinowska prowokacja. Ale, by atakować Rosję i Putina, to każdy powód się znajdzie. Jelcyn w pijanym widzie, razem z nim chlejąc, podczas tych zakrapianych biesiad obiecywał żydowi, złodziejowi, erotomanie Boruchowi Neumanowi alias B. Niemcowowi swoje następstwo. Ale gdy wytrzeźwiał i porozmawiał ze swoimi doradcami, padło na Putina. Zawiedziony takim obrotem sprawy żyd, złodziej, erotoman Boruch Neuman alias Niemcow, z czysto partykularnych motywów potępiał swojego rywala. Nie mógł się pogodzić z przegraną, i stał się "opozycjonistą"! Tak uwierzył w swoją "opozycyjność", aż zyskał poparcie jewrejsko-jankieskiej diaspory, zainteresowanej dobraniem się do zasobów gospodarki Rosyjskiej Z uwagi na nację i skłonności pojelcynowskie, był by kluczem do osiągnięcia celu swoich pobratymców. A z Putinem nie da się "tańczyć" w tę stronę. Okazał się wizjonerem zakusów USA i po mistrzowsku ograł ich Krymem. Zainwestowane miliardy dolarów w Ukrainę, i jej "majdany", okazały się bezpowrotnie utracone! I stało się to źródłem wściekłości "braci po nożu"! W odwecie uruchomili swoje pieski w Europie, i nakazali: obszczekiwać, obrażać, sankcjonować i kompromitować mistrza, który ich ograł. Straty poniesione przez żywego żydka, rodzą dozgonną zemstę. Mamy tego dowód "w pigułce" na Bliskim Wschodzie! A na Ukrainie, praktyczny dowód działań frontalnych. Jakoś dziwnie niewiele się pisze, że żyd, złodziej, erotoman Boruch Neuman alias Niemcow był przeciwny sankcjom, że uważał że Putin powinien być zaproszony na uroczystości rocznicowe wyzwolenia Auschwitz a wypowiedzi Schetyny na temat wyzwolenia Auschwitz przez żołnierzy ukraińskich uważał za niemądre. Tak samo Chodorkowski i Nawalny poparli aneksje Krymu (żyd, złodziej, erotoman Boruch Neuman alias Niemcow był przeciw jako jeden z nielicznych), ale w polskich mediach cisza. Ci dwaj poparli Władka, ale uważają, że oni sprawę Krymu załatwiliby lepiej???!!!.
 • @partyzant 11:48:53
  "Der Spiegel": Berlin zły na Breedlove'a, zarzuca mu propagandę
  Nie­miec­kie wła­dze kry­ty­ku­ją na­czel­ne­go do­wód­cę NATO w Eu­ro­pie, ame­ry­kań­skie­go ge­ne­ra­ła Phi­li­pa Bre­edlo­ve'a, za­rzu­ca­jąc mu, że swo­imi wy­po­wie­dzia­mi, które oce­nia­ją jako "nie­bez­piecz­ną pro­pa­gan­dę", za­ostrza kon­flikt z Rosją - pisze "Der Spie­gel". Jak twierdzi "Der Spiegel", niemiecki minister spraw zagranicznych interweniował w tej sprawie u sekretarza generalnego NATO Jensa Stoltenberga.

  "Niemiecki rząd jest zaniepokojony" - ocenia redakcja wydawanego w Hamburgu tygodnika. W Berlinie zadają sobie pytanie czy Breedlove chce pokrzyżować plany kanclerz Angeli Merkel i innych krajów europejskich w sprawie rozwiązania kryzysu na drodze negocjacji - czytamy w najnowszym wydaniu "Spiegla". Wśród przykładów niewłaściwych - z niemieckiego punktu widzenia - wypowiedzi generała USA, "Der Spiegel" wymienia jego wystąpienie z 25 lutego. W tych dniach we wschodniej Ukrainie panował - jak pisze autor materiału - niespotykany od dawna spokój. W tym dniu Breedlove powiedział w Waszyngtonie, że sytuacja na Ukrainie ulega stałemu pogorszeniu, a ukraińskie siły zbrojne na wschodzie kraju nie mogą sobie poradzić ze wspieranymi przez Rosję separatystami. Breedlove mówił o dalszej eskalacji konfliktu przez Putina i wysłaniu na Ukrainę "ponad tysiąca pojazdów bojowych, rosyjskich oddziałów wojskowych i batalionów artylerii".

  "W Berlinie (słowa generała) przyjęto ze zdumieniem. Niemcy nie rozumieli, dlaczego Breedlove zabiera głos" - pisze "Der Spiegel".

  Zdaniem redakcji dowódca NATO postępuje według stałego wzoru: podawane przez niego liczby dotyczące sił rosyjskich są znacznie wyższe niż pochodzące z innych źródeł, co jest wodą na młyn "jastrzębi" w amerykańskim Kongresie i w NATO.

  Krytyczną ocenę postawy gen. Breedlove'a podzielają inne kraje - twierdzi "Der Spiegel". Podczas spotkania przedstawicieli krajów NATO w zeszłym tygodniu ambasadorzy kilku państw zgłaszali uwagi do wypowiedzi dowódcy Sojuszu w sprawie Ukrainy. Ten jednak odrzucił wszystkie krytyczne uwagi. - Nie wycofuję się z żadnej wypowiedzi w czasie kryzysu na Ukrainie - zaznaczył. [Gen. Philip Breedlove: sytuacja na Ukrainie ulega stałemu pogorszeniu

  - Putin postawił wszystko na jedną kartę. Rosjanie będą kontynuować działania, dopóty nie zrealizują wszystkich swoich celów - ocenia naczelny dowódca sił NATO w Europie, amerykański generał Philip Breedlove. Przyznaje, że brak reakcji na działania Moskwy również nie przyniósł efektów. Tymczasem, "sytuacja na Ukrainie pogarsza się każdego dnia", a ukraińskie siły zbrojne - podkreśla Breedlove - na wschodzie kraju nie mogą sobie poradzić ze wspieranymi przez Rosję separatystami.
  ] http://wiadomosci.onet.pl/swiat/der-spiegel-berlin-zly-na-breedlove-a-zarzuca-mu-propagande/p334qv Ps. Zachowanie Niemców jest logiczne. "Szpica" będzie miała siedzibę w Szczecinie, a więc po 3-5-dniowym okresie osiągnięcia pełnej gotowości do działań, będzie w stanie bronić Niemców. Gaz po dnie Bałtyku mają, porozumienie w Mińsku jest niemieckim "sukcesem", więc po co szukać zwady z Rosją i to tym bardziej nie za swoja przyczyną? A jak pokazuje to historia, Niemcy i Rosja dogadywali się zazwyczaj bez większych problemów i to w różnych kwestiach, także w kwestii Polski. Wyczuwam coraz bardziej sceptyczną postawę krajów europejskich do poczynań "przewodniej siły" wolnych i demokratycznych narodów. Czyżby zaczynało docierać, co jest naprawdę grane, czy też "siła" jest już na tyle nadwątlona, że można jej podskoczyć? Jest takie francuskie przysłowie:
  "Jeśli dasz psu złe imię to możesz go od razu zabić"
  Nasza propaganda przykleiła Rosji określoną łatkę. Rosja to imperium, kraj suwerenny, rządzenie i polityka takiego kraju wygląda zupełnie inaczej. Polska już kilkaset lat jest wasalem i to odbija się na naszym sposobie myślenia. Z historii wymazaliśmy jakiekolwiek nasze sukcesy, świętujemy tylko klęski, mamy same pretensje i żale. Obietnice i paciorki, gwarantują naszą wierność i oddanie. Pretensji o to do Rosji mieć nie możemy, to nasze kompleksy
 • @partyzant 13:39:47 a gdzie ten zamordyzm, jakim straszy się dziś dzieci?
  przecież nawet na zjeździe Partii ludzie wykrzykiwali co chcieli. Ciekawe, że każdy Polak zna ten zamordyzm tylko ze słyszenia, ale jego samego on nie dotknął. Oczywiście, złodzieje skazani prawnym wyrokiem mogą teraz dostawać dodatki kombatanckie, ale przecież tylko dlatego, żeby z Polaków drwić w żywe oczy. A nie dlatego, że złodziejom i innym pospolitym przestępcom działa się krzywda w PRLowskim więzieniu.
  Jak by nie patrzył, tamten czas był czasem prawdziwych ludzi.
 • @partyzant 13:39:47
  To teraz wiesz czemu obalili jego rządy w 1970 roku i kto tego dokonał.
  W czasach nowej władzy Gierka nagle świat zaczął dawać kredyty celem rozwalenia tego co jeszcze było w Polsce

  To co się dzieje teraz to zaczeło się w 1970
  Pozdrawiam
 • @partyzant 14:45:07
  Polska znika z mapy Europy i świata - ostrzezenia preppersa

  https://www.youtube.com/watch?v=bZXjCGman08
 • @partyzant 13:07:36
  Niestety, to wszystko co powiedział Dubowoj jest prawdą i opiera sie na faktach. Dotyczy to nie tylko zachodnich Ukraińców, ale i wiekszosci Polaków. Ironią losu jest tu bardziej obiektywny punkt widzenia pragmatycznych Niemców.
 • @partyzant 11:10:46
  "Media Ukraińskie : "Terroryści odbudowali sieć kolejową Debalcewa w 12 dni.""
  Wszystko na opak: demokraci burzą a terroryści odbudowywują, a to się porobiło...
 • @partyzant 15:24:35
  Pikieta w Moskwie przed ambasadą USA przeciw kolorowym rewolucjom.
  http://youtu.be/qnRr76Qljy0
 • @partyzant 15:24:35
  Strona ukraińska posiada w niewoli około trzech tysięcy osób, z których wielu to "przypadkowe" osoby i nie są bezpośrednio związane z opołczeniem, powiedział Wicemarszałek Donieckiej Republiki Ludowej Denis Pushilin.Oficjalny przedstawiciel DNR w grupie kontaktowej zauważył, że "już zbliża się dzień, w którym miała być zakończona wymiana" wszyscy za wszystkich ", donosi" Doniecka agencja prasowa"
  http://riafan.ru/221439-pushilin-kiev-derzhit-v-plenu-okolo-treh-tyisyach-chelovek/?utm_source=amaidan&utm_medium=vk&utm_campaign=amaidan
 • @partyzant 16:26:50
  Hihi, dzidziuś, ten od postrzału w żopu:) Semen "waleczny":)
  03.07.2015 15:18
  Zakharchenko: OBWE ma dane na temat całkowitego wycofania broni DNR
  Donieck, 07 marca.
  Członkowie misji obserwacyjnej OBWE otrzymali pełną informację na temat rozmieszczenia jednostek opołczenia. Jak donosi dziś szef Donieckiej Republiki Ludowej w Doniecku Alexander Zakharchenko podczas konferencji prasowej, armia DNR wycofała całkowicie ciężką broń z linii kontaktu i nadal czeka na wzajemne działania Sił Zbrojnych Ukrainy.
  "OBWE otrzymała informacje na temat miejsc naszych jednostek, Ukraina tego nie zrobiła "- powiedział Zakharchenko.
  Według niego, jeśli Kijów nadal będzie ignorować żądania umowy w Mińsku, wyda rozkaz i ciężka broń powróci na dawne stanowiska.
  Wcześniej, podczas spotkania z dziennikarzami Zakharchenko powiedział, że DNR wysłała swoje propozycje do władz Ukrainy w zakresie realizacji drugiej części memorandum Mińskkiego, reformy konstytucyjnej i określenia oficjalnego statusu Donbasu.
  http://nahnews.com.ua/174123-zaxarchenko-obse-raspolagaet-dannymi-o-polnom-otvode-vooruzhenij-dnr/
 • @partyzant 16:36:40
  Niech ukry, zakute łby, dalej tak trzymają. Wobec tego, co podałeś wyżej, że Rosja może uznać suwerenność obu republik, jeśli umowa mińska zostanie złamana.
  Nowa Wiosna Odessa
  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008359/1bb55/RhuoYqS7FVU.jpg

  http://cs7001.vk.me/c7008/v7008359/1bb5e/_XG6YXZvbWQ.jpg
 • @partyzant 16:59:12
  Oburzające kuriozum to jest GW i jej macki.
  Bardzo dobry pomysł z tym listem.
  http://cs7001.vk.me/c540106/v540106812/17a50/NItJOjLQgUk.jpg
  Do końca tego roku weterani OUN - UNSA, otrzymają nowe mieszkania.
 • @partyzant 16:59:12
  pamiętam w maju 2010 przyjazd Putina do Polski:

  czerwony dywan,gajowy jan-maria -karol -matrioszka i chazarska kamaryla rządząca lizali DOSłOWNIE ślady przed i po Putinie ,podpisywano jakieś cuda na kiju .

  Teraz oczywiście nikt tego "nie pamięta",goy przypomina psa .
 • @kfakfa 17:19:04
  http://cs7001.vk.me/c540106/v540106309/17631/ySIJ8ITDH0I.jpg
  Demokracja pokazuje prawdziwą twarz
 • @partyzant 16:45:58
  Ten pierwszy z lewej to chyba Arendarski ,był chyba w PIS-ie.
 • @kfakfa 17:25:49
  Hehe:)
  A tu: wizyta ludzi z Doniecka i niemieckich wolontariusz z Niemiec, z Drezna w Debalcewie. Przywieźli z Niemiec 800 kg pomocy humanitarnej.
  http://cs7001.vk.me/c540103/v540103131/19ae1/A-gSZc1pXeY.jpg
  http://cs7001.vk.me/c540103/v540103131/19ad8/-Qp0_TT9Ytk.jpg
  http://cs7001.vk.me/c540103/v540103131/19acf/qKzoGbTJesw.jpg
  http://cs7001.vk.me/c540103/v540103131/19ac6/3qJ7LnNIYws.jpg

  cd.http://vk.com/strelkov_info?z=photo-57424472_356255514%2Fwall-57424472_50129
 • IT IS 3 MINUTES TO MIDNIGHT !
  3 minut do północy
  Zegar Zagłady jest to międzynarodowym uznanym projektem, który przekazuje, jak blisko jesteśmy do zniszczenia naszej cywilizacji niebezpiecznymi technologiami naszego własnego wyrobu. Po pierwsze i najważniejsza z nich to broń nuklearna, lecz niebezpieczeństwa dla środowiska to także rozwój biotechnologii i cybertechnologii, które mogą wyrządzić szkodę, umyślnie, poprzez błąd w obliczeniach, lub przez przypadek, wobec naszego życia i naszej planety.
  "Nierejestrowane globalne zmiany klimatu, modernizacje broni nuklearnych, także nietypowej broni z nuklearnych arsenałów stanowią niezwykłe i niewątpliwe zagrożenie dla dalszego istnienia ludzkości, a światowi przywódcy nie spieszą się z działaniem na wymaganą obecnie skalę, aby chronić obywateli przed potencjalną katastrofą. Te błędy przywództwa politycznego zagrażają każdemu człowiekowi na Ziemi. "Pomimo pewnych umiarkowanie pozytywnych zmian na arenie „zmian klimatu”, obecne działania są całkowicie niewystarczające, aby zapobiec katastrofalnemu ociepleniu Ziemi(ściema!-przypis tłumacz). Tymczasem Stany Zjednoczone i Rosja rozpoczęły masowe programy modernizacji ich triady jądrowej tym samym podważając-istniejące traktaty o broni jądrowej. "Zegar tyka teraz w ciągu zaledwie trzech minut do północy, ponieważ międzynarodowi przywódcy nie wykonali swoich najważniejszych obowiązków, zapewnienia i zachowania zdrowia i życia ludzkiego i całej cywilizacji."
  Broń jądrowa
  Epoka jądrowa nastała z tworzeniem pierwszych bomb atomowych zrzuconych przez Stany Zjednoczone na Hiroszimę i Nagasaki w sierpniu 1945 roku do końca II wojny światowej. W latach zimnej wojny z 1949/90, wrogość między Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim prowadziła do określonego zagrożenia nuklearnego. Każde supermocarstwo było gotowe do zniszczenia drugiego przy pomocy arsenałów jądrowych, które razem w okresie szczytowym przekroczyły 70.000 bomby. Zrozumienie iż możliwość totalnej wojny nuklearnej – To wojna, której nikt nie mógł wygrać i że może ona doprowadzić do końca współczesnej cywilizacji powstrzymywała oba mocarstwa nuklearne– Pogląd ten był zawsze obecny.
  Arsenały jądrowe USA i ZSRR były największymi ale Wielka Brytania, Chiny i Francja wprowadziła również programy broni jądrowej w 1950. Później przyszedł Izrael, Indie, Pakistan i Korea Północna. W przeciwieństwie do innych krajów, w tym Brazylii, Argentyny, RPA i Szwecji, zainicjowało programy broni jądrowej, ale później postanowiły zrezygnować z nich i je zamknąć.
  Dziś, paraliżująca umysł możliwość zagłady nuklearnej w wyniku celowego ataku przez Stany Zjednoczone czy Rosję wydaje się już przeszłością(czyżby?-przypis tłumacz), a zarazem możliwości przypadkowego, już sam potencjał dla przypadkowego, nielegalnego, lub niezamierzona nuklearna wymiana zdań pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Rosją pozostaje, w obu krajach anachronicznie utrzymując więcej niż 800 głowic bojowych w wysokim stanie pogotowia, gotowe do działania w dziesięć minut.
  Oprócz tworzenia swoich ogromnych arsenałów jądrowych, Stany Zjednoczone i Związek Radziecki rozprzestrzeniały cywilnych technologie energetyki jądrowej i badawczych reaktorów, pokojowego wykorzystania energii jądrowej, do ponad 40 krajów w ciągu dziesięcioleci konkurencji supermocarstw. Powoduje to, że materiały użyte do budowy bomb atomowych można znaleźć w niektórych 144 miejscach na całym świecie, zgodnie z Międzynarodowym Panelem ds materiałów rozszczepialnych. Z wyjątkiem Antarktydy, każdy kontynent posiada co najmniej jeden kraj z cywilnym wysoko wzbogaconym uranem. Nawet z poprawą konstrukcji reaktora jądrowego i kontroli międzynarodowych dostarczonych przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej (MAEA), obecność materiałów dla bomb w tak wielu miejscach, zwiększa szanse, że grupy terrorystyczne mogą zdobyć wystarczającą ilość wysoko wzbogaconego uranu lub plutonu do używać w bombie.
  Podczas gdy międzynarodowe naciski uwagi skupione są dziś na Korei Północnej i jej niewielkiej liczbie broni jądrowej oraz na śledzeniu Iranu i jego cywilnej zdolności energetyki atomowej, iż może stworzyć broń jądrową, MAEA szacuje, że kolejne 20 do 30 państw posiada takie możliwości i również mogły by zbudować taką broń.
  W międzyczasie, oryginalne stany broni jądrowej istnieją (w szczególności, Wielka Brytania, Francja, Rosja, i Stany Zjednoczone) kontynuują modernizację swoich arsenałów jądrowych, nie czyniąc niczego by zrzec się tej broni. Te tendencje sprawiają, że wielu sądzi, iż kluczowe rządy nie są jeszcze gotowe realizować cel, jakim jest świat wolny od broni jądrowej. Tak długo, jak broń nuklearna jest uważana za uzasadniony sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo narodowe, cała ludzkość nadal pozostaje narażona na najbardziej niebezpieczne techniki na Ziemi.
  Wybrany fragment IT IS 3 MINUTES TO MIDNIGHT - http://thebulletin.org/overview#
 • @Cyanide and Happiness 18:19:15 Rosja nie ma wyjścia
  broń nuklearną mieć musi, bo ma do czynienia z wariatami z ussa. Rosja cały czas mówi: nie chcemy wojny, a ussa mówi: jak nie chcecie wojny, to oddajcie nam swój kraj. No to co może Rosja w tej sytuacji zrobić? Musi im dać po ich parchatych i obłąkanych ryjach nawet za cenę uszczerbku własnego. Samo obłąkane ussa to jeszcze jakoś dało by się może opanować, ale ussmańskie agentury w krajach zachodnich, te podnóżki niemieckie i francuskie i to city brytfannskie, to już problem zwielokrotnia. A to, co wyprawiają Polacy, to ani śmieszne, ani poważne - to już tylko żałosne. Ale w historii nic nowego, bo za każdym razem, gdy wśród Słowian mógł się mocniej zagnieździć kościół katolicki to były słowiańskie plemiona poważnie na siebie szczute, a w przerwach były szczute na Niemców. Dokładnie tak, jak mamy teraz: u nas kto jest siłą przewodnią? no? i co mamy? to, co już mieliśmy i za Mieszka (nie wiadomo skąd on się wziął - tak mówią, choć dokumenty są pisane i na długo przed owym Mieszkiem, ale po polsku nie ma nic; jest po niemiecku, jest po rosyjsku itp. ale nie po polsku. Przypadek?) i za Chrobrego. Też Polacy szczekali a to na Wschód, a to na zachód i zawsze płacili za to słowiańską krwią.
 • Broń Trzeciej wojny swiatowej
  http://youtu.be/9sx7Q85zZ88
 • @nana 18:55:23
  Zakharchenko: wybuch w kopalni Zasyadko mógł być akcją sabotażu

  Szef Donieckiej Republiki Ludowej w Doniecku Alexander Zakharchenko nie wyklucza, że wybuch w kopalni Zasyadko mógł być dywersją.

  "Dlaczego to się stało, będziemy sledzić" - powiedział Zakharchenko, przypominając, że według wstępnych informacji, przyczyną był wybuchu metanu. "Nie wykluczam, że to była dywersja ponadto, że informacje na temat przygotowania po ukraińskiej stronie aktów terroryzmu i sabotażu było" - cytuje jego słowa Doniecka agencja prasowa.
  http://youtu.be/W5zKjXBkbf8
 • @lorenco 20:02:05 bandyci, dla nich życie ludzkie nie ma żandego znaczenia
  co to znaczy, żeby ludzie z Ukrainy Zachodniej decydowali, jak mają żyć ludzie w Donbasie? A czy ludzie z Donbasu wysadzają budynki publiczne w Kijowie bo im się Poroszenko nie podoba?
  Mamy do czynienia z obłąkańcami, osobnikami pozbawionymi nie tylko rozumu ale i podstawowych cech ludzkich.
 • @Cyanide and Happiness 20:00:47
  Powiadało się, że XXI wiek będzie erą kosmosu, wyprawy załogowe, zasiedlanie Marsa przez Ziemian itd. itp. a tu mamy XXI wiek i cofnęliśmy się w mentalności o 100 lat.
 • @nana 20:10:31
  Przecież zdanie zwykłych ludzi nie liczy się. Najważniejsze są geszefty, kasa i "integralność" Ukrainy choćby po tysiącach trupów. Żeby wszyscy wiedzieli, że samostanowienie to martwa ustawa ONZ. Przecież mamy Katalonię, Wenecję, Szkocję w Europie, lecz to kij. Teksas dąży do samostanowienia! A to już nie przelewki!
 • @partyzant 21:30:26
  "Ustawę, którą przyjęto dla Donbasu, trzeba zastosować w Charkowie i utworzyć tam administrację cywilno-wojskową. Inaczej nie utrzymamy miasta i obwodu... Putin nie pójdzie na otwartą agresję, ale zielone ludziki i podpalenie Charkowa od wewnątrz to plany, o których wiedzą nasze służby specjalne - powiedziała Bogoslowska na antenie Kanału 5."

  Jeśli w ten sposób nadal ukropy będą myśleć, to na pewno stracą Charków. Putin ma daleko w d...ie Charków, wystarczy, że wciąż musi pomagać Donbasowi a to kosztuje dużo pieniążków.
 • @partyzant 21:47:48
  Mordercy!!! A jak można Palestyńczykom pomóc? Nijak! Jak było PRL, Polska wspomagała Palestyńczyków, wielu studiowało także na naszych uczelniach. ONZ jest martwe jak poprzedniczka, Liga Narodów.
  Jak to dobrze, że Donbas ma Rosję obok siebie, bo jak widać parchy przyjęli taki sam sposób gnębienia tam ludności, jak w Palestynie!
 • @partyzant 21:54:29
  Kolejny zdobyczny BTR tym razem marki Mercedez-Benz w rękach opołczenia, którzy dziękują NATO za ten "prezent"
  http://youtu.be/HSlvg_zWWl4
 • @lorenco 22:25:51
  W Doniecku, wybrano "Miss DNR" 03.07.15
  W przeddzień 8 marca w Doniecku odbył się konkurs "Miss DNR." Wzięły w nim udział dziewczęta z batalionu "Opłot" i "Wostok". Śliczne przedstawicielki Opołczenia ubrały się w suknie wieczorowe Donieckiego projektanta Юноны Цереры, i wyszły na scenę.
  http://youtu.be/fm-TVDDG6sE
 • @lorenco 23:41:35
  Na wszystkie wnioski do umowy z Mińska wysłane do Kijowa, nie ma odpowiedzi, - Zaharchenko
  http://youtu.be/joY5lKstcxk
 • @partyzant 00:20:14
  Nowe odznaczenia Ukrainy
  http://cs622425.vk.me/v622425796/18217/QSwVyLPQpyc.jpg
 • @partyzant 00:28:12
  Ty się nie obraziłeś, pomimo tej nagonki i bana, a Trojanka się obraziła a przecież nie warto. Dobrze, jakbyś Trojanko wróciła tu, może to przeczytasz...
  Dla Trojanki z okazji 8 Marca:
  http://cs621117.vk.me/v621117406/16b21/7vEmAcaFEK8.jpg

  Dobranoc Partyzancie:)
 • @lorenco 00:47:03
  Donieck dzisiaj:
  http://cs621117.vk.me/v621117460/125de/m9lo0J58p0A.jpg

  http://cs624617.vk.me/v624617595/1f8e8/kFLwq3ezryA.jpg

  Muza:
  http://youtu.be/wppqgklq-zY
 • Dzisiaj jest 8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet!
  Drogie Panie, dziękuję Wam,
  że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym…

  http://www.kwiatki.org/kwiaty/bukiet-koty-kwiatow.jpeg
 • @lorenco 01:08:16
  Oprócz Nulland, Psaki, Kopacz, Tymoszenko i innym im podobnym...
 • @partyzant 12:38:51
  Nas, w tym szczególnie młodych ludzi, a w tym szczególnie kibiców piłkarskich też chce się zcyborgizować, byśmy samodzielnie nie myśleli, lecz robili wszystko pod ich dyktando, a "Broń Panie Boże" im się nie przeciwstawili.

  Wszystko to po to, by Nas negatywnie zaprogramować przeciwko Rosji i Rosjanom. Taka ich ...psia brać... metoda na "mięso armatnie". Oto przykład takiego socjotechnicznego programowania :

  https://www.youtube.com/watch?v=gKnk7aueW9k&feature=youtu.be

  Mój komentarz jest pod tym filmem, chyba że zniknął , co już też nieraz mi się zdarzało na Yuo Tub.
 • @partyzant 13:39:47
  Dzięki za przypomnienie tego filmu. Dywersyjna względem Polski i Polaków propaganda zawsze usiłowała z takich ludzi jak Władysław Gomułka, Albin Siwak , a bliżej nas Andrzej Lepper robić idiotów , co dotąd w dużej mierze im się niestety udawało . Przytoczę mój komentarz pod tym filmem :

  Oddzielając antysemityzm od syjonizmu Gomułka miał niewątpliwie racje. Chociaż pełne rozdzielenie tych dwóch pojęć nie jest wcale takie łatwe i proste, biorąc chociażby pod uwagę Talmud. Przy rozważaniu tej kwestii warto też wziąć pod uwagę stanowisko autora "Przemysłu Holocaustu" profesora Normana Finkelsteina. W swojej wypowiedzi Gomułka popełnia wielki błąd twierdząc na 4:30, iż nacjonaliści żydowscy /syjoniści/ wcześniej , czy później opuszczą nasz kraj. Jak widać z autopsji oni ani przez moment nie mieli zamiaru opuszczenia naszego kraju. Oni go po prostu po rozmowach okrągłostołowych w 1989 r. w sposób bandycki całkowicie przejęli i podporządkowali.


  Wracając do Albina Siwaka znalazłem przed chwilą taki kwiatek :

  http://www.bibula.com/?p=19583

  Bym powiedział Wam do czego ta "niezależna " bibuła się nadaje.....lecz się krępuję'

  Odnośnie Andrzeja Leppera to moim zdaniem jedyny po 1989 r. polityk w Polsce miłujący Polskę i Polaków . To jego wystąpienie, wielokrotnie już przytaczane przez Internautów, mówi samo za siebie :

  https://www.youtube.com/watch?v=flKRe2ZMI-Y

  Chciałbym szczególnie zwrócić uwagę na ten kulminacyjny moment tego przemówienia /na 1:54 tego filmu/ z którego wynika głęboka wiara w Polaków i w ich determinację w sytuację , gdy zostaniemy przez Unię oszukani. Oby Lepper miał rację tak bezgranicznie wierząc w Polaków.
 • @lorenco 01:19:30
  Dla wszystkich Internautek , które tutaj zaglądają z życzeniami ode mnie z okazji Dnia Kobiet , by zawsze miały to czego pragną, lubią i chcą, by nie brakowało im nigdy miłości i żeby los w życiu był dla nich łaskawy . Dedykuję Wam wszystkim piosenkę :

  https://www.youtube.com/watch?v=xjl0WJbeHIQ
 • Wszystkim Milym Paniom...
  Wszystkim Milym Paniom z serdecznymi zyczeniami pomyslnosci, szczescia i milosci.

  1abezmetki
 • ze wzruszeniem dziękuję pięknie w imieniu własnym i tych Kobiet, które sobie tego życzą
  :) :) :)
 • @partyzant 10:04:25 Och! ale cudne! czuję, jak pięknie pachną.
  najpiękniej dziękuję!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829