Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 28.01.2016r, Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wywiad Janusa Putkonena z Dawidem Simpsonem

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Wywiad Janusa Putkonena z Dawidem Simpsonem
.

 


Były urzędnik CIA z USA, David "Dave" Simpson, dał wywiady w Doniecku. Powiedział między innymi:

"Im więcej widzę pochodzących z podatków dolarów USA wydanych na bombardowanie ludzi, zabijanie ludzi tu, i nie tylko tu, również w Afganistanie, Iraku, na całym świecie, tym lepiej rozpoznaję amerykański model biznesowy polegający na eksporcie śmierci i zniszczenia, a nie czymś, co pomaga ludziom i jest produktywne. A im więcej widzę szkód tutaj, tym bardziej jestem przekonany, że muszę przyjść i spróbować pomóc ".

"Zniszczenia, jakie widzimy tutaj, są bardzo podobne do tych znanych z wojen światowych, całe kompleksy domów zniszczone, firmy zniszczone, to były nie tylko budynki i budowle, ale całe życie tutejszych ludzi, całe ich życie jest całkowicie zniszczone ".

"Jeśli spojrzeć na to wszystko, to wszystko jest finansowane z naszych podatków, w każdy piątek lub drugi piątek miesiąca, moje i wasze dolary wpłacane na podatki opłacają to zniszczenie. To jest żródło finansowania. Cały ten to horror, tragedie, krew, całe to cierpienie, ... to wszystko jest finansowane przez mój kraj i Zachód. To jest to straszna tragedia, katastrofa humanitarna.

KOMENTARZE

  • nie tylko dolary ,a nasze złotówki
    Jednego dnia faryzeusz łapie "hostie" ,odpala lichtarz chazarów a innego dnia "rozdaje " miliardy zł na mordowanie kobiet i dzieci ,niszczenie ich dobytku.
    Kto wie, a może znów poleci i sprawa się zawiąże |?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031