Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 31.01.2016r, Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powrót niewolnictwa

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Powrót niewolnictwa

.

 


Czasy ostateczne charakteryzują się całkowitym zdziczeniem ludzkości. Nie przypadkowo wyświetlają nam serial o stuleciu wspaniałego mordercy wszystkich, którzy ośmielają się podnieść głowę, właściciela całego świata i wszystkich żyjących na nim stworzeń, włącznie z ludźmi.

Gangi importujące uchodźców do Europy bynajmniej nie poprzestają na "dostarczeniu towaru". Obrót nim trwa nadal. To istni handlarze żywym towarem, eksploatujący sprowadzony towar do własnych celów. Między innymi do celów seksualnych lub wręcz jako niewolników. Dotyczy to zwłaszcza dzieci.

Dyrektor Europolu, Brian Donald, poinformował, że około 10.000 nieletnich zaginęło od czasu pojawienia się w UE. Dotyczy to ludzi zarejestrowanych, danych o niezarejestrowanych naturalnie nie ma. W samych Włoszech ulotniło się
co najmniej 5000 dzieci, dalsze 1000 wyparowało w Szwecji.

Według B. Donalda w całej UE "Infrastruktura przestępca" jest zorientowana na dzieci uchodźców.

Z pewnością nie wszystkie te dzieci zostaną wykorzystane w kryminalny sposób, może niektóre z nich trafiły do jakiś rodzin, ale my po prostu nie wiemy, gdzie one są, co robią i kim są?"

Pojawiły się już przypadki wykorzystywania seksualnego, zwłaszcza w Niemczech i na Węgrzech. W ciągu ostatnich 18 miesięcy rozwinęła się cała infrastruktura wykorzystywania przepływu migrantów. Są więzienia w Niemczech i na Węgrzech, gdzie większość siedzących to ludzie aresztowani za przestępczą działalność w stosunku do migrantów.

KOMENTARZE

 • Sprawdzam pis !
  Czy to prawda, że Polska jest najbogatszym krajem świata ?!
  "Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!! Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa. Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – 300 163,5 mld $, czyli 300,1635 biliona $ (w USA 300,1635 trylionów $)."

  http://pressmix.eu/2015/05/06/polska-jest-najbogatszym-krajem-swiata-o-te-zloza-toczy-sie-iii-wojna-swiatowa/
 • @provincjał 21:30:06
  Tak, Polska jest najbogatszym krajem swiata.Nigdzie nie ma tak bogatego kraju w surowce naturalne,energie wodna, dobrej gleby,wystarczajacych opadow, lagodnego klimatu, zroznicowanego krajobrazu na tak malym terenie.Jak sie mieszka w Polsce i nigdzie nie jezdzi po swiecie to sprawy sobie z tego czlowiek nie zdaje.Porownajmy Polske do USA.Polowa USA to "bad lands".Przecietny stan USA to powierzchnia Polski.Stan Wisconsin, klimat podobny ale piasek.Stany Dakota,Colorado, Utach,Nevada,Arizona,Nebraska, prawie pustynie.Mozna miec pretensje, ze nie zawsze w Polsce pomidory dojrzewaja ani nie moga rosnac pomarancze czy awokado.Nie ma w USA stanu, ktory by mial wszystko to co ma Polska.Polska to naprawde unikalny kraj.Wykonanie niestety szwankuje i zbyt wielu chetnych jest by tym naturalnym bogactwem zawladnac.Bronmy sie rodacy, wezmy sie do kupy, pobudujmy zapory, wywiercmy geotermie,robmy gaz z wegla czy benzyne, dowiercmy sie do ropy,zmniejszmy podatki do minimum, zastapmy armie pospolitym ruszeniem na wzor szwajcarski a zlodziei publicznych wsadzajmy do publicznych wiezien.
 • @staszek kieliszek 02:43:06
  Jak tak wszyscy naraz będą ropę wydobywać z Polską na czele, to woda będzie droższa niż ropa. W Rosji są pokłady ropy naftowej, które sączą się przez glebę, lecz teren jest ciężki, bagnisty i na razie nie opłaca się wydobywać. W Polsce też były takie pokłady, tzw, biała ropa w okolicach Rajskie w Bieszczadach, koło Brzozowa, lecz się skończyły.
  Natomiast wiercić 5 czy 7 KILOMETRÓW w głąb ziemi, to chyba przecież każda wiertarka udarowa potrafi. Co nie?
 • @staszek kieliszek 02:43:06
  Żaden kraj nie może się nazwać bogatym, jeśli jest pod okupacją,

  to zupełnie tak, jak piękna dziewczyna sprzedana do łajdacjkiego burdelu nie cieszy się, że ma branie większe niż inne,

  ponadto, nie zapominaj, że Polacy są wychowani na skucesie ALa Capone,
  każdy tylko marzy, aby strzyc frajerów tak jak on.
 • @lorenco 03:51:46
  witaj, to tu jeszcze zaglądasz?

  prawdziwym skarbem jest woda, głębinowa, co to zdrowia doda,

  wydobycie winno być takie, aby ją wszyscy pili zamiast kranówy,

  no to postanowiono zniszczyć ten skarb szczelinowym dymaniem gazu.
 • @provincjał 21:30:06
  Tytuł chyba powinien inaczej brzmieć,
  "Sprawdzam w/pis/"
  Jest tajemnicza mendialna cisza o naszych skarbach, czy one są, a łapę na nich położy "wiadomo" kto, czy ich nie ma ?
  Załóżmy, że są, to dlaczego te propolskie rządy do tej pory nie podzieliły się tym bogactwem z Obywatelami RP, vide Norwegia, na co i na kogo czekają nasze umiłowane władze, że niby na 15 mln ludzi lepiej się dzieli ?
  Czy dowiemy się prawdy o tych zasobach a przy "okazji" o rysach naszych umiłowanych władz ?
 • w piątek turecki sąd konstytucyjny
  wydał orzeczenie, na mocy którego nie trzeba i nie można udzielać pomocy medycznej rannym na terenach niebezpiecznych,

  tj. tych, na których siły reżimu pacyfikują kurdów.
 • @provincjał 08:24:15
  trzeba mieć niepodległość, aby wydobyć z piwnicy garniec ze skarbem,
  jeśli się jej nie ma, to się go nie wyciąga po to, aby obcy zabrali,

  już Niemcy położyli łapę na polskim węglu, zaczeka, aż z powrotem zabiorą ziemie zachodnie,

  taki jest los frajerów nad wisłą, którzy od zawsze robią laskę obcym, a swoimi gardzą,
 • postaw czerwonego sukna
  jak mendia pieją, jest nim teraz Kuba, wszyscy zabiegają o jak największy kawałek,

  a więc ostatni bastion normalności, gdzie nie rządziło NWO, pada.
 • @lorenco
  http://cdn1.img.pl.sputniknews.com/images/186/08/1860806.jpg Najnowsze Su-35S już przystąpiły do nalotów w Syrii!..Ponadzwrotne myśliwce Su-35S przystąpiły do wykonywania zadań bojowych w Syrii już w zeszłym tygodniu, powiedział dziennikarzom w poniedziałek rzecznik Ministerstwa Obrony generał Igor Konaszenkow. Wcześniej informował, że Rosja planuje po raz pierwszy przetestować w walce w Syrii najnowsze myśliwce Su-35S. „Od zeszłego tygodnia do wykonywania misji bojowych w bazie lotniczej „Hmeymim” przystąpiły ponadzwrotne myśliwce Su-35S”, powiedział Konaszenkow. Przypomniał on, że od niedawna wszystkie rosyjskie samoloty realizują zadania w syryjskim niebie z obowiązkową osłoną rosyjskich i syryjskich myśliwców, a także nowoczesnych systemów obrony powietrznej, w tym kompleksu S-400. Ps...Super sprzęt!!!...Wyposażony także w system elektronicznego zakłócania "Chybiny"/ten sam co unieruchomił USS Donalda Cooka/zrobił mu kuku. Narkomani i pedały z Holandii chcą coś bombardować we wschodniej Syrii, daleko wprawdzie od działań Rosji, ale można by przetestować ten wspaniały myśliwiec SU-35S i strącić ze dwa F-16 Bo natowskie skurwysyny rozumieją tylko język siły. Turasom też by sie przydał wpierdol...Czyli Turkozjady już tylko mogą kłamać i szczekać ...no i piszczeć! ...
 • Najnowszy film z piekla.
  https://www.youtube.com/watch?v=H2usoUaYMrU

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031