Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

+ ___ Quo vadis 5-7.02.2016r, Notka na kodzień

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawiedliwi w mundurach na naszych ulicach

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Sprawiedliwi w mundurach na naszych ulicach

.

 


Większość zdarzenia zarejestrowały obserwujące nas wszędzie kamery. Inwigilacja czasem się obraca przeciwko inwigilującym.

W kamerze wyglądało to tak. W niedzielny poranek na parking przed barem w Cieplicach policjanci  przywożą  mężczyznę, który wdaje się w bójkę z klientami baru z użyciem łomu. Gdy napadnięci zabierają mu łom, napastnik wraca do radiowozu, a za nim klienci, chcąc wyjaśnić sprawę z mundurowymi. Policjanci przystępują do interwencji. Nie, bynajmniej nie zatrzymują podrzuconego przez siebie zadymiarza, tylko uspokojają rozgorączkowane ofiary napaści. Jeden z policjantów szarpie się z poszkodowanym, zabiera mu łom dopiero co odebrany napastnikowi, a następnie okłada tym łomem zatrzymanego, głównie po nogach, chociaż 29-latek zupełnie nie broni się, tylko stara się unikać ciosów. W tym czasie drugi z klientów baru znów wdaje się w bijatykę na pięści z napastnikiem, czemu biernie przygląda się pozostały policjant. Potem obaj policjanci skuwają powalonego na ziemię 29-latka, i pobici przez napastnika i policję klienci baru trafiają do radiowozu. Dostają jeszcze dawkę gazu w oczy. Zaś winny całego zajścia napastnik wsiada do kombi i odjeżdża z parkingu.

Według późniejszych utaleń, awanturnik przywieziony przez policjantów pod bar to drobny złodziejaszek spod Jeleniej Góry. Został wcześniej zgarnięty za to, że nie zapłacił za kurs taksówką. Poprosił policjantów, by podwieźli go w rejon baru, gdzie miał skręcić 50 złotych na uregulowanie rachunku. W lokalu nikt mu nie chciał pożyczyć tej sumy, co było powodem kłótni i bijatyki.

Prokuratura, która odnalazła łom na komisariacie, bada, czy doszło do przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez mundurowych.

 

Ciekawe do jakich wniosków dojdzie? Policjanci zostali zawieszeni, ale co im może grozić? Najsurowszą karą może być wydalenie ze służby.


KOMENTARZE

 • "REforma" PIS
  Błaszczak i Zieliński wymienili komendantów.
 • europejscy politycy mogą zapoznać się z tekstem umowy o TTIP z USA
  W czytelni w ministerstwie gospodarki Niemiec jest tylko osiem miejsc, dwa szeregi po cztery miejsca. Jest komputer i ściągawka, na której jest napisane, co trzeba wcisnąć, aby otrzymać dostęp do tej czy innej tematyki danego porozumienia. Dokument można czytać na ekranie komputera, niczego nie dostaje się do rąk. Nie pozwala się na posiadanie przy sobie telefonu komórkowego, ani robienia kopii, w sali cały czas znajduje się człowiek, pilnujący przestrzegania tych zasad. Nie mamy prawa omawiać niczego z naszymi pracownikami, choć tekst został napisany w prawniczym języku angielskim, który jest zbyt trudny nawet dla przeciętnego Anglika.
 • TTIP jest zbrodnią
  .
  @interesariusz z PL 23:20:36

  uknutą przez te same siły, które prowadzą zaborczą wojnę w Europie

  - http://narymunt.neon24.pl/post/128695,czy-usa-daza-do-wojny-z-rosja#comment_1266187

  nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że USA są jedynie wykonawcą zlecenia MWF

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  Znamiennym jest, że dokładnie ta sama „V kolumna”, która tak entuzjastycznie wezwała do inwazji na UE, w RFN są to partie CDU/Merkel, SPD/Gabriel, wzywają do przyjęcia TTIP.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html

  TTIP jest najważniejszym przedsięwzięciem MWF przeciwko ludności UE i świata, dlatego musi być szczególnie intensywnie dokumentowane przez alternatywne media. KAŻDY rzecznik TTIP jest agentem MWF a w najlepszym przypadku idiotą lub kanalią.

  @interesariusz z PL

  Tak szczególnie ważne doniesienie, jak to o TTIP, należałoby zaopatrzyć w link wskazujący źródło, jak mniemam obcojęzyczne. Zwalczanie TTIP i CETA jest dziś najwżneijszym zadaniem mediów alternatywnych, oba te przedsięwzięcia są kluczowymi operacjami we wspomnianej wyżej wojnie. Idea zdaje się prosta, rozlać zarazę bakructwa USA/dolara na Europę a tym samym na cały świat.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  Powyższe uwagi (link, już cytowany) o imperium globalnym wskazują na istotne aspekty tego zamierzenia.
 • jacy jesteśmy, przeklejka
  Popularne Najnowsze Wątki Moje

  zydonet1 : Ciekawy przypadek prawny.
  Według mnie to szkoła dopełniła wszelkie zapisane w regulaminie zapisy obowiązującym w całej Polsce. Zdarzył się wypadek, opiekunowie skierowali poszkodowane dziecko do higienistki, ta opatrzyła ranę i zapewne stwierdziła że rana nie zagraża życiu w związku z czym nie zachodzi potrzeba wezwania karetki które może być wzywane tylko do sytuacji zagrażającej życiu. Opiekunki dziecka poinformowały matkę o przypadku a ta odmówiła przyjazdu po dziecko oferując odebrania 6 latki przez drugą córkę która mogę domniemywać była też małoletnia w związku z czym nie można było małoletniej wydać malucha i wsadzono dzieciaka do szkolnego (co chyba rozmyślnie nie wspomniano by artykuł był bardziej "dramatyczny") autobusu bo szkolny autobus jest traktowany jako przedłużenie pobytu szkoły a kierowca jako opiekun szkolny dziecka do czasu wysadzenia ucznia z busa. To są fakty. Tak mozna domniemywać.
  Więc gdzie wina szkoły czy opiekunek? Nigdzie. Wszystko jest ok. Fakt że był wypadek dzieciaka więc z ubezpieczenia szkoły zapłaci ubezpieczyciel, że dziecko jechało autobusem to wina matki która nie miała czasu dla dziecka a chciała się wyzbyć małoletnią by odebrać drugą małoletnią co jest niedopuszczalne regulaminowo. Problem pozostaje samego faktu gryzonia. Tu prywatnie moze skarżyć matka pokrzywdzonej opiekunów gryzonia ale zakładam że też nic nie wskóra bo odszkodowanie już dostaje matka ze szkoły.
  Pazerna matka może by przestała opowiadać głupoty głupim stacjom tv które jak hieny, karmią się padliną i zanim dalej się będzie ośmieszać niech przeprosi opiekunki a najlepiej niech zmieni szkołę.
  Jedyna rzecz do rozstrzygnięcia to co zrobić z agresywnym gryzoniem ale to już sobie sami dopowiedzcie
 • @interesariusz z PL 14:35:34
  Podczas posiłku w szkole "gryzoń" odgryzł koleżance czubek środkowego palca. Podobno "higienistka", nie pielęgniarka, zaopatrzyła ranę, twierdząc, że konieczne są szwy, stąd powiadomienie matki, niech se zabiera dziecko na pogotowie. Nie wiadomo, czy higienistka zdawała sobie sprawę, że brakuje czubka palca, i nie wiadomo co się z nim stało. Może nie było mięsa w zupce, bo gryzoń po incydencie ze smakiem dokończył zupkę. Potem w szatni pchnął poszkodowaną tak, że sobie łepek rozwaliła. Po czym szkoła załadowała wszystkich do autobusu i w drogę, do mamy.
 • ruskie SU-35 w Syrii będą na ciągłym dyżurze
  gotowe do poderwania w minutę. Taki, co już się wzbije, obserwuje teren w promieniu 400 km. Razi do ośmiu celów na raz.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031