Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 19.02.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Krzysztof Wyszkowski

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Krzysztof Wyszkowski

.

 Był czas, gdy Michnik piętnował antysemityzm Wałęsy - dziś go popiera razem z jego antysemityzmem, bo ważniejsza jest walka z polskością!

Michnik, łajdaku: idź do TVN i na żywo, na kolanach przeproś Polaków za ćwierćwiecze najpodlejszego, antypolskiego kłamstwa. Potem oddaj GW.

IPN chroni zbrodniarzy komunistycznych i cały układ Okrągłego Stołu. Widać było przerażenie Kamińskiego

Kiszczak bezprawnie posiadał te dokumenty. Dziś IPN mówi, że prowadził śledztwo. To jakieś bzdury. Prezes IPN się kompromituje

Z pewnością są tam dokumenty dotyczące porwania i zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki, Okrągłego Stołu i agentury po stronie solidarnościowej, którą kierowali Kiszczak i Jaruzelski, właściciele teczek

Wyobrażam sobie, co się dzieje teraz u Michnika i mu podobnych, którzy pewnie trzęsą się teraz z przerażenia, że co ten „głupi Kiszczak tam przechował” 

 

dziennikarze powinni teraz oblegać IPN, aby żadne dokumenty nie zginęły

KOMENTARZE

 • Pamięć historyczna w obecnej Polsce jest systematycznie niszczona przez władzę.
  Bierze w tym udział również wymiar sprawiedliwości, który nie będąc do tego uprawniony swoimi orzeczeniami sam usiłuje pisać historię . Do tego celu , co jest nadużyciem władzy, wykorzystywane są sądy powszechne , w tym wydziały cywilne , które pod przykrywką sprawy cywilnej np. o naruszenie dóbr osobistych , tak naprawdę pełnią rolę sądów politycznych, niszcząc mit o swojej niezależności i niezawisłości.

  Takim negatywnym przykładem jest sprawa zrealizowana przez Wydział I Cywilny Sądu Okręgowego w Łodzi, której prowadzącym był sędzia Karol Ike-Duninowski . Orzeczenie w tej sprawie tuszuje prawdę historyczną na temat oprawców , w tym Naczelnego Psychiatry LWP Zdzisława Rydzyńskiego , którzy w LWP wykorzystywali wiedzę medyczną dla dyskryminacji i eksterminacji niewygodnych osób. Wszystko to odbywało się za wiedzą i przyzwoleniem generała Wojciecha Jaruzelskiego, a więc również generała Czesława Kiszczaka.


  https://opolczykpl.wordpress.com/2016/02/14/kapitan-kontrwywiadu-wojskowego-lwp-moj-przyjaciel-michal-jarzynski-a-wolnosc-slowa-w-zgnojonej-i-zniewolonej-iii-rzydopospolitej/
 • Wielką tragedią Polski i Polaków , było to , iż w 1989 r. padła ona ofiarą spisku międzynarodowej lichwy
  / czego bynajmniej nie ukrywają jej niektórzy reprezentanci tacy chociażby jak Georges Soros , który sobie na tym odcinku przypisuje to ich zwycięstwo/ i Polska „wsiadła” oraz jedzie nie tym pociągiem , którym powinna i nie w tym kierunku, w którym należałoby jechać biorąc pod uwagę obecną sytuację międzynarodową , polityczną i geopolityczną na świecie.

  Czym w takim razie była powstała w Polsce pod koniec lat 70-tych Solidarność dla międzynarodowej lichwy . W tym miejscu zacytuję rosyjskiego generała Iwaszowa, byłego prezesa Akademii Problemów Geopolitycznych , który powiedział tak : „ trafnie odpowiedział na pytanie co się działo w Polsce Zbigniew Brzeziński . W swoich opracowaniach przedstawia on operację , której celem było doprowadzenie do upadku bloku socjalistycznego . To była „Operacja Solidarność” . To jest operacja, którą przeprowadzono w Polsce . Znaczy to , że działo się to za sprawą inicjacji z zewnątrz”.

  O tym , co wyżej na 10:00 tego filmu :

  https://www.youtube.com/watch?v=0RaLNiyXhtI


  Polska w 1989 r. padła , bez walki , ponieważ dodatkowo zdradzona została przez swoje „elity” , które wcześniej , wymachując szabelką wzdłuż i wszerz Polski buńczucznie wieściły , iż cytuję :” socjalizmu będziemy bronić jak niepodległości ”, a jak przyszło co do czego to tron prezydenta w Polsce przyjmowali z namaszczenia prezydenta USA Georga Busha, o czym Wojciech Jaruzelski sam mówi w tym filmie na 5:20

  https://www.youtube.com/watch?v=SOn737mDt-4

  Polska, odgrywając dzięki ekipie rządzącej rolę neokona upadającego Zachodu w obecnej sytuacji geopolitycznej na świecie faktycznie nie wiele może zrobić . Rzecz w tym , by swoim nierozważnym działaniem nie skakała do gardła tym , którzy obecnie na świecie rozdają karty tj. Rosji .
 • Pętla anakondy – oznaki nadciągającej wojny, wywiad z gen.płk L.G.Iwaszowem
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/02/19/petla-anakondy-oznaki-nadciagajacej-wojny-wywiad-z-gen-plk-l-g-iwaszowem/#more-6434
 • @detektywmjarzynski 10:08:36
  W okręgu Cizre w Sırnak około 150 ludzi zostało żywcem spalonych w wielu budynkach przez armię turecką.
 • @detektywmjarzynski 10:08:36
  Zadaniowana zza oceanu Turcja prze do wojny z Syrią, licząc na to , iż uda się do niej wciągnąć Rosję. Zamachy terrorystyczny w Ankarze i w innych tureckich miejscowościach są akcjami fałszywej flagi dającymi pretekst Turcji do napaści na Syrię.

  https://www.youtube.com/watch?v=3khqvwOjy_A
 • Apel studentów z całego świata o postawienie przed sądem prezydenta USA
  https://www.youtube.com/watch?v=sb2RdkgRUao
 • uff
  Dawno tu nie zaglądałem. Gdzie się podział Partyzant i cała pozostała elita? Pozdrawiam serdecznie.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031