Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
620 postów 11185 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 8.03.2016r, Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niewiarygodne zwycięstwo, czy klęska?

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Niewiarygodne zwycięstwo, czy klęska?

.

 



Tusk na konferencji prasowej po nadzwyczajnym szczycie UE-Turcja w Brukseli.

"Przyjęliśmy z zadowoleniem nowe, śmiałe propozycje przedstawione dziś przez Turcję, by zaradzić kryzysowi".

Przywódcy unijni zgodzili się pracować dalej na bazie tych propozycji, a szczegółowe rozwiązania mają zostać wypracowane przed szczytem w przyszłym tygodniu, zaplanowanym na 17 i 18 marca.

Cytując ustalenia sukcesu:

 

Turecki plan zakłada: odsyłanie wszystkich osób przeprawiających się nielegalnie z Turcji na greckie wyspy (również Syryjczyków), przyśpieszenie liberalizacji wizowej dla obywateli Turcji, tak, aby w czerwcu zapadła decyzja o zniesieniu wiz, przyśpieszenie wypłaty 3 mld euro na pomoc uchodźcom w Turcji oraz udostępnienie dodatkowej pomocy finansowej na ten cel w wys. również 3 mld euro po 2018 roku, przygotowanie do otwarcia pięciu nowych rozdziałów w negocjacjach w sprawie przystąpienia Turcji do UE, możliwość utworzenia "bardziej bezpiecznych" stref w Syrii, przesiedlenia uchodźców bezpośrednio z Turcji do UE według formuły, że za jednego odesłanego imigranta syryjskiego z Grecji do Turcji, Unia Europejska przyjmie jednego Syryjczyka z tureckich obozów dla uchodźców.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-przelom-na-linii-ue-turcja-dni-nielegalnej-imigracji-dobiegl

a więc tak:

1 kasa dla Turcji, 3 mld ojro co dwa lata

2 bliskie przyjęcie Turcji do unii

3 ruch bezwizowy dla wszystkich z tureckimi dowodami osobistymi niemalże od zaraz

4 za każdego odesłanego nielegalnego najeźdźcę otrzymamy jednego wyselekcjowanego przez Turków "Syryjczyka"

5 okupacja części Syrii pod pretekstem utworzenia tam "bardziej bezpiecznych stref",

 

Czyli - napływ najeźdźców będzie taki sam jak był, tyle, że wymieniany na tych wyselekcjonowanych przez Tureckie służby, dodatkowo będziemy mieli zalew "turystów" z Turcji, a potem swobodny przepływ "kapitału ludzkiego", za to wszystko zapłacimy miliardami ojro, no i podejmiemy walkę zbrojną o "bezpieczne strefy w Syrii",

 

i to ma być sukces ???

---------------------------------------

ps wypadłem z publikacji przez chorobę, co nie znaczy, że powrócę do dawnych praktyk

KOMENTARZE

 • Jest to następne kłamstwo żydowskiej Unii Europejskiej !!!!!
  Bracia Słowianie ! te kłamstwa żydów z Unii Europejskiej są w stylu
  niemieckich esesmanów którzy prowadzili żydów na śmierć !!!! a im wmawiano że idą tylko pod prysznic !!!
  !
  Dziś żydowska UE tymi szczytami wykazała że przystąpiła do ostatecznego rozwiązania cywilizacji białego człowieka w Europie !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi chcą nam europejczykom zafundować europejski Wołyń !!!! nie liczcie na policje wojsko itp. !!!
  Słowianie broń sie sam !!!!!!!
 • @ All
  Wszystkim Ukraińskim Kobietom oraz Kobietom na całym świecie życzę żeby ich mężowie i synowie wrócili do domów i nigdy już nie musieli brać udziału w wojnach oraz żeby raz na zawsze zniknęła z tego świata propaganda podłych kłamców.
 • @ Autor
  5*

  Pozdrawiam
 • Oblicza wojny - Irak i śmierć terrorysty 7 marca
  Terrorysta ISIS zaszył się w domu na obrzeżach niedawno odbitego Ramadi. Jest otoczony przez iracką armię, która zachęca go do poddania się. Krótko później terrorysta z rękami do góry zbliża się do żołnierzy, którzy krzyczą by zdjął chałaty i nie zbliżał się bo go zastrzelą, ten stopniowo zbliża się do nich. Żołnierze słusznie podejrzewają że ukrywa on pas z ładunkami wybuchowymi. W ostatnich sekundach, kiedy bojownik ISIS jest już blisko żołnierzy podnosi palec w kierunku nieba (znak monoteizmu) mówiąc (nie ma boga prócz Allaha) bo wie, że umrze. W końcu ginie od kul irackiej armii.

  https://youtu.be/w8I8aKmtZDo

  2 miesiące temu zdobyto Ramadi lecz nadal utrzymują się tam terroryści organizują liczne pułapki. Saperzy usuwają też miny pozostawione przez ISIS.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031