Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 8.03.2016r, Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niewiarygodne zwycięstwo, czy klęska?

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Niewiarygodne zwycięstwo, czy klęska?

.

 Tusk na konferencji prasowej po nadzwyczajnym szczycie UE-Turcja w Brukseli.

"Przyjęliśmy z zadowoleniem nowe, śmiałe propozycje przedstawione dziś przez Turcję, by zaradzić kryzysowi".

Przywódcy unijni zgodzili się pracować dalej na bazie tych propozycji, a szczegółowe rozwiązania mają zostać wypracowane przed szczytem w przyszłym tygodniu, zaplanowanym na 17 i 18 marca.

Cytując ustalenia sukcesu:

 

Turecki plan zakłada: odsyłanie wszystkich osób przeprawiających się nielegalnie z Turcji na greckie wyspy (również Syryjczyków), przyśpieszenie liberalizacji wizowej dla obywateli Turcji, tak, aby w czerwcu zapadła decyzja o zniesieniu wiz, przyśpieszenie wypłaty 3 mld euro na pomoc uchodźcom w Turcji oraz udostępnienie dodatkowej pomocy finansowej na ten cel w wys. również 3 mld euro po 2018 roku, przygotowanie do otwarcia pięciu nowych rozdziałów w negocjacjach w sprawie przystąpienia Turcji do UE, możliwość utworzenia "bardziej bezpiecznych" stref w Syrii, przesiedlenia uchodźców bezpośrednio z Turcji do UE według formuły, że za jednego odesłanego imigranta syryjskiego z Grecji do Turcji, Unia Europejska przyjmie jednego Syryjczyka z tureckich obozów dla uchodźców.

Czytaj więcej na //fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-przelom-na-linii-ue-turcja-dni-nielegalnej-imigracji-dobiegl

a więc tak:

1 kasa dla Turcji, 3 mld ojro co dwa lata

2 bliskie przyjęcie Turcji do unii

3 ruch bezwizowy dla wszystkich z tureckimi dowodami osobistymi niemalże od zaraz

4 za każdego odesłanego nielegalnego najeźdźcę otrzymamy jednego wyselekcjowanego przez Turków "Syryjczyka"

5 okupacja części Syrii pod pretekstem utworzenia tam "bardziej bezpiecznych stref",

 

Czyli - napływ najeźdźców będzie taki sam jak był, tyle, że wymieniany na tych wyselekcjonowanych przez Tureckie służby, dodatkowo będziemy mieli zalew "turystów" z Turcji, a potem swobodny przepływ "kapitału ludzkiego", za to wszystko zapłacimy miliardami ojro, no i podejmiemy walkę zbrojną o "bezpieczne strefy w Syrii",

 

i to ma być sukces ???

---------------------------------------

ps wypadłem z publikacji przez chorobę, co nie znaczy, że powrócę do dawnych praktyk

KOMENTARZE

 • Jest to następne kłamstwo żydowskiej Unii Europejskiej !!!!!
  Bracia Słowianie ! te kłamstwa żydów z Unii Europejskiej są w stylu
  niemieckich esesmanów którzy prowadzili żydów na śmierć !!!! a im wmawiano że idą tylko pod prysznic !!!
  !
  Dziś żydowska UE tymi szczytami wykazała że przystąpiła do ostatecznego rozwiązania cywilizacji białego człowieka w Europie !!!
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! żydzi chcą nam europejczykom zafundować europejski Wołyń !!!! nie liczcie na policje wojsko itp. !!!
  Słowianie broń sie sam !!!!!!!
 • @ All
  Wszystkim Ukraińskim Kobietom oraz Kobietom na całym świecie życzę żeby ich mężowie i synowie wrócili do domów i nigdy już nie musieli brać udziału w wojnach oraz żeby raz na zawsze zniknęła z tego świata propaganda podłych kłamców.
 • @ Autor
  5*

  Pozdrawiam
 • Oblicza wojny - Irak i śmierć terrorysty 7 marca
  Terrorysta ISIS zaszył się w domu na obrzeżach niedawno odbitego Ramadi. Jest otoczony przez iracką armię, która zachęca go do poddania się. Krótko później terrorysta z rękami do góry zbliża się do żołnierzy, którzy krzyczą by zdjął chałaty i nie zbliżał się bo go zastrzelą, ten stopniowo zbliża się do nich. Żołnierze słusznie podejrzewają że ukrywa on pas z ładunkami wybuchowymi. W ostatnich sekundach, kiedy bojownik ISIS jest już blisko żołnierzy podnosi palec w kierunku nieba (znak monoteizmu) mówiąc (nie ma boga prócz Allaha) bo wie, że umrze. W końcu ginie od kul irackiej armii.

  https://youtu.be/w8I8aKmtZDo

  2 miesiące temu zdobyto Ramadi lecz nadal utrzymują się tam terroryści organizują liczne pułapki. Saperzy usuwają też miny pozostawione przez ISIS.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031