Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 23.03.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dusze splamione relatywizmem i hipokryzją.


 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Dusze splamione relatywizmem i hipokryzją.

.

 Uraczyli nas nowym wybuchowym spektaklem. Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co. Niby winni są wskazani, ale czy to na pewno oni? A jeśli oni, to kto tak naprawdę ich przekabacił na taką działalność? Jak można jednocześnie wspierać banderyzm i odżegnywać się od prawa do zabijania niewiernych, którzy od tysiąclecia najeżdżają muzułmańskie kraje? Czy to dziwne, że skrzywdzeni chcą się odegrać, nawet, jeśli przy rewanżu odmrożą sobie uszy?

Oczywiście współczuję ofiarom, a nawet i ich rodzinom. Ale czy te ofiary współczuły rosyjskojęzycznym Ukraińcom, gdy banderowskie samoloty odpalały salwy rakietowe w centrum miast? Jakby się czuli Belgowie, gdyby to nie wybuchły marne bomby domowej roboty, tylko holenderskie samoloty zrobiły sobie bombowy rajd nad Brukselą? A przecież, gdy naloty na wschodzie Ukrainy robił banderowski nierząd, wszyscy nabrali wody w usta. Bo robił to "swój". Gdy żywcem palono ludzi w ministerstwie podczas majdanu to było dobre, bo chodziło o ustanowienie zachodniej demokracji. Dlaczego wprowadzanie islamu ma być mniej chwalebnym celem? Te wybuchy i nieliczne ofiary to przecież nic, po prostu "białe rękawiczki" w porównaniu do mordu na kulikowym polu w Odessie - całopaleniu ludzi w budynku związków zawodowych. Albo, albo, albo wszyscy ludzie są równi i ich życie i wola jest pod ochroną, albo są lepsi, którzy żyją tylko tak długo, jak długo ich terrorystyczne rządy są w stanie policyjnym terrorem zapewnić im ochronę przed tą tłuszczą gorszych, których nie można potępiać za to, że też imają się terroru, na miarę swoich skromnych możliwości. Nie mają wyjścia. Terrorowi można się tylko przeciwstawić - samemu go unikając.

Największe zagrożenie stwarzają ci na szczycie społecznej hierarchii.

Wszystko wskazuje na to, że nauka z historii Ludwika 16-tego poszła w las.

Ps. Jeśli ktoś się zastanawia, czemu przestałem się udzielać, to zdradzam, że z powodu choroby, i z powodu zniechęcenia. Neon ma zbyt mało czytelników, a ja nie jestem politrukiem, który swoje teksty publikuje gdzie popadnie.

KOMENTARZE

 • ------- a gdzie jest ?
  --nie popadnie ?.
 • słuchałem końcówki Pospieszalskiego
  tragedia, nie jestem w stanie podzielić żadnego wypowiedzianego tam zdania,

  nikt nawet się nie zająknął, że nie trzeba było napadać na Irak i mordować tam Irakijczyków,

  i jak będą u nas zamachy, to będzie to całkiem uzasadniony odwet.

  Chrześcijaństwo przerwało na pewien czas krąg krwawej zemsty. Czy my to potrafimy ?
 • kopia uwagi Lorenco
  Jutro, 23 marca, będzie dokładnie 17 lat, kiedy NATO w Brukseli, z naruszeniem rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ, i niszcząc cały porządek powojenny, postanawiło rozpocząć wojnę z Jugosławią i 24. rozpoczęły się bombardowania.

  Według władz Jugosławii, od 24 marca do 10 czerwca 1999 roku łączna liczba zgonów cywilnych wyniosła ponad 1 700 osób, w tym prawie 400 dzieci, poważnie raniąc około 10 tysięcy .. Tożsamość 22 z nich nie została ustalona. Troje nienarodzonych dzieci zostało zabitych w łonach matek. Bez wody było około 1 miliona osób, 500 tysięcy ludzi straciło pracę, tysiące. - bez dachu nad głową. Bez wieści przepadło, według ONZ 821 ludzi - w większości Serbowie.

  W trakcie tej agresji ( w tym przez 10 belgijskich F-16AM) zostało wykonanych 35.000 lotów bojowych, w które było zaangażowane około 1000 samolotów i śmigłowców, spadło 79.000 ton materiałów wybuchowych (w tym 156 kontenerów z 37 440 bombami kasetowymi zakazanych przez prawo międzynarodowe). "Operacja" zbiera swoje żniwo i po jej zakończeniu, ponieważ NATO użyło bomb radioaktywnych ze zubożonym uranem.
  Na przykład na bombach brytyjskich były widoczne napisy: "Szczęśliwej Wielkanocy", "Mamy nadzieję, że wam się to podoba", "Nadal chcesz być Serbem?"
  Cześć Pamięci ofiarom NATO w Jugosławii!
  Na zdjęciu poniżej nie Bruksela, lecz Belgrad.


  https://pbs.twimg.com/media/CeLNIUgW4AAvd7L.jpg

  http://brukowiec.neon24.pl/post/130520,wesole-miasteczko-w-ue#comment_1290916
 • @interesariusz z PL 22:58:41
  Zycze zdrowia i woli walki oraz checi przetrwania wszystkich przeciwnosci losu..
  Ja osobiscie zamilklam zrazona szarogeszeniem sie asterki oraz brakiem czasu ...Pozdrawiam serdedcznie i zycze zdrowia oraz optymizmu i nieugietosci w walce o zwyciestwo dobra nad zlem ..
 • Dobrze napisane!
  Po co USA czyli tzw. NATO wpi...ją się w nieswoje sprawy?
  Rozpirzyli Bliski Wschód, pół Afryki, turecki hitlerek wspomagany przez usrael podsyła uchodźców, których szantażowana przez CIA, Mossad kanclerz Niemiec zaprasza. W obozach dla uchodźców puszczało się filmy reklamowe, jak to dobrze w UE, mercedes, willa i piękna blondynka dla każdego faceta i socjal dla rodziny. To ludzie poszli, jak ich zapraszali a na miejscu rozczarowanie i wściekłość. Dziwić się?
  Lecz przecież nie ci ludzie są temu winni co się dzieje i nie ci ludzie dokonują zamachów.
 • Interesariusz!
  Przede wszystkim ZDROWIA!!!
  https://pbs.twimg.com/media/CeK-XHYXEAUdz-u.jpg
 • @lorenco 00:11:52
  W takiej Francji lub Belgii bomby ludzkie juz sa - zyja tu od lat na socjalu lub z przemytu narkotykow. Wystarczy jedynie kilka zapalnikow, i dojdzie do gorszych "jatekk" niz te, ktore byly - bowiem nienawisc i niechec rosnie - z obu stron - podsycajac ogien konfrontacji .. Niestety tak wyglada sytuacja i chyba jest juz za pozno, zeby mozna bylo zatrzymac lawine nienawisci ..Osobiscie nie widze mozliwosci zalagodzenia sytuacji z emigrantami ..
 • @babaraba 00:48:55
  Wydaje mi się, że gdyby tzw. państwa Zachodu i tzw. NATO przyznały się do błędów, do morderstw popełnionych wobec Iraku, Libanu, Syrii, Jemenowi, Egiptowi itd., uderzyły się w pierś i powiedziały PRZEPRASZAMY, wybaczcie, nigdy więcej, naprawimy błędy,, żyjcie według waszych zasad i religii, ta nienawiść zostałaby ostudzona z obu stron.
  Jednak jak wiadomo głupie bufony tego nie zrobią bo są na paskach ajwajowców.
  Nadal będą wspierać "umiarkowaną opozycję" i niby zwalczać ISIS w celach grabieżczych, kręcenia się przemysłu wojennego i w celach zniszczenia Rosji i Słowian!
  Ajwajowcy niby tacy cwani a już niejeden raz podcięli gałąź na której siedzieli.
  Oby z niej spadli raz a porządnie.
 • Czy neokonserwatyści przystąpią do partii Demokratów?
  http://www.voltairenet.org/local/cache-vignettes/L400xH250/arton190676-7928c.jpg

  W przeszłości, neokonserwatyści ze Stanów Zjednoczonych byli małą grupą trockistów, zebraną wokół gazety Commentary i zwerbowaną przez CIA; zespół, który miał walczyć przeciwko ZSRR. Grupa ta przystąpiła do Republikanów i służyła prezydentowi Reaganowi oraz Bushowi seniorowi.

  Jednak odwrócili się od Busha seniora, jak ten odniósł porażkę w doszczętnym zniszczeniu Iraku na końcu operacji „desert storm”. Wtedy zaczeli popierać Demokratów i kandydaturę Billa Clintona.

  Jednak odsuneli się od prezydenta Clintona, jak ten zaczął uciszać wojnę w Kosowie. W trakcie szerzenia się skandalu z Moniką Lewinski przystąpili ponownie do Republikanów i rozpoczeli przygotowania kandydatury Busha juniora.

  Nastały nowe czasy: Neokonserwatyści przedłożyli list otwarty, wyrażający sprzeciw wobec nominacji Donalda Trumpa [1]. W ten sposób przygotowują swoje ponowne przystąpienie do partii Demokratów, jeżeli ankiety wykażą, że wybory wygra Hillary Clinton.

  W tym wypadku, kandydatura Donalda Trumpa wyjaśniłaby sytuację poprzez oficjalne zbliżenie neokonserwatystów do liberalnych jastrzębi oraz poprzez potwierdzenie przywództwa Hillary Clinton nad całą „partią wojny”.

  http://www.voltairenet.org/article190676.html
 • "Dusze splamione relatywizmem i hipokryzją."
  To jest ogolnoswiatowe teraz.Moj proboszcz(parafia St.Stanislaus, Rockford, Illinois), franciszkanin, ojciec Darek Barna, zawsze marzyl by byc kapelanem wojskowym.Zostal wiec na pol etatu kapelanem w miejscowym National Guard, gdzie byl nim przez rok i odwiodl tam od samobojstwa 3 zolnierzy.Zglosil sie ostatnio do Air Force na kapelana i zostal wezwany do stawienia sie przed oblicze biskupa odpowiedzialnego za Air Force, do Washington DC na rozmowe.W czasie tej rozmowy biskup wyrazil sie tak:"Mlodzi, amerykanscy ksieza nie rozrozniaja dobra od zla.Jest tragedia."
 • fragment notki 1abezmetki
  Dodam, że - w mojej ocenie - "islamiści" dysponują przewagą wynikającą:

  - ze wsparcia "maszynistów historii", prawdopodobnie zmierzających do zdegradowania Europy z funkcji centrum do roli pośledniejszej . "Zgaduj zgadula"; kto na tym skorzysta?

  -ze swobody wyboru miejsca, czasu i sposobu przeprowadzenia ter-akcji;

  - z przeświadczenia o moralnej supremacji, wyrażanej choćby drastyczną determinacją samobójczych ataków, wobec których -Zachód- nie jest w stanie sformułować skutecznej odpowiedzi, w rezultacie moralnego spustoszenia (chciwość i konsumpcja - jako jedyne, obiektywnie funkcjonujące motywatory zbiorowych zachowań).Stąd niezwykle mocny przekaz płynący z pogardy śmierci w imie wiary, ideologii, manipulacji, fanatyzmu (jak zwał tak zwał, wynik idzie w świat).
  Na tle zachodniego nihilizmu, islamskie normy społeczne (nie aprobując ekstremalnych niejednokrotnie form ich egzekwowania) to niedoścignony wzór dla np. tubylczych "chrześcijan" (produkt zastępczy, katoliko podobny).
  Stąd idealizujące zafascynowanie części młodzieży zachodniej- radykalizującą ideologią, wyrażane wzrastającą liczbą islamizacji młodych Europejczyków.

  - Ze wzrastającego, od milczącego do, aktywnego poparcia "państwowców"przez świat arabski, w walce o odrzucenie postkolonialnego status quo - udupiającego aspiracje polityczne i cywilizacyjne Arabów ( w konsekwencji rozbioru imperium otomańskiego i niedotrzymanych obietnic przez Zachód wobec Arabów po I WŚ ).

  - z miażdżącej przewagi demograficznej ( inercja Zachodu ludzi starych versus burza i napór omnipotentnej, tym razem arabskiej młodości,jak każda i zawsze przeświadczonej o słuszności jej pokoleniowej misji do spełnienia).

  http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/130542,plyty-tektoniczne-cywilizacji-znow-ruszyly
 • @staszek kieliszek 03:21:07
  to jest tragedia obecna w każdym aspekcie życia,

  stąd właśnie pytanie - kto z kim trzyma ----- skoro nie jesteśmy w stanie odróżnić dobrych czynów od złych, zmiast sądzić po czynach sądzimy po przynależności do stada, autorytecie, i tym podobnych cechach zastępczych.
 • @nocny gryzoń 12:56:52
  ? :-(

  co to znaczy podobnych ?

  fakt, że wszystkie teksty pisane z głowy są częściowymi plagiatami, mało kto jest w stanie skomponować coś oryginalnego,

  a jeśli nie chodzi o narrację, tylko o poglądy, to chyba wspaniale, że jest tyle podobnych,

  hipokrytów trzeba demaskować.
 • @ Autor
  Artykuł wstepny - super ! 5+
 • @interesariusz z PL
  Dusze uwięzione przez "niemieckich" filozofów.
  Sami Żydzi! Efekty są.
 • @Marx 8888 19:05:54
  "No cóż rozumiem że taki mały portalik dla takiego autora to mało"

  20-30 tys. sesji to za mało? :))
  To może onet by pasował autorowi? :))))
 • @interesariusz z PL 10:10:08
  Mój tekst to raczej szkic i w tej formie nie powinien być upubliczniony.
  Tym nie mniej, dziękuję za opublikowanie strawnego fragmentu.
  Jako częściowe usprawiedliwienie, nie jestem w najlepszej formie. Za dużo negatywnych emocji ostatnio.
  Pozdrawiam.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031