Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 6.05.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pokłosie przyjaźni


 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Pokłosie przyjaźni,

amerycko polskiej

.

  
Przed konsulatem RP w Nowym Jorku protestowali uczniowie żydowskiej szkoły średniej Rambam Mesvita High School w Lawrence, niektórzy mieniąc się potomkami ofiar Holokaustu. Żydzi protestowali przeciwko „pisaniu na nowo historii o Holokauście” przez władze RP i negowania przez nie faktu, że Polacy brali udział w Holokauście. Na szturmówkach mieli wypisane hasła "3 miliony Żydów zamordowanych w Polsce" oraz "Nie zapomnimy!". Powoływali się na prawo do swobody wypowiedzi i publikacje "historyka" z Uniwersytetu w Princeton, Jana Tomasza Grossa.

Organizatorem protestu był rabin Zev Friedman, oskarżający Polaków o przyzwolenia na istnienie i funkcjonowanie "polskich obozów śmierci".


Tymczasem w warszawce zastępca Kerry'ego, Blinken, grzmiał o "zagrożeniu wizji Wolnej Europy" przez Rosję. "Rosyjska agresja pogwałciła suwerenność i integralność terytorialną demokratycznego kraju i zagroziła wizji Europy wolnej i pokojowej." Demokratycznego kraju???, czyli banderowskiego reżimu utworzonego w wyniku zbrojnego puczu zorganizowanego przez USA z polską pomocą.

 
"Kryzys na Ukrainie został wywołany przez Rosję i musi być zakończony przez Rosję poprzez pełne wypełnienie porozumień mińskich" - do tego momentu sankcje wobec Rosji muszą zostać utrzymane, a Ukraina otrzymywać wsparcie.

Wypomniał też, iż przedsięwzięcia takie jak Nord Stream 2, "mogłyby podważyć wysiłki Europy na rzecz dywersyfikacji źródeł dostaw".

Przypomniał, że "Sukces USA budowali uchodźcy"

A więc .......

KOMENTARZE

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031