Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 12.05.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czytać hadko ...


 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Czytać hadko

.

  


Podbipięta może i by się na to zgodził, aby przeciwnik w pojedynku na miecze miał jeszcze tarczę, ale między zwykłymi rycerzami raczej jest nie do pomyślenia, by przeciwnik miał miecz i tarczę, gdy samemu ma się tylko miecz. W tym wypadku tarcza służy do ataku, chociażby dlatego, że zwielokrotnia możliwości wykorzystania miecza.

Tymczasem wszyscy za śp prezydentem wszystkich Polaków, powtarzają:  tarcza służy przecież do obrony i nikomu nie szkodzi.

Tarcza antyrakietowa instalowana przez USA w Deveselu w Rumunii od czwartku jest oficjalnie operatywna.

Admirał Mark Ferguson, dowódca sił morskich USA w Europie i Afryce: "USA i Rumunia wspólnie tworzą historię, wyposażając NATO ten system"

W Rumunii zainstalowano pociski SM-3 w wersji lądowej (Aegis Ashore). System współpracuje z radarem w Turcji. Wszystko pod kontrolą systemu dowodzenia w amerykańskiej bazie w niemieckim Ramstein. W skład kompleksu "tarczy" wchodzą też okręty systemu Aegis bazujące w Hiszpanii, uzbrojone w pociski SM-3 w wersji morskiej. Pociski SM-3 służą do zwalczania pocisków balistycznych krótkiego i średniego zasięgu w środkowej fazie lotu.


Rosyjskie władze uważają, że uruchomienie amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Rumunii jest bezpośrednim zagrożeniem dla rosyjskiego bezpieczeństwa.

A co z nami? Od kiedy rosyjskie rakiety będą wymierzone w Redzikowo? Bo jak słychać, durne ruskie nie wierzą, że ta tarcza  jest wyłącznie obroną przed inwazją marsjan.

KOMENTARZE

 • Wszystko zgodnie z planem
  Czyli wszystko idzie zgodnie z planem Friedmana i jego ziomali: w Europie Środkowej tworzony jest ,,kordon sanitarny", ktory ma osłabić i rozbić Europę, aby nie stanowiła przeciwwagi dla hegemonii USA, a na którego terenie ma się odbyć ewentualna wojna EU czyli Niemiec z Rosją, gdzie żołnierzami mają być głównie mieszkańcy tej strefy.
  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/131521,kordon-sanitarny-polska#comment_1304946
  Podobnie dzieje się w Polsce, według słów Lecha Kaczyńskiego, że rządy w Polsce zawsze będą po stronie syjonistów z Izraela (i nie tylko).
  Niektórzy Polacy mogą się już zacząć cieszyć, że nasi najwięksi sojusznicy z USA pomagają w tworzeniu wielkiego ,,międzymorza"; tyle tylko, że na korzyść i ku chwale żydosyjonistów, a nie Polaków, którzy mają za zadanie stanowić mięso armatnie w cudzej wojnie.
 • @Lotna 15:16:49
  W przypadku przewidywanej napaści USA na Rosję, Rosjanie celem przełamania tarczy - aby napastnik nie pozostał bezkarny - zmuszeni zostaną do natychmiastowego jądrowego uderzenia na elementy tarczy, ponieważ jest oczywistym, że agresor tarczą chce zapewnić sobie bezkarność w agresji i niszczeniu Rosji kosztem m.in. Rumunów i Polaków, a nie w obronie.
 • jutro chazary z PIS w Redzikowie
  oficjalnie pochwala się ,że budowa bazy do ataku na FR zostanie rozpoczęta.Ma być gotowa do 2018r.
 • Koen Lenaerts dla Polsat News:
  Warunkiem współpracy sądów w ramach UE jest założenie, że sądy w krajach członkowskich są w pełni niezależne od rządu i od parlamentu, TWORZĄ PRAWO zgodnie obowiązującymi zasadami prawnymi, a w szczególności w zgodzie z konstytucją.

  Niezła kaczka, no nie ?
 • Nie durne....
  Rosjanie wierza przeciez w ,,utrzciwosc i prawdomownosc,, ,,zachodnich partnerow,, o oni przecie powiedzialy rowniez polskiemu spoleczenstwu wielokrotnie poprzez masowe media polskie ze antyrakiety beda zestrzeliwac rakiety balistyczne panstw zbujeckich to jest korei i iranu w polskich mediach bylo to powtarzane jak mantra gebelsa w kulko ,wiec co polacy maja w to nie wierzyc........
 • W redzikowie sie ciesza
  Jakby zaczela sie jakas rozroba w przyszlosci to beda uprzwilejowani ich swiadomosc nawet nie zarejestruje faktu odparowania slowem zero stresu i meki, blysk i po sprawie...........
 • Bambo będzie deportował imigrantów
  a pamiętacie, co nam radził?

  Między innymi matki z dziećmi, które dostały się do USA nielegalnie.
 • CZY TO KONIEC ke?
  Do szefa Parlamentu Europejskiego wpłynął wniosek o wotum nieufności wobec Komisji Europejskiej

  Komisja Europejska nie wywiązała się z obowiązku opublikowania naukowych kryteriów pozwalających wyróżnić związki endokrynnie czynne (EDC), czyli substancje zaburzające działanie układu hormonalnego człowieka
 • Okupacja Polski przez miedzy narodowego żyda trwa !
  żydostwo robi co chce w świecie chrześcijan ! Chrześcijanie w niewoli u żyda !!! bo ta religia robi z człowieka niewolnika ![ baranka bożego ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach ! protest mieszkańców Rędzikowa przeciw budowie żydowsk-Natowskiej tarczy jest zbywany przez rządzących zydów Polską [ każda opcja żydów olewa mieszkańców ]
 • Putin
  "To nie są systemy obronne, to część strategicznego jądrowego potencjału USA przeniesiona na peryferie; w tym wypadku tymi peryferiami jest Europa Wschodnia"

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031