Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
632 posty 11566 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 7.7.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

nigdy nie myślałem, że będę GO uważał za oszołoma


 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Antoni Macierewicz:

.


 


"Wzmocnienie wschodniej flanki sojuszu zagwarantuje Polsce ochronę przed agresywnymi zachowaniami Rosji"


"Chodzi o wojska, które będą stacjonowały na naszych granicach, na wschodniej flance i których kształt, struktura, uzbrojenie będzie takie, że będą one wystarczające do sprzeciwienia się agresorowi" .

KOMENTARZE

 • Z sieci
  W Przemyślu mieszkańcy boją się wychodzić z domu z powodu ukrów, którzy na ulicach śpiewają "Jeszcze Polska nie zginęła, ale zginąć musi"

  Czy NATO Macierewicza nas przed tym obroni?
 • Szaleństwo Wałęsy, Macierewicza i innnych
  Weterani wywiadu USA przesłali memorandum do kanclerz Merkel. Było to już drugie memorandum wysłane przez Weteranów Wywiadu na Rzecz Rozsądku - pierwsze wysłane zostało w 2014. W obydwu przypadkach okazją do wysłania memorandum- ostrzeżenia był szczyt NATO.

  W memorandum z 6 lipca, 2016 roku, weterani wywiadu
  amerykańskiego piszą: "Warszawski szczyt NATO będzie co najmniej aż tak ważny jak ostatni szczyt w Walii, a istnieje prawdopodobieństwo, że będzie miał nawet bardziej dalekosiężne skutki. Przyjmujemy jako problematyczne - o ile nie zaskakujące- oświadczenie sekretarza generalnego NATO, Jensa Stoltenberga, ogłoszone na przedszczytowym spotkaniu prasy, 4 lipca, z którego wynika, że członkowie NATO wyrażą zgodę na 'dalsze umocnienie obecności NATO na wschodniej flance sojuszu', dodając, że sojusz w ten sposób dokona 'najsilniejszego umocnienia od czasów zimnej wojny'. Możliwość wybuchu konfliktu w powietrzu lub na morzu - przypadkowego lub zaplanowanego- gwałtownie wzrosła, a tym bardziej od kiedy, co wyjaśniamy poniżej, kontrola prezydenta Obamy nad USA/NATO generałami, z których niektórzy lubią bawić się w kowboi, okazała się wątpliwa (...) Szczególny niepokój budzi fakt, że przywódcy drugiej generacji w NATO wydają się być takiej możliwości beztrosko nieświadomi - czy nawet poddają wyłonienie się takiej możliwości w wątpliwość. Demagogia, taka jak wydobywająca się z ust byłego polskiego prezydenta, Lecha Wałęsy, który chełpił się, że zestrzeliłiby rosyjskie myśliwce latające na amerykańskim niszczycielem, w żadnym razie nie pomaga tonowi Wałęsy, jest jednak odzwierciedleniem "maczo podejście" powszechnie występującego dzisiaj w Polsce i innych, nowych członków NATO."

  Memorandum z 6 lipca, 2016:
  https://consortiumnews.com/2016/07/06/merkel-urged-to-temper-natos-belligerence/ (Merkel ponaglana do złagodzenia wojennej agresji)

  Memorandum z roku 2014 w przetłumaczniu na polski: https://exignorant.wordpress.com/2014/09/06/weterani-wywiadu-usa-list-otwarty-do-kanclerz-merkel/

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031