Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

+ Quo vadis 13.7.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Putin niewinien rzezi wołyńskiej, ale Rosja tak

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 To nie Putin !

.

 
 Macierewicz w TVP INFO:


... "prawdziwym wrogiem, tym, który rozpoczął, i który użył część sił nacjonalistycznych ukraińskich do tej straszliwej zbrodni ludobójstwa, jest Rosja. Tam jest źródło tego straszliwego nieszczęścia".

 

Od Pana Antoniego ciągle dowiadujemy się niesamowitych rzeczy. Kiedy to się dowiemy, że bratni naziści nie byli tacy źli, jak nam rodzice opowiadają? Że swoim najazdem ochronili pół Polski przed bolszewizmem, tą zarazą podobną do kanibalizmu, eksterminującą całe narody, zwłaszcza bliski nam naród ukraiński?

 

Banderowców już mamy w Przemyślu, bundeswerę mieliśmy za Odrą, traz będziemy mieć i na Litwie, i nic nam to nie przypomina. Jankie będą panoszyć się u nas, wprowadzając swoje zwyczaje z Dallas. Jest się z czego cieszyć. To jest miara naszego politycznego sukcesu. Zwłaszcza, że bratnia bundeswera ma prawo do interwencji zbrojnej na terytorium Polski nawet w czasie pokoju, dla zachowania spokoju, na mocy ustawy przyjętej przez "polski" sejm. Spróbujmy tylko masowo protestować przeciwko NWO.

 

 -----------------------------------------------

nigdy nie myślałem, że będę GO uważał za oszołoma

interesariusz.neon24.pl/post/132560,quo-vadis-7-7-2016r-wojna-o-nasze-dusze

Krzyżacy zostali zaproszeni dla naszej obrony

interesariusz.neon24.pl/post/132592,quo-vadis-9-7-2016r-wojna-o-nasze-dusze

Bułgarzy mają swój własny rozum

interesariusz.neon24.pl/post/132631,quo-vadis-11-7-2016r-wojna-o-nasze-dusze

 

-----------------------------------------------

rzeczniczka rosyjskiego MSZ. Marija Zacharowa zaprotestowała przeciwko przyzwoleniu polskich władz na takie szowinistyczne wypowiedzi, budzące nienawiść między narodami, jawnie kpiąc sobie z Pana Ministra na fujbuku.

KOMENTARZE

 • @Ex admin 00:56:03
  ciekawe, a może już Pan Antoni opowiada wnukom, jak to rozpętał 3 wojnę światową?
 • Jose Manuel Barroso
  dawniej szef Komisji Europejskiej, jest obecnie pracownikiem banku Goldman Sachs.

  Pamiętacie Marcinkiewicza ?

  A co na to Macierewicz? Dawniej twierdził, że w mediach wszyscy mają prawo mieć agentów, tylko nie polskie służby.
 • z sieci jako odpór Panu Ministrowi
  Wspomnienie Pani Barbary Waszkiewicz:

  "Niemcy puścili między Ukraińców propagandę: Zniszczycie Polaków, będziecie mieli wolną Ukrainę. Nacjonaliści z UPA tylko na to czekali. Zaczęły się prześladowania, mordy, rzeź.

  Pamiętam Kazika Kaczora, mieszkałam u nich. Miał 21 lat, zakochał się w Ukraince. Dopadli go. Zachciało ci się Ukrainki, to masz! - krzyczeli. I tłukli bagnetami. A potem przywiązali za nogi do furmanki i ciągnęli dwa kilometry, głową po ziemi. Przywieźli i rzucili pod bramę domu. Zemdlałam, jak go zobaczyłam. Przed oczami ma też widok okrutnej masakry we wsiach Stare Gaje i Nowe Gaje. To było 11 lipca, w niedzielę. Ukraińcy ogłosili, żeby po mszy ludzie zostali, bo odbędą się zebrania na ugodę z Polakami. Dość już kłótni, wystarczy Niemiec za wroga. Miała być zabawa. Zagrała orkiestra i zaczęła się rzeź. Banderowcy z UPA otoczyli budynek. - Jednemu z mężczyzn udało się uciec. Zawiadomił partyzantów. Pojechaliśmy tam następnego dnia, żeby pochować tych nieszczęśników. Widok był straszny. Rozrzucone szczątki ciał, dzieci powbijane na sztachety, kobiety z porozcinanymi brzuchami. Zginęły wtedy 63 osoby. "
 • @Autor
  Jakieś dwa miesiące temu to PIS zakomunikował,że wniesie do laski marszałkowskiej projekt ustawy uznającej zbrodnie na Ukrainie za ludobójstwo i ustanowienie dnia 11 lipca dniem męczeństwa kresowian.
  Po tajnych konsultacjach z Ukraińcami PIS jak kopnięty kundel skulił ogon i wycofał się rakiem z tych obietnic,robiąc w ciula Polaków i kresowian.Po prostu pokazali światu,że ich obietnice nie są warte nawet funta kłaków.

  Może teraz co niektórzy przejrzą na oczy i zobaczą co znaczą słowa rzucane na wiatr przez PIS Kaczyńskiego czy Macierewicza.
 • @interesariusz z PL 09:05:57
  Mam nadzieje że ten pan nie ma wnuków a tym bardziej dzieci gdyż niektóre choroby psychiczne można dziedziczyć.. a dzieci nic nie winne..
 • @Olka P. 16:53:08
  nie wydaje mi się, aby to była choroba psychiczna,

  wszystko wskazuje na to, że KOR nie był spontaniczny.
 • @Ex admin 23:44:34
  myślę, że wiesz, co miałem na myśli - zewnętrzną manipulację, a nie spontaniczną ideologię budowaną wewnątrz

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930