Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 15.7.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Minister obrony, czy propagandy?

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Czym się różni arogancja od terroryzmu ?

.

 
 


Dobrze, że dziadka chowałem, zanim nastał minister Antoni. Mowę pogrzebową mogłem sformułować sam, bez podpowiedzi ze strony Ministerstwa Obrony Narodowej, abym nadmienił również o "Osobach niezwiązanych z życiem dziadka, ale które były kontynuatorami tradycji niepodległościowych". Takie naciski wywierane są teraz na wszystkich organizatorów obchodów rocznicowych - należy włączyć do obchodów apel "poległych" z 10 kwietnia 2010r, którzy "Wiernie pracowali dla Polski i zginęli wypełniając patriotyczny obowiązek. Pamięć o Ich służbie dla Ojczyzny i tragicznej śmierci pozostanie na zawsze w sercach rodaków!"

Szum medialny podniósł się w związku ze zbliżającą się rocznicą Powstania Warszawskiego. Rada Muzeum opowiedziała się za tym, by "treść apelu poległych, odczytywanego podczas 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, pozostała niezmienna w stosunku do lat poprzednich".

Również Zbigniew Galperyn, wiceprzewodniczący Związku Powstańców Warszawskich: "Chcielibyśmy, by Apel Pamięci był dokładnie taki jak zawsze. To nasza tradycja i nie ma potrzeby, by ją zmieniać"

Zdaniem ministerstwa propagandy odtąd podczas wszystkich uroczystości patriotycznych i patriotyczno-religijnych z udziałem wojskowej asysty honorowej odczytywany będzie apel uzupełniony o nowy fragment, zgodnie z poleceniem ministra Antoniego Macierewicza.

Wzajemności nie ma - podczas uroczystości smoleńskich nie odczytuje się poległych Powstańców Warszawskich. Co mają zrobić powstańcy? Albo schylić karku, albo zrezygnować z asysty honorowej. I to drugie rozwiązanie dobrze podkreśli politykę obecnego rządu, ze względów "politycznych" przemilczającego udział Ukraińców w tłumieniu powstania "ze szczególnym okrucieństwem".

Rozgoryczenie powstańców nie przekroczyło punktu zapalnego. Tak, jak już dawno punkt krytyczny przekroczyło naigrywanie się z Allacha podlewane sosem postulatów o konieczności depopulacji świata. Kto miałby być przedmiotem owej depopulacji? Musimy zdać sobie sprawę z tego, że pewnych ludzi przycisnęliśmy do ściany już tak mocno, że stracili nadzieję na życie, już im wszystko jedno.

To jest prawdziwe źródło wszystkich nieracjonalnych zachowań, w tym, terroryzmu. Ciągle zapominamy, że presji podlegają nie tylko muzułmanie. To, co ich odróżnia, to to, że nie są w swojej tradycji tak przywiązani do życia, jak my.

Wiecie, jaki byłby najstraszniejszy wynalazek islamistów-terrorystów? Jakby opublikowali technologię samobójczych zamachów możliwych do wykonania przez polskich emerytów. Tych emerytów, którym MY na dzienną rację żywnościową w szpitalu czy sanatorium wydzielamy jedynie ułamek tej kasy, jaką poświęcamy na żywienie zwyrodniałego przestępcy w więzieniu. Tych emerytów, których postanowił zagłodzić pisuarowy rząd programem 500+. Tak, dla kontrastu emerytury wzrosły tylko o kilka zł. Rząd najwyraźniej zapomniał o prawach "wolnego rynku". Już od dawna nie wiązali końca z końcem, wyprzedając wszystko, łącznie z dachem nad głową, aby tylko jeszcze do jutra - a tu - na rynku pojawiła się rzesza "nowobogackich" konkurentów.

Jak tu żyć? Jak tu umrzeć? Jak tu się usunąć z tego świata, skoro inni szans na przeżycie nie dają?

Pomyślcie o tym, syci, skoro macie na kompy, jak trafiacie na te wszystkie banialuki o "zamachu" w Nicei. Ktoś chce wasze stado pognać w z góry upatrzonym kierunku.


 

 -----------------------------------------------

nigdy nie myślałem, że będę GO uważał za oszołoma

interesariusz.neon24.pl/post/132560,quo-vadis-7-7-2016r-wojna-o-nasze-dusze

Krzyżacy zostali zaproszeni dla naszej obrony

interesariusz.neon24.pl/post/132592,quo-vadis-9-7-2016r-wojna-o-nasze-dusze

Bułgarzy mają swój własny rozum

interesariusz.neon24.pl/post/132631,quo-vadis-11-7-2016r-wojna-o-nasze-dusze

Putin niewinien rzezi wołyńskiej, ale Rosja tak

interesariusz.neon24.pl/post/132661,quo-vadis-13-7-2016r-wojna-o-nasze-dusze

-----------------------------------------------

KOMENTARZE

 • Antoni Macierewicz o zamachu w Nicei
  "niebywałe okrucieństwo" musi "nas wszystkich zjednoczyć, aby nigdy więcej do takich zachowań, do takich straszliwych działań nie dopuścić". "Państwo polskie na pewno się przed tym nie ugnie"

  Użył podobnych słów co jego wódz mówiąc o ludobójstwie na Wołyniu.

  Widać dla niego to porównywalne - jechanie ciężarówką po ludziach i własnoręczne zadawanie śmierci przez ćwiartowanie na żywca, upojenie cudzym bólem z zadawanych tortur, wyrafinowane zarzynanie, aby ofiara jak najdłużej i jak najbardziej cierpiała.
 • Interesariuszu
  "Wiecie, jaki byłby najstraszniejszy wynalazek islamistów-terrorystów? Jakby opublikowali technologię samobójczych zamachów możliwych do wykonania przez polskich emerytów."
  Są różne sposoby bez pomocy terrorystów aby wysłać się samemu na tamten świat emerytowi. Nie za bardzo jest to wskazane, ponieważ psy śledcze będą czepiać się rodziny emeryta, że to oni pozbawili go życia.
  Poza tym, emeryci niech się trzymają jak najdłużej na złość temu złodziejskiemu państwu! DUŻO ZDROWIA EMERYCI nasi Kochani!
 • @interesariusz z PL 16:50:14
  Piszą tu i czytają sympatycy PIS, pewnie też ci, co mają wpływ na partię.
  Czy oni nie widzą jak polskie społeczeństwo reaguje po ostatnich wyskokach pana ministra MON Maciarewicza?
  Na jaki portal się nie wejdzie, internauci wyśmiewają ministra, uważają go za psychicznego itd. I to jest tak ponad 80 procent, zatem nie mogą to być tylko "ruskie trolle".
  Maciarewicz kompromituje PIS i Polskę przede wszystkim. Jeśli już przyjmiemy, że Pisowi nie chodzi o partię a o Polskę, to na Boga schowajcie z powrotem Maciarewicza tam, gdzieście go trzymali przed wyborami. Miał być przecież Gowin!
 • @interesariusz z PL 16:50:14
  ciekawe czy do kondolencji dołączył też listę ofiar głupoty w smoleńsku.
 • Tak
  "Musimy zdać sobie sprawę z tego, że pewnych ludzi przycisnęliśmy do ściany już tak mocno, że stracili nadzieję na życie, już im wszystko jedno."
 • @lorenco 18:04:05
  najsmutniejsze w tym jest to,
  iż jest to niesamowicie inteligentny facet,

  jest tylko tak zapalczywy, że raz po raz wali jak łysy o beton.
 • Zamach w Nicei zgodnie potępiają władze krajów muzułmańskich.
  których ??????????????????????????????

  Arabii Saudyjskiej,

  Zjednoczonych Emiratów Arabskich,

  Kuwejtu,

  Kataru

  i Turcji.

  bez komentarza.
 • Trudno zaprzeczyć
  .
  "Wiernie pracowali dla Polski i zginęli wypełniając patriotyczny obowiązek.„ t.j. dla obecnej Wolnej Polski

  - http://pppolsku.blogspot.com/2013/08/hala-podosci.html#_K

  ”Pamięć o Ich służbie dla Ojczyzny i tragicznej śmierci pozostanie na zawsze w sercach rodaków!"

  Miejmy nadzieję, że CI rodacy w Wolnej Polsce okażą wdzięczność

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  chociaż sami Polacy nie są w stanie tu czegokolwiek gwarantować wobec tradycji szacowanje na przeszło pięć tysiącleci.

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  Bohaterowie narodowi na tzw. obecnym etapie mają niejakie trudności "ze szczególnym okrucieństwem", bo jak wiemy wywiad USRAela ustalił, że nie należy okrucieństwa wiązać z banderowcami.

  @interesariusz z PL 16:50:14

  Jeśli wszakże chodzi "niebywałe okrucieństwo" Macierowicza w Nicei, to trzeba mu przyznać mądrości ale i głąbię, ktoś nikczemny nigdy by na to wpadł, że zamachowiec był „niebywale okrutny” w przeciwieństwo do innych tego typu zamachów, w których „okrucieństwa” naturalnie „nie bywało”, bo dotychczas były to zamachy nie okrutne, można rzecz łagodne a nawet sympatyczne.

  Naturalnie siły porządkowe były tym przejściem terroryzmu od łagodności do "niebywałego okrucieństwa" tak zaskoczone, że skąd mieli przypuszczać, że należy wyłożyć na wjeździe na Bulwar Anglików „kolczatki”.  Tym bardziej, że we Francji cały czas obowiązywał stan wyjątkowy i już to powinno odstraszyć terrorystów od „okrucieństwa”, skoro ten stan ogłosił sam pan prezydent Hollande.

  Trzeba Francuzom i ich służbom przyznać, że potrafią nas zaskoczyć coraz to nowymi atakami terrorystycznymi, przy czym wykonawcy tych ataków udaje się zlikwidować, zanim zdążą pisnąć słówko, kto ich właściwie wysłał i do ataku przygotował.

  Niezwykła zamachowca przemiana zamachowca, z małego złodziejaszka w wielkiego i okrutnego zamachowca, to, że pochodził z Maroka nie znaczy, że był muzułmanem albo nawet Marokańczykiem. To przypomniało mi Rubyego, właściwie nazywał się Rubinowicz, który z drobnego przestępcy zamienił się w zamachowca i zamordował Oswalda, którego oskarżano o zabójstwo prezydenta J:F. Kennedyego. Niezwykłe metamorfozy

  Byłoby zaniedbaniem nie wzbogacić na tym etapie „okrucieństwa” o równie stosowne „barbarzyństwo”

  - http://wiadomosci.onet.pl/forum/buhler-poziom-okrucienstwa-i-barbarzynstwa-jest-pr,1,2826068,219426883,czytaj.html

  i to barbarzyństwa na „poziomie”, naszych znakomitych mediów.
 • "minister obrony czy propagandy?"
  zidiocenia niestety...
 • A jeszcze-
  kto temu panu dal prawo do noszenia munduru? Byłeś pan "we wojsku?" Wyczytałem informację że polscy żołnierze z 21BSK jada na upadline szkolić banderowców. Hańba panu,panie ministrze.
 • @Olka P. 21:41:58
  a jakie były początki ?

  postanowiliśmy razem z europejską szajką splądrować Ukrainę, proponując im traktat stowarzyszeniowy,

  nawet ten skorumpowany Janukowicz nie był w stanie go przełknąć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930