Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 19.9.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Macie tak jak głosowaliście.

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Macie tak jak głosowaliście !

.

 
 


Wiceminister rozwoju Radosław Domagalski potwierdził, iż mimo zastrzeżeń polski rząd opowie się za ratyfikacją umowy o wolnym handlu między Unią Europejską a Kanadą,  CETA (Comprehensive Economic and Trade Agreement).

Ogłupiały naród zajęty jakimiś sporami wokół trybunału nie dostrzega, iż ważniejszy będzie sąd arbitrażowy, który nikomu nie będzie podlegał, którego wyroki będą ostateczne - a oskarżonymi będą państwa. Najczęściej państwa biedniejsze niż skarżące je koncerny.

Co na to wiceminister Domagalski ? --- "Będziemy stanowczo zabiegać na forach europejskich, by docelowo jednym z arbitrów był Polak".

He he, --- już mamy we władzach uni Lewandowskiego, Tuska i Bieńkowską.

A jak wygląda oficjalna propaganda ?

"Kompleksowa umowa gospodarczo-handlowa (CETA) to efekt niedawno zakończonych negocjacji między UE a Kanadą. Umowa zapewni unijnym przedsiębiorstwom więcej atrakcyjnych możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w Kanadzie, a także przyczyni się do tworzenia miejsc pracy w Europie.

Doprowadzi ona do zniesienia należności celnych, zlikwidowania ograniczeń w dostępie do zamówień publicznych, otwarcia rynku usług i stworzenia przewidywalnych warunków dla inwestorów, a także pomoże w zapobieganiu nielegalnemu kopiowaniu innowacji i tradycyjnych produktów z UE. "


Czy to nie śmieszy? Tymczasem POpis zabiega w Brukseli, aby UE ukarała poPiS za odstępstwo w realizacji planu Sorosa depopulacji Europy w wyniku wojny religijnej. W tym samym czasie poPiS realizuje plan uzależnienia gospodarczego UE od amerykańskich korporacji i depopulacji ludzi z wykorzystaniem GMO, szczepionek i niebotycznych cen leków na produkowane w labach coraz to nowe wirusy i bakterie. Tego nawet Orwell nie przewidział.

Bayer wykupił Monsanto. Du Point i Syngenta zawiązaly trust. Czy pamiętacie, kto sfinansował II WŚ ?

Żaden kraj nie będzie miał szans z takimi gigantami.

W Niemczech, Belgi i innych krajach setki tysięcy ludzi w ostatnich tygodniach demonstrowalo przeciw podpisaniu umowy CETA I TTIP. I co? Demokracja ma tyle samo do powiedzenia w tych sprawach, co w sprawie wojny i użycia broni atomowej.

A polska wieś spokojna. Mimo że Polak już nie kupi ziemi w Polsce. Ustawa mu zabrania, ustawa polskiego sejmu.

KOMENTARZE

 • @
  Miło znowu widzieć pański, doskonały zresztą wpis, choć wieści hiobowe, albo jeszcze bardziej tragiczne.
  Z Kanadą jest coraz gorzej... ludzie uciekają z Quebec, bo mają nadzieję, że w innych prowincjach nie ma tak rygorystycznych przepisów jak chodzi o działalność gospodarczą.
  Te ,,kanadyjskie przedsiębiorstwa" to ,,kanadyjskie" korporacje, które już nie są kanadyjskie, a amerykańskie, czyli żydowskie.
  Miejsca pracy w Europie? Pewnie na takiej samej zasadzie, jak w Chinach i innych krajach Azji - tania siła robocza, opłakane warunki pracy i montowanie podzespołów zamiast rodzimej produkcji.
 • Święta prawda:
  ,,Żaden kraj nie będzie miał szans z takimi gigantami."

  A co dopiero przedsiębiorstwo.
 • @Lotna 16:13:22
  hmmmm,

  jak tam byłem, to najlepiej czułem się właśnie w Quebecu,
  swojskie dusze, język podobniejszy do naszego,

  a już wtedy było gorzej niż dalej na zachód,
  nie z powodu przepisów, tylko anglosaskiej arogancji,
  i braku szacunku dla ludzi, którzy nie chcą gadać po angolsku,
 • Nasz przedstawiciel, Bieńkowska
  właśnie zakwestionowała podatek od "hipermarketów", wprowadzony u nas od 1 września.

  Co prawda unijne prawo nakazuje wprowadzać preferencje dla małych firm, ale dotyczy to UNI, a nie Polski.
 • @interesariusz z PL 17:19:22
  Quebec ma kompleks niższości. Do niedawna w szkołach uczono angielskiego tylko symbolicznie, co również odnosi się do francuskiego w anglojęzycznych prowincjach. Wyjedzie taki 2 km od granicy swojej prowincji i jest w obcym kraju, bo się dogadać nie potrafi. Natomiast wszyscy politycy z Quebec są dwujęzyczni i zazwyczaj to oni dochodzą do władzy. Harper musiał się uczyć francuskiego, był wyjątkiemm potwierdzającym regułę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930