Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 21.9.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy my nadajemy się na niewolników?

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Czy my nadajemy się na niewolników?

.

 
 


Brytyjska premier Theresa May na sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ odmawia otwarcia granic i zapowiada, że na terytorium Zjednoczonego Królestwa nie wjadą żadni imigranci, którzy tylko udają uchodźców i którzy wcale nie uciekają przed wojną, prześladowaniami czy głodem. Na pierwszym miejscu powinno być „prawo państw do kontrolowania własnych granic”, a nie „prawo imigrantów ekonomicznych do wjazdu na terytorium Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy”. Proponuje wspólną walkę z całkiem czymś innym - jednym z najbardziej nieludzkich zjawisk - współczesnym niewolnictwem.

Liczbę ofiar w samej Wielkiej B szacuje się na 13 tysięcy.

Chodzi o osoby wykorzystywane, praktycznie pozbawione możliwości ucieczki z sytuacji, w jakiej się znalazły. Dawniej przykładem były tylko prostytutki, teraz zalicza się do współczesnych niewolników wiele osób zwabionych "złotymi górami" do pracy, jako pomoc domowa, na farmach, kutrach rybackich, czy nawet fabrykach.

Przypomina to czasy Dawida Copperfielda (Charlesa Dickensa)

Niewolnicy pochodzą głównie z Albanii, Nigerii, Wietnamu, Rumunii i ... z Polski,

Czy przyjdą czasy, gdy na Okęciu będą lądowały samoloty z Londynu, Hamburga, Paryża czy Sztokholmu, pełne cwaniaczków, którzy dorobiwszy się za granicą uciekną na z góry upatrzone pozycje do Polski, aby ekonomicznie gnębić tych frajerów, którzy tu zostali? A frajerzy nie tylko będą musieli konkurować o pracę z milionami banderowców, których wpuścili, ale i szukać resztek ze stołu tych, co zarabiali przez lata w euro i podyktują ceny w Polsce zgodnie z prawem popytu.

Już teraz, w przychodniach NFZ, do specjalisty, nawet w nagłym przypadku, czeka się miesiącami, a nawet latami. Tymczasem za kasę, w tej samej przychodni, wybudowanej przez nas, ten sam specjalista, przyjmuje od ręki.

Współczesne niewolnictwo to będzie w Polsce. Już jest. I demokratycznie w swojej głupocie sami się na nie zgodziliśmy.

KOMENTARZE

 • @Autor
  Z jednej strony tęsknota szanownego Autora za chwilą gdy " frajerzy (...) podyktują ceny w Polsce zgodnie z prawem popytu" a z drugiej strony pretensja gdy tak właśnie dyktuje cenę specjalista przyjmujący w przychodni.
  Czyżby chodziło szanownemu Autorowi o to by w przychodniach NFZ nie było ani kolejek ani specjalistów?
 • Protest Antywojenny ! Prezydent RP Andrzej Duda !!!
  https://cont.ws/post/378407
 • @programista 11:14:33
  nie frajerzy podyktują ceny, tylko frajerom podyktują ceny

  specjalista po prostu kradnie,

  jakby nie chciał kraść, to robiłby to we własnym gabinecie, a najpierw zapłaciłby za studia i za maturę.

  Nie mówiąc już nic o tym, że całe pokolenia budujące ten wraży PRL zostały okradzione przez własne dzieci.
 • @detektywmjarzynski 11:41:00
  też

  "Protestuję przeciwko angażowaniu Polski i Polaków , w tym polskich żołnierzy w wojnę na Ukrainie, docelowo w wojnę z Rosją."

  ale wątpię
  "My Polacy mamy swój honor i swoją mądrość życiową"

  i w jedno, i w drugie
 • @interesariusz z PL 12:11:25
  Wybacz ,ale nieżle mnie wq.rwili . Polski już nie ma .Ave . "Blonde Avalanche 2016”.
 • @Repsol 13:14:21
  dawno tu nie zaglądałem,

  to i nie wiem, co z BJ, wrócił po opracji, i co się z nim stało ?
 • @interesariusz z PL 13:42:15
  Praca kontraktowa , przyjdzie do nas jak zakończy robotę .Ave .Amigo.
 • @interesariusz z PL
  Polecam ciekawostkę , A.Duda upomina się o Falklandy,Gibraltar i Kosowo .: Dziś chcę wyraźnie powtórzyć: musimy doprowadzić do przestrzegania zasady wyrażanej rzymską sentencją Ex injuria jus non oritur – „z bezprawia nie wywodzi się prawo”. Żaden agresor nie ma prawa do okupowanego przez siebie terytorium. Odrzucamy system, w którym o losie narodów decyduje polityka siły i agresji. Pokój i bezpieczeństwo to podstawowe warunki realizacji zrównoważonego rozwoju. Efektywność globalnych działań w tym zakresie zależy od międzynarodowej solidarności i zgodnego współdziałania pomiędzy naszymi krajami. Całość tu.:http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,81,wystapienie-andrzeja-dudy-podczas-71-sesji-zo-onz-pleng.html No to mamy koniec świata .Ave.
 • @programista 11:14:33
  Chłopie, tkwisz w żydowskich liberalnych bredniach z przełomu XX i XXI w. podrzucanych idiotom w zniewalanych przez żydowski kapitalizm krajach. Owszem, jest kilku kretynów, czy łobuzów, którzy powtarzają te same pierdoły, np. S.Michalkiewicz, czy szwendała W.Cejrowski - ale oni robią to za pieniądze. A pan, panie "programista" robi to także za pieniądze, czy tylko z czystej, niewinnej głupoty?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930