Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
636 postów 12051 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 24.9.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hodowla ludzi .

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Hodowla ludzi.

.

 
 

W listopadzie tego roku w Kuwejcie wchodzi prawo nakazujące pobieranie próbki DNA od wszystkich mieszkańców oraz przyjezdnych, uchwalone pod pretekstem antyterroryzmu. Za brak zgody, podobno, trzeba będzie zapłacić tylko 33 tys. bagsów. W Kuwejcie, dla niektórych, to jak kupienie sobie butelki Coki. Ale biedacy w wymiarze kuwejckim trafią do bazy danych, która, jak każda, może być ukradziona.

DNA to coś innego niż odciski naszych palców, dzięki którym można wykryć, co dotykaliśmy, a zatem, gdzie byliśmy. DNA to wydanie wszystkich sekretów naszego ciała. Wszystkich, no może z wyjątkiem faktu amputacji. Również zdolności intelektualnych, a niedługo, to i charakteru. Władze będą mogły na tej podstawie wartościować ludzi. (robić ranking, dla kumatych inaczej). To coś znacznie lepszego, niż nazistowska segregacja rasowa.

Ale możliwe będzie również klonowanie ludzi. Nie tylko tych, od których pobrano DNA, również ich różnych krzyżówek. To, co kiedyś zapoczątkował Miczurin naturalnymi metodami na jabłkach, teraz sztucznymi metodami laboratoryjnymi będzie można to robić na ludziach, a ich baza genetyczna będzie gotowa pod ręką. Jak kiedyś podobno powiedział ten klasyk – „Nie możemy czekać na łaskawość przyrody. Naszym celem jest samodzielne wydarcie jej (łaskawości, czyli nowych odmian) od niej”.

Eugenika na masową skalę. A i wojna atomowa nie groźna. Do zapoczątkowania nowej populacji na ziemi wystarczy automatyczne laboratorium. I będzie to całkowicie nowa odmiana (rasa).

Howgh!

www.documentcloud.org/documents/3112208-Adel-Abdulhadi-Statement.html

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031