Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 26.9.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojna tuż, tuż .

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 Wojna tuż, tuż.

.

 
 

Rada Bezpieczeństwa ONZ zebrała się na nadzwyczajnej sesji w sprawie eskalacji konfliktu w Syrii, podczas którego przedstawiciele krajów zachodnich zarzucili Rosji współudział w zbrodniach wojennych i barbarzyństwo.


Ambasador USA przy ONZ Samantha Power: rosyjskie i syryjskie siły przeprowadziły w ostatnich trzech dniach ponad 150 nalotów na miasto Aleppo. Rosja nie jest zaangażowana w Syrii w działania antyterrorystyczne tylko w barbarzyństwo.


Specjalny ONZ-etowski wysłannik do Syrii Staffan de Mistura poinformował, że widział nagrania wideo i zdjęcia dowodzące, że podczas bombardowań użyto bomb zapalających. Bomby spadły także na placówki medyczne, szkoły i domy.

Brytyjski ambasador przy ONZ Matthew Rycroft: rosyjskie i syryjskie lotnictwo używa penetrujące i zapalające bomby, Rosja współdziała z syryjskim reżimem w popełnianiu zbrodni wojennych.

Ambasador Francji François Delattre: Aleppo jak dawniej Sarajewo.

Ambasadorowie USA, Wielkiej Brytanii i Francji opuścili posiedzenie rady bezpieczeństwa na znak protestu tuż przed wystąpieniem przedstawiciela Syrii.

W jakiej sprawie protestowali?

KOMENTARZE

 • do niedzielnego ujadania w RB dołączyły Niemcy
  Steffen Seibert, rzecznik rządu Niemiec, odniósł się do walk w Aleppo jako do przejawu barbarzyństwa i wezwał Rosję do działań zmierzających do zakończenia wojny w Syrii.

  "Ponownie wzywamy Rosję do natychmiastowego podjęcia działań, które przywrócą wiarygodność naszym wysiłkom zmierzającym do zakończenia tej wojny"
 • @interesariusz z PL 14:44:12
  Moim zdaniem, gdyby nawet Rosja zgodziła się na warunki USraelskie i odstąpiła od pomocy Assadowi, wojna tam by nie wygasła.
  Odnośnie wysiłków koalicji USraelskiej do zakończenia tej wojny, jest to jeszcze jedno wielkie oszustwo. Oni potrzebują terenu i bogactw naturalnych, najlepiej bez ludności zamieszkującej Syrię od setek i tysięcy lat.
 • Amerykanscy terrorysci sa w kotle w Aleppo i z tad to obrazanie sie.
  Niedawno wojska rzadowe rozrzucily po wschodnim Aleppo ulotki, ze z kotla mozna wychodzic w 4 roznych miejscach.Kto tam zostaje to na wlasne zyczenie a Ruscy wala juz wszystkim za wyjatkiem broni nuklearnej.Oto mapka tego kotla, patrze codziennie i zmniejsza sie jak pryszcz po wplywem masci antybiotykowej.

  http://syria.liveuamap.com/
 • @staszek kieliszek 20:25:59
  bez względu na przyczynę, kocioł czy ostania wpadka z zaatakowniem syryjskich sił rządowych,

  eskalacja okarżeń nie wróży nic dobrego,
 • @interesariusz z PL 21:25:23
  "eskalacja okarżeń nie wróży nic dobrego,"

  Jednak idzie zauważyć, że jedne oskarżenia mają jakieś umocowanie w faktach, a drugie to zwykły debilizm. Moim zdaniem to może wtedy świadczyć o tym, że jedna ze stron straciła już argumenty. Byłoby to do końca pozytywne, gdybyśmy mieli pewność, że przygnieciona argumentami strona nie posunie się do prowokacji. A pewność jest, tylko że w drugą stronę :-( Co potrafią pokazali z WTC. Oby tym razem prowokacja nie wyszła i się do reszty skompromitowali.

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930