Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
622 posty 11396 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 2.11.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nigdy nie było mnie na fujbuku

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 i nie będzie.

.

 
 

Od samego początku nie podobała mi się ta witryna ze względu na promocję i ułatwianie pewnych zachowań społecznych, jako żywo przypominających plotkarstwo i lincz, oraz ze względu na podejrzenia ufundowania jej przez służby.

Jak się mówi  --- jeśli nie ma cię na fujbuku, to nie istniejesz. Trudno, godzę się na to. Nie istnieję w społeczności, do której zdaje się należeć większość świata.

To jakby obywatelskie nieposłuszeństwo. Nie przeciwko rządowi, tylko przeciwko większości społeczeństwa. Podobno, Polacy mają na fujbuku 17 milionów kont. Ja, to margines społeczny.

Może sprawa cenzury narodowców i marszu niepodległości otworzy niektórym oczy. Może będzie jak z wybiórczą, która powoli wypada z rynku, a przecież kiedyś była cytowaną wyrocznią.

A ja się zastanowię, czy powrócić na tę maleńką, niszową witrynę neonu24. Na fujbuku może czytałyby mnie tysiące, a tu ledwo parę osób. Ale przecież mogą być to osoby znacznie mądrzejsze, do których warto się odezwać.

 

  

KOMENTARZE

 • @
  "A ja się zastanowię, czy powrócić na tę maleńką, niszową witrynę neonu24. Na fujbuku może czytałyby mnie tysiące, a tu ledwo parę osób. Ale przecież mogą być to osoby znacznie mądrzejsze, do których warto się odezwać."

  Co tu się zastanawiać!!
  Czekamy :))

  Pozdrawiam
 • @Interesariusz z PL
  Witam nikomu tam nie zalecam się logować .Tu jedna z dostępnych tam ciekawostek .Pozdrawiam. https://polgard.com/pl/produkty/systemy-wykrywania-i-rozpoznawania-twarzy.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031