Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 2.11.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nigdy nie było mnie na fujbuku

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 i nie będzie.

.

 
 

Od samego początku nie podobała mi się ta witryna ze względu na promocję i ułatwianie pewnych zachowań społecznych, jako żywo przypominających plotkarstwo i lincz, oraz ze względu na podejrzenia ufundowania jej przez służby.

Jak się mówi  --- jeśli nie ma cię na fujbuku, to nie istniejesz. Trudno, godzę się na to. Nie istnieję w społeczności, do której zdaje się należeć większość świata.

To jakby obywatelskie nieposłuszeństwo. Nie przeciwko rządowi, tylko przeciwko większości społeczeństwa. Podobno, Polacy mają na fujbuku 17 milionów kont. Ja, to margines społeczny.

Może sprawa cenzury narodowców i marszu niepodległości otworzy niektórym oczy. Może będzie jak z wybiórczą, która powoli wypada z rynku, a przecież kiedyś była cytowaną wyrocznią.

A ja się zastanowię, czy powrócić na tę maleńką, niszową witrynę neonu24. Na fujbuku może czytałyby mnie tysiące, a tu ledwo parę osób. Ale przecież mogą być to osoby znacznie mądrzejsze, do których warto się odezwać.

 

  

KOMENTARZE

 • @
  "A ja się zastanowię, czy powrócić na tę maleńką, niszową witrynę neonu24. Na fujbuku może czytałyby mnie tysiące, a tu ledwo parę osób. Ale przecież mogą być to osoby znacznie mądrzejsze, do których warto się odezwać."

  Co tu się zastanawiać!!
  Czekamy :))

  Pozdrawiam
 • @Interesariusz z PL
  Witam nikomu tam nie zalecam się logować .Tu jedna z dostępnych tam ciekawostek .Pozdrawiam. http://polgard.com/pl/produkty/systemy-wykrywania-i-rozpoznawania-twarzy.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930