Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 27.12.2016r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A może jeden z drugim pomyśli

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 może jeden z drugim pomyśli, ostatecznie czasy są podobno ostateczne

.

 
 

Fragement notki Pana Boguława, nie wiem skąd Pan Bogusław zaczerpnął myśl, ale ja się przyznaję do podobej, wyrażonej przed laty, po 10-tym,

Nurkowie potwierdzili, że na dnie Morza Czarnego 1,7 km od wybrzeża i na głębokości 27 m znaleźli kadłub rozbitego samolotu Ministerstwa Obrony Rosji Tu-154. Obecnie rozpatrywane są warianty jego podniesienia. Tymczasem do Moskwy przewieziono 11 znalezionych ciał i liczne szczątki wyłowione dotychczas z morza. Uparte wykluczanie opcji zamachu jest symptomatyczne i zrozumiałe, bo tak udany i celny zamach byłby tragiczny dla prestiżu Rosji i obrazu stanu jej bezpieczeństwa.

dlaczego nikt tak nie myśli o wydarzeniu smoleńskim? Jakiż to blamaż, na swoim terytorium, na wojskowym terenie, dać sobie zestrzelić samolot z prezydentem, i nawet nie wiedzieć, jak wycięto taki numer?

Skoro pogardzacie Rosją i Rosjanami, to bądźcie konsekwentni, i myślcie o Nich raczej jak o bezbronnych ofiarach waszej wyrafinowanej zachodniej technologii.


KOMENTARZE

  • @@@!
    http://petitiongo.org/image/jpgdjvjrbjk/760/452/fit/original/96/jpeg/ Delegalizacja Komitetu Obrony Demokracji. Komitet Obrony Demokracji będący organizacją pozarządową w ostatnim czasie wywołał wiele kontrowersje nawołując do okazania nieposłuszeństwa wobec polskich władz. Organizacja, która "broni demokracji" w ostatnim czasie nawołuje do niedemokratycznych zabiegów. Komitet Obrony Demokracji dąży do obalenia demokratycznie wybranej władzy, co wielokrotnie można usłyszeć w mediach czy na manifestacjach organizowanych m.in. przed KOD. Ponadto organizacja ta jest współodpowiedzialna za destabilizację sytuacji w kraju. Członkowie KOD w sposób jawny i zdecydowany wykorzystują emocje Polaków często pobudzając w nich negatywne emocje, a nawet agresję. To całkowicie odbiega od europejskich standardów w politycznym sporze. Zachowanie Komitetu Obrony Demokracji przypomina raczej historyczne podburzanie społeczeństwa przez partie anty-demokratyczne np. w przedwojennych Niemczech czy we Włoszech. Polacy doświadczeni ciągłymi walkami potrzebują spokoju a nie kolejnej walki, która rozgrywa się pod płaszczykiem obrony demokracji. Podpisz Polko i Polaku. http://petitiongo.org/en/petition/delegalizacja-komitetu-obrony-demokracji?mp=admin.message.success

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930