Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 18.1.2017r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Witamy Ukraińców, Wielka Ukraina po Bałtyk

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

  Witamy Ukraińców, Wielka Ukraina po Bałtyk

.

 
 

Inwazja miliona muzułmanów na Zachodnią Europę to zaledwie preludium do tego sterowanego przez "polski rząd" zalewu zarobkowych imigrantów ze wschodu, którzy mają po ostatnich zmianach polskiej polityki łatwiej znaleźć pracę, szybciej uzyskać pobyt stały wraz z darmową opieką medyczną, której dla Polaków nie staje, dostawać 500+, a jakże. Jerzy Kwieciński z resortu "rozwoju" naszego kraju mówi wprost o imporcie potrzebnych pracowników ze wschodu, dostosowanym do potrzeb "polskich przedsiębiorców" i strategii "polskiego rządu". Jak wiadomo, miejsca pracy dla Polaków są za Odrą, na zachód. Tu, w dawnej Polsce, mieszkać i pracować mają Ukraińcy.

Rząd stawia na młodych Ukraińców i zamierza wydawać wizy na dłuższe, czytaj wieloletnie, pobyty. Zwolni się też Ukraińców z obowiązku pracy u wyznaczonego pracodawcy. Będą swobodnie konkurować na rynku pracy. Chodzi również o to, aby Ukraińcy mogli osiedlać się u nas całymi rodzinami, otrzymując wszystkie te świadczenia, które mają polskie dzieci. Rząd będzie zachęcać Ukraińców do uzyskiwania polskiego obywatelstwa.

W ten oto sposób, zwyczaje obywateli mieszkających między Odrą a Bugiem, płynnie zmienią się na te obowiązujące za Bugiem, na wschód. Jak będą się czuć w niby swoim kraju Polacy, którym nie w smak ucieczka nad Łabę? Nie będziemy mieć nigdzie swojego państwa, w którym kultywowana jest polska tradycja i obyczaje. Wszędzie będziemy wśród obcych.

KOMENTARZE

 • Witam!
  To taki oczywisty plan ale zawsze warto to przypominać.
  Polaków należy z Polski "wyrzucić" a na ich miejsce podstawić Ukraińców.
  W tej idei "międzymorza" nie ma miejsca dla Polaków.
 • @Robik 11:32:54
  Tak, tylko że ten plan, krok po kroku, uzyskuje instytucjonalne fundamenty. Mamoną, zrobią to, co zrobił kiedyś Stalin siłą, przesiedlą całe narody.
 • Pax Russo-Americana
  Cyt://Inwazja miliona muzułmanów na Zachodnią Europę to zaledwie preludium do tego sterowanego przez "polski rząd"//

  Trzeba to wyraźnie powiedzieć - to nie polski rząd otwiera nasze granice, to jest decyzja podejmowana ponad Polską, i każdym innym krajem europejskim. Tu u nas filosemickie POPiS to tylko wykonawcy poleceń.

  To Rosja i USA (wspólnie pod patronatem żydów) jest złem dla tego świata i wszystkich wolnych narodów.
  Oni często udają, że się kłócą, ale wynikiem tej kłótni jest zawsze zniszczenie jakiegoś wolnego kraju. USA i Rosja/ZSRR NIGDY nie były w stanie wojny, za to wielekroć świetnie się dogadywały, by wspomnieć chociażby los Polski...

  Rosja i USA poparły atak na Irak. Poparły rezolucje nr 678 i 1441 to doprowadziło do zamordowania Saddama Husajna i masowej emigracji milionów Irakijczyków. Rosja w 2011 mogła zawetować rezolucję ONZ ws Libii, ale wstrzymała się od głosu i dała tym samym zielone światło do zamordowania Kadafiego. Droga do Europy została otwarta. Niedawna luty 2016 Konferencja Bezpieczeństwa w Monachium [Munich Security Conference] przejdzie do historii podobnie jak konferencje w Teheranie, Jałcie czy Poczdamie. Nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że Stany Zjednoczone porozumiały się z Rosją w sprawie podziału stref wpływów w Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.
 • 5* - i komu to zawdzięczamy?
  Żydo-katolickiemu Kościołowi i żydowskiej V kolumnie, które wespół przy wsparciu CIA, Mossadu obaliły PRL - jeśli świadomość tego faktu uzyska dostęp do naszych mózgów będziemy mogli się przeciwstawić zbrodni na Polsce i Polakach.
 • kamaaaaaan.......
  "Trzeba to wyraźnie powiedzieć - to nie polski rząd otwiera nasze granice, to jest decyzja podejmowana ponad Polską"

  Bzdura do potęgi "entej". Może i za granicą chcieli aby tak się stało ale
  to Rząd Polski decyduje i jest odpowiedzialny za wszystko co postanowi. Proszę nie zdejmować winy z garbu sprzedawczyków. Nikt zbrojnie nas do niczego nie przymusza. Traktat Lizboński był podpisany bo Rząd Polski tak chciał. Wojska amerykańskie już stacjonują na naszej ziemi bo Rząd Polski tak chciał. Błaźnimy Polskę w relacjach z Ukrainą bo Rząd Polski tak chce.

  Dla pogłębienia tej obłudy podam iż gdyby Rząd Polski stanowił inaczej, "Zachód" nie rzucał by ochłapów i obywatele nie mieli by "cukiereczków". Bez "cukiereczków" wyborcy nie wybrali by tychże polityków i nie było by dla nich "żłobu".
  Sytuację dokładnie obrazuje sprawa uboju rytualnego. Gdy udało się przepchać prawo o zakazie to nie kto inny a polscy rolnicy i polscy właściciele przetwórni mięsnych swoim naciskiem spowodowali iż Rząd Polski odwołał zakaz rytualnego uboju.
  Oczywiście to Żyd jest winny. (sarkazm)
 • @Stara Baba 14:45:33
  ma Pani rację, to rząd w Polsce jest winny, a wraz z nim stojący za nim obywatele, kupieni przez zachodnie cukiereczki, i wyśmiewający się z Indian, co kiedyś oddali Amerykę za garść paciorków.
 • @interesariusz z PL 14:53:01
  Taka to jest niezaprzeczalna prawda.
 • Tak jest
  Jak nie muslimy to Ukraińcy, nie dadzą nam żyć spokojnie.
  Widzę ich codziennie jak chodzą do pracy w korporacji, dużo ich.Powinno mi być ich żal bo daleko od domu, rodzina w kraju i te sprawy, ale jakoś instynkt zmusza mnie czujności i zabrania mi się litować. Dużo jest też bogatych Ukrów co to wozami z wyższej półki jeżdżą do naszych kurortów.
  Jak nie będziemy czujni, to możemy za niedługo zapierd...ać na nich i ich rodziny, a oni będą naszymi szefami.kur...a mać!5

  pozdr
 • @Stara Baba 14:45:33,@interesariusz z PL
  Czy znacie choć jedno państwo europejskie, które robi politykę niezależną od USA lub Rosji?

  Imperializm jest podstawową formą dzisiejszej rzeczywistości. Dzisiaj można albo uprawiać imperializm albo być podmiotem obcego imperializmu. Tertium non datur.

  ps Gdzie ja napisałem, że filosemicki POPiS uważam za polski rząd? Napisałem chyba jasno, "to tylko wykonawcy poleceń".

  I oczywiście żyd Jest winny.
 • @Arjanek 16:12:29
  aby prowadzić niezależną politykę, jakąkolwiek działalność, trzeba mieć własny mózg, w którym mieszkają własne myśli, a obce sugestie są starannie analizowane i filtrowane. To jest podstawa.
 • @interesariusz z PL 16:24:57
  //aby prowadzić niezależną politykę, jakąkolwiek działalność, trzeba mieć własny mózg, w którym mieszkają własne myśli, a obce sugestie są starannie analizowane i filtrowane. To jest podstawa.//

  Dziś wiemy, że Józef Beck zapytany o swój stosunek do Anglii powiedział, że opiera go na wierze w angielskie słowo!
 • @Arjanek 16:12:29
  "Gdzie ja napisałem, że filosemicki POPiS uważam za polski rząd?"

  Może gdyby wszyscy zdali sobie sprawę że rządy PO-PiS są rządami polskimi a nie obcymi, złożonymi z obywateli Polski a nie obcych. Wybranymi przez głosowanie milionów obywateli Polski a nie obcych,
  wtedy te kreatury by na piedestale nie stały. O wiele łatwiej posprzątać własne podwórko niż obcą zagrodę. Gdy jesteśmy w błędnym przekonaniu że to "obcy" nami rządzą myślimy że jesteśmy bezsilni, a to nieprawda.
  W Polsce taczek dostatek.

  Ja rządy PO i PiS uważam za rządy polskie które wybrali Polacy.
 • @Stara Baba 16:46:30
  //Ja rządy PO i PiS uważam za rządy polskie które wybrali Polacy.//

  Nie wybrali, tylko oddali głos, najczęściej nie za, tylko przeciwko temu gorszemu "sortowi" rodaków. Kto doprowadził do takich podziałów w polskim narodzie? krasnoludki? Jeżeli mniejszość żydowska może kreować politykę mocarstwa jakim jest USA, to co tu mówić o Polsce czy innym kraju europejskim.
 • @Stara Baba 16:46:30
  Turcy wypierają demograficznie Niemców, nas demograficznie wyprą Ukraińcy. Demografii i ekonomii nie wstrzymamy i nie ma sensu tego czynić.

  Czyżby jedyną szansą było zamieszkanie w nad-nyślano-odrzańskim aliansie żeńskiej polskości z niemieckim kapitałem i stworzeniem wschodniolandowo-ziemioodzyskanego bytu o nazwie PO-LANDIA?

  W ekspansji męskiej polskości na ukraińską kobiecość tu przyjeżdżającą?

  Czy wygra to, co najbardziej podstawowe, czyli chuć i chęć zapewnienia potomstwa tam, gdzie kapitał + płodność się zazębiają i są w stanie zawrzeć pewien kompromis, trwalszy niż niedoszły PoPiS?

  Walka o dusze trwa od zawsze... nie dramatyzujmy.... w latach 80-tych widziałem proroczy film: zestawienie boskiego postu (środa popielcowa w prowincjonalnym kościele) i diabelskiego tańca (punkowie tańczący pogo na koncercie).

  Nikt z nich nie dostrzegał, że właśnie nadciąga wiosna.... a tej chce normalny człowiek.("A wiosną niech wiosnę, nie Polskę, zobaczę").
 • @
  Składowisko plastykowych trumien w Stanach Zjednoczonych na 4 mln ofiar! Po co?
  https://www.youtube.com/watch?v=MuCa4K1ixZ4
 • @ Wojna o nasze dusze -
  - to bardzo trafny tytuł! O nasze dusze właśnie chodzi.
  Cały Nowy Porządek Swiata (NWO), totalitaryzm, globalizacja, Większy Izrael, okupacja przez żydo-komunistów kraju za krajem, cała ta Międzynarodówka, Socjalizm, to NIC innego, jak eliminacja i likwidacja Chrześcijaństwa!
  Dlaczego? Opracował to syn rabina Karol Marx:
  „Abysmy MY Żydzi mogli kontrolować ludzkość, najpierw trzeba zlikwidować Boga”;
  „Religia jest opium ludu”;
  „Byt (czyli materializm) kształtuje świadomość”.
  I tak to się zaczęło. Od Rewolucji Francuzkiej, poprzez Rewolucję Bolszewicką, rządy żydo-komuny w ZSRR, a potem w USA.

  Przyszłych liderów tego świata najpierw szkolono w Moskwie (Hillary, Bill Clinton). Potem żydostwo przeniosło się do amerykańskich uniwersytetów.
  Departament IV MSW zajmujący się dezintegracją kościoła katolickiego nie tylko mordował księży w Polsce, ale również rozpoczął wydawanie paszportów „ Na wszystkie kraje świata” swoim zaufanym współpracownikom. Czegoż oni na tym świecie nie zdziałali? Zamach na papieża, morderstwo synów płk. Kuklińskiego, infiltracja Watykanu, ...
  Tam, w Stanach, nauczyli się również dywersji i demontażu Bloku Wschodniego przez żydo-komunę Zachodu.
  Zenon Płatek i Radosław Sikorski zrobili na tym karierę w rządzie.
  Wielki Syjonista i Anty-Katolik Władysław Bartoszewski zaczął uprawiać filozofię jako „dzienniakrz” i „historyk”; prof. Monika Płatek, też.
  A Dariusz Kosiur (WPS)? Młuci swoje surrealistyczne i anty-Chrześcijańskie ataki jako „blogger-komentator” w Neon'ie.
  Nawet sam Zuckerberg nie mógł znieść teorii żydo-Kosiura, wg którego „żydzi to katolicy” i na odwrót, i zablokował mu konto w Facebooku.
  Natomiast p. Ryszard Opara tego nie uczynił! „Tutaj mogą pisać wszyscy” - a przede wszystkim nawiedzeni anty-Chrześcijanie! Rzeczpospolita, roux, eonmark, Oświat, Zawisza Niebieski, ninanonimowa, nana, Redaktor 1966, zadziwiony, … wspólnymi siłami z byłymi agentami MSW, WRON, i WSI – tak, to jest właśnie „Wojna o nasze dusze”!

  Ameryka się wycofa. Współpracownicy pozostaną. Polaków nie będzie – i o to właśnie im chodzi.

  „Z punktu widzenia interesu Państwa Polaków, należy żałować, że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce.” - Dariusz Kosiur 24.08.2015 16:00
 • @
  W Ankarze, został zatrzymany organizator wystawy na której został zabity rosyjski ambasador w Turcji, Andrei Karlov.
  Według źródeł zatrzymanie jest związane w wystawą którą zabójca odwiedził kilka dni przed atakiem.
  https://russian.rt.com/world/news/351413-zaderzhan-organizator-vystavki-posol

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930