Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 24.2.2017r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy są jakieś granice obłędu?

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

  Czy są jakieś granice obłędu?


Jak donoszą mendia, w sprawie wypadku kolumny rządowej z seicento, jeden z pasażerów kolumny rządowej, w randze premiera rządu, zeznawał przez trzy godziny przed prokuraturą - w trybie tajnym.

"Zeznania pani premier zostaną poddane analizie nie tylko przez prokuratorów prowadzących śledztwo, ale także biegłych z Instytutu Ekspertyz Sądowych, którzy mają za zadanie dokonać rekonstrukcji wypadku"

Czym się zajmowała Pani Premier naszego państwa w czasie, gdy była wieziona, że przez trzy godziny odpowiadała na pytania dotyczące tego zdarzenia? Gdybym to ja był pasażerem, byłbym tylko zdolny odpowiedzieć, zgodnie z prawdą - nie wiem, nie wiem, nie wiem. Przecież uwagę na to, co się dzieje, zwróciłbym dopiero w momencie, gdy audi wykonało skok w bok.

Czy nasza Pani Premier jest poważna? Trzy godziny z harmonogramu szefa rządu na takie bzdety?
.

KOMENTARZE

 • "Są kłopoty z czarną skrzynką z audi, którym jechała premier"
  "Jak się okazało, jest to niezwykle czułe i bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie. Pierwsza próba demontażu i odczytania nie powiodła się. "
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sa-klopoty-z-czarna-skrzynka-z-audi-ktorym-jechala-premier,wid,18711362,wiadomosc.html?ticaid=118af2&_ticrsn=3

  :))) no comments
 • @ikulalibal 17:53:01
  Ten chłopak z seicento musi być strasznym pechowcem; znaleźć się tam i o tej porze - z całego serca mu współczuję i jego rodzinie.
 • @lorenco 18:57:41
  a to dlaczego ?

  w ameryckim stylu życia niejeden oddałby nerkę za taką szansę znalezienia się w mendiach.
 • Maly fiacik
  http://pressmania.pl/zbiorka-na-seicento-dawno-zakonczona-organizator-zniknal-z-kasa/
 • Broszka
  siedziała w szpitalu(oj,oj,jaka chora)szkoda,że nie w tym co trzeba(Tworki) aby "niezależni" śledczy mogli "zbrodniarzowi z seicento" postawić zarzuty. Oto państwo ziobrobliwości.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930