Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 10.3.2017r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dobrze jest być murzynem,

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

  Dobrze jest być murzynem


zawsze można powołać się na dyskryminację i dostać, co nam trza,


mamy u siebie mnóstwo mądrali głoszących banialuki o ostatniej rozgrywce w sprawie ciepłej posadki Donalda, ale przecież oni wszyscy nie mają bladego pojęcia o tym,  w co, i o co się gra!

Mówi się o zdradzie Wiktora, ale przecież jeśli gra w zmowie z preziem, to obaj uzgodnili ruchy Wiktorka. Jego zdrada, nasza "przegrana", jest wygraną ich obu. Jeden przeciw, drugi w obozie wroga.

Wyszło szydło w worka i Tusk nie tylko nie wróci do kraju jednać Schetynę i Kijowskiego z narodem, ale i został okrzyknięty niemieckim agentem, co umiarkowanie przysporzy mu zwolenników za te 3 lata, kiery wróci, zwłaszcza, że Niemcy będą grać coraz ostrzej. Ma lud pokazane czarno na białym, teraz przewodniczący z niemieckiego nadania, przedtem premier, który wszystko, co nasze, puścił z dymem.

Dowiedliśmy naszym uporem, że Donald traktuje nas jak czarnego luda, co słychać i czuć, a to daje nam niesłychane możliwości nacisku w powołaniu na rasistowskie zapędy przewodniczącego RE, dla którego przecie polskość to nienormalność - w imię europejskich wartości zmusimy europejski chór, aby hamował przewodniczącego przed dyskryminowaniem "swojego" narodu. Jaki On tam swój, wszyscy wiemy.

Wiemy już też, że w UE obowiązuje demokracja, czyli dyktatura większości, a nie jakieś tam zasady. Większości pod wiadomym kierownictwem, rzecz jasna. Wiemy, że unijne traktaty można interpretować sobie dowolnie, w zależności od bieżących potrzeb, całkiem tak samo, jak polskie prawo. A w tym jesteśmy mistrzami.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Już raz po wojnie odbudowaliśmy kraj gołymi rękami. Nie było bogato, ale wszystko niezbędne do życia było, z wyjątkiem ameryckich dżinsów.

Wy macie zasady, a my mamy fundusze. Tak teraz nam mówią, jak jakiemuś ćpunowi, który bez działki dłużej nie pociągnie, a więc i musi robić wszystko, co mu każą.

Czy możemy znów trochę pożyć na głodzie? Chyba już wszyscy widzą, że co nam dają jedną ręką, drugą odbierają? Puścili nas z torbami. Dobrze żyją tylko klawisze, co nas trzymają w rygorach więźnia między Odrą a Bugiem. Więźnia, z którego jednak można się ratować jadąc do Pana Niemca na roboty. Ot i chichot historii, ojcowie nigdy takich nie zrozumieją.

A może tak kupować melexy zamiast niemieckich limuzyn, no i niemieckie TIRy wpuścić na tory, zamiast budować kolejne obwodnice? Skoro mamy zaścianek, żyjmy po swojemu.
 

KOMENTARZE

 • @Ex admin 14:55:34
  Ale z kimś z globalnych mafii trzeba trzymać.
  Obecnie rządzący byli i są opcją amerykańsko - izraelską i powinni wiedzieć, że te dwa podmioty wykorzystują Polskę przedmiotowo w swoim interesie.
  Pokazały to lata 2007 - 2012, kiedy to dla ich własnych interesów z Rosją, poświęciły PIS i 96 osób ze śp. Prezydentem na czele(trzeba Polakom uświadamiać czym była polityka resetu USA-Rosja i dlaczego dla tej polityki trzeba było odsunąć w 2007 roku PIS od władzy a 10.04.2010 roku zabić
  śp. Prezydenta i 95 osób mu towarzyszących).
  Polakom wbrew doświadczeniom historycznym(IIRP i 1939, gen. Sikorski w 1943, Jałta 1945) wmawia się, że USA i Zachód to sojusznicy Polski, a prawda jest taka, że traktują oni Polskę jako przedmiot swej polityki i swoich interesów.
  Wczorajsze wydarzenia na szczycie w Brukseli obnażają hipokryzję Zachodu i zapewne naiwność opcji amerykańsko - izraelskiej.
 • @Ex admin 14:55:34
  witam,

  coś mi dzisiaj firefox ześwirował, i nie mogę z niego wpisać się do neonu.

  A może naczelny strateg pozazdrościł ruskim wyboru trampka,
  i postanowił wpłynąć na wybory w Holandii i Francji ?
 • Tak ale ...
  ... ja to widzę, że żydzi przebrani za Niemców wybrali żyda przebranego za Polaka żeby zrobić na złość żydowi przebranemu za Polaka nie czującemu sympatii do żydów przebranych za Niemców, za to czującemu sympatię do żydów zza oceanu ... a goje znad Wisły nadal oddawać będą haracz ludowi Izraela ... i mają siedzieć cicho wierząc że Unia coś daje ...
  Czy ktoś widział kiedyś żeby żyd dał coś gojowi ... przecież to naród o mentalności Kalego !
 • wiecie co mnie najbardziej śmieszy ??????????????????
  wszyscy mówią o obciachu, że przegraliśmy 1:27, to ma być przyczyną skandalu,

  ich zdaniem, jeślibyśmy przegrali dajmy na to 5:23, to byłoby znacznie lepiej!!!!!!

  bzdura,

  moim zdaniem źle, że nie wykorzystano w pełni okazji, że szydło tak mało wypunktowała donalda,
  mogła być znacznie bardziej dramatyczna.
 • @Drab61 19:32:28
  No nie, to nie do pomyślenia ! I w ferworze "walki o każdą piędź ziemi" premier Straszydło wprost wyklepała, że z z każdego euro "darowanych funduszy" 60 eurocentów wraca na Zachód. A pewnie i tak nie powiedziała prawdy, gdyż kilka lat wcześniej Niemcy uspokajali swoją opinię publiczną, że z każdego euro "darowanego Polsce" 80 eurocentów wraca do firm niemieckich, czyli w większości do żydowskiego kapitału ulokowanego w Niemczech.
 • @stanislav 21:42:47
  też mi się wydaje, że nie doceniła wypływu,

  ponadto, za to co dostajemy, musimy kupować to, co chcą niemiaszki, a nie to, co nam jest potrzebne. Czyli te nasze 20% też jest marnowane.
 • Pozostanie szefem Rady Europejskiej na kolejne dwa i pół roku
  http://m.neon24.pl/1fe27de364060a11e2b0b4f7e7935105,14,0.png
 • @Witkacy 23:09:32
  Ciekawa jest zapowiedź Szydło, że nam chodzi o wzmocnienie władzy rady kosztem komisji europejskiej. Czyli będziemy wzmacniali Tuska.

  Czy czasem tusek to nie podwójny agent? A może pożyteczny idiota?
 • @Drab61 19:32:28
  Sedno.
 • @35stan 16:44:19
  Kto go namaścił i DLACZEGO Andrzej Duda?
  Czyli namaścicielom teraz B. Komorowski już nie odpowiada chociaż jeden i drugi jest z tej samej stajni.

  Otóż b. Komorowski ma lat 63 i za 5 lat będzie miał 68 lat, a i nie może już kandydować w przyszłych wyborach z racji pełnienia funkcji prezydenta przez dwie kolejne kadencje. Nie nadaje się on na przebudowę pokoleniową na rzecz Izraela.

  Natomiast z ramienia PiS stosownie dobrany Andrzej Duda (lat 43)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda
  ma zapewnić zmianę pokoleniową na samym szczycie władzy dla realizacji celów Izraela w Polsce.
  Na długie lata realizację tych celów gwarantuje swą osobą.
  Wielokrotnie publicznie podkreślał, że będzie on realizował politykę prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  Są to tak istotne i żywotne cele dla Izraela, że Duda obiecywał wszystkim Polakom według pragnień każdego z nich.
  Po 2-ch kadencjach A. Duda będzie miał dopiero lat 53. W międzyczasie przy A. Dudzie zmiany pokoleniowej dokonają inne formacje odpowiedzialne za obecny stan Narodu polskiego i Polski.
  I żegnaj Polsko na wieki.

  Wszak chodzi o realizację testamentu Lecha Kaczyńskiego wyrażonego w Izraelu we wrześniu 2006 r. tymi słowy;

  „I mogę państwa zapewnić,
  że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
 • @Wrzodak Z. 20:51:08
  W czym są lepsi Żydzi od Polaków ?
 • Jacek Saryusz-Wolski:
  "Wiedziałem, ile kosztuje reytanowski sprzeciw. Tyle nienawiści!? Bo kwestionuję sfałszowaną legitymację europejską, instrumentalnie nadużywaną"
 • Witold Waszczykowski:
  w czasie obrad Rady Europejskiej. "Kiedy dyskutowano kolejne punkty, do których negatywnie odnosiła się polska premier, równolegle obradowali prawnicy, którzy wymyślali ad hoc procedury zignorowania głosów delegacji polskiej"


  "Kiedy postawiono sprawę Tuska, zapytano tylko, kto jest przeciw. Mówienie 27:1 jako wyniku głosowania jest nieuprawnione, bo nie wiemy, który z tych 27 krajów były za, który przeciw, a kto by się wstrzymał. To pytanie w ogóle nie padło"

  "Na jakiej podstawie uznano, że wprowadzenie kandydatury Jacka Saryusz-Wolskiego ma się odbywać na zasadzie konsensusu, czyli wypowiedzenia się 28 państw, a głosowanie nad druga kandydaturą, czyli Donaldem Tuskiem, uznano za już wymagające głosowania zwykłą większością? Przecież to już właśnie podwójny standard. Do tego niedoprowadzony do końca, bo nie było dokończenia procedury głosowania"
 • Witold Waszczykowski:
  " Jesteśmy w Unii, nadal jesteśmy w grze. Nie udała się potyczka, ale gramy nadal o większe rzeczy".

  "musimy nadal funkcjonować. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że w każdej chwili możemy zostać oszukani. Trzeba powiedzieć to otwarcie: polityka Unii okazała się polityką podwójnych standardów i oszukiwania. I do tego będziemy musieli dopasować swoją politykę i odnieść swoje zachowanie".
 • Witold Waszczykowski:
  "[porozumienia w kuluarach] tak, ale tego typu bezczelna zmiana reguł przy głosowaniu w trakcie obrad miała miejsce pierwszy raz".
 • Witold Waszczykowski:
  "Funkcjonowanie Rady (Europejskiej), to co się w czwartek stało, dało sygnał, że będziemy oszukiwani. Konfrontowani z wielką fala szantaży, nacisków. Z budowaniem koalicji przeciwko Polsce. W polityce klimatycznej, energetycznej i podobnych. Niestety, to będzie twarda walka niemająca nic wspólnego z jakąś europejskością i ideologią, ale z twardymi interesami. Choć samo trwanie Donalda Tuska niczego w naszej polityce nie zmieni. Do tej pory nam nie pomagał i zakładamy, że nadal pomagał nie będzie"
 • @interesariusz z PL 10:12:14
  Czy da się powiązać akcję zapoczątkowaną sprzeciwem wobec Tuska z obecnością ameryckich wojsk przy zachodniej granicy Polski?

  Może rozgrywka va bank trwa od dawna?

  Zwłaszcza, że ostania akcja rozbudza antyniemieckie nastroje, nie tylko w Polsce.
 • @interesariusz z PL 10:18:55
  On więc właśnie., kto wie? Polska zawsze najgłośniej szczeka na polecenie swojego pana z USraela.
 • uwaga z interii trochę nawiązująca do notki
  Orban be?- Dzisiaj (14:45)
  Jeżeli Tusk przegrałby przy braku poparcia PiS, wróciłby do kraju i zagroziłby zjednoczeniem opozycji, miałby dwa lata na przygotowanie się do wyborów. Dodatkowo Kaczyński byłby oskarżany za każdą złą dla Polski decyzję UE, bo przecież PiS ponosiłby odpowiedzialność za nową strategię UE, a ta nie byłaby już "winą Tuska".Jeżeli Tusk przegrałby przy poparciu PiS, wówczas wróciłby do kraju jednoczyć opozycję, mając dwa lata do wyborów. PiS nie miałoby już zbyt wielu argumentów przemawiających za krytykowaniem poczynań Donalda Tuska w RE, skoro w tym przypadku rząd polski by go poparł.Jeżeli Tusk wygrałby przy poparciu PiS, wówczas Kaczyński odsunąłby Tuska od naszych przyszłych wyborów parlamentarnych, ale z drugiej strony nie miałby argumentów na krytykowanie Donalda za działania w UE. Miałby też mniej argumentów na osłabianie jego pozycji w Polsce, a za trzy lata Tusk wjechałby do Polski na białym koniu.Ale skoro Tusk wygrał przy braku poparcia PiS, będącym w zasadzie jedynie markowaniem braku przez polski rząd, to:nadal wszystko co dzieje się "złego" w UE jest winą Tuska, wreszcie można go pociągać po prokuraturze z gwarancją, że po oczernianiu przed Komisją wróci do Brukseli nie mając wpływu na opozycję i na obronę poprzez krajowe media,po zakończeniu kadencji Tusk nie wróci na białym koniu z Brukseli, bo społeczeństwo będzie non stop bombardowane sprawami przeciwko Tuskowi z wewnątrz Polski oraz poprzez komunikowanie jego "zdradzieckich" działań w RE przeciwko Polsce,działania Tuska na rzecz opozycji zostają wstrzymane de facto aż do wyborów (mniej więcej wtedy kończy się jego kadencja w RE), więc opozycja pozostaje rozbita, tak jak teraz,Tusk zostaje osłabiony także w UE, bo przecież "nie poparł go jego własny kraj".W tej chwili świat nie ma wątpliwości, że PiS zrobił wszystko, żeby zrzucić Tuska ze stołka. Tak naprawdę jednak zrobił wszystko, żeby na tym stołku nie stała mu się żadna krzywda.Skąd to wiemy? Komisja śledcza ds. Amber Gold na dzień przed wyborem przewodniczącego RE wspomniała o przesłuchaniu syna Donalda Tuska. Gdyby politycy PiS chcieli strącić Tuska ze stołka, to jego syn byłby przesłuchiwany w ciągu ostatnich dni, a w jak najbliższym terminie przed wyborami na komisji musiałby stawić się sam Donald. Dlaczego tak się nie stało? Ryzyko było po prostu zbyt duże – taki obrót spraw zaszkodziłoby reelekcji, której tak naprawdę PiS chciał.Wszyscy dziwili się, że grupa wyszehradzka popierała Tuska, a Szydło niemal w ostatniej chwili zaczęła przekonywanie do swoich racji... Angelę Merkel jedyną pewną kumpelę Donalda, która decyzji o jego poparciu szybko nie zmieni. PiS o stanowisku grupy w ogóle nie mówił, nie krzyczał o zdradzie, o rozłamie, bo tak naprawdę jest z jej członkami dogadany. Nie daj Bóg Węgry, Czechy lub Słowacja wycofałyby poparcie dla Tuska, a wtedy pojawiłaby się szansa, że nagle wyskoczyłby trzeci kandydat i Tusk mógłby się posypać. Wówczas PiS otrzymałby to, czego nie chciał. A gdyby ktoś pytał o decyzję Orbana,to sam fakt, iż Orban jest z tej samej frakcji, do której należy PO, chyba wystarczy na usprawiedliwienie oddania głosu na największego wroga Kaczyńskiego.Wygrana Kaczyńskiego. Do gry został wystawiony Wolski, kandydat nie do podważenia merytorycznie, a w dodatku (do niedawna) polityk Platformy Obywatelskiej. Kandydat ponad podziałami, ale taki, którego z całą pewnością nikt nie zauważy i który nie stanowi absolutnie żadnego zagrożenia dla pozycji kończącego pierwszą kadencję szefa RE. Lud kupił, że PiS znalazł alternatywę dla braku poparcia Tuska. W rozmowach liderów podczas wyborów szefa RE Wolski był już pomijany. Ten pionek miał być spójnym elementem strategii jedynie dla elektoratu PiS. W tym punkcie można się zastanowić, czy PiS nie mógłby wystawić kogoś mocnego ze swojej ekipy, ale… wtedy ktoś mocny z PiS przegrałby z Tuskiem, a tak to właściwie z Tuskiem przegrał ktoś z Platformy. Więc de facto największym wygranym jest JK.Oposy nigdy nie odgadną intencji Jk. bez tego są przegraniZwiń


  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemieckie-media-tuska-uratowal-kaczynski,nId,2367555#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930