Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 24.7.2017r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No to bufetowa się wyślizga,

 

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

No to bufetowa się wyślizga,


kto jeszcze górą? Pewnie płatni zadymiarze! Czy wyborcza demokracja ma teraz jakikolwiek sens? Naród wyzuty z kamiec rozgrywa wszystko u siebie, czyli na ulicy. Ciekawe, czy będzie głosował za ustrojem prezydenckim?  Pan pokazał, w jakim poważaniu ma wybrańców narodu. Poparł kastę w togach, ostatecznie sam do niej należy. Sędziowie w stanie spoczynku biorą kasę większą niż byli SB-cy, a emerytom dali po 7 zł na miesiąc. Niech poczują, jak szybko wzrasta polski dobrobyt. Miejsca na cementarzach drożeją szybciej. Konieczna będzie powszechna kremacja, jak w początku lat 40-tych na technologiach niemieckich. Za to KOD i ska odkują się na subwencjach w zielonych, przecież się przysłużyli.

Nieliczne głosy nadają, że Duda rozgrywa z Kaczyńskim całą opozycję wzorowo. Czyli wszystko to gra pozorów, taktyczny krok wstecz.  Ja jednak dodam od siebie, iż emerytów ogrywają systematycznie
i na czysto, przy milczącej zgodzie "narodu". Polakom przecież niepotrzebne ani ruskie pomniki, ani pamięć historyczna, ani dziadkowie, czy ojcowie. Liczy się tylko tu i teraz, przepraszam, niekoniecznie tu, w tym kraju. Ukraińcy już nas nauczą, jak się implementuje nowy styl życia, wymyślony specjalnie dla nas, postkomuchów.


Dolce vita.

 

Tylko, czy aby wiatr historii duje, czy może kręci?

KOMENTARZE

 • Po ocenie widzę, że
  czytelnicy neonka nie odbiegają składem od społeczeństwa.
 • @ireneusz 17:09:02
  przecież obce przypełzło do nas, po co emigrować?
 • Jak sie traktuje Polaków Słowian a jak traktuję sie żydów w Polsce !!!
  Słowianie ! wszelka swołocz żydo-chazarska ma w Polsce status Nadludzi
  hołota żydowska może zrobić zamach stanu i NIC ! może robić burdy w sejmie i senacie i NIC ! może jawnie nawoływać do przęjecia władzy siłą
  i NIC ! ścierwa żydowskie są BEZKARNI !!!!

  UWAGA ! przypomnijcie sobie jak traktowali żydzi Polaków gdy szli w legalnym MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA 2011-2014 r !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska Krajem Neutralnym Słowiańskim
 • Myślę,że tak działa od paru lat i będzie działał "nowy system", w końcu po to go jak napisałeś "zaimplementowano Polakom .
  Tylko zysk i to co zysk przynosi!Dlatego "nadludzie"wzywają na "szkolenia" wyznaczonych przez siebie zarządzających i przy pomocy swoich elyt dzielnie wypełniaja założenia zadanego planu!Jak elyty przypadkiem podskakują, i nie bardzo im się wszystko podoba , to najeżdża na samochód którym jadą , kolejny jadący za nim, ochroniarz ląduje w szpitalu za złamaną noga i gra gitara.Juz znaja swoje miejsce!
  Jest to odpowiednik głowy konia na poduszce. z "Ojca Chrzestnego".
  Emeryci są grupą, nie przynoszącą żadnego zysku ,więc "system" będzie ich powoli eliminował.Przez zaniedbania zdrowotne kolejki do lekarzy, brak śrdków na prywatne wizyty/, przez gorsze odżywianie,przez niedostępnośc rehabilitacji i snatoriów przez zacieśnianie pętli braku finansów na podstawowe potrzeby.
  W Polsce, amputuje sie największą ilośc nóg w Europie, na skutek chorób zwiazanych z zaburzeniami krążenia i cukrzycą!
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/coraz-wiecej-amputacji-nog-przez-miazdzyce-polska-jedynym-takim-krajem-w-ue,408237.html
  http://www.rynekseniora.pl/zdrowie/116/liczba_amputacji_w_polsce_ciagle_rosnie_quot_to_dramatyczna_sytuacja,6659.html

  To co "wypracowali"i wybudowali , już dawno zostało sprzedane a pieniądze zniknęły.
  http://www.bibula.com/?p=34409

  Więc w interesie władców Polski, jest utrzymywanie ich na progu przeżycia, szybciej zejdą, to taki substytut pavulonu!
  Zacne podwyżki należa się tylko "wybranym" i ich rodzinom, nawet dzieciom!!!!!!"prześladowanym " przez ...nazistów oraz komunistów.Bo jak wiadomo za to odpowiadają Polacy a w szczególnośc polscy emeryci.
  http://www.pch24.pl/polska-sfinansuje-emerytury-50-tys--zydow,23463,i.html

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/premier-szydlo-z-wizyta-w-izraelu-podpisze-wazne-porozumienie,693489.html


  Oraz miliardy dla braci wybranej na Ukrainie, bo zwykli ludzie na Ukrainie mają to samo w tempie nawet przyspieszonym w stosunku do Polski.
  Chociaż nie, ostatnio budujemy im drogi , kształcimy studentów i dozbrajamy.
  Tak że systematycznie "nieproduktywną częśc narodu trza eliminować, bo "kosztują", a w końcu hegemon który ma polskie weksle nie będzie sobie od jachtu i wili na Teneryfie odejmował, żeby cherlaków leczyć!

  https://www.alivia.org.pl/chorzy-na-raka-w-polsce-sa-leczeni-gorzej-niz-pozwalaja-swiatowe-standardy-i-wspolczesna-medycyna/

  Wprawdzie ponoć w przyszłym roku rząd prognozuje ,że mają być podwyżki po 27 złotych , czy jakoś tak, ale ta znacząca kwota nie będzie w stanie pokryć nawet części ogromnych podwyżek kosztów życia, przy kolejnych podwyżkach żywności, prądu, gazu, śmieci, wody /Prawo Wodne, eksperci twierdzą że pociągnie na 100% podwyzki cen wody/.
  Ma być ZYSK, i ślicznie, ta "słabsza" i nieciekawa częśc społeczeństwa się w ten radosny krajobraz nie wpisuje!
 • @trojanka 18:33:12
  No cóż, wszyscy jesteśmy przeciwko komunie, tylko nie wszyscy wiemy, co to znaczy.

  Za mojej młodości komuny były modne, takie większe rodziny. Dlaczego komuny nie może być w skali kraju?

  Ano, chciwość nie pozwala.
 • u sąsiada leci TV, słyszę zza ściany
  już jadą po Dudzie jak po łysej kobyle,

  pis wykończą ich własni nadgorliwcy.
 • @interesariusz z PL 21:21:40
  Więc co wg. Pana powinien zrobić Duda w obecnej sytuacji?
 • @hamurabi 21:28:38
  My obserwujemy tylko stolik, a co w kartach ?

  Notka jest dwuznaczna, a rozgrywka pasjonująca.

  Jeśli to, co widzimy, to prawda, to już jesteśmy na równi pochyłej.

  A co powinien zrobić Duda, po tym wszystkim? Nie mogę powiedzieć, bo jestem stronniczy. Ja bym wszystkich prawników wysłał na Sybir i zaczął pisać prawo od nowa.

  Uwaga dotyczyła dolewania oliwy do ognia przez ogłupiałych propagandzistów pracujących w pisowskiej TV. To oni wykończą PiS.
 • @interesariusz z PL 21:48:04
  "Ja bym wszystkich prawników wysłał na Sybir i zaczął pisać prawo od nowa."
  Prawników wysłać na Sybir się nie da, ale można stworzyć mechanizmy które które będą dyscyplinować to towarzystwo wzajemnej adoracji. Jeśli kasjerka się pomyli lub ukradnie, to co się wtedy dzieje? Ponadto może jakaś kontrola społeczna, instytucja ławników? Jedno jest pewne, tak dalej być nie może. Jedno jest pewne, PIS tego dobrze nie zrobi.
  Uzdrawianie sądów należało zacząć od napisania prawa od od nowa, z tym się absolutnie z Panem zgadzam.

  "Uwaga dotyczyła dolewania oliwy do ognia przez ogłupiałych propagandzistów pracujących w pisowskiej TV. To oni wykończą PiS."

  Oj tak, tutaj też ich nie brakuje, nie będę wskazywał palcem.
  Czasami się zastanawiam, czy oni na pewno pracują dla PIS.
  Pozdrawiam i dobrej nocy
 • @hamurabi 22:25:20
  Wystarczy uznać polskie sądownictwo po 1989 r. ustawą Sejmową za organizację przestępczą ... dowodów "nadzwyczajna kasta" dosyć dostarczyła ... ale pewnie jak się to kurewstwo od koryta odetnie to zwyczajowo wyjazd do Izraela wybierze ... poza tym Putin takiej hołoty to nawet na Sybir nie przyjmie ...
 • 5*
  DK
 • @trojanka 18:33:12
  Zadaj sobie pytanie, GDZIE w tym kraju emeryt MOŻE być otoczony troskliwą opieką lekarską, dobrze żywiony i zakwaterowany...?

  W WIĘZIENIU!

  O ile to się "w głowie nie pomieści" DZISIEJSZYM emerytom, to uważam, że pokolenie dzisiejszych 30/40 latków na to "wpadnie", o ile nie będą mieli GODNYCH warunków życia.
  A przy okazji może "skasują" paru winnych tego stanu? (w końcu jakoś muszą "zarobić" na "wikt i opierunek")...
 • @laurentp 22:52:58
  gdyby w więźniu było przestrzegane prawo, to rzeczywiście, wielu byłoby lepiej za kratą, niż na wolności, ciepło, jeść dają, zęby leczą,

  nawet swojego czasu rozgłaszałem, że jak ktoś nie ma warunków do przeżycia, a nie chce połenić przestępstwa w tradycyjnym rozumieniu, to niech wyjdzie na rynek i publicznie obraża prezydenta, a opiekę mu zapewnią

  problem w tym, że jest tam wielu psychopatów, którym wszystko wolno, a więc życie za kratą nie wygląda tak, jak powinno.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930