Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 14.11.2017r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

faszyzm na ulicach

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

faszyzm na ulicach

i po kątach.


Maszerowaliśmy demonstrując niepodległość. Nasz pełnomocnik - prezydent państwa - przygasił naszą radość, wypominając jakieś tam drobne wybryki myślących inaczej, i dał nam nauki:

"Nie ma w naszym kraju miejsca ani zgody na ksenofobię, na chorobliwy nacjonalizm, na antysemityzm. Taka postawa oznacza wykluczenie z naszego społeczeństwa"

Wykluczenie!!!

Tak, nie powinno być miejsca na ksenofobię, gdybyśmy MY mieli również prawo do życia! A przecież go nie mamy.  Jako naród!   Dajemy pracę i 500+, i emerytury dla Ukrańców, odszkodowania za prześladowania dla Żydów w Izraelu, a polski emeryt często ma 1000zł jałmużny, 500- za klitkę, w której mieszka, płatne leki, i 100 czy 200 zł za wizytę u "lekarza", jeśli coś mu strzyka. Tak poniewierany jest za to, że śmiał żyć w PRLu i budować fabryki, zamiast kryć się z kałachem po lasach. Za to, że przeżył PRL, jest wykluczony ze społeczeństwa jak jakiś antysemita lub antysyjonista. Za co, ja się pytam naszego Pana Prezydenta? Za co?

Za co trwa ta eksterminacja narodu?! Nie ma narodu bez starych ludzi, którzy przekazją młodym kulturę, tradycję, historię opowiadaną przez naocznych świadków i doświadczenie życiowe. Bez nich młodzi stanowią tylko tłum korporacyjnych roboli bez narodowości i korzeni. Hodowlę siły roboczej bez żadnej zbiorowej świadomości, zasób, który można dowolnie wykorzystywać do swoich celów. Hodowlę, z której stare lub chore osobniki są odstrzeliwane, lub separowane, co pozwala ciąć koszty. Nie ma narodu, społeczeństwa, bez starych ludzi.

I kto się na to godzi? Z pewością nie my, uczestnicy marszu niepodległości. Jeśli stać nas na manifestowanie naszej wolności i godości, to stać nas nie tylko na miskę zupy dla emeryta, ale i na szacunek dla jego osobowości, dla jego polskości, tak różnej od naszego amerykańskiego stylu życia, który przyjęliśmy wierząc w mit pucybuta. Jeśli stać nas na martwe muzea, pełne od dawna niepotrzebnych sprzętów, to chyba też stać nas na utrzymanie ojców i matek, nawet jeśli nie są to nasi, osobiści ojcowie i matki.

KOMENTARZE

 • Polacy ! nie dajmy się zastraszyć żydowskim okupantom !!!!
  żydzi z lewa, żydzi z prawa ,żydzi od kościoła to są OKUPANCI Polski !

  Polaku Słowianinie ! masz prawo głosić że Polska ma prawo do swej wolności i ze Polacy chcą żyć w SWOIM kraju tak jak chcę !!! i żadna obca żydowska agentura NIE MA PRAWA WAM ZABRANIAĆ

  POLSKA NIE MOŻE BYĆ żydowska KOLONIĄ ! mniejszość żydowska nie może rządzić WIĘKSZOŚCIĄ SŁOWIAN !

  Słowianie ! nie bójmy się łatki ksenofoba antysemity czy faszysty ! bo Polska to nasz Słowiański kraj ! jak się żydom nie podoba w Polsce to mają swój kraj Izrael !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach Polska Krajem Neutralnym Słowiańskim
 • @ele 12:22:38
  Nie żydzić, nie żydzić.

  Staje się to wieloznaczne.

  a może już nie można tego określenia używać?

  jak to jest po amerycku ?
 • Nie lubię gdy się do mnie uśmiecha "cygan", "żyd" lub "lump" z ulicy.
  Mam wtedy nieodparte wrażenie chcą mnie oszukać.

  Takie relacje (zaczepki) powodują u mnie stress, poczucie zagrożenia.

  Mam to niestety na co dzień w TV gdzie różne ufryzowane na Polaków mentalne lumy lub inne niepolskie gęby uśmiechają się do mnie fałszywie i tłumacza mi jak powinienem rozumieć to co się dzieje dookoła.

  Niby zawodowcy bo płacą im za to by mnie zaczepiali w TV i urabiali moją opinie...czyli namawiali do poparcia czegoś czego nie popieram i niepopierania czegoś co popieram jak Słowianin... a gęby mają tak zionące fałszem tak odpychające obłudą że naprawdę ja włączam TV to rzygać mi się chce.

  W Polsce za prawdziwych Polaków robią nieprawdziwi polacy różni przebierańcy. To aż kuje po oczach.
  I ten ich udawany patriotyzm przed kamerami... i nieustanne motanie knucie realizowanie całkiem innych celów niż Polakom deklarują.

  Czuje się tak jakbym spotkał cyganów na parkingu usiłujących mi sprzedać złoty zegarek (żydzi "złotych zegarków" nie sprzedają na parkingach oni je sprzedają w swoich hipermarketach i poprzez najemnych wykonawców którym płacą grosze.

  Dudusia też tak postrzegam, i Po i KODy, i inne PSLe...
  PIS ma dwie twarze... jedna niby przyjazna a druga nienawistna wroga..

  Za Rodowicz powtórzę "Dziś już prawdziwych Polaków niema"... w Polityce.
 • Mariusz Błaszczak:
  "Ponownie zobowiązałem Policję do jak najszybszej analizy treści propagowanych podczas wszystkich zgromadzeń w dniu 11 listopada, pod kątem ścigania sprawców z art. 256 k.k. z urzędu. To nie powinno przysłonić wielkiego święta patriotyzmu. Nie zapominajmy o tym"
 • reklama prezerwatyw
  Już wiemy, co jest największym problemem naszych starców! Jadą do sanatorium i przywlekają HIV. Resort zdrowia przygotowuje dla starców telewizyjną reklamówkę, w której synalek poucza starego ojca, aby ryćkał w gumie.

  Niestety nie ma zakończenia, w którym ojciec pyta:
  a jak synku wyjechać do tego sanatorium? Przecież tam teraz sami dewizowcy, nie dla psa kiełbasa.
 • Słowianie wszystkich krajów ŁĄCZMY SIĘ !
  https://www.youtube.com/watch?v=A7RDxEhU0mEhttps://www.youtube.com/watch?v=A7RDxEhU0mEhttps://www.youtube.com/watch?v=ZERpJ4G1S-k

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska Krajem Neutralnym Słowiańskim
 • @interesariusz z PL 12:48:04
  Tak pisze się żyd, cygan, etc..
 • @interesariusz z PL 14:00:34
  Gdyby Polską rządzili Polacy, to polski rząd ustanowiłby takie prawo i tak je implementował, że żadnym łachmytom by się nie opłacało szkalować Polaków i Polskę. A tak pajacom nie przeszkadza, że w Polsce obowiązuje penalizacja jedynie tzw antysemityzmu czyli najczęściej mówieniu prawdy o żydach, a nie przeszkadza im plucie na Polaków i katolików, gdyż nie obowiązuje penalizacja za antypolonizm i antykatolicyzm. Jasno z tego wynika, że rządzą nami żydzi albo w najlepszym przypadku tzw. dwużydziany. A i purpuraci wystawiają sobie fatalne świadectwo !
 • @kula Lis 67 10:01:57
  chodziło mi o Izraelitów.
 • @interesariusz z PL 10:39:40
  To pisz zawsze Izraelici. Pzdr! Dałem ci 5*****!
 • @interesariusz z PL
  „Kompletni idioci, koszmarnie źli ludzie.” Skandaliczne słowa prezydenta Wrocławia o uczestnikach Marszu Wielkiej Polski Niepodległej...11 listopada, ulicami udręczonego antypolonizmem miasta Wrocławia, przeszedł kilkutysięczny Marsz Wielkiej Polski Niepodległej, który próbowali zablokować przedstawiciele środowisk lewicowych i Obywatele RP, którzy na szczęście szybko zostali spacyfikowani, a maszerujące rodziny z dziećmi i wszyscy Polacy ze spokojem mogli manifestować polskość i dotrzeć na wrocławski rynek. Podczas marszu padło wiele mocnych, wolnych od polit-poprawnego bełkotu słów, które bardzo nie spodobały się Rafałowi Dutkiewiczowi.

  Spadkobiercy zbrodniarzy z NKWD próbowali zablokować patriotyczny przemarsz Polaków. To ci sami ludzie, którzy dwa dni wcześniej, z prezydentem tego miasta Rafałem Dutkiewiczem na czele, w żydowskim marszu hipokryzji, przez nich zwanym „marszem wzajemnego szacunku” od synagogi do synagogi, próbowali umniejszyć wartość dzisiejszego, narodowego święta. Ci ludzie osiągnęli apogeum nienawiści do naszej ukochanej Ojczyzny! Drodzy Państwo! To że synagogi mogą tutaj stać, na naszej polskiej ziemi, a żydzi i Dutkiewicz mogą się w nich upajać talmudyczną nienawiścią, to jest wyraz naszej niezwykłej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności – mówił Jacek Międlar podczas manifestacji we Wrocławiu.

  Możemy się domyślać, że zwłaszcza nie spodobały mu się słowa Jacka Międlara, który wspomniał o antypolonizmie prezydenta Wrocławia i upajaniu się przez niego talmudyczną nienawiścią w synagogach. Ale to oczywiście tylko domysły. Prezydent Wrocławia, który od lat kreuje się na walczącego z „mową nienawiścią” ratlerka, w niezwykle chamski sposób zwyzywał wszystkich manifestujących Polaków, zarówno dzieci, kibiców jak i rodziny starsze.

  Kompletni idioci, koszmarni źli ludzie, którzy mówią o mój Boże „Holokauście dla islamu”. W najbliższą niedzielę wszystkie ambony w Polsce powinny zadrżeć od krzyku przeciw tego rodzaju zjawiskom. Na wszelkie sposoby powinniśmy mówić, że to jest niegodne, niegodziwe, nieludzkie – dla Radia Wrocław powiedział prezydent stolicy Dolnego Śląska.

  Dutkiewicz stwierdził, że manifestacje polskości to efekt polityki Prawa i Sprawiedliwości. Domyślamy się, że tego nie chciał, ale tymi słowami uczynił nieświadomy ukłon w kierunku ekipy rządzącej. To są polityczne dzieci PiS. To jest efekt polityki PiS. To sobie trzeba bardzo otwarcie powiedzieć i dlaczego tak twardo mówię: proszę odpowiedzieć, proszę odciąć się od takich zachować. Mówię to do Jarosława Kaczyńskiego, do Beaty Szydło, do ministrów rządu PiS. Dość perorował Dutkiewicz.

  Rafał Dutkiewicz przechodzi już wszelkie granice przyzwoitości i uświadamia nas, że jest wyjątkowo bezczelnym hipokrytą. 9 listopada maszeruje w tzw. Marszu Wzajemnego Szacunku, gdzie deklaruje walkę z „mową nienawiści”, a trzy dni później znieważa manifestantów legalnej manifestacji polskości. W tym miejscu publikujemy zapowiedź działaczy stowarzyszenia Wielka Polska Niepodległa: „Już niebawem, na pewnym spotkaniu z obywatelami, Rafała Dutkiewicza spotka niemiła niespodzianka”.
 • @kula Lis 67 10:28:01
  Polacy wystawili sobie świadectwo zrównując faszyzm, nazizm i komunizm.

  Ja pamiętam, że mi się udało w rzekomym komunizmie przeżyć, a nawet nauczyć czytać, a wielu moim krewnym nie udało się przeżyć praktycznego nazizmu, który tu kiedyś panował.

  Powiedz, czy my jesteśmy winni temu, że żyjemy pośród głupków? (o ile Ty mieszkasz w Polsce). Ja się trochę czuję winny, że moi koledzy ze szkolnej ławy nie poszli w moje ślady w poglądach.
 • @kula Lis 67 10:42:53
  No cóż, nie było mnie na 11 listopada, ani a 1 maja,

  wrocław wydaje się być prywatnym folwarkiem RD, a ściągnęło do niego już tylu obcych, że czujemy się jak na bliskim wschodzie, nie tylko co piąty na ulicy to Ukrainiec, ale i kolorowych przybyły chmary,

  trwa jakaś kryptoislamizacja, przy zaprzeczeniach rządu, iż nie przyjmuje imigrantów.
 • @interesariusz z PL
  Oto skutki hejtu na MN: próba podpalenia siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Trwa zmasowana nagonka na Marsz Niepodległości, jego organizatorów i uczestników. Włączył się do niej również Donald Tusk zamieszczając na tt następujący wpis: „W dalekiej Azji spotkania z przywódcami USA, Chin, Indii, Kanady, Japonii i ASEAN. W kuluarach także pytania o Polskę w związku z marszem narodowców. Bez złudzeń: reputacyjna katastrofa. Może nie wszyscy się tym przejmują, ale ja tak.” ..Skutki tego hejtu już są. W poniedziałek wieczorem doszło do próby podpalenia siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Do zdarzenia doszło ok. godz. 22.00. Zarząd Stowarzyszenia podsumowywał tegoroczny Marsz Niepodległości, gdy pod wejściem do budynku nieznani sprawcy podstawili palący się kontener na śmieci. Dzięki szybkiej reakcji osób zgromadzonych na spotkaniu niebezpieczeństwo przedostania się ognia na teren siedziby został zażegnany. Chwilę później przyjechały powiadomione służby. O całej sytuacji poinformował we wtorek rano na twitterze Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Bąkiewicz poinformował również, że Stowarzyszenie MN przygotowuje się do podjęcia kroków prawnych przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia i uczestników tegorocznej manifestacji.

  Ps..Nacjonalizm to najwyższe stadium Patriotyzmu. Szowinizm to cecha zaledwie kilku nacji groźnych dla cywilizacji białego człowieka, państw narodowych i pokoju światowego. A które to hasła takie bezmyślne ? Może ktoś ma jeszcze cenzurować hasła wolnych Polaków ?! Może to ma robić GW lub TVN lub inna V-ta kolumna ? Jakoś swoich haseł i internacjonalistycznych pomówień nie poddajecie ogólnemu ocenzurowaniu ! Moralność Kalego! A gdzie tu reakcja Dudy czy Kaczyńskiego czy innych polityków ?! Tzw. antysemityzm piętnują z automatu, a na ewidentne przestępstwa antypolonizmu nie reagują ! Czyje oni reprezentują interesy ?!
 • @kula Lis 67 10:54:34
  skutki hejtu...
  A co robi bojówka militarna chazarów "Liga Obrony chazara" czyli syjonistyczne Betar?
 • na żywo
  projekt rezolucji PE ws. Polski

  została złożona do niego poprawka PO mówiąca, iż "w Warszawie odbył się marsz faszystów".
 • @interesariusz z PL
  Piotr Rybak o Marszu Niepodległości 2017 we Wrocławiu i skandalicznej wypowiedzi prezydenta Dudy.


  https://www.youtube.com/watch?v=CEjnX6tx1ek
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Polska prześladuje "komunistów i innych demokratów"! Kuriozalna poprawka do eurorezolucji. To nie żart! Posłowie Parlamentu Europejskiego chcą stanąć w obronie prześladowanych w Polsce "komunistów, antyfaszystów i innych demokratów". W Parlamencie Europejskim w Strasburgu odbyła się debata o praworządności w Polsce. Uczestniczyli w niej m.in. wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans i – w imieniu prezydencji w Radzie UE - wiceminister ds. europejskich Estonii Mati Maasikas. Po godz. 12:30 planowane jest głosowanie nad rezolucją PE w tej sprawie. Jak podał europarlament, "oczekuje się, że Parlament wezwie do uruchomienia wobec Polski procedury zgodnej z artykułem 7 Traktatu (o UE), mówiącym o ryzyku poważnego naruszenia wartości europejskich". "Jeśli tak się stanie, Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych PE przygotuje tzw. uzasadnioną propozycję w tej sprawie, którą następnie przedłoży Radzie UE. Procedura może doprowadzić do zawieszenia części praw Polski jako członka Unii Europejskiej" czytamy w komunikacie europarlamentu. Pod projektem rezolucji podpisało się kilkudziesięciu europosłów reprezentujących zdecydowaną większość PE, w tym chadecy, socjaliści, liberałowie oraz Zieloni. W dokumencie autorzy wskazują, że sytuacja w Polsce stwarza ryzyko naruszenia unijnych zasad. Kładą nacisk na kwestie dotyczące reformy sądownictwa, ale również wzywają do dostosowania się do wyroku Trybunału Sprawiedliwości UE i wstrzymania wycinki w Puszczy Białowieskiej. Niezwykle ciekawa jest poprawka, jaką do projektu rezolucji złożyli eurodeputowani z... komunistycznej frakcji Zjednoczona Lewica Europejska – Nordycka Zielona Lewica. Poprawka ta dodaje ustęp 10a, który: potępia środki represji i akty prześladowania politycznego ze strony władz Polski, wymierzone przeciwko komunistom, antyfaszystom i innym demokratom. Eurodeputowani PO interesujących mają sojuszników w walce o praworządność w Polsce!

  http://d1.niezalezna.pl/panel/ckeditor/plugins/imageuploader/uploads/6817dce0e.jpg
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Cała prawda o żydowskim złodzieju Lewandowskim vel. Aaronie Langmanie.

  http://gazetabaltycka.pl/promowane/amber-gold-i-wszystkie-inne-glosne-afery-to-przy-tym-nic

  Rabowanie Polski część 1/2/3
  Janusz Lewandowski (żyd Aaron Langman). Geniusz destrukcji i grabieży polskiego majątku narodowego. Materiał dla osób chcących zasięgnąć podstawowej wiedzy ze sposobu grabieży majątku narodowego i destrukcji finansów państwa po 89 roku, przez wszystkie dotychczasowe partie polityczne znane młodszym jako PO, PSL, SLD, PiS, Nowoczesna (druga odsłona bandyctwa), Nowa Lewica itp... Przypominam, że los naszego kraju leży w waszych rękach szanowna młodzieży. Teraz macie 15,16,17 i więcej latek, a do następnych wyborów osiągniecie już możliwość głosowania i wyrażania swoich ideałów. Pamiętajcie, że tylko Polska Narodowa jest wstanie utrzymać nasz kraj w rękach prawdziwych polaków i patriotów. O te naszą polską ziemie nasi dziadowie oddawali swoje życie w walce o wolną Polskę !!! Nigdy nie wolno wam o tym zapomnieć. Nie wolno wam się dać sprzedać kolorowej telewizji siejącej dezinformacje i lewackiemu zwyrodnieniu społeczeństwa.


  Czołem Wielkiej Polsce!
  https://drive.google.com/file/d/0B6nvUVODXBWxMXJBRVE3UFVjNlk/view

  https://plus.google.com/+RobertJ%C3%B3zefKUCHARYCZK76/posts/95Qc5nNNd3W
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Większość z pewnością przypomina sobie występy "antyfaszystów" w trakcie szczytu G-20 w Hamburgu. To było trochę więcej niż marsz. Miasto przypominało swoim wyglądem Hamburg po słynnym nalocie bombowców RAF pod koniec lipca 1943 r. Milionowe straty, prawie 500 rannych policjantów, splądrowane sklepy, spalone samochody etc. Przedwczoraj skazano jednego z "antyfaszystów", który za pomocą płyty chodnikowej zapewnił sobie i innym wstęp do sklepu przez okno wystawowe oraz darmową samoobsługę. W myśl ulubionej zasady głoszonej przez znanego oszusta i konfidenta SB "róbta, co chceta" powstały szkody w wysokości 1,7 milionów euro. Wyrok 2 lata w zawiasach i 60 godzin prac społecznie użytecznych. Co na to "żydolewacka unia"? Nic, bo to byli niemieccy "antyfaszyści". Warto rozpatrzyć pozew zbiorowy do sądu i uniemożliwić zdrajcom działającym na szkodę Polski uczestniczenie w wyborach i jakichkolwiek strukturach reprezentujących państwo polskie.


  http://pikio.pl/wyciekl-tajny-niemiecki-dokument-nt-polski-mrozi-krew-w-zylach/
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Według Global Financial Integrity za granicę wycieka aż 5 procent polskiego PKB, a najwięcej kradną niemieckie koncerny. W analizie Global Financial Integrity – międzynarodowej organizacji, prowadzącej badania na temat nielegalnych przepływów finansowych znajduje się odpowiedź skąd taka wściekłość niemieckich mediów i pogróżki pod adresem władz. Wstrząsająca lektura!

  http://www.gazetawarszawska.com/94-demo-contents/nwo/2983-znamy-ekonomiczne-powody-paniki-w-berlinie
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Dlaczego ten żydowski szczur i "handlarz" majątkiem Polski jeszcze nie otrzymał zarzutów prokuratorskich za zniszczenie gospodarki podczas tzw. "reprywatyzacji" a w rzeczywistości okradzeniu i rozgrabieniu majątku narodowego ? Dlaczego nie ma procedury odwołania takiego szubrawcy oczerniającego i działającego świadomie na szkodę państwa które ponoć ma reprezentować ? Czyżby nadal obowiązywał układ: "wy nie ruszacie naszych , my nie ruszamy waszych" ? Janusz Lewandowski alias Aaron Langman - syn sekretarza KW PZPR w Lublinie niech zacznie swoją karierę od początku. Od uczciwego zdania matury w II LO im, j. Zamoyskiego w Lublinie. Żyją świadkowie tego przekrętu. Za czasów okupacji hitlerowskiej do takich tzw. polaków jak Lewandowski alias Aaron Langman, Budka, Szetyna czy Tusk, etc.. przychodzili smutni panowie w długich płaszczach pod którymi mieli broń odczytywali krótki wyrok w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej i walili z broni krótkiej prosto w łeb! Może by przywrócić jakże ten piękny obyczaj we współczesnej Polsce? Co wy na to?
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/blfi20171111018.jpg


  Zuchwałe żądania Parlamentu Europejskiego. Teraz chcą, żeby polski rząd potępił Marsz Niepodległości(SIC!)...W uchwalonej przez Parlament Europejski rezolucji dotyczącej Polski znalazł się zapis, w którym PE apeluje do rządu polskiego o zdecydowane potępienie „ksenofobicznego i faszystowskiego” Marszu Niepodległości, który odbył się w Warszawie 11 listopada 2017 roku.
  Zapis został przegłosowany jako poprawka do projektu rezolucji, pod którą podpisały się największe ugrupowania (Europejska Partia Ludowa, Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów oraz Porozumienie Liberałów i Demokratów na rzecz Europy).

  PE apeluje w nim „do rządu polskiego o podjęcie stosownych działań w związku z ksenofobicznym i faszystowskim marszem, który miał miejsce w Warszawie w sobotę 11 listopada 2017 r., oraz o zdecydowane potępienie tego marszu”.

  Rezolucja wzywa polski rząd do przestrzegania postanowień dotyczących praworządności i praw podstawowych, zapisanych w traktatach. Europosłowie zainicjowali też własną procedurę zmierzającą do uruchomienia wobec Polski art. 7 traktatu.

  Źródło: PAP, niezalezna.pl

  Ps..No i co się dziwicie :) Mamy do czynienia z ciałem obcym. Nie z Niemcami ani Francuzami żadnymi Duńczykami ani Włochami. Ten parlament to ciało obce które przejęli władzę nad Europą i nigdy nie odpuszcza nikomu grze utracili kontrolę. Przestańmy się po prostu oszukiwać. Albo więc jesteśmy w stanie wojny z nimi albo przywrócimy ich do władzy w Polsce bo tego wręcz żądają!. Urzędasom z UE chyba kompletni obca jest mentalność Polaków. Oby tak dalej a do następnych wyborów PiS będzie miał 80% poparcia! Nastaje czas, żeby ten eurokołchoz pożegnać. Jak zrobią referendum zagłosuję za wyjściem.
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Do wszystkich którzy się dziwią. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale to zaskoczenie jest wynikiem niewiedzy. A wiedza o otaczającej nas rzeczywistości jest przecież łatwo dostępna. Wystarczy odrobina chęci aby zapoznać się np. z programem ideowym Unii Europejskiej, czyli z tzw. Białą Księgą, lub z ideologią założeniową Unii Europejskiej (proszę nie mylić ze Wspólnotą Europejską do której wstępowaliśmy, a której działalność zakończył Traktat Lizboński) czyli z Manifestem z Ventotene inaczej nazywanym Manifestem Spinellego. Wszystko łatwo wyszukać w internecie. No chyba że ktoś woli lekko i przyjemnie żyć w nieświadomości. Każdy ma wolny wybór, tylko już nie piszcie że jesteście tymi działaniami zaskoczeni.
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Każda próba zrzucenia żydowskiego jarzma to „faszyzm”…Eurokibucnik żyd Aaron Langman vel Lewandowski na forum eurokibucu. Za ile promil wartości ten eurokibucnik najpierw sprzeniewierzył polskie skarby narodowe ?! Dopóki Polacy nie rozliczą eurokibucników i różne sprzedajne mendy, nie osadzą ich w więzieniach, nie zażądają zwrotów wszystkiego tego, co sprzeniewierzyli tak długo oni nam jeszcze będą bruździć i pluć w twarz. Te ohydne typy tak mają !
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Już z króla Sobieskiego lewackie przygłupy zrobiły w tym roku ksenofoba-rasistę za to, że uratował Wiedeń, a teraz szkopy boją się odszkodowań więc ich maszyna pijarowa się rozkręca. Niemce zapominają jednak, że kiedy Krzyżak-Prusak pluje nam w twarz i butem chce dodusić to Polacy się jednoczą najbardziej. Dla zdrajców widzę tylko jedno, przywrócić prawnie szafot!
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Dziwicie się? A znacie bajkę o pasikoniku i mrówkach? On też się zdziwił, że przyszła zima, a wy zdziwicie się gdy skończy się znany sposób życia i zacznie się terror i żydokomunizm już w czystej postaci.
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Potępić marsz? Nadchodzi czas rozrachunku z wielkim kłamstwem. Zwiastują go wielotysięczne tłumy maszerujące ulicami polskich miast. Za nimi może pójdą tłumy jeśli nie w Berlinie, Rzymie czy Paryżu, to prawie na pewno w Pradze, Budapeszcie i Bratysławie.


  http://www.polskacanada.com/mariusz-wesolowski-budzi-sie-odwieczne/
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Oto lista imienna europosłów,(same żydy) którzy głosowali za przyjęciem rezolucji:

  Michał Boni
  Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein
  Danuta Hübner
  Danuta Jazłowiecka
  Barbara Kudrycka
  Julia Pitera
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Miałem piękny sen... że Polską rządzą Polacy... mądrzy Polacy o niezmienionych nazwiskach i narodowości polskiej, pracujący na rzecz Polski i Polaków.

  https://www.youtube.com/watch?v=mwkDemvHAKM

  Pieniądz fiducjarny i wszystko to co się z tym wiąże - tak pewne odhumanizowane istoty piszą ludzkości historię? Historię krwią milionów niewinnych ofiar? Polecam książkę G. Edward Griffin'a: Finansowy potwór z Jekyll Island. Prawda przeznaczona wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach. dr Jerzy Jaśkowski – Świat jest inny

  https://www.youtube.com/playlist?list=PLXUxPmB4QFL49z3vJmu_i-xaREHRXDyrX
 • @interesariusz z PL 11:14:56
  Temat-Trójmorze - to miało być zrobione w latach przed wejściem do EU -Hegemon jest tylko jeden. Obudź się Polsko!(Polskie napisy) www.youtube.com/watch?v=CNNF5Bkyu1Q&t=247s min.5.10 - 5.17 min. teraz USA z Izraelem będą trzymali nad wszystkim łapę... Siły NATO - czyli amerykański pierścień wokół globu.(Polskie napisy) www.youtube.com/watch?v=G7mFCTN-t_U&t=48s Polecam-Mocne -Wiadomość od Anonymous z UK i USA www.youtube.com/watch?v=LND3S4TktVM Przerażające - premier Izraela Netanjahu w Kongresie USA - ogon macha psem www.youtube.com/watch?v=M3NWaq8X5TE Polecam - tak dziala ,,demokracja`` USA(.ten film powinniście wszyscy zobaczyć !!!) - spowiedź agenta - economic hit man - John Perkins(Polskie napisy) www.youtube.com/watch?v=ABDkaZjVjjo
  Kłamstwa wojenne USA: Wietnam, Irak, 9/11 a teraz Syria. Zobacz! (Polskie napisy) www.youtube.com/watch?
 • @kula Lis 67 15:24:50
  zastanawiające jest, dlaczego marsz nie był tak liczny, jak kiedyś ?
 • @kula Lis 67 15:44:25
  mnie nie martwi unia, mnie martwią sąsiedzi,
  okradanie przez unię jeszcze ścierpię, przez sąsiadów już nie.
 • @kula Lis 67 15:53:27
  komuchy winny po wojnie zastosować opcję zerową,
  wszystko znacjonalizować,

  ostatecznie, Polska przegrała wojnę, to że AC z LWP, którego się teraz wypieramy, podarowałi nam Polskę, nie uprawnia do tego, abyśmy czuli się właścicielami.

  Wiem, że nie podzielasz tego poglądu, no, ale jeśli upieramy się przy prawdzie, oto ona.
 • @kula Lis 67 20:00:55
  pamiętam o Polakach, o niemieckich nazwiskach, którzy wyparli się niemieckości podczas wojny, w 1943,

  cześć ich pamięci.
 • @interesariusz z PL 23:53:35
  Byliśmy tam! Piotr Rybak zabrany z domu przez policję i zawieziony do więzienia za udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej! Oświadczenie Piotra przed aresztowaniem. Za spalenie kukły Żyda-Sorosa Piotr Rybak odbywał wyrok pozbawienia wolności w postaci dozoru elektronicznego w godzinach 19.00-9.00. Dziś o godz. 21.00 w jego domu pojawili się policjanci i zabrali go do więzienia. Został potraktowany jak kryminalista, a policjanci nie pozwolili mu nawet na wysłanie maili dotyczących prowadzonej przez Rybaka działalności gospodarczej. Gdyby nie obecność kilku znajomych, dom Piotra zostałby bez opieki. Zarzuty, które stały się podstawą do aresztowania Piotra Rybaka, są absurdalne. Jednym z nich jest jego brak reakcji na wulgaryzmy, które ponoć padły w trakcie Marszu Wielkiej Polski Niepodległej, w którym Rybak uczestniczył. Co ważne, uczestniczący w marszu Piotr Rybak wrócił do domu przed godz. 19.00 tak jak nakazuje to wyrok sądu, a więc nie złamał warunków odbywania kary. A jednak został dziś wywleczony z domu jak kryminalista. Możecie różnie oceniać działalność Piotra Rybaka. Jednym się ona podoba, drugim nie. Ale sposób, w jaki został potraktowany, jest haniebny. Kara więzienia za udział w legalnym zgromadzeniu jest czymś niesłychanym! PIOTR RYBAK ZOSTAŁ WYSŁANY DO WIĘZIENIA ZA UDZIAŁ W LEGALNEJ MANIFESTACJI! Oto, co Piotr Rybak powiedział zanim pojechał do więzienia. „Nie boję się więzienia. Wiem, że to, co zrobiłem, było słuszne. Słuszny był mój sprzeciw wobec działań George’a Sorosa i słuszny był mój udział w Marszu Wielkiej Polski Niepodległej. Decyzja o wysłaniu mnie do więzienia jest efektem nienawiści i nagonki, jaką przeprowadziły wobec mnie demoliberalne media. Dziś Parlament Europejski nazwał Polaków faszystami. Ci, którzy opluwają Polskę i Polaków, są bezkarni. Ja idę do więzienia, bo wziąłem udział w patriotycznym marszu.

  PS. Jutro materiał video z zatrzymania.


  Ps.II...Zaczęły się więc łapanki na Polaków ! Jak za okupacji ! Bo jesteśmy pod okupacją żydowską i nie ma co się mamić, że jest inaczej ! Jak widać nadal w polskich sądach są antypolsko nastawieni polskojęzyczni działacze międzynarodówki. Widać ludzie bez korzeni i bez tożsamości. Pozostaje im się wyżywać na Polakach patriotach. Oby w końcu do sądownictwa trafiało więcej Polaków z krwi i kości a nie pomiotków post lewicy i post semitów. To jest wyraźny problem, bo te środowiska są wręcz przeżarte nienawiścią do Polski i Polaków. Dla nich Polska to biznes i układy. Jak w Izraelu.
 • @interesariusz z PL 00:00:24
  Były mąż znanej piosenkarki zabił kobietę pasach. Dostał wyrok. Dotąd nie zgłosił się do więzienia. Dariusz Krupa były mąż Edyty Górniak został skazany na 6 lat więzienia za zabicie starszej kobiety, która przechodziła na pasach przy zielonym świetle. Dariusz Krupa był wtedy pod wpływem narkotyków. Mimo, że ten tragiczny wypadek zdarzył się w 2014 r., prawomocny wyrok zapadł dopiero w kwietniu 2017 r. Dariusz Krupa nie zgłosił się do więzienia. Według Sądu Okręgowego w Warszawie skazany Dariusz Krupa nie stawił się do odbywania kary. Skazany złożył wniosek o odroczenie wykonywania kary. Postępowanie w tej sprawie odbędzie się 28 listopada 2017 r. Skazany Dariusz Krupa aktualnie, jak się domniemywa, rzekomo cierpi na chorobę psychiczną, której miał się nabawić podczas rozwodu z Edytą Górniak. Jego obrońcy ponadto pracują w kierunku uzyskania zgody sądu na terapię odwykową od środków odurzających i psychotropowych. I to nie w Polsce, a zagranicą! Skazany twierdzi, że wyjazd zagranicę jest konieczny, ponieważ w Polsce panuje bardzo zła atmosfera wokół jego osoby.


  Ps.. Prawo tylko egzekwowane jak widać wobec Polaków, żydów celebrytów nie dotyczy. Czy Dariusz Krupa będzie kolejnym celebrytą, który uniknie kary. A może minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zainteresuje się tą sprawą.
 • @interesariusz z PL 00:00:24
  Jesteśmy w końcu żydowską ziemią obiecaną - Polin. Tubylcom - Polakom - nie wolno podskakiwać do panów. Niepodległość Polski to fikcja. Rybak to więzień polityczny. To jest kpina z jakiejkolwiek praworządności!To terror! Nazwisko sędziego powinno być podane tak jak nazwisko jego ofiary.Takie represje budzą złość i faktycznie rodzą antysemityzm. Dość tego.

  Zbrodniarz międzynarodowy George Soros polskim bohaterem państwowym.

  https://www.monitor-polski.pl/zbrodniarz-miedzynarodowy-george-soros-polskim-bohaterem-panstwowym/


  Sprawa Kastnera, gen. SS Kurt Becher i George Soros w tle.

  http://piewca.pl/2016/06/21/sprawa-kastnera-gen-ss-kurt-becher-i-george-soros-w-tle/
 • @interesariusz z PL i oni chcą nas pouczać?
  Obraz w treści 1 http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/11/bezndomni-niemcy.jpg

  Oto skutki bezmyślnego przyjmowania uchodźców. „Plaga bezdomnych w Niemczech”. Wkrótce będzie ich ponad milion! Aż 860 tys. osób przebywających na terenie Niemiec nie ma dachu nad głową – wynika z raportu Niemieckiego Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym (BAG). W ciągu ostatnich dwóch lat ich liczba wzrosła o 150 proc. Wśród bezdomnych jest już ok. 440 tys. bezdomnych uchodźców. Pozostali to Niemcy, których nie stać już na wynajęcie mieszkania. jest to spowodowane m.in. faktem, że wiele prywatnych i komunalnych domów zostało wynajętych na wiele lat przez rząd federalny dla rodzin uchodźców. W związku z gwałtownym skurczeniem się puli wolnych mieszkań ceny pozostałych poszybowały mocno w górę. W Niemczech aż 40 procent ludzi mieszka w wynajętych lokalach. Odsetek właścicieli mieszkań jest tam jednym z najniższych w Europie. „Imigracja radykalnie pogorszyła sytuację, nie jest jednak jedyną przyczyną braku mieszkań” – przekonuje dyrektor BAG Thomas Specht. Zdaniem eksperta główne przyczyny braku mieszkań i bezdomności leżą w niewłaściwej polityce mieszkaniowej, która od dziesięcioleci panuje w Niemczech. Brakuje co najmniej 11 mln małych mieszkań, co doprowadziło do gwałtownego wzrostu czynszów, zwłaszcza w metropoliach. W połączeniu z nieskuteczną walką z ubóstwem przekłada się to na wzrost liczby bezdomnych. BAG szacuje, że w porównaniu z 2016 r. w przyszłym roku liczba bezdomnych wzrośnie o 350 tys. i wyniesie 1,2 mln osób. Przypomnijmy, że już w październiku tego roku niemieckie media informowały o tym, że m.in. władze Berlina podjęły zdecydowane działania przeciw bezdomnym koczującym w miejscach publicznych w stolicy Niemiec. Tamtejsza Straż Miejska zlikwidowała wówczas obozowisko w parku Gleisdreieck w dzielnicy Schoeneberg – podał „Tagesspiegel”. „Nie będziemy tolerowali bezdomnych w parku” – powiedział „Tagesspieglowi” Sven Alex z firmy opiekującej się terenami zielonymi Gruen Berlin. Przyłapani na noclegu bezdomni otrzymują karteczki z adresem noclegowni. „Musimy działać bezkompromisowo” – zaznaczył Alex.
 • @kula Lis 67 09:26:06
  co się dziwić,
  powszechnie wiadomo, że stan wojenny miał wyselekcjonować przyszłe "elity",

  a Polakom i tak wszystko jedno, niestety. Myślenie boli i zabiera czas, który przecież można przyjemnie spędzić.
 • @kula Lis 67 12:37:19
  Jesteś bardziej zaangażowany w zbieranie informacji,

  podsuwam temat "ile kosztuje ludzkie życie?"

  trzeba zebrać dane o zasądzonych kwotach, i statusie zmarłych.

  Równość jest kpiną.
 • @kula Lis 67 12:53:09
  Przyjęliśmy podobno z 2 miliony Ukraińców,

  bezdomni na zachodzie to wynik kapitalizmu, a nie nadmiernej liczby imigrantów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930