Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
648 postów 12460 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 8.2.2018r, Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy aby na pewno nasz rząd stoi po naszej stronie?

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

Czy aby na pewno nasz rząd stoi po naszej stronie?.


Minister Najjaśniejszej RP - Czaputowicz

"W Jedwabnem Polacy zabili Żydów i tego nikt się nie wypiera. Ustawa nie zmienia historii."

Czyjej historii?

www.youtube.com/watch

www.youtube.com/watch?v=sajQZyiGP7Y ,

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • Witam wszystkich, którzy raczyli zajrzeć w tę notkę, a nawet ją ocenić
  w zasadzie nic nie publikuję z braku czasu, zdrowia, i chęci,

  pisanie do Nas to jak wołanie na puszczy, to działalność prowadząca wyłącznie do samozadowolenia, a skuteczność przekazu żadna, każdy Polak wie lepiej od drugiego Polaka i na każdy tekst patrzy tylko pod kątem możliwej zaczepki, zarzewia swaru, w który można wejść. Nie ma żadnych możliwości, żadnej siły, która skłoniłaby Nas, Polaków, do wspólnego czynu.

  Obecnie dzieje się tak wiele, co przyprawia o świerzbienie paluszków, i doprawdy trudno się powstrzymać, aby czegoś nie chlapnąć. W samoograniczeniu pomaga mi zaangażowanie w kilka sporów sądowych, i doprawdy, te instytucje są bardzo wymagające. Zabierają mnóstwo czasu, czyli życia.

  Już wcześniej zauważyłem, biorąc pod uwagę wypowiedzi naszego obecnego ministra w sprawie międzynarodowej sytuacji wywołaniej wiadomią ustawą, że poprzedniego, tak wyśmiewanego, będziemy wkrótce wspominać z nostalgią właściwą dla dawnych, lepszych czasów.

  No ale tego zdania nie zdzierżyłem.

  Musiałem je wypomnieć.
 • autor
  /Czy aby na pewno nasz rząd stoi po naszej stronie?./

  Pytanie powinno brzmieć:
  "Czy aby na pewno to jest nasz rząd ?"
  Wiele wyjaśnia notka niżej, Pana RAMa.

  pozdrawiam ciepło
 • @hamurabi 12:50:35
  a kto go wybierał ! jeśli nie My, to nasi "sąsiedzi".

  a więc prawnie, jest on nasz.

  a jeśli nie potrafiliśmy ocenić, czy będzie realizował nasz interes, i daliśmy mu bezmyślnie nasze pełnomocnictwo, to ...
 • @interesariusz z PL 13:32:31
  Wybrała ten rząd mniej więcej 1/3 "nas", a nawet nie ten rząd, bo w międzyczasie zdążył się przepoczwarzyć. Ilu Polaków jest w tym rządzie, to następna kwestia, skoro większość, często i oficjalnie chętnie zakłada jarmułki i zapala jakieś świece związane z obcymi kultami. Jeszcze inna, to ilu Polaków zostało zablokowanych od startowania w wyborach, czy utworzeniu partii politycznej. Jest to więc rząd, który został Polakom narzucony poprzez uniemożliwienie jakiejkolwiek sensownej polskiej alternatywy.
  Czy jest po naszej stronie? O tym świadczą ustawy. - poprawione 1066, szczepionkowa, CETA, czy ustawa o ochronie ziemi przed Polakami, ale nie przed żydowskimi i innymi wspólnotami wyznaniowymi - żeby wymienić kilka najważniejszych, a co się z tym wiąże, zarówno polityka wewnętrzna, jak i polityka zagraniczna, która pod pretekstem ochrony bezpieczeństwa Polaków chroni interesy syjonistów z USA, czyli Izraela, tak jak poprzedni chronił interesów żydowskiej Unii Europejskiej.
  To jest rząd okupacyjny, a więc siłą rzeczy nie może być po naszej stronie, choć stara się zachować pozory, zazwyczaj wymachując krzyżem lub łopocząc sztandarem.
 • @Lotna 16:58:40
  nic ująć, a może dodać,

  jak szklane paciorki zawsze łasili nas ochłapami,

  za Mazowieckiego otwarciem granic, i swobodą, wzrostem siły nabywczej złotówki,

  a teraz 500+, przy czym dalej zatrudniają armię urzędników, ja bym tam wolał, 400+, ale za to wszystkim, a urzędników wyeksprtować do Brukseli,

  żadna reforma, żadna ustawa, nie jest czysta, tylko pełna niezrozumiałych niedoróbek,

  z drugiej strony, w kamienicy też są różne zwalczające się stronnictwa, mimo, że sami swoi, tak wygląda rywalizacja, zamiast współpracy. Kto nas wpuścił w ten światopoglądowy kierat?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930