Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 14013 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 5.3.2019r., Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

pozwać Państwo PiS za największy od 3O lat BAJZEL !!!

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 
Pozwać Państwo PiS za największy od 3O lat BAJZEL !!!

 

Strajk nauczycieli podczas egzaminów. To ma być ten nowy bajzel. Zafundował go oczywiście PiS, bo dał +500 na pierwsze dziecko. Dzieciom dał, a nauczycielom już nie. Tak być nie może. Nauczycielom się należy, to oni wykuwają przyszłość narodu. A chcą tylko +1000, do tego, co już zarabiają, 2-3 tys zł.

W szkołach ze strajkującymi nauczycielami nie będzie egzaminów, bo żaden kierownik nie  zmusi nauczyciela do pracy. Prawo do strajku jest gwarantowane. Takie są przepisy. Zdaniem prezesa ZNP to nie związek jest winien tego, że do zawirowania dojdzie akurat w czasie egzaminów (winien jest PiS ogłaszając akurat teraz zasady rozdawnictwa). I co z tego, że egzaminy? Przecież absurdem byłby strajk w wakacje! Czyli, strażacy powinni strajkować latem, gdy płoną lasy, a żołnierze, gdy ruskie nas napadną.

To jest prawo do strajku, jakie wywalczyły Solidaruchy z poparciem wolnego świata, aby rozwalić państwo polskie. Strajk w dzikim kapitalizmie w łagodnej formie zmusza przedsiębiorcę do zastąpienia załogi niewykwalifikowanymi ludźmi, strajk w ostrej formie, z blokadą łamistrajków, zmusza przedsiębiorcę do zaprzestania w danym miejscu produkcji. W obu przypadkach przedsiębiorca musi skalkulować, co mu się lepiej opłaca, odstąpić pracownikom część swojego zysku, czy też zabrać zabawki.

Z dwu tych możliwości proponuję rezygnację z zatrudniania nauczycieli i przeniesienie fabryczki wyedukowanej młodzieży do internetu. Zaoszczędzimy krocie, nie tylko na nauczycielskich pensjach, ale i na utrzymaniu szkół, dojazdach, kosztach wywoływanch przez narkotyki i szkolne bójki. I tak wielu rodziców naucza dzieci w domu, bowiem w niesprzyjającej atmosferze panującej w szkole dzieciaki nic się nie uczą, a tylko demoralizują.

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30