Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 14013 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 9.3.2019r., Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co to oznacza ?

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 
Co to oznacza ?

 

Komisja Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów Kongresu Stanów Zjednoczonych w czwartek jednogłośnie zatwierdziła projekt „Ustawy o nieuznaniu aneksji Krymu”, która zabrania wszystkim instytucjom i agencjom rządowym podejmowania jakichkolwiek działań implikujących de iure czy de facto uznanie suwerenności Federacji Rosyjskiej nad Krymem, jego przestrzenią powietrzną czy wodami terytorialnymi.

Co to oznacza? Amerykanie zastrzegają sobie prawo latania nad Krymem i pływania po wodach przybrzeżnych. Co z takich prowokacji wyniknie?

KOMENTARZE

 • A co ma wynikać?
  To co zawsze-wojna w Europie.
  Amerykanie już po dwakroć z wielkim sukcesem sięgali po takie rozwiązanie więc dlaczego mieliby nie korzystać ze starych,sprawdzonych
  sposobów rozwiązywania wewnętrznych problemów.
  W związku z powyższym nie sądzę aby USrAncy osobiście angażowali się w konflikt.Jak w poprzednich wypadkach wywołają wojnę per procura.
  Zacznie się od konfliktu Ukraińsko-Polskiego.Z punktu widzenia amerykańskich strategów grzechem było by nie wykorzystać tak duży potencjał niechęci tkwiący w obydwu narodach.
  Nie wiem kiedy miały miejsce opisywane przez autora zdarzenia ale 20 lutego w orędziu do obu izb parlamentarnych prezydent Putin powiedział między innymi:" Rosja będzie zmuszona do stworzenia i rozmieszczenia rodzajów broni, które będą mogły zostać użyte nie tylko wobec tych terytoriów, z których pochodzić będzie bezpośrednie zagrożenie dla nas, ale również wobec tych terytoriów, gdzie rozlokowane będą ośrodki decyzyjne "
  czyli w tłumaczeniu na język ludzi prostych:/W razie jakby co Rosja tym razem zaatakuje USA.Wasali również bo wkurwiają, ale najpierw amerykańskie ośrodki w których zapadają zgubne dla świata decyzje /
  Do niedawne "kasacja" ośrodków decyzyjnych była prawie że niemożliwa z uwagi na aspekty techniczne.Teraz ta przeszkoda zniknęła.
 • Co wyniknie?no może tylko jedno wyniknąć, jak to "państwo" się wetknie, gdziekolwiek.???
  Obecnie unieruchomiono elektrownię w Wenezueli, a nad krajem krążą amerykańskie samoloty szpiegowskie.Teraz potrzebują wenezuelskiej krwi, na ofiarę dla swojego Molocha!!Oraz zażądało USA jakichś niebotycznych odszkodowań od Wenezueli.
  A na Ukrainie której władcom wciąż mało i mało terenów, polskich też...tzw. potasowka pod administracją P.Poroszenki.
  Dawni o obecni członkowie pułku 'Azow"/oskarżeni o brodnie wojenne/, uskuteczniają rozróbę w Kijowie,przeciwko prezydentowi i jego współpracownikom.
  Mają za nim jeździć na spotkanie przedwyborcze po całym kraju!
  http://www.mysl-polska.pl/596

  Poroszenko wysłała Korpus Narodowy na nich.
  https://youtu.be/1dNICMz1ePM

  I tak jest w zasadzie bez przerwy!!!
  Dlatego ci mieszkańcy Krymu, zapewne marzą o takich imprezach u siebie.I bardzo żałują ,że nie są Ukrainą.Ale Ameryka im to zapewni!!
 • Ciekawe czy w razie czego
  zdążymy jeszcze za życia dowiedzieć się z mediów o co poszło ?
  Naszły mnie takie wątpliwości nie tyle z powodu wieści o broni hipersonicznej co irytującej powolności z jaką działają media.
  Otóż dziś z rana na moskiewskim lotnisku Szeremietewo został zatrzymany pracownik amerykańskiej ambasady usiłujący w bagażu wnieść na lotnisko minę przeciwpancerną (czy coś takiego) .
  http://www.forumdaily.com/en/sotrudnik-posolstva-ssha-popytalsya-pronesti-minu-v-moskovskij-aeroport/

  wprost nie mogę sobie wyobrazić sytuacji w której przy analogicznej próbie zatrzymano by pracownika rosyjskiej ambasady.
 • @ikulalibal 17:50:17
  podobno "kolekcjoner" z ambasady USA szmuglował pocisk moździerzowy z zapalnikiem, bez materiału wybuchowego, "choć jego ślady znajdowały się wewnątrz korpusu".
 • @interesariusz z PL 18:38:18
  Sprawa jest poważna bo wedle opinii znawców tematu, zdarzenie było klasycznym "testem na czujność".A skoro robi się takie sprawdziany to znaczy że wnioski z nich płynące mają do czegoś posłużyć.A do czego to chyba jasne nawet dla laików.
 • W związku z 20 rocznicą wstąpienia Polski do NATO
  i entuzjastycznymi zachowniami w tym względzie niektórych znanych osób , w tym byłych żołnierzy jak na przykład przywołany poniżej w postach były dowódca GROM płk. Krszysztof Przepiórka odkrywam prawdziwą twarz zbrodniczego względem ludzkości i świata NATO pióra Andrzeja Szuberta z Niemiec :
  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=6623

  Przywołuję również inną wypowiedź tego samego eksperta na temat CIA i NATO, cytuję :

  Czym więc jest NATO?

  Otóż pod pewnymi względami przypomina ono CIA, która oficjalnie jest „amerykańską” służbą wywiadowczą, a w rzeczywistości jest prywatną banksterską policją polityczną.

  http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/

  Dla zatarcia śladów CIA finansowana jest z budżetu USA, czyli z kieszeni podatników. Szyderstwem jest to, że mieszkańcy USA muszą utrzymywać służbę nakładającą im do spółki z innymi „amerykańskimi” służbami kajdany.
  Inna sprawa to fakt, że większość budżetu CIA (tego nieoficjalnego – do tajnych operacji) pochodzi z nielegalnego handlu bronią i narkotykami – co jest ważnym aspektem działalności CIA. Mendia szybko wyciszyły skandal z rozbiciem się w Meksyku samolotu będącego własnością CIA – z czterema tonami kokainy na pokładzie.

  http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2007/09/cia-cocain-import-agency.html

  Wtajemniczonych nie dziwi fakt, że od czasu inwazji na Afganistan w roku 2001 wielokrotnie (pod patronatem NATO i CIA) wzrosła tam produkcja opium i heroiny. Obecnie 90% światowej heroiny pochodzi z Afganistanu. Transportowana jest ona samolotami wojskowymi do amerykańskiej bazy Camp Bondsteel w Kosowie
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel
  i tam przekazywana przez CIA albańskiej mafii narkotycznej, która pod patronatem CIA nadzoruje zrabowane Serbii Kosowo. W tym miejscu przypomnę jedynie, że reklamowana przez zachodnie żydo-media jako armia wyzwoleńcza UCK była w rzeczywistości paramilitarną bojówką albańskiej mafii narkotycznej.

  NATO, podobnie jak CIA jest prywatną armią żydo-banksterskiej swołoczy. Służy tylko i wyłącznie jej interesom, co wyraźnie widać zwłaszcza po rozpadzie ZSRR. Choć obecnie banksterskie wojny NATO-wskie skupiają się na krajach z ropą naftową, przyjdzie czas, że NATO będzie prowadziło wojny o wodę, węgiel, rudy uranu, kukurydzę genetyczną czy o lasy (resztki lasów jeszcze nie wyciętych i nie przerobionych na celulozę).
  NATO, podobnie jak CIA choć służy tylko i wyłącznie banksterskiej sitwie – finansowane jest z kieszeni zniewalanych mieszkańców żydo-zachodu. Zadłużenie budżetów wszystkich żydowskich jewrobaraków i folwarków zachodu w dużym stopniu idzie na konto prowadzonych przez zachód banksterskich wojen.

  NATO jest wyjątkowo zbrodnicze. Nie dość, że napada na praktycznie bezbronne kraje jak Serbia, nie dość, że stosuje zakazane bomby kasetowe (w Libii zginęły od nich tysiące cywili), nie dość, że stosuje brudne bomby i amunicję zanieczyszczone zubożonym uranem – to jeszcze łże, że służy obronie wolności i demokracji. I napada nawet wtedy, gdy nie może w ONZ zdobyć „mandatu” na „misję” – w oczywisty sposób gwałcąc prawo międzynarodowe (np. agresja na Irak). Wykorzystuje do tego fabrykowane przez żydo-służby „dowody” rzekomej zbrodniczości rządów napadanych państw. Po czym je po prostu atakuje i niszczy.
  I robi to za nasze podatki. Banksterzy za pośrednictwem marionetek politycznych z naszych podatków finansują bandyckie wojska NATO i wykorzystuję je do podboju świata.

  Najgorsze jest to, że jeśli kiedyś masowo wyjdziemy na ulicę protestując przeciwko okupującym i okradającym nas bandytom – NATO finansowane z naszych kieszeni będzie strzelało i do nas. Wykorzystując cały jego bandycki arsenał – z brudną uranową bronią włącznie.

  NATO jest banksterskim bandytą, terrorystą i nigdy nie było niczym innym. Tyle, że na początku tej cechy NATO nie było tak wyraźnie widać jak obecnie. Rozważania o tym, czy dla Polski korzystna jest – choćby gospodarczo – przynależność do tego bandycko-terrorystycznego tworu uważam za wyjątkowo szkodliwe. Kto normalny chce być wasalem bandycko-terrorystycznej organizacji. Nawet gdyby przynosić to miało zyski.

  Powyższy tekst ukazał się w komentarzach do artykułu:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/04/najwieksze-zagrozenie-dla-czlowieka-czlowiek/comment-page-1/
 • @detektywmjarzynski 09:27:36
  czysta prawda, tylko co zrobić? jedynie pomarzyć możemy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30