Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
681 postów 14013 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 29.4.2019r., Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czyste wariactwo

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 
Czyste wariactwo

 

Policja zajęła magazyny firmy Jerzego Zięby. Przeciwko "znachorowi" toczy się dochodzenie - potwierdził w oświadczeniu Łukasz Łapczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył rzecznik praw pacjenta. "W toku dochodzenia uzyskano opinię biegłych z Narodowego Instytutu Leków, z której wynika, że opis produktów wskazanych w zarzutach, jako jedne spośród wielu oferowanych do sprzedaży za pośrednictwem stron internetowych, należą do kategorii produktu leczniczego"

A więc, chodzi o to, że na podstawie opisów preparatów podejrzewa się, iż niektóre ze sprzedawanych produktów "należą do produktów leczniczych", działają jak leki, leczą ludzi. A na sprzedaż produktów leczniczych "znachor" nie ma wymaganego zezwolenia. Jeśliby sprzedawałby produkty bezwartościowe, nie byłoby problemu. Jak twierdzi J. Zięba, żaden z jego produktów nie jest na liście leków. Wśród produktów, które zostaną skonfiskowane, wymieniono koenzym Q-10, nanosrebro, nanozłoto, trawę pszeniczną i mumio. 

KOMENTARZE

 • Totalitaryzm
  Ja bym raczej nazywała rzeczy po imieniu: takie wariactwo nazywa się totalitaryzmem, gdzie rząd kontroluje każdy aspekt życia społeczeństwa.
  W tym wypadku jest to faszyzm, gdzie rząd jest ściśle powiązany i na usługach korporacji.

  Sama nazwa „Narodowy Instytut Leków” ma brzmienie jak z groteski politycznej; szczerze mówiąc, nawet do głowy by mi nie przyszło, że poważni ludzie mogą taką nazwę ustanowić i zaakceptować.
 • @Autor
  Gdyby J.Zięba zajmował się tylko swoimi ziółkami to nikt by się go nie czepiał,ale ostatnio wkroczył w sferę polityki i ostro jechał po PIS-ie i usraelskiej ustawie 447.PIS byc moze by mu odpuścił,ale żydzi nie mogą znieść krytykowania tej ustawy a także osiągania przez Ziębę dużych zysków ze swojej działalności kosztem żydowskich koncernów farmaceutycznych.Stąd uruchomili sierżanta Danielsa i na efekty nie trzeba było długo czekać
  Jak widać przestepczy syndykat żydowski robi w Polsce co chce a Danielsowi wystarczy tylko kiwnąć palcem a rząd i służby natychmiast wykonują każde jego polecenie.
 • Totalne bzdury i pomieszanie z poplątaniem
  To co mówi "znachor" Z. w większej części jest stekiem TOTALNYCH DEBILIZMÓW - to po pierwsze.

  Po drugie:
  W jego ofercie czy też tym co zostało SŁUSZNIE zabezpieczone nie ma leków z listy tylko różne różności W KTÓRYCH TO SKŁADZIE W ICH OPISIE SAM SPRZEDAWCA (czyli "znachor" Z.) WYMIENIA SKŁADNIKI KTÓRE TO SĄ NA LIŚCIE z której aby wprowadzić coś do obiegu zgodnie z przepisami są niezbędne odpowiednie zezwolenia.

  To dokładnie tak samo jak z DOPALACZAMI: Nie liczy się NAZWA tylko SKŁAD specyfiku.

  Obecna akcja Policji powinna mieć miejsce już dawno temu - na samym początku i to zarówno w miejscach magazynowania i dystrybucji jak też i poddanie chłopa odpowiednim badaniom (bo to idiota i medyczny imbecyl)

  I teraz należy dodać jeszcze inne szczegóły dotyczące jego "towaru":
  a) miejsca składowania i sprzedaży powinny spełniać odpowiednie warunki:
  - odpowiednia temperatura z jej rejestracją
  - odpowiednia wilgotność z jej rejestracją
  - odpowiednie odseparowanie różnego towaru od siebie
  b) TRANSPORT: przystosowane auta (łatwo zmywalne izotermy, agregaty chłodząco/grzewcze) z odbiorem Sanepidu, z rejestracją temperatury i wilgotności...
  c) komora przyjęć (ze wszystkim powyżej wymienionym)
  d) ew. komora wydań
  e) wydzielona część magazynu na zwroty
  f) itd. itp.......................
  To nie kartofle na murku tylko bardzo łatwo psujący się towar który niewłaściwie przechowywany może ZASZKODZIĆ

  Zresztą Z. od razu zaczął robić w pory i stękać że część towaru w magazynie to w sumie nie jest jego tylko kogoś tam kogoś kto tylko u niego sobie swój towar magazynuje :)) :)) :)) Buahaaahhaaa

  Obcy towar w magazynie firmy XYZ Haaaaa
  Czyli towar bez dokumentów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  I to jeszcze w magazynie z m. inn. "lekami"

  Załamka
  Ale propaganda pierwsza klasa

  330 gram wit. C z dzikiej róży u pana Z. = 140 zł
  330 gram wit. C z dzikiej róży gdziekolwiek = niecałe 20 zł
 • @Hades 19:22:13
  jak rozumiem, zadałeś sobie trud, aby go posłuchać.

  Nie bulwersują Cię znacznie różne ceny tego samego leku w aptekach, tylko ceny znachora, do którego ludzie sami przychodzą, a nie z polecenia jakiegoś lekarza.

  Dobrze byłoby, jakbyś podał, jakież to składniki są na owej zakazanej liście. Ciekaw jestem, czy na niej są również jaja na miękko, które za radą owego znachora spożywam na co dzień, no i jeszcze żyję.

  Oceniasz go jako "idiotę i medycznego imbecyla", ja oceniam podobnie lekarzy, wielu, z tytułami profesorskimi włącznie, może jako nie idiotów, tylko cwanych zabójców i dręczycieli ludzi. Doświadczyłem ich udawanego debilizmu na własnej skórze, udawanego, aby mnie wprowadzić w błąd co do natury mojej choroby i nakłonić do wykonania rzekomo niezbędnych, kosztownych procedur i operacji.

  Też jakoś żyję, obroniłem się przed nimi i poszedłem do znachorów.
 • @interesariusz z PL 19:40:26
  Rozumiem że podchodzisz do tego jako w niego "wierzący" i dlatego jak masa Ci podobnych mieszasz g...no z miodem

  Czym innym jest niewłaściwe (często na automacie i olewie) podejście zawodowych "medyków/lekarzy" do pacjenta a czym innym gdy zabiera się za to osoba nie mająca o tym pojęcia

  O tzw. "służbie zdrowia" można by wiele mówić bo wiele można jej zarzucić, lecz czym innym jest jełop który dla kasy okłamuje masy ludzi
  To dokładnie to samo co Amber Gold, tylko finansowo wersja light lecz medycznie już nie

  Osoby takie jak "Ty" nie czytają tego co jest napisane tylko to co chcą wyczytać

  W wielkim skrócie:

  - Z. w składzie niektórych swoich "specyfików" podał "substancje" które występują w produktach określonych przepisami jako "PRODUKT LECZNICZY" na obrót którymi trzeba mieć zezwolenie którego nie posiadał
  SAM PODAŁ TAKI A NIE INNY SKŁAD

  - Prokuratura zadała zapytanie do biegłych z Narodowego Instytutu Leków, którzy jednoznacznie orzekli iż: "według opis składu należą do kategorii produktu leczniczego"

  Towar został SŁUSZNIE zabezpieczony i zostanie przebadany i po badaniu okaże się czy:

  - Z. to nie tylko naciągacz ale i kłamca bo podał oszukańczy skład swoich preparatów

  - czy też podany skład jest zgodny z rzeczywistym i poza naciąganiem obracał nim bez odpowiednich badań i zezwoleń
  (dokładnie tak jak słynny Polski najmłodszy milioner: Piotr K. który SŁUSZNIE już ponad dwa lata pierdzi w pasiaki a zarzutów nadal tylko przybywa)

  Wszystko jest jak najbardziej słuszne - tylko szkoda że tak późno

  I należy pamiętać o jeszcze dwóch kwestiach:

  - składniki preparatu to jedno, lecz ich ilość i wymieszanie ze sobą to już inna kwestia

  - no i jest jeszcze kwestia tego "obcego" towaru z tym samym magazynie: co to jest? i co z tego było robione?
 • @Hades 20:17:19
  Ja teraz czekam, aż, konsekwentnie, każda szczepionka i każdy lek znajdujący się w magazynach, aptekach i szpitalach doczeka się takiej samej kontroli jak specyfiki Zięby.

  Na dodatek, nikt nikogo nie zmusza ani nie nakłania do przyjmowania preparatów Zięby, ani słuchania jego porad, natomiast szczepionki są przeforsowywane pod groźbą kar.

  Widzisz różnicę, czy nie trafia?

  Prawdopodobnie nie, bo najwidoczniej jesteś zwolennikiem zamordyzmu i odgórnych nakazów instytucji pod groteskową nazwą „Narodwego Instytutu Leków”, tudzież innych organów trzymających suwerena za pysk.
 • Czekamy, kiedy
  czarci pomiot zakaże zbioru ziół a książki zielarskie znikną z rynku.
  Wniosek?
  Jerzy Ziemba nadepnął jakiemuś dziecku diabła na ogon.
 • @Hades 20:17:19
  oczywiście, oszustów sprzedających "maść na porost włosów", która nie działa, należy zwalczać,

  jeśli jednak okaże się, że chociaż 1% wyrosły po niej włosy, należy ich zrehabilitować.
 • @Hades 20:17:19
  chciałbym jeszcze raz Ci zaznaczyć, że jeszcze żyję, i chodzę, a 20 lat temu miałem zdechnąć na stole operacyjnym, względnie w męczarniach podczas rekonwalescencji.

  Miesiąc temu zabito mi w szpitalu najbliższą osobę. Zabito, celowa działalność. Systematyczna. Wystarczy poczytać statystyki, aby wiedzieć, ile starych osób rocznie zabija się w szpitalach tą metodą. Moja wina, nie dałem rady jej ochronić.

  Nie wiem, co to znaczy wierzący w niego. Nie stosuję jego specyfików, może na własną zgubę.

  Też nie miałem pojęcia "o medycynie, akademickiej" 20 lat temu, ale wierzyłem w swoje przeczucie, i książkę fizjoterapeuty, dzięki niemu uratowałem się z łap lekarzy. Czy ta wiara to coś złego? Czy jeśli zalecam innym pójście moją drogą, to jest to przestępstwo? Czy nikt nie może skorzystać z moich doświadczeń, bo jest to przez państwo i środowisko medyczne, zabronione?

  Nie odpowiedziałeś, co będzie, jeśli jajko na miękko trafi na listę produktów leczniczych, i będzie zabronione w domach. Tak gotować jajko będzie można wyłącznie w szpitalu za ciężką kasę, albo innych licencjonowanych punktach. Jak ktoś ugotuje sam sobie jajko, to "w pasiaki". Jak poradzi komuś innemu, również.

  Witamina C jest produktem leczniczym, czy nie ?

  To co wyczynia państwo niczym się nie różni od tego, co wyczyniał w obozach zagłady pewien znany doktor, którego nazwisko zmilczę. Traktuje nas jako króliki doświadczalne, przeznaczone do eksperymetów medycznych, bez liczenia się z naszymi cierpieniami i losem.
 • @Arjanek 17:52:09
  "W podobnym duchu Niemcy, znani z osiągnięć medycznych na najwyższym poziomie światowym, jeszcze w roku 1939 wprowadzili zawód lekarza naturoterapeuty tzw. Heilpraktiker. Gesetz über die berufsmäßige Ausübung der Heilkunde ohne Bestallung (Heilpraktikergesetz),
  17.02.1939//"

  W Polsce natomiast już za rządów Millera wprowadzono zawód wróżki na listę oficjalnych zawodów. Serio.
 • @Lotna 21:45:26
  W Polsce nie ma laboratorium badającego skład szczepionek. Opierają się na wynikach laboratoriów działających przy koncernach produkujących szczepionki.
  W każdej ulotce leku zakupowanego w aptece istnieją listy przeciwwskazań. Przy niektórych tak długaśnie, że powinny być natychmiast wycofane ze sprzedaży jako trucizny. Przy ordynacji leku lekarze nie zlecają badań na te przeciwwskazania. Koncerny się asekurują sprzedając trucizny.
 • prof. Wiąckowski
  "Zabójcze leki": https://www.youtube.com/watch?v=-h-bYTDmtjM&t=121s
 • @Hades 19:22:13
  "Totalne bzdury" to wypisujesz ty.
  Współczuję ci biedny człowieczku.
  Skąd ty się wziąłeś?
  Naprawdę z hadesu?
 • @Lotna 21:45:26
  "Ja teraz czekam, aż, konsekwentnie, każda szczepionka i każdy lek znajdujący się w magazynach, aptekach i szpitalach doczeka się takiej samej kontroli jak specyfiki Zięby."

  Pierwsze w brzegu:
  https://www.gov.pl/web/zdrowie/pozwolenie-na-dopuszczenie-do-obrotu1
 • @interesariusz z PL 22:12:30
  Po raz kolejny powtórzę że jest masa złych rzeczy w potocznie zwanej "służbie zdrowia"...
  Ale czym innym jest JEŁOP nie mający zielonego pojęcia o medycynie który nie tyle że łupi nieświadomych, otumanionych i zwykłych debili i palantów na kasę co szkodzi ludziom.
  Szkodzi nie dla tych którym wciska coś drożej niż jest to warte, nie dla tych dla których to co wciska nie zaszkodzi lecz dla tych którzy wierząc w jego debilizmy odstawia poprawne "leczenie" i w ten sposób stracą, oraz rodzinom ludzi których bliscy stracili zdrowie bądź życie - i tutaj ostatni przykład dziecka które zmarło a ten JEBANY HUJ I CWEL wmawia rodzicom będącym w żalobie że to wina lekarzy bo on by je uratował

  To jest taki kawał wyrachowanego skurwysyna że brak wulgaryzmów aby go najdosadniej opisać
  Ale ci którzy go sluchają i zamieniają profesjonalne leczenie zgodne z obecną wiedzą na bzdety to banda jełopów
  A jeśli takie jełopy posiadają dzieci i je w taki sam sposób traktują powinni zostać ich pozbawieni
  Ciemnogród że głowa mała
 • @Robik 02:55:56
  ""Totalne bzdury" to wypisujesz ty.
  Współczuję ci biedny człowieczku.
  Skąd ty się wziąłeś?"

  I tak nie piszę wszystkiego czego o tym temacie wiem.
  Skąd się wziąłem? Z Polskiego szpitala
  Na co dzień przez ok 12 godzin dziennie pracuję "w kręgach tego tematu"
 • @Robik 02:55:56
  ""Totalne bzdury" to wypisujesz ty."

  Obyś tego nigdy nie musiał doświadczyć ale jeśli już się tak stanie i ktoś z Twojej najbliższej rodziny będzie miał np. ZAWAŁ to ciekaw jestem czy zadzwonisz po pomoc na pogotowie czy zgodnie z zaleceniami tego TOTALNEGO POJEBA Z. to olejesz i w zamian będziesz "dźgał" ową osobę pod nosem wykałaczką bądź widelcem - wszak to jedno z zaleceń tego JEŁOPA

  Nie wiem kto jest większym DEBILEM:
  Ziemba czy Ci co "wydumki" tego gnoja wcielają w życie

  Czekam kiedy ktoś przyjdzie do niego z dzieckiem które będzie miało otwarte złamanie i co rodzic zrobi gdy super znachor tylko owinie je liściem łopianu, każe sikać na to co godzinę i łykać jego witaminę C co 8 godzin - barany
 • @Hades 18:23:24
  Kpiny sobie robisz? Ja mówię o badaniach laboratoryjnych z doświadczeniami na zwierzętach łącznie, a nie o pozwoleniach od ministerstwa.
 • @Lotna 02:35:52
  Rozumiem że JEŁOP Z... takowe posiada. Pokaż je tutaj.
  Oczywiście łącznie z tymi że zawał "niweluje się" dźganiem wykałaczką pod nosem :)) :))
  Banda zdebilowaciałych zacofanych bezmózgich pojebów - takich trzeba kastrować i izolować (najlepiej na bezludnej wyspie - i dołożyć im kaczelnika aby mieli i inną opcję guru)
 • @Lotna 02:35:52
  A tak ku ścisłości nisko'Lotna:
  "Pozwolenia od ministerstwa" nie wydaje się NA PODSTAWIE samej prośby o jego wydanie a na podstawie pozytywnych nazwijmy to ogólnie badań
  Prośba o wydanie to tylko podstawa do sprawdzenia danej substancji/specyfiku/leku

  O specjalnych wykałaczkach czy widelcach ANTY ZAWAŁOWYCH słyszałem tylko od POJEBA Z... :)) :D
 • @Hades 18:36:52
  Po raz kolejny powtórzę, iż znam profesorów medycyny, "mających pojęcie o medycynie", którzy chcieli zastosować swoje wyuczone procedury medyczne, aby mi zaszkodzić, a uratowali mnie "znachorzy" bez pojęcia o medycynie.

  Też powołuję się na przykład osoby starszej, która zmarła na chorobę łatwo rozpoznawalną i uleczalną, znajdując się pod stałą opieką wybitnych dyplomowanych lekarzy z tytułami naukowymi.

  Ci z medycznymi tytułami naukowymi to dopiero są chóje.
 • @Hades 19:24:49
  Przede wszystkim, jeśli ktokolwiek będzie miał zawał, to pogotowie nie przyjedzie na czas.

  To już chyba lepiej, czekając na pogotowie, tak dla zabicia czasu, jednak dźgać widelcem.
 • @interesariusz z PL 08:59:32
  Nigdy nie powiem że w naszej tzw. służbie zdrowia jest wszystko OK bo nie jest - i nie będzie - NIGDY
  Zawsze znajdzie się albo ktoś zmęczony, albo niedouczony, albo taki co ma wszystko i wszystkich głęboko w doopie, i zapewne taki który celowo chce celowo zaszkodzić: najbardziej znane przykłady to słynne na cały kraj "R-kowi łowcy skór"
  Z tym nie dyskutuję ani nie neguję.

  Lecz czym innym są debilizmy wygadywane przez IDIOTĘ Z...
  Dopóki tylko łupie na kasę to jeszcze pół biedy bo takich są na pęczki (choć to też jest kurestwo), ale czym innym są już popierdolone porady jak choćby jego słynna pomoc w razie zawału serca polegająca na kłuciu wykałaczką zamiast wezwaniu pomocy...
  A to już nie są żarty - i tym z automatu powinna się zająć prokuratura aby jak najbardziej nagłośnić że to debil nie mający nic a nic wspólnego z medycyną który przekazuje ludziom szkodliwe porady - w tym przypadku ZAGRAŻAJĄCE ŻYCIU

  Dziś mamy prosty przykład:

  Iker Casillas - znany bramkarz

  "miał ostry zawał serca....
  przewieziono go do szpitala w Porto...
  hospitalizacja była "pilna...
  Casillasowi wykonano awaryjne cewnikowanie serca..."

  - Po co wieźli go do szpitala?
  - Po co robili mu te cewnikowanie serca?

  Nie mieli pod ręka żadnej wykałaczki, widelca, gwoździa, śrubokręta, długopisu, ołówka, klucza, patyka, .........................???

  Takie debilizmy zagrażające życiu to już nie jest tylko wyłudzanie kasy od naiwnych
  I na tym kończę bo nie ma co dalej bić piany a tego debila trzeba jak najszybciej odizolować od ludzi
  Pzdr
 • @Hades 19:41:20
  odpowiedź J. Zięby

  https://interesariusz.neon24.pl/post/148722,quo-vadis-29-4-2019r-2-wojna-o-nasze-dusze

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30