Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 15023 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 16.5.2019r. , Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Histeria to wstęp do samosądu

 

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 
Histeria to wstęp do samosądu ?

 

Pominę refleksje dotyczące nagonki na kler i całą tę mowę nienawiści, wywołaną przez ujawnione przypadki pedofilii.

 

Warto zauważyć, iż odsetek pedofilów w kościele jest niski, obiektywnie niski w porównaniu z osobami świeckimi, mimo że często w stan kapłański wstępują nieudacznicy, ludzie uciekający przed społeczeństwem z powodu swoich niedostatków, które utrudniają normalne życie "przed furtą".

Wśród kapłanów odsetek pederastów powinien być stosunkowo wysoki (dawniej, gdy pedalstwo było potępiane, pederaści kryli się pod sutanną), a okoliczności pracy kapłańskiej sprawiają, iż owo "NIE-zboczenie" zaspokajane jest często w aktach pedofilskich.

Krytykom kościoła proponuję, aby się zastanowili nad hipotezą: likwidujemy stan kapłański, a wtedy wszyscy ci, którzy nie nadają się do normalnego życia w społeczeństwie, ci nieudacznicy, zostają, a jakże, nauczycielami lub prawnikami. Co wtedy? Kosciół narzuca jednak pewną dyscyplinę.

Reakcja przemądrzałego społeczeństwa nie dziwi. To, co mnie zdumiewa, to PiSowskie środki zaradcze, ogłaszane przez prominentnych polityków, aby ugłaskać wyborców. Panowie, tak, to może zachowywać się tłuszcza podczas samosądu, a nie rząd!

Zwiększenie kar do absurdu. Pedofilia będzie najcięższą zbrodnią, jakiej człowiek może się dopuścić. Pedofilia, za którą skazuje się często na podstawie cwanych pomówień, a nie faktów. Nikt nie będzie pewien ani dnia, ani godziny.

Czyny pedofilskie nie będą przedawniane. Ludzie po 70-ce, dementywni, niepamiętający młodości, przynajmniej na tyle, aby dać odpór pomówieniom, będą skazywani za to, że dopuścili się "złego dotyku" pięćdziesiąt lat temu, chodząc w ogólniaku z koleżanką z młodszej klasy?

Podnosi się wiek ochronny do 16 lat, zamiast go obniżyć. Dwunastoletnie pannice wyglądają jak kobiety, i już regularnie się ryćkają, a będą mogły pomawiać o "molestowanie dziecka" do 16-tego roku życia. Ryćkają się, rzecz jasna, ze starszymi od siebie, takie mają upodobania. Za 50 lat cwaniary będą szantażować niepamiętających swoich szkolnych dziewczyn staruszków.

Taki będzie to świat, w którym prawa są wymuszane przez histerię tłumu, rozbudzoną przez sprytnych "inżynierów społecznych", działających na zlecenie, tylko nie wiadomo dokładnie, w czyim interesie.

Ja, jak na razie w odosobnieniu, cały czas przestrzegam, iż wszystkie te przemiany obyczajowe (przede wszystkim LGBT) są nakręcane przez przyszłych producentów dzieci i androidów. Eugenika będzie stosowana w fabrykach ludzi, którzy zostaną pozbawieni zdolności rozmnażania się. Inżynieria zachowań ma sprawić, że przestaną rozmnażać się również ci naturalnie poczęci. I tak przyszyłe społeczeństwo zadowoli się wyuzdanymi zabawami w seks z użyciem coraz bardziej wymyślnych wspomagaczy doznań bez "zagrożenia rodzicielstwem".


KOMENTARZE

 • Przecież autor jakoś
  musiał sobie wyobrażać "czasy ostateczne".Chyba że jest ateistą wtedy pardon, ale jeśli nie jest to musiał mieć projekcje tego co będzie się działo "na 5 minut" przed Drugim Przyjściem.
  Tak więc ecce erat (stało się).Trudno mi określić moment w którym "to zaczęło się dziać" więc nie wiem czy żyjemy na początki pierwszej minuty czy pod koniec piątej, w każdym razie żyjemy w czasach ostatecznych i fakt ten stawia przed nami pewne wymagania.Po pierwsze trzeba sobie uzmysłowić że Kościół w dotychczasowym rozumieniu już nie istnieje (lub wkrótce przestanie istnieć), i tyle będzie Kościoła i Chrześcijaństwa ile zdołało się go zachować w nas.
  Teraz dopiero wyjdzie na jaw kto z nasz naprawdę jest przedstawicielem cywilizacji "łacińskiej" a kto jakiejś innej.


  // To, co mnie zdumiewa, to PiSowskie środki zaradcze, ogłaszane przez prominentnych polityków, aby ugłaskać wyborców. //

  A mnie dziwnie nie zdumiewa.Fałszywe,farbowane lisy,nędzne kreatury udające to polskich patriotów to gorliwych katolików ale w każdej chwili gotowe wysłać policje przeciw pruchnickim dzieciom.Ohyda.

  // Histeria to wstęp do samosądu ? //

  Histeria to psychiczna dysfunkcja.Jeszcze nie obłęd ale już nie normalność.Najniebezpieczniejsze w histerii jest to że w odróżnieniu od wszystkich innych dysfunkcji i patologii psychicznych jest zakaźna.
  Więc jeśli nie posiadamy zawodowych umiejętności radzenia sobie z objętymi infekcją to najlepiej trzymać się od nich z daleka.

  https://www.youtube.com/watch?v=MeHt_cJUPR8
 • @ikulalibal 14:02:50
  tak, z chrześcijaństwa zostanie tyle, ile zdołamy go przechować w sobie. Z chrześcijaństwem odchodzą w zapomnienie inne wartości, jak np. humanizm, tak jak był rozumiany dawniej, a nie obecnie wypaczony przez różne sofizmaty.

  Nieszczęście polega na tym, że katolicy nie umieją się bronić. Ilu ocaleje z rzezi?
 • 1*
  Dawno nie czytałam takich demagogicznych kretynizmów.

  Inżynieria społeczna owszem, robi niepowetowane szkody, ale to właśnie dlatego wiek ochronny jest obniżany, co by pedofilom było wolno wcześniej, bo pedofilia jest często przedstawiana jako inna orientacja seksualna, podobnie jak homoseksualizm, czy, dajmy na to, zoofilia. Obniżanie wieku ochronnego i normalizowanie pedofilii ma prowadzić do społecznego na nią przyzwolenia, bo w przeciwieństwie do wielu katolików, normalni ludzie kierujący się zasadami moralności i ochrony nieletnich, reagują na nią oburzeniem, obrzydzeniem i wykluczeniem, a nie przymykaniem oczu.

  Jeśli podnoszony jest wiek ochronny, to należy się tylko cieszyć, co by dziesięcioletnich naszych wnuków i prawnuków nie mógł w przyszłości molestować w majestacie prawa żaden pedofil, łącznie z tym w sutannie.
 • O tempora, o mores...
  Polecam duński film "Polowanie" z Madsem Mikkelsenem...
 • @Autor
  Fakt - dziewczynom wiek należałoby ustalić na najwyżej 14 lat, ale chłopakom podwyższyć do 21.
  Po prostu męska część wolniej dojrzewa, zwłaszcza w sferze psychiki.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:01:42
  Ile masz córek? Chciałbyś, źeby jakiś np. pięćdziesięcioletni pan posuwał je w wieku, kiedy miały 14 lat? Jeśli tak, to daj się leczyć.
 • @Lotna 15:23:59
  Dlaczego zaraz " pięćdziesięcioletni pan " ? aktualnie mamy do czynienia z chorą sytuacją że 16-stolatek smalący cholewki do 14 latki bywa oskarżany o zbrodnie pedofilii jakby sam do cholery nie był dzieckiem.
  Poza tym 14 latka w sensie biologicznym jest dorosłą kobietą.Bardzo młodą,społecznie niedojrzałą ale w sensie biologii dojrzałą.
 • Autor
  Na jakiej podstawie pedalstwo ma nie być zboczeniem.?
 • @roux 16:07:32
  Na podstawie "wyroku" współczesnych bogów-lekarzy.Na przełomie lat 60/70 na swoich sabatach zwanych sympozjami naukowymi orzekli że homoseksualizm nie jest chorobą (zboczeniem) i w konsekwencji wykreślili tę jednostkę z oficjalnych rejestrów chorób.
 • @Lotna 14:29:11
  Nie znajduję żadnego sensu w twojej wypowiedzi,

  łącznie ze wspominaniem o 10-cio latkach,

  wiek ochronny jest podnoszony z 15 lat, do 16-tu,

  a więc jeśli pełny szesnastolatek pocałuje niepełną szesnastolatkę (chodzącą do tej samej klasy), to idzie do kicia jako pedofil,

  tfuuuu, z taką logiką.
 • @SZS 14:30:52
  a skąd wziąć czas na jego oglądanie? taki wartościowy ?
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:01:42
  ciekawy pogląd,
  jeśli chodzi o możliwość zawarcia małżeństwa, pełna zgoda,

  ale żyć w celibacie do 21 roku życia, to chyba przesada.
 • @Lotna 15:23:59
  A jeślilby twoja 14-to letnia córka posuwała 70-latka, to co? Byś ją zabiła ?

  To może należy wsadzić żonę Macrona za pedofilię ?
 • @roux 16:07:32
  takie są wymogi poprawności politycznej,

  pedalstwo to w pełni naturalna orientacja seksualna, nie ma żadnej różnicy w ocenie do ludzi, dawniej uważanych za normalnych.
 • według broniącego się prof. Legutko
  80 proc. przypadków nadużyć dotyczy chłopców w wieku 12-17 lat. To przepraszam bardzo, co to jest za pedofilia? To nie jest żadna pedofilia, to jest po prostu pederastia

  termin "pederastia" oznacza w tłumaczeniu z języka greckiego "miłość do chłopców", a szerzej określa zachodzenie związków seksualnych między mężczyznami a dojrzewającymi młodzieńcami.

  a więc ?
 • @interesariusz z PL 16:58:01
  A przecież bywa i tak że "niewinne dziewcze" okazuje się w centrum skandalu i choć wszyscy na wyciągnięcie ręki widzą prawdę to muszą zmilczeń wobec "litery prawa"
  Kilka lat temu (chyba 3) pewne niespełna szesnastoletnia "dzieweczka" Diana Szuligina zgłosiła na policję fakt zgwałcenia.Badania nie wykazały obrażeń typowych dla zgwałcenia ale potwierdziły to że miał miejsce stosunek seksualny.Oskarżeni nie przyznawali się do winy twierdząc że owszem miał miejsce kontakt intymny ale w żadnym wypadku gwałt.
  W konsekwencji oskarżenia "gwałciciel" zafasował 8 lat. I wtedy rozpętała się burza.Równieśnicze środowisko "dziewiczej Diany" podniosło wrzawę że nieszczęsna ofiara wcale nie jest taka nieszczęsna i najprawdopodobniej wcale nie ofiara.Skandal stawał się coraz głośniejszy a głosy w obronie "gwałciciela" coraz liczniejsze.
  Okazało się że niewinna dzieweczka Diana prowadzi całkiem dorosłe i aktywne życie na portalach społecznościowych.Z treści które tam zamieszcza nie wynika aby autora należała do tych co to "na głowie kwietny ma wianek'.Przeciwnie wynikało coś zupełnie innego

  https://uznayvse.ru/images/celebs/2017/9/diana-shurigina_big.jpg

  https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/BBSxHzS.img

  https://24smi.org/public/media/2018/8/23/mycollages-5.jpg

  Fala oburzenia wzrastała w miarę tego jak opinia publiczna dowiadywała się coraz to nowych szczegółów z życia małej dziewczynki Diany.
  Na nic się to nie zdało gdyż w świetle prawa wyglądało to tak:piętnastoletnie (nieskończone 16 lat) dziecko zostało zwabione na alkoholową imprezę a następnie zgwałcone przez dwu dorosłych mężczyzn z których jednej to świeżo upieczony 18-latek a drugi 19 latek.
  18-latek trafił do więzienia z ciężkim wyrokiem i piętnem przestępcy seksualnego.Ciągle powstają coraz to nowe inicjatywy wydobycia chłopaka z pierdla więc nie wiem jaki jest aktualny stan.
  Natomiast nimfetka i młodociana kurewka ma się świetnie i króluje na tok szołach.
  A tak tę sprawę opisuje lewackie gówno https://krytykapolityczna.pl/swiat/diana-szurygina-gwalt-rosja/
 • patrząc pod innym kontem
  władza państwowa postanowiła zbronić związków z różnicą wieku, w których jeden z partnerów ma poniżej 16 lat.

  Czysta opresja, która musi doprowadzić do zmian w świadomości i zapatrywaniach życiowych.

  Nastolatki będą się mogły ryćkać jedynie z rówieśnikami. Może, to i dobre. Gdyby tylko jeszcze do ryćkania brali się wszyscy w tym wieku. Niestety, jedni są gotowi do tego w wieku 10 lat, inni po 20-ce.

  15-to latka będzie musiała się oddawać nastolatkom, bez możliwości kochania się z kimś, kogo ceni, bo jest o kilka lat starszy. Przecież chłopcy dojrzewają później.
 • @ikulalibal 18:15:09
  tak, wszystko to służy separacji płci w celu ograniczenia prokreacji, bo ludzie z próbówki muszą mieć zbyt.

  Obecni producenci lalek do kochania też mogą mieć swój udział.

  Wszystkie nastolatki należy omijać szerokim łukiem. Problem w tym, że mam 45 letnią znajomą, która wygląda na 15-tkę. Gdyby nie była mężatką, byłaby biedna, bo .... omijano by ją szerokim łukiem.
 • a może inna opresja
  wszystkie osoby poniżej 16-tego roku życia, mają obowiązek noszenia w widocznym miejscu oznaczenia
 • Ksiądz Kobyliński
  kto doprowadził KRK pod ścianę, kto nie reagował będąc odpowiedzialny za kościół katolicki w Polsce przez ostatnie 20, czy 30 lat.

  Moja odpowiedź: to JP II pokarał nas prymasem. Za co ?
 • @interesariusz z PL 18:34:02
  //Moja odpowiedź: to JP II pokarał nas prymasem. Za co ?/

  Ja idę dalej i mówię: za co dobry bóg pokarał swój kościół JP II ?
 • @roux 16:07:32
  "Na jakiej podstawie pedalstwo ma nie być zboczeniem.?"

  Na tej że znając wszystkie komentarze autora w TYM temacie śmiało można wysnuć wniosek, że najprawdopodobniej sam jest PEDOFILEM, bądź był wykorzystywany sexualnie za młodu - z tym że jemu się to akurat podobało
 • Stek DEBILIZMÓW
  Za mało czasu aby wszelkie debilizmy autora dodstatecznie skomentować
 • porównanie, kara za zabicie dwóch osób, a przespanie się z 15-to latką
  Sąd Okręgowy w Toruniu skazał na cztery lata więzienia taksówkarza, który 1 stycznia 2018 roku potrącił śmiertelnie na przejściu dla pieszych dwie osoby.

  za to drugie, czyn lubieżny wobec 15-to letniej pannicy, która mogłaby już rodzić dzieci,

  30 lat !!!!
 • @interesariusz z PL 16:58:01
  Wiek chcą podnieść w Polsce, ale wszędzie indziej starają się go obniźyć, tak jak byś sobie tego życzył również w Polsce.

  „Tfuu” z moją logiką?

  Tfuu z twoją moralnością.
 • DEBILIZMY
  "Krytykom kościoła proponuję, aby się zastanowili nad hipotezą: likwidujemy stan kapłański, a wtedy wszyscy ci, którzy nie nadają się do normalnego życia w społeczeństwie, ci nieudacznicy, zostają, a jakże, nauczycielami lub prawnikami. Co wtedy? Kosciół narzuca jednak pewną dyscyplinę."

  1- to nie krytyka kościoła tylko PEDOFILII i zmowy milczenia które od dziesięcioleci są w nim skrzętnie rozwijane i pielęgnowane

  2- gdyby zostali nauczycielami czy prawnikami to po pierwszym razie wylecieli by z zawody i wylądowaliby na sali Sądowej, a nie cichaczem w innej plebanii

  3- kościół narzuca pewna dyscyplinę, lecz nie taką jaką powinien
  Bo dyscyplina WYKORZYSTYWANIA każdego kogo się da, oraz ZAMIATANIA TAKICH PRZESTĘPSTW pod dywany z jednoczesnym niejednokrotnym obszczekiwaniem ofiar to nie powód do dumy
 • @interesariusz z PL 16:59:27
  "ale żyć w celibacie do 21 roku życia, to chyba przesada."

  Zaprzeczasz sam sobie
  Czyli klechy powyżej 21 roku życia powinni opuszczać tzw stan duchowny :))
  Bo jeśli celibat do 21 roku jest przesadą to do 70-go chyba tym bardziej :))
  Tak kończy się chrzanienie głupot
 • Facet nie będzie w stanie się obronić
  przed takim oskarżeniem. Trzeba być wyjątkowym kretynem, aby nie dostrzegać skutków, które przyniesie prawo stworzone przez innych kretynów.
  I nie będzie przedawnienia. To po wielu latach, będą się sypać oskarżenia i nie będzie trzeba przeprowadzać żadnego postępowania dowodowego. Bo wystarczy jakieś oskarżenie baby w wieku "porębnym", która sobie "przypomni", że 50 lat temu, sąsiad ją molestował. Sąsiad ma już 90 lat i słaby kontakt z "bazą", ale starczy aby go skazać.
 • @Hades 18:56:51
  Tobie uprzedzenie zaburza ogląd sytuacji. To w zasadzie wygląda na obsesję.
 • Niektórzy uważają, że zlikwidowanie celibatu księży załatwiłoby sprawę
  niestety, ale nie. Ani nie można wprowadzić obowiązku żeniaczki, ani nie można wykluczyć biseksualizmu, a zatem i pedofilstwa wynikającego z pedalstwa.

  Ponadto, ja nie zaakceptowałbym duchowego pasterza, który nie jest pod wpływem boga, tylko jest sterowany przez jakąś cwaną niewiastę.

  Żonaty ksiądz, jest dla mnie nie do przyjęcia. W niczym nie jest lepszy ode mnie.
 • czytając uwagi w sieci
  na temat pedofili, widzę, jak polskie piekło się otwarło i zionie ogniem piekielnym.

  Czy w ogóle jeszcze możemy żyć razem ?
 • @Lotna 18:51:35
  co widzisz złego w moje moralności ?

  A Ty, od jakiego wieku się ryćkasz ?
 • @Hades 18:54:31
  Nie kumam,
  napisz konkretnie, na podstawie jakich przepisów księża pedofile nie podlegali świeckiej władzy prokuratora.

  To co piszesz, jest oszczerstwem wobec państwa.
 • @Hades 18:56:51
  W jaki sposób zaprzeczam sam sobie?

  Czy aby Ty czytasz ze zrozumieniem? Może masz kłopoty. Zapytaj, co Ci wyjaśnię.
 • @Wican 18:57:44
  Tak, dokładnie tak, do tego to prowadzi - zmiany prawa wymuszone przez histerię tłumu.

  Ale popatrz, co wypisują tutaj niektórzy światli czytelnicy neonu. Nadawali się by, aby pracować jako klawisze.
 • @interesariusz z PL 19:16:35
  "napisz konkretnie, na podstawie jakich przepisów księża pedofile nie podlegali świeckiej władzy prokuratora."

  Podlegali tylko że takich zawiadomień praktycznie ni było gdyż Watykańscy TUSZOWNICY są zdania że ICH prawo stoi ponad prawem Państwa które okupują i pomimo posiadanej wiedzy o takich przestępstwach nie składali zawiadomień do prokuratury
  Z tego co wychodziło i wychodzi na jaw w zasadzie zawiadomienia do Prokuratury wpływały tylko (sporadycznie) od poszkodowanych a od "okupanta" w zasadzie tylko wtedy gdy były mocno nagłośnione i wręcz niemożliwe było je już uciszyć i zatuszować
 • @interesariusz z PL 19:16:35
  "To co piszesz, jest oszczerstwem wobec państwa"

  Tak
  Tak było i nadal jest
  Bo nie zadbało o równość wobec prawa obywateli Watykanu oraz Polski
 • @Hades 19:54:54
  Rozumiem,
  gdyby taki łajdak był nauczycielem w podstawówce, to dyrektor, jak duch święty, by się dowiedział, i bez informacji od poszkodowanego, powiadomił prokuraturę.

  A okupacyjny biskup, dowiedziawszy się od ducha świętego o zabawach z ministrantami, przenosił księżulka, zamiast donieść do prokuratury.

  Ciekawe, jak to jest. Ksiądz się maca z nastolatkiem, a ten, zamiast ryćkać koleżanki ze szkoły, się tym praktykom poddaje, i nie protestuje, nie donosi. Wtedy, donosi, jak mu stuknie kolejne 50 lat. Wtedy zaczyna mu to przeszkadzać, no, albo chce zaistnieć w przestrzeni publicznej, może dorobić się. Większość tych oskarżeń, to oskarżenia dęte.

  Lada moment, mężatki będą się domagały aborcji niechcianych dzieci, bo sobie ubzdurają, że najlepiej się dorobić oskarżając męża o gwałt. Wtedy i nie ma dziecka, na które trzeba łożyć, i rozwód w kieszeni, i alimenty.

  Tylko tak dalej, a zupełnie zdezintegrujem społeczeństwo.
 • @Hades 19:56:42
  Watykanowi to może Ty podlegasz, ja nie.

  Nigdy nie spotkałem księdza, który by mnie gnębił, poniżał, i nie załugiwał na szacunek.

  Natomiast zwyrodniałych i zdeprawowanych nauczycieli spotykałem na pęczki, i w podstawówce, i w szkole średniej, i na studiach.
 • @interesariusz z PL 17:32:20
  Czyli księża mogą bez żadnych konsekwencji uprawiać pedalstwo z ministrantami?
 • Prymas Polak: fundusz solidarnościowy dla ofiar pedofilii
  Fundusz na "coś", co niby jest "marginalne"?
  Jeśli "marginalne" to po co tworzyć do tego specjalny fundusz? :))

  https://www.o2.pl/artykul/prymas-polak-pracujemy-nad-powolaniem-funduszu-solidarnosciowego-dla-ofiar-6381690452670593a
 • @roux 20:24:06
  a gdzie tak napisałem ?

  odnosisz się do faktów podanych przez prof. Legutko

  Tak, nawet po poprawieniu prawa na restrykcyjne, księża będą mogli się oddawać uciechom cielesnym z ministrantami, którzy ukończyli 16 lat, mało tego, te praktyki będą pod ochroną, tak jak są wszelkie praktyki pedalskie i lesbijskie.
 • @interesariusz z PL 20:19:34
  "Natomiast zwyrodniałych i zdeprawowanych nauczycieli spotykałem na pęczki,"

  Więc zgłoś to tam gdzie trzeba - nie do proboszcza tylko prokuratury
  Nie ważne jak dawno temu to było
 • @interesariusz z PL 20:33:40
  A mówią, że pederastów nie przyjmują do seminariów, czegoś nie rozumiem
 • @Hades 20:32:48
  w każdym zawodzie, w każdym środowisku są idioci, i naciągacze.

  Nie wiem, do jakiej kategorii zaliczyć ten fundusz.
 • @interesariusz z PL 20:17:31
  Cwelowo, tj. celowo zmieniasz wątek i środowisko
  PEDOFIL to PEDOFIL - wykonywany zawód nie ma znaczenia
  Pedofil to Zwyrol który powinien zostać osądzony i ukarany a bardzo często odizolowany
  A nie "osądzony" przez klan watykański i "odizolowany" od swoich ofiar przez przeniesienie w inne miejsce do przyszłych kolejnych ofiar
 • @interesariusz z PL 20:19:34
  "Watykanowi to może Ty podlegasz, ja nie"

  Aj z całą pewnością pod niego NIE polegam ani tym bardziej nie ULEGAM
  Ty z całą pewnością TAK
  Na dodatek bezczelnie i natarczywie chronisz ich pedofili oraz tych którzy to tuszują
 • @roux 20:24:06
  "Czyli księża mogą bez żadnych konsekwencji uprawiać pedalstwo z ministrantami?"

  Przecież często to robią
 • @Hades 20:40:52
  a co na to parafianie?
 • @roux 20:37:13
  "A mówią, że pederastów nie przyjmują do seminariów, czegoś nie rozumiem"

  A co? Mają to mówić głośno? Dać na piśmie? :))
  Tak mówią - ale w tym samym czasie mrugają jednym okiem ;)
 • @roux 20:42:46
  Albo siedzą cicho, albo nie wiedzą, albo nie wierzą.............
  Zmowa milczenia, temat TABU, .............. albo sprośne bachory które wykorzystują biednych bezbronnych ksiundzów :)
 • @roux 20:42:46
  "a co na to parafianie?"

  Poza tym co na to "parafianie" widać choćby po wypowiedziach tu na neonie:
  - atak na tego który nagrał i upublicznił dokument
  - atak na ofiary tych zwyrodnialców
  - albo negacja, wyparcie i nawet podważanie przyznania się do winy
  To już nie jest tylko ŚLEPA WIARA ale i totalne opętanie/omotanie
 • @Hades 20:39:50 stąd ich siła
  https://img19.demotywatoryfb.pl//uploads/201905/gallery_1557744943_118035.jpg
 • @Hades 20:37:51
  Nie zaprzeczam, że pedofile powinni być karani,

  ci prawdziwy, obcujący z małymi dziećmi,

  ale jeśli ksiądz obciąga lachę 16-to latkowi,

  albo ktoś się prześpi z 16-tką, wyglądającą jak dojrzała kobieta,

  to 30 lat pierdla, to lekka przesada.
 • @Hades 20:39:50
  nie chronię, ale w linczu nie zamierzam uczstniczyć.
 • @Hades 21:38:43
  a czy wszyscy na tym filmie mówią prawdę, szczerą prawdę, całą prawdę ?
 • @rabszak 21:57:59
  jak rozumiem, Ty preferujesz tęczową mafię.
 • Podobno ogół posłów okazał trochę rozsądku
  przeciwstawił się oszołomom, i pozstawił granicę małolatów na niezmienionym poziomie 15-tu lat.
 • a naród niestety nie, idzie z ameryckim duchem czasu
  króluje pochwała pedalstwa i gotowość do amerykańskiej zabawy ludowej - linczu, bo przecież pedał, który bawi się z 15-latkiem to pedofil, a nie pedał, co innego z 16-latkiem, o taki, to już "niestety" pedał.
 • @interesariusz z PL 22:33:54
  "a czy wszyscy na tym filmie mówią prawdę, szczerą prawdę, całą prawdę ?"

  No występują tam ksiundze i przyznają się do przestępstw - a ksiunc ponoć zawsze mówi prawdę bo kłamstwo to grzech a grzechu się boją i dlatego wielu molestowało i bzykało dzieci ale bez wytrysku gdyż:
  cyt.:"dopóki nie ma wytrysku nie ma grzechu"
  :)) :)) :))

  @ineresariusz daj na luz i przestań bronic zwyrodnialców bo jak to mówi największy Polski deweloper z Żoliborza: "To jest nie do obrony"

  Widać że się boisz jak o siebie - szczególnie tych 30 lat
  Tak jakbyś sam był pedofilem...
  Naważyłeś Piwa - trudno = wypijesz
  Mogę Cię tylko pocieszyć że w przypadku takiego przestępstwa nie ma znaczenia czy kara będzie lat 10 czy 30 a tylko i wyłącznie od Służby Więziennej - gdzie i z kim Cię osadzą
  Wcześniej czy później prawdziwa kara od "harakternych" i tak i tak dosięgnie i z całej odsiadki będziesz pamiętał TYLKO TEN OKRES :)) (jeśli dożyjesz do wolności ma się rozumieć)
 • @interesariusz z PL 22:32:21
  "ale jeśli ksiądz obciąga lachę 16-to latkowi,
  albo ktoś się prześpi z 16-tką, wyglądającą jak dojrzała kobieta,
  to 30 lat pierdla, to lekka przesada."

  W tym niby trochę racji jest i kara powinna też zależeć od różnicy wieku obu stron bo czym innym jest sex 14-stolatków czy 16-sto latków a czym innym jest 14-latka/latki z 40-sto latkiem

  Ale taki 40-sto latek zna zasady i konsekwencje więc kara powinna być większa - bo to pedofil a nie tylko "uprawiający sex"
 • @Hades 16:43:05
  pomówić można każdego, sam uważaj.

  Ja się boję totalnego bezprawia, będzie stokroć gorzej niż za komuny, kto niewygodny, zaraz zrobią z niego pedofila. Wystarczy trochę posmarować.
 • @Hades 16:46:23
  Od różnicy wieku ?

  Nie, jeśli już, to od wieku dziecka, no i jego chęci.

  Czyli że, jeśli starszek zacznie za pięć dwunasta w urodziny 15-to latki, to zostanie skazany na 30 lat za owe 5 minut, bo po północy, to już było wolno.

  Stanowiący prawa, oraz ich wyznawcy ---- jesteśnie popie....ni.
 • @interesariusz z PL 19:06:12
  Czytaj ze zrozumieniem:

  - czym innym jest sex POMIĘDZY 14-stolatką/latkiem i 15-stolatką/latkiem

  - a czym innym sex 14-stolatka/latki z np 40-sto czy 60-ciolatkiem

  O takich różnicach wieku pisałem
  Dobra to mój ostatni wpis w tym temacie i z niego znikam
 • @Hades 19:39:37
  przyganiał kocioł garnkowi,

  a pisałem o kochaniu się 70-latka z 15-latkiem w jego 16-te urodziny.

  dlaczego "sex 14-stolatka/latki z np 40-sto czy 60-ciolatkiem" ma się różnić o 30 lat pierdla od "sexu 15-stolatka/latki z np 40-sto czy 60-ciolatkiem"

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031