Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
716 postów 15737 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis 18.6.2019r. , Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nienormalna normalność

 

 

Interesariusz: Wojna o Ukrainę, Świat i nasze dusze

 

 

 
Nienormalna normalność

 


 

 
Czy ktoś bez ręki zasługuje na szacunek, tylko dlatego, że jest bez ręki? Nie, ktoś taki zasługuje na współczucie, i ewentualnie na pomoc. Czy ktoś, kto jest pozbawiony chęci odbywania stosunków z płcią przeciwną, zasługuje z tego tytułu na szacunek? Chyba też tylko na współczucie. Ale co z pomocą? Na czym pomoc miałaby polegać? Czy na ułatwianiu "niestandardowych" sposobów zaspokojenia popędu płciowego, czy na jego rozbudzeniu w naturalnym kierunku?

Czy ludzie bez rąk próbują wylansować swoje nieszczęście jako normalność? Czy może przeciwnie, bardzo chcieliby mieć obie ręce? Czy organizują marsze pod zawołaniem, iż są tacy sami, jak pełnosprawni i nie mają nic przeciwko temu, aby inni się do nich upodobnili? Tak, upodobnili. W naszej kulturze obcina się paznokcie i włosy, inni się obrzezają, w jeszcze innych kulturach kształtowano czaszki obręczami. Dlaczego w imię przynależności kulturowej nie obcinać sobie np. lewej ręki? Czy marsze pod takim hasłem są do pomyślenia?

Jeśli nie, to dlaczego do pomyślenia są marsze nawołujące do pieszczot pomiędzy osobnikami tej samej płci? Czemu takie pieszczoty mają służyć? Czy właśnie one nie są świadectwem uprzedmiotowienia partnera jako hedonistycznego narzędzia do czysto mechanicznego pobudzania receptorów? Czy to nie jest właśnie brak szacunku należnego innemu człowiekowi, zastąpienie prawdziwej relacji międzyludzkiej usługami masażysty? Czym się różnią takie pieszczoty, bez stawania w obliczu tajemnicy prokreacji, od pieszczot z wibratorem?

Kiedy odbije się nam czkawką tolerancja dla profanowania wszystkich wartości, poczynając od katolickich, a na biologicznych kończąc? Przecież oni nas zniszczą, no może nie nas, ale nasze dzieci, pogrążając je w otchłani relatywizmu, bez żadnego punktu odniesienia do tego, co dobre i prawidłowe.
.

KOMENTARZE

 • Pedalstwo
  zwane także homoseksualizmem jeszcze nie tak dawno było na liście chorób WTO.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:14:08
  W jakim celu się tak narzeka?

  Gdy w tym czasie się pozwala na błąd równowagi władzy w konstytucji, który staje się warunkiem koniecznym do wszystkich przekrętów narzekania.
 • @goodness 01:13:58
  Konstytucja z założenia nie zakłada równowagi władz, bowiem władza sądownicza jest niezależna i niezawisła, a więc jest ponad innymi władzami.

  Ewentualna bezpośrednia wybieralność sędziów również nie ogranicza ich niezawisłości, a więc nadal władza sądownicza będzie ponad innymi władzami, z władzą suwerena włącznie.

  Nie jest ważne, co jest napisane w konstytucji, ważne, jak ją sąd zinterpretuje.
 • @interesariusz z PL 07:38:10
  MOŻNA POPSUĆ każdy system, własnym pomysłem, lub złą podpowiedzią innych, wbrew przestrzeganiu instrukcji obsługi sprzętu, czy samochodu. Oczywiście zła instrukcja np – równowaga władzy w konstytucji, sama tworzy kulawy system demokracji.

  Od kiedy liczby nieparzyste dają człowiekowi jednostce demokracji równowagę?
  Taki cenny błąd na Ziemi– traktowanie liczby nieparzystej jak liczbę parzystą dającą prawdziwą równowagę dla systemu demokracji, jest warunkiem koniecznym do prawnego okradania Polaków tolerujących oczywistą niedorzeczność. Puszka Pandory jest otwarta.
  https://www.arslege.pl/zasady-ustroju/k15/a5241/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031