Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
698 postów 15023 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

quo vadis administratio

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Arogancja władzy

 

 

Interesariusz: Wojna o nasze dusze

 

 

 
"Arogancja władzy"

 

 

 
Usuwanie notek na podstawie widzimisię, bez próby ustalenia zasadności takiej decyzji z autorem, narusza normy wpółżycia społecznego. Poniechanie powiadomienia autora o usunięciu jego notki to już zwykłe chamstwo.

W dniu 18.8.2019r usunięto moją notkę serii Quo vadis Vox populi pt. "Żal mi Pana Marszałka". Notkę w tej sprawie usunięto już po raz drugi. Po pierwszym usunięciu udało się opublikować notkę zastępczą:

interesariusz.neon24.pl/post/150103,quo-vadis-vox-populi-wojna-o-nasze-dusze .

W momencie usunięcia pod notką było kilka uwag, usunięto więc również towarzyszącą notce publiczną korespondencję, na szkodę innych autorów.

 

Nie powiadomiono mnie o usunięciu notki, ani pocztą wewnętrzną, ani pocztą zewnętrzną, nie powiadomiono czytelników witryny o usunięciu notki, co również jest nie do przyjęcia w cywilizowanym świecie. Nawet dawna cenzura pozostawiłaby w takiej sytuacji ślad swojej działalności.

Dopiero na moje zapytanie łaskawie udzielono odpowiedzi pocztą zewnętrzną następującej treści:

Wymaga poprawy. Dlatego zostala zdjęta, w dodatku - jak wskazał bloger "Światowid" - naruszała prawa autorskie.

Pozdrawiamy.

Jak widać, informacja jest "wyczerpująca", przy czym udzielana jest przez pocztę zewnętrzną z martwego adresu, tj. adresu pod którym nie odbierają odpowiedzi. To takie indiańskie howgh.

W związku z chamstwem obecnej administracji informuję społeczność witryny neon24, że do czasu wymiany administracji na taką, która ma szacunek dla innych ludzi, docenia pracę autorów, wykonywaną na warunkach wolontariatu, wie, co to są prawa autorskie i wie, na czym polega ich łamanie w sposób podlegający penalizacji, odróżnia łamanie praw autorskich od zniesławienia i pomówienia, jak również obrazy, wie do kogo należą prawa do korespondencji,  postrzymuję się od marnowania czasu na uczestniczenie w społeczności witryny neon24.

W witrynie byłem nieustannie obecny prawie 10 lat. Pozdrawiam wszystkich przyjaciół i adwersarzy. Proszę o wybaczenie wszystkich tych, którym dopiekłem. Ale przecież amatorskie pisanie to albo ekshibicjonizm, albo prywatna indoktrynacja innych swoimi poglądami. Jak w rzeczywistości, czasem się z siebie wychodzi.

Na pisanie i uczestnictwo w dysputach poświęciłem mnóstwo czasu, czasu kradzionego rodzinie. Rodziny sieciowych pisarczyków zaczynają traktować ich  po pewnym czasie jak bezużytecznych narkomanów. I słusznie. Jak się okazało, w kradzionym rodzinie czasie udałoby mi się uratować przynajmniej jedno ludzkie życie. Z tej perspektywy moje udzielanie się w społeczności neonu ma wymiar tragiczny.

Całe to wydarzenie ma również morał "nie jest ważne, jakie kto ma prawa, ważne jest, kto dzierży fizyczne atrybuty władzy, których prędziej, czy później, nadużyje"

Do widzenia, do lepszych czasów.

 

 

,

i

KOMENTARZE

 • ja tylko w kwestii formalnej
  administrationem to biernik (accusativus), zaś wołacz (vocativus) jest w tym przypadku taki sam mianownik (nominativus)

  czyli "quo vadis administratio"

  pozdr
 • @MacGregor 10:01:57
  dziękuję :-)))
 • @ Autor, @ Wszyscy
  1. Pod usuniętą po moim zgłoszeniu notką znajdowały się 4 komentarze - 3 moje i jeden administratora Zawisza Niebieski. Moje komentarze były interwencjami w sprawie nadużyć dokonanych przez pana "Interesariusza z PL" w tekście i żądaniami wprowadzenia odpowiednich korekt. Ubolewam, jeśli zostały całkowicie zniszczone, bo dokumentowały zaistniałą sytuację.
  2. Oczekiwałem, że notka zostanie zdjęta z publikacji do statusu "kopia robocza", aby Autor mógł w niej dokonać poprawek.
  3. Poprawki miały polegać na PRZYTOCZENIU moich komentarzy, z którymi Autor polemizował w PEŁNIEJ, NIE ZNIEKSZTAŁCONEJ formie, a nie - jak to Autor uczynił - w formie POPRZYCINANEJ i ZMANIPULOWANEJ. Autor nie ma prawa w dowolny sposób modyfikować czyichś wypowiedzi a potem przypisywać autorstwo FABRYKACJI tej osobie.
  4. Nadużycia Autora były na tyle EWIDENTNE, że interwencja administratora neon24 była w pełni uzasadniona.
  5. Zamiast wystosowania jakichkolwiek przeprosin za nieetyczne zachowanie ("Proszę o wybaczenie wszystkich tych, którym dopiekłem" to jakby mało, zważywszy sytuację ...), Autor decyduje się obsmarowywać administrację (i w efekcie portal). Może czasem warto zacząć od szukania BELKI we własnym OKU. Nie byłoby REAKCJI, gdyby nie było określonej AKCJI.

  Mimo wszystko ubolewam, że efektem zaistniałej sytuacji jest - zamiast kontynuowania polemiki o lotach marszałka, tym razem na uczciwych zasadach - trzaśnięcie drzwiami przez Autora.

  Pozdrawiam
 • @Światowid 10:04:52 najlepiej byłoby nie kłamać, nawet nieświadomie
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  w chwili skasowania było pod notką więcej uwag, między innymi moja odpowiedź dla Pana, i dla administracji, moje odpowiedzi do kogoś tam.

  Pana żądanie dokonania korekt w tekście notki były nieuzasadnione, mimo to jednak odsyłacz do pana uwagi został umieszczony również w innym miejscu notki (kłamał Pan, że nie ma w notce odsyłacza do pańskiej uwagi, którą omawiałem, był, tyle że trochę wyżej, przy cytowaniu pierwszej pana uwagi).

  W mojej notce zamieszczone było omówienie zawartych w pańskiej uwadze zarzutów, w związku z tym co najwyżej mógł Pan domagać się sprostowania, jeśliby Pan uzasadnił, iż pańską uwagę opatrznie zrozumiałem, tymczasem bezsensownie powoływał się Pan na prawa autorskie, domagając się zamieszczenia "cytatu całości" pańskiej uwagi. Do celów weryfikacji prawdziwości omówienia, jeśliby komukolwiek by się chciało, był zamieszczony odsyłacz wyżej.

  W swoim omówieniu, jeśli chciałem podkreślić dosłowność pańskich zarzutów, umieszczałem warażenia w cudzysłowie. Mówienie o przypisywaniu Panu mojej "fabrykacji" to pomówienie.

  Nawet jeśliby całość praw autorskich do pańskiej uwagi należała do Pana, to i tak nie posunąłem się za granicę dozwolonego wykorzystania cudzego utworu. Pańskie stwierdzenia, jakoby był Pan właścicielem całości praw autorskich są z gruntu fałszywe. Pańska uwaga, z którą w swoim tekście polemizowałem, była skierowana do mnie, stanowiła więc publicznie ujawnioną korespondecję. Dysponentem korespondecji jest adresat, a nie autor.


  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jeśli chodzi o administrację, to podtrzymuję swoją opinię, iż zachowała się w sposób niedopuszczalny w cywilizowanym świecie. Nie mam zamiaru się z nią kopać. Mają fizyczną władzę, i jej bezczelnie nadużywają. Domagam się, aby administratorzy posiadali minimum wiedzy na temat prawa autorskiego, i wykazywali się kulturą w relacji z autorami, no i pozostałych cech, wymienionych w notce.
 • @interesariusz z PL 10:40:03
  6. Powinienem był napisać, że ostatni raz, kiedy patrzyłem, były tam 4 komentarze. W każdym razie o innych komentarzach NIC MI NIE WIADOMO. Jeśli były - uznaję swój błąd.

  7. //Pana żądanie dokonania korekt w tekście notki były nieuzasadnione, //
  Pan raczy żartować - ZMANIPULOWAŁ Pan moje wypowiedzi i ŚMIE twierdzić, że żądania korekt tego były NIEUZASADNIONE?!?

  8. //mimo to jednak odsyłacz do pana uwagi został umieszczony również w innym miejscu notki (kłamał Pan, że nie ma w notce odsyłacza do pańskiej uwagi, którą omawiałem, był, tyle że trochę wyżej, przy cytowaniu pierwszej pana uwagi).//

  Pan właśnie przyznał, że NIE UMIEŚCIŁ odsyłacza do DRUGIEGO komentarza, który Pan ZMANIPULOWAŁ (i pewnie dlatego odsyłacza NIE BYŁO ...). Kto więc kłamie? Ja mam zrzut ekranowy Pana tekstu, więc doradzam ostrożność w oszukiwaniu czytelników ...

  9, //W mojej notce zamieszczone było omówienie zawartych w pańskiej uwadze zarzutów, w związku z tym co najwyżej mógł Pan domagać się sprostowania, jeśliby Pan uzasadnił, iż pańską uwagę opatrznie zrozumiałem, tymczasem bezsensownie powoływał się Pan na prawa autorskie, domagając się zamieszczenia "cytatu całości" pańskiej uwagi.//

  Pan nie "opacznie zrozumiał" uwagę, tylko SFABRYKOWAŁ. Stąd żądanie przytoczenia tego z czym Pan udawał, że polemizuje - w pełnym brzmieniu.

  10. Niezależnie od tego, czy zasadnie powoływałem się na prawa autorskie, czy nie (jeśli nie - uznaję swój błąd) - nie ma to znaczenia dla oceny MORALNEJ Pana postępowania. Jeśli chce Pan kogoś pokonać w polemice i ma choć odrobinę UCZCIWOŚCI, polemizuje Pan z tym, co ta osoba FAKTYCZNIE głosi, a nie z tym, CO PANU WYGODNIE NA POTRZEBY POLEMIKI TEJ OSOBIE PRZYPISAĆ.

  11. //Domagam się, aby administratorzy posiadali minimum wiedzy na temat prawa autorskiego, i wykazywali się kulturą w relacji z autorami, no i pozostałych cech, wymienionych w notce.//

  Niech Pan zacznie naprawianie świata od siebie. Gdyby nie "małe świństewka", które oczekiwał Pan, że ujdą Panu na sucho, nie byłoby "afery".
 • @Światowid 11:39:47
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jeśli ma Pan zrzut strony, to łatwo może Pan sprawdzić, iż zamieszczony w notce odsyłacz kierował do pana uwagi, z którą polemizowałem w sposób, wegług Pana, niedopuszczalny ("drugiego komentarza"), zamiast trwać w kłamstwie.

  Zamiast formułować gołosłowne zarzuty, proszę o konkrety, co i jak zmanipulowałem. Takie żądanie z mojej strony zresztą było pod usuniętą notką, z zapowiedzią, że notka zostanie skorygowana po przedstawieniu uzasadnienia. Czego chcieć więcej?

  Ja nie komentuję uczciwości/nieuczciwości pana polemiki.

  Pod notką zamieścił Pan swoją uwagę w pełnym brzmieniu. Każdy mógł się przekonać bez sięgania do innej strony, co i jak zmanipulowałem.

  Niestety, tak jak napisałem pod notką, co usunięto, tekst w języku naturalnym nie jest ścisły, i różne osoby mogą go interpretować w różny sposób. Z tego powodu, jeśli nie przedstawi Pan uzasadnienia, pańskie zarzuty dotyczące "fabrykacji" są pomówieniem.

  Przypisywanie innym osobom wypowiedzi odmiennych co do ich sensu, jest oczywiście nieetyczne. Jednakże, wypowiedzi mogą być wieloznaczne nie tylko sensie językowym, ale i kontektowym. Nie można winić kogoś za to, że udało się go wprowadzić w błąd.

  Jeśli Pan chciałby przedłużać tę dysputę, proszę o konkretne uzasadnienie dotyczące moich manipulacji.

  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jest zastanawiające, iż pochwala Pan "aferę" polegającą na usunięciu notki, bez powiadomienia autora o tym fakcie. Zapewne dlatego, że jest Pan jedną ze stron, i to stroną, która zareagowała niewspółmiernie do zaistniałej sytuacji, formułując gołosłowne zarzuty bez uzasadnienia.

  Admin, który usunął notkę, nie nadaje się do pełnienia funkcji, którą wykonuje.
 • Szanowni Panowie
  Aby rozstrzygnąć wasz spór, oraz aby umożliwić załatwienie sprawy polubownie po uzgodnieniu w redakcji notatka o której mowa została przywrócona i skierowana do lochu. Na trym portalu nic nie ginie, wszystko można odzyskać.

  Nasza propozycja jest taka, prosimy autora notatki o usunięcie naruszeń które wskazuje blooger Światowid i wtedy będziey mogli przywrócić tekst do jego pozycji na stronie głównej portalu. Komentarze pod notką są również dostępne.
 • @Zawisza Niebieski 16:51:59
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Szanowny adminie,
  dopóki donosiciel jasno nie sformułuje zarzutów, wyjaśniając na czym polega zniekształcenie jego wypowiedzi, jak napisałem w uwadze
  https://interesariusz.neon24.pl/post/150282,quo-vadis-vox-populi-4-wojna-o-nasze-dusze#comment_1575518,
  nie zamierzam nic w notce zmieniać, oprócz tego, co zrobiłem, tj. powielenia odsyłaczy,

  Przypominam, iż adwersarz zamieścił całą swoją wypowiedź w uwadze
  https://interesariusz.neon24.pl/post/150282,quo-vadis-vox-populi-4-wojna-o-nasze-dusze#comment_1575489
  a więc sam uzupełnił treść o całą swoją wypowiedź

  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jest niedopuszczalne, aby administracja usuwała notki na podstawie dętych pomówień o naruszenie praw autorskich
  https://interesariusz.neon24.pl/post/150282,quo-vadis-vox-populi-4-wojna-o-nasze-dusze#comment_1575473
  lub zarzutu zniesławienia opartego na ogólniku, bez uzasadnienia i wykazania, iż moje omówinie pozycji adwersarza, poniża go
  //interesariusz.neon24.pl/post/150282,quo-vadis-vox-populi-4-wojna-o-nasze-dusze#comment_1575492

  ponadto z tej uwagi admin bez trudu mógł stwierdzić, iż określenie mojego tekstu jako cytat mija się z prawdą

  Cytat, to jest to
  "
  //Zaoszczędził czas. Dla nas. Miał więcej czasu na kombinowanie nad naszymi sprawami.//
  W jaki sposób pan marszałek Kuchciński "kombinuje nad naszymi sprawami" ładnie widać np. tu: https://www.youtube.com/watch?[...]

  Okazuje się, że kiedy "krewni i znajomi" w grę NIE wchodzą, to pan Kuchciński BARDZO TRZYMA SIĘ PRZEPISÓW ... Ja NIE JESTEM PEWIEN, czy mam ochotę, żeby pan Kuchciński dalej w ten SPOSÓB "kombinował nad naszymi sprawami". Ciekawe ilu Polaków, po zapoznaniu się z całokształtem "działalności" pana marszałka i jego mafii miałaby ochotę przedłużyć z nim (i całą mafią) umowę ...
  "
  moje omówienie stanowiska adwersarza
  "
  e) Światowid NIE JESTEM PEWIEN, czy ma ochotę, żeby pan Kuchciński dalej w ten SPOSÓB "kombinował nad naszymi sprawami". [tj. oszczędzał prywatny czas, aby mieć go więcej dla spraw publicznych] Ciekawe ilu Polaków, po zapoznaniu się z całokształtem "działalności" pana marszałka i jego mafii miałaby ochotę przedłużyć z nim (i całą mafią) umowę ...
  "

  Każdy może stwierdzić na ile moje omówienie stanowiska adwersarza było nierzetelne i na ile go "pomówiłem" nie wiem o co, może o głupotę
  (w omówieniu uchował się błąd gramatyczny skutkiem kopiowania i niezachowania należytej staranności, przepraszam czytelników, a nie adwersarza)

  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Nie jest również dopuszczalne, aby administracja usuwała notki na podstawie donosów, jeśli zarzuty nie są ewidentne, a tak było w tym przypadku. Jeśli zarzut jest wątpliwy, admin powinien wyjaśnić sprawę z autorem. Tak nie zrobiono.

  Przypominam, że w ostatnim czasie doniosłem na innego autora, który złamał wyrok sądu, ponadto zarzut był ewidentny.
  https://interesariusz.neon24.pl/post/149913,quo-vadis-vox-populi-wojna-o-nasze-dusze
  W odpowiedzi administracja wypromowała niezgodną z prawem notkę na jedynkę.

  Nie kto inny, tylko Pan napisał, iż " W moim odczuciu autor może promować jakieś tam swoje cele na swoim blogu, pod warunkiem, że nie jest to niezgodne z prawem. "

  Sąd uznał, iż działanie nie jest zgodne z prawem, Pan jednak miał zdanie odmienne.

  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Podtrzymuję swoje zdanie, iż niepowiadomienie autora o usunięciu notki, wraz z przedstawieniem uzasadnienia, to jest zwykłe chamstwo. Nie wysłano mi żadnej wiadomości, tylko zaocznie, bez próby wyjaśnienia usunięto notkę.

  To, czy mój adwesarz znajdzie w sobie tyle rzetelności, aby dojść do jakiegoś konsensusu, jest w tej sprawie mało istotne.

  Brak jakiejkolwiek odpowiedziałności adminów, za to, co robią, oraz ich granicząca z chamstwem arogancja względem krzywdzonych autorów, są nie do przyjęcia i jeśli nie nastąpią w tej dziedzinie konkretne zmiany, szkoda pisać na neonie, bo można być znienacka pozbawionym dorobku, bez ostrzeżenia, i bez wyjaśnienia.

  Nie jest istotne, na jakim poziomie literackim jest ten dorobek, istotne jest to, że autorzy poświęcają swój czas, czyli swoje życie, aby coś zamieścić, co mają do zakomunikowania ludziom. Nie można ich traktować, jak pozbawione wszelkich praw śmieci, zrywając jednostronnie ofertę świadczenia usług ogłoszeniowych, nie mówiąc już o tym, że takie zerwanie bez określenia winy jest dyskryminacją.
 • @Zawisza Niebieski 16:51:59
  Cały fragment inkryminowanej notki wyróżniony na jasno niebiesko (ten oznaczony literami) nie miał prawa znaleźć się w polemice uczciwej osoby. Pan Interesariusz zadał sobie trud "zreferowania" moich poglądów nie dlatego, że miał problemy z przytoczeniem ich dosłownie (^C ^V ...), tylko dlatego, że musiał sobie STWORZYĆ głupoty, które ja RZEKOMO wypisuję, żeby je z ŁATWOŚCIĄ obśmiać. A w momencie, kiedy ja przeciw tym jego "uczciwym" praktykom zaprotestowałem, on bezczelnie chowa się za (Z GÓRY ZAPLANOWANYM) utrzymywaniem, że "tekst w języku naturalnym nie jest ścisły, i różne osoby mogą go interpretować w różny sposób" (a on bidulek akurat "zinterpretował" - to i owo pomijając, to i owo dodając - w najbardziej wygodny dla siebie sposób). Tym bardziej, jeśli nie ma się pewności, że się rozumie co ktoś napisał, należy używać CYTATU, a nie -referować ...


  Jak nisko można upaść, chcąc komuś za wszelką cenę dokopać ...
  ...
  ...
 • @Światowid 21:56:52
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  zaczynam wątpić, iż pod tym pseudonimem występuje tylko jedna osoba, tak różne jakościowo wypowiedzi padają z tym podpisem.

  A jakież to ja głupoty wypisałem? Co konkretnie jest dla mnie "wygodne"? Ani nie opisuje Pan, co jest głupie, ani nie wytyka znaczących różnic.

  Zamiast rzeczowej polemiki, stek obelg i pomówień o brak uczciwości.

  Chciałbym Panu wytknąć, iż właśnie Pan wypisał w powyższej uwadze głupoty, bowiem jeśliby kogokolwiek interesowało dogłębnie to, co Pan napisał, trzeba by zasytować nie fragment pana wypowiedzi, tylko całość dyskursu, i to nie tylko pod jedną notką. Proszę zwrócić uwagę, że w swojej wypowiedzi posłużył się Pan moim zwrotem "kombinował nad naszymi sprawami", który jest zdefiniowany przeze mnie. Użycie tego zwrotu nadaje kontekstowy sens pańskiej wypowiedzi.

  Wzywam Pana, aby przedstawił Pan, w jaki to sposób Panu dokopałem?

  aby Pan nie musiał daleko szukać, dokopię Panu jeszcze raz

  "
  e) Światowid NIE JEST PEWIEN, czy ma ochotę, żeby pan Kuchciński dalej w ten SPOSÓB "kombinował nad naszymi sprawami". [tj. oszczędzał prywatny czas, aby mieć go więcej dla spraw publicznych] Ciekawe ilu Polaków, po zapoznaniu się z całokształtem "działalności" pana marszałka i jego mafii miałaby ochotę przedłużyć z nim (i całą mafią) umowę ...
  "

  No więc, co Panu tak dopiekło w powyższej wypowiedzi ?
 • @interesariusz z PL 22:13:07
  Szanowny Panie, Pan dobrze wie CO i PO CO zmienił. Mi natomiast dopiekła Pana nieuczciwość.

  //Zamiast rzeczowej polemiki, stek obelg i pomówień o brak uczciwości.//

  O jakiej uczciwej polemice chce Pan rozmawiać, skoro manipuluje Pan wpowiedziami innych? O jakim "steku obelg" Pan tu opowiada, skoro pod Pana adresem nie padła ani jedna obelga (natomiast pod moim adresem z Pana strony - i owszem)? I o jakich pomówieniach mowa, skoro pod tekstem w Lochu ma Pan wklejoną moją wypowiedź w oryginale i SWOJE "ZREFEROWANIE" ... Wystarczy porównać przestać udawać, że się nie wie o co chodzi.
 • @Światowid 22:40:31
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  udaję, nie udaję, skąd Pan to wie? W koło macieju pleciesz Pan o jakiś manipulacjach.

  Obie wypowiedzi są przytoczone wyżej, i każdy może sobie porównać,
  może ktoś odgadnie, o co Panu chodzi.

  To już koniec tej dyskusji z mojej strony. Chcesz Pan się dalej strzępić, wyżywaj się pod przywróconą notką.

  Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to to, że w Ameryce biją murzynów.
 • @__________administratio
  https://m.neon24.pl/868059386378a92fcc04baf2017b3090,14,0.jpg
  Jak widzę, żaden z administratorów nie odniósł się do zarzutów względem działań administracji, przedstawionych wyżej w
  https://interesariusz.neon24.pl/post/150295,quo-vadis-administratio#comment_1575837

  tym samym administracja pokazuje wszystkim czytelnikom, iż uważa swoje działania za prawidłowe, tj.
  - usunięcie notki na podstawie dętych zarzutów,
  - poniechanie próby uprzedniego wyjaśnienia sprawy z autorem notki,
  - poniechanie powiadomienia autora, iż jego notka została usunięta,
  - nieprzedstawienie autorowi konkretnych zarzutów skłaniających administrację do tak drastycznego działania, jak usunięcie notki w trybie natychmiastowym

  Pozdrawiam wszystkich, chcących publikować tu dalej na takich warunkach.
 • Interesariusz
  A ten wyje i wyje...
  A to to nie pasuje, a to tamto nie pasuje...
  A to słowa, a to określenia, a to kolor, a to srolor...
  taj za ciemno tak za kolorowo...
  Jęki, stęki, jęki i stęki... i tak w kółko
  Człowieku - ogarnij się choć trochę bo non stop jęczysz jak jakaś stara dewota
 • @Hades 20:17:24 projekcja
  PIS'owskie fabryki TROLLI
  Na wesoło Kaczelnik podsumowany... Duduś jak Nostradamus...
  Pomóżmy mu podnieść jego emeryturę
  Dojna zmiana nadal w natarciu
  05-08-2011 Morderstwo Andrzeja Leppera
  Deweloper morawiecki na zlocie Harcerzy
  Nełon w końcu z otwartą przyłbicą
  Ruszkiewicz - dwa pytania
  PIS znów bezczelnie okłamał
  Kolejny ŁOMOT dla Beaty Szydo
  PIS'owska DEFORMA szkolnictwa
  PIS = PRL bis
  Koniec udawanej kurtuazji z dudą
  Powrót do Średniowiecza
  Od pucy...(buta) do milionera
  PIS - KUPOWANIA głosów ciąg dalszy
  ARABSKI WINY - Udało się !!!
  PIS'owskiej wścieklizny ciąg dalszy
 • @interesariusz z PL 20:52:42
  I............?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031