Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
734 posty 16533 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis Vox populi (12), Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie świruj, idź na wybory

 

 

Interesariusz: Wojna o nasze dusze

 

 

 
"Nie świruj, idź na wybory"

 

 

 
bo nadgorliwcy z kaczej stajni obrzydzą wszystkim PiS do reszty, ... i przerżnie.


Paru aktorów powygłupiało się przed kamerą, nawet nie śmiesznie.


I o co ta wrzawa? Nie tylko pismaki i prezenterzy jedynie poprawnej treści z TVP, ale i Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: "Stanowczo prosimy i apelujemy o rozwagę i poszanowanie godności osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi. Przeciwstawiamy się jakimkolwiek próbom stygmatyzacji".

Co mają niewybredne wygłupy do osób chorych? Jak można widzieć stygmatyzację w pospolitym wygłupie? Przecież on należy do kanonów estrady i życia towarzyskiego. Udawać geniusza nie da rady, aby rozśmieszać gawiedź parodiując innych, można tylko kuśtykać, jąkać się i robić głupie miny. Każdy w ten sposób "świrował" w zabawie towarzyskiej, nie tylko w dzieciństwie. Fakt, że wygłupy onych podobno dobrych aktorów, są marne, żenujące, a biorąc pod uwagę wypowiadaną zachętę, przeciwstawne do jej deklarowanego celu. Tylko że, w czym tu problem? Czyżby kaczyści już dalszych poważnych win opozycji nie mogli wyszukać? Chwytają się wszystkiego, co im w oczy wlezie?

"Stygmatyzacja wygłupów" jako zachowań nieakceptowalnych wprowadza zamordyzm, o jakim jeszcze nie słyszeliśmy. Jak dawniej mówiono, nawet w kinie tego nie grali.

,i

interesariusz.neon24.pl/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031