Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
734 posty 16533 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Quo vadis Vox populi (14), Wojna o nasze dusze

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS jest straszny, PiS jest zły, i ma tępe kły.

 Interesariusz: Wojna o nasze dusze

 

 

 
"PiS jest straszny, PiS jest zły, i ma tępe kły,"

 

 

 
nikogo nie rozliczył, za to bezczelnie czerpie pełnymi garściami z naszego.

Ponieważ społeczności neonu nie podoba pisowski plan zmiany Polski "na gorsze", co widać z zamieszczanych publikacji i odzewu, zdradzam parę wypowiedzi JK z jego wyborczego przemówienia.

13 października "Polacy zdecydują, w którą stronę pójdziemy". "Czy w tę, która została wyznaczona przez rządy PiS, czy w tę, która była w różnych wersjach, z pewnymi korektami, prowadzona począwszy od 1989 r. A symbolicznymi nazwiskami są tu: Leszek Balcerowicz, czy też kolejni premierzy z SLD".

Zdaniem JK Polska po 1989 r. stała się państwem "teoretycznym", nie do zaakceptowania, które wprowadziło system niesprawiedliwy historycznie, szkodliwy dla Polski i Polaków, a ludzie, którzy go krytykowali jako oszołomi byli "eliminowani ze sfery świadomości społecznej". Sytem ów "stworzył w społeczeństwie ogromną grupę ludzi bez szans, ludzi w ogromnej mierze wykluczonych, a niekiedy zupełnie wykluczonych, ogromne masy bezrobotnych, ogromne masy ludzi, których poziom życia nie tylko się nie poprawił wraz ze zmianą ustroju, tylko się radykalnie pogorszył". JK przytoczył słowa śp. Lecha Kaczyńskiego: "Było to państwo silne wobec słabych, słabe wobec silnych".

W wyborczym aspekcie "To oczywiście jest zawsze bardzo ważne [kto rządzi], ale w tym wypadku, my Polacy podejmiemy bardzo niedługo, za dwa tygodnie decyzję o charakterze ustrojowym. Decyzję co do tego, jaki ustrój będzie panował w naszym kraju. ... To określenie odnosi się do pewnego mechanizmu społecznego, który funkcjonuje w społeczeństwie, który rozdziela różnego rodzaju dobra, począwszy od dóbr materialnych, skończywszy na dobrach kulturowych, w wreszcie na prestiżu, na tym, jak poszczególni ludzie i grupy społeczne są traktowane"

JK jest dumny z osiągnięć, z naprawienia państwa i jego aparatu, który wcześniej pozwalał na to, by z Polski wyciekały ogromne pieniądze, żeby Polska była eksploatowana. Wskazał też na konieczność doprowadzenia do szybkiego rozwoju gospodarczego "na miarę dzisiejszej Europy". Dodał, że polityka ta musi być realizowana w taki sposób, by nie oznaczała, iż w Polsce mamy coraz mniej tego co polskie, tylko wręcz odwrotnie.

Uważa że "My stworzyliśmy naprawdę solidną politykę społeczną. Solidną w skali europejskiej. Poziom wydatków na rodzinę, czyli 4 proc. PKB, które mamy dzisiaj w Polsce, to jest dobry poziom europejski, to ogromna zmiana". "Ale na dłuższą metę tego rodzaju zmiany, jeśli mają być kontynuowane, umacniane, muszą (...) być związane także z innymi, tzn. z czynną polityką w sferze gospodarczej".

JK zapowiedział dalsze przeciwstawianie się "wielkiemu atakowi na tradycję, na polskość", oraz uwarunkował zachowanie demokracji i praw człowieka od utrzymania wolności, która jest fundamentalną częścią cywilizacji.

W sprawach obyczajowych zwrócił uwagę na to, że "różnice między kobietą, a mężczyzną są widoczne już na poziomie komórek" ...  "każdy, nawet jeśli ma jakieś zmiany w odmienności w sferze tzw. drugorzędnych cech płciowych, i tak jest albo kobietą albo mężczyzną". O zacieraniu różnic między płciami: "Z jednej strony to oderwany od faktów pogląd czysto ideologiczny, bo to właśnie ideologie tworzą takie systemy, które są całkowicie oderwane od faktów i bardzo wielu ludzi potrafią niekiedy opanować, ale z drugiej strony powodują represje o charakterze administracyjnym - wyrzucenie ze szkoły" ... "Nie możemy dopuścić, aby coś takiego pojawiło się w naszej ojczyźnie". "Są tacy, którzy to proponują i są po tamtej stronie, po stronie tej ewentualnej koalicji (...) tej szerszej, która by powstała, gdybyśmy nie wygrali wyborów w sposób bezwzględny"

JK ocenił cywilizację chrześcijańską jako najbardziej życzliwą człowiekowi cywilizację w dziejach świata. W sprawie ataku na rodzinę: "To akcja pewnie w jakieś mierze zewnętrznie inspirowana w Polsce. Musimy się jej przeciwstawić w imię tradycji, w imię wartości, w imię tego co nam bliskie, ale także z powodów całkowicie racjonalnych".

 

,i

interesariusz.neon24.pl/

KOMENTARZE

 • Powyższa notka nie oznacza, że jestem bezkrytyczny wobec PiSu
  dla przykładu, nie raz wzmiankowałem, że program szybkiego wzrostu minimalnej pensji jest nie tylko nie dopracowany w szczegółach, ale i szkodliwy, bowiem wywołana inflacja będzie szybciej zabijała emetytów, niż do tej pory.

  Tak więc PiS prowadzi w wielu aspektach szkodliwą politykę, mimo że ogólny kierunek uważam za dobry, pozytywnie wyróżniający PiS na tle innych stronnictw (partii).
 • Polityków nie ocenia się po tym, co mówią, w tym obiecując, co i jak interpretują, nazywają,
  tylko po ich OSIĄGNIĘCIACH, EFEKTACH ich działalności (np. dosypanie diamentów do fundamentów zbrojonych złotem, nie spowoduje, że będzie on pod jakimkolwiek względem lepszy, tylko będzie mniej wytrzymały i będzie on o rząd wielkości droższy i że zmarnowano diamenty i złoto, i pewnie ktoś w nocy rozkuje ten fundament, by ukraść złoto i diamenty...).


  PiS+, czyli długi Polski+, ceny+
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/149570,pis-czyli-dlugi-polski-ceny

  Długi Argentyny, długi Polski…
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/150734,dlugi-argentyny-dlugi-polski

  Prezes PiS powiedział...
  http://racjonalizm.neon24.pl/post/150867,prezes-pis-powiedzial

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image025.gif

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image027.gif

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image029.gif
 • @interesariusz z PL
  Cała magdalenkowa hołota won . Salut . https://pikio.pl/wp-content/uploads/2017/02/C3iFZIgWMAEn2cd.jpg
 • @Redaktor1966 19:54:37
  to przecież prawda co najmniej od nauk Chrystusa.
 • @Redaktor1966 19:54:37
  Jak to kiedyś p.erdolnie to będziemy na granicy błagać Łukaszenkę o azyl.

  8-)))))
 • @Repsol 19:58:54
  A kim Waść proponujesz ją zastąpić? W Polsce jest tak, że porządni, uczciwi ludzie nie garną się do władzy. Powody są chyba dla Ciebie oczywiste.

  A więc ponawiam, jaką hołotę chcesz postawić u władzy ?
 • @interesariusz z PL 20:09:13
  Amigo nie magdalenkową , wszystko tylko nie złodzieje . Ave . Konfederacja .
 • @interesariusz z PL 20:01:06
  Starodawne metody
  [img]https://images90.fotosik.pl/209/0319c654c6a9c4degen.png[/img]

  Bajka o Chrystusie
  [img]http://wolnyswiat.pl/11ah5_pliki/image015.jpg[/img]

  Inkwizycja
  [img]http://wolnyswiat.pl/11ah5_pliki/image003.jpg[/img]


  „FAKTY I MITY” nr 38, 21.09.2001 r. KOMENTARZ NACZELNEGO
  [b]ŚWIĘCI OJCOWIE BIN LADENA [/b]
  (...) Przypomnijmy tylko najważniejsze zbrodnie oprawców w sutannach oraz uświęcone akty terroru dokonywane przez katolików świeckich pod przewodem kapelanów. Zasada była taka sama, jak w islamskim dżihadzie – wieczne zbawienie za mordowanie niewiernych. Szacunkowe liczby ofiar uśredniam, biorąc za podstawę kilka źródeł.
  1096 – pierwsza wyprawa krzyżowa. Wymordowanie Żydów nad Renem i Dunajem – ponad 20 tys. ofiar;
  1099 – krzyżowcy zdobywają Jerozolimę – 50 tys. ofiar;
  1202–1204 – czwarta krucjata na rozkaz papieża Innocentego III – 100 tys. ofiar;
  1207 – armia Innocentego III wycina w pień katarów (30lat) – 100 tys. ofiar;
  1226 – (pocz.) – Krzyżacy mordują Prusów – 300 tys. ofiar;
  1453 – z inicjatywy świętego Jana Kapistrana wymordowano Żydów na Śląsku – 30 tys. ofiar;
  1450–1750 – polowanie na „czarownice” na podst. bulii Innocentego VIII – 150 tys. ofiar;
  1478 (pocz.) – papież Sykstus IVwysyła do Hiszpanii inkwizytora Torguemadę – 250 tys. ofiar;
  1492–XVII w. – katolicy wyniszczają ludność Wysp Karaibskich – 3,5 miliona ofiar;
  XVI–XVIII w. – misjonarze i żołnierze mordują Indian Amazonii – 5,5 miliona ofiar;
  XVI–XVIII w. – porwania niewolników w Afryce – 100 milionów ofiar;
  1555–1559 – inkwizycja za czasów papieża Pawła IV – 800 tys. ofiar;
  1568 (pocz.) – na rozkaz papieża Piusa V (późniejszy święty) inkwizycja hiszpańska zaczyna mordować protestanckich Niderlandczyków – 2 miliony ofiar;
  1573 – noc św. Bartłomieja (23/24.08), czyli rzeź hugenotów; Papież Grzegorz XIII odprawia mszę dziękczynną, wybija medal pamiątkowy i organizuje radosne festyny na ulicach (por. radość Palestyńczyków) – 25 tys. ofiar;
  1648 – koniec wojen religijnych w Niemczech podsycanych przez papiestwo. (Innocenty X protestuje przeciwko ugodzie z protestantami) – 13 milionów ofiar;
  1648 (pocz.) – pogromy żydów w Polsce – 100 tys. ofiar;
  1941– 1945 – w Chorwacji rządzi Ante Pavelić popierany przez Piusa XII – 800 tys. ofiar.
  (...) Czarne wilki dopiero niedawno przybrały owczą skórę i nawołują teraz do pokoju, miłości bliźniego, przebaczania win. Modlą się za ofiary islamskiego terroryzmu zapominając o własnym... (...)
  Jonasz


  „FAKTY I MITY” nr 13, 28.03.2002 r.
  [b]WYSPY WIELKANOCNE[/b]
  (...) A może Karol Wojtyła przez lata ani razu nie zajrzał do archiwów watykańskich i nic nie wiedział o pamiętnikach mnicha tamże przechowywanych? Może nawet nie wie, że jeszcze w Roku Pańskim 1812 jezuita Coronil nakazywał katolickim żołnierzom wyruszającym przeciw indiańskim powstańcom w Wenezueli: „Zabijcie wszystkich powyżej siódmego roku życia”. Nie wie? Wszak w 1980 r. beatyfikował Jose de Anchieta, którego nazywał „bożym człowiekiem”, „pionierem ewangelizacji”, „apostołem Brazylii”, „wzorem dla całej generacji misjonarzy”. To ten sam „pionier ewangelizacji”, a tak naprawdę zwyrodniały morderca, który zwykł powtarzać słynne zdanie, że „miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje”. W skutek takiej ideologii wymordowano w obu Amerykach więcej niż 50 milionów Indian. (...)
  Marek Szenborn


  https://wiadomosci.wp.pl/sondaz-tylko-20-proc-polakow-calkowicie-ufa-polskiemu-kosciolowi-6421869247629441a | 07.09.2019
  [b]Sondaż. Tylko 20 proc. Polaków całkowicie ufa polskiemu Kościołowi[/b]

  [b]Duchowni to 0,3 proc. wszystkich skazanych za wykorzystywanie seksualne małoletnich[/b]
  https://www.pch24.pl/duchowni-to-0-3-proc--wszystkich-skazanych-za-wykorzystywanie-seksualne-maloletnich,66896,i.html | 2019-03-15

  [b]Beczące owce polskiego Kościoła[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=r156HpZLDnA | 5 lip 2019

  [b]O tym jak kościół okrada Polaków - Kuba Wątły i dr Andrzej Polaczkiewicz[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=njx8RTBLGrc | 25 kwi 2018
  [Tysiące nieruchomości, 3 procent powierzchni Polski, ponad 12 mld zł rocznie, i do seksu dzieci... - red.]

  [b]Kościół to nowotwór w budżecie państwa - Kuba Wątły i dr Andrzej Polaczkiewicz[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=jvL1BvsS5ZU | 14 cze 2019

  [b]Znamy sekrety finansów fundacji Rydzyka. Otrzymywała olbrzymie dotacje[/b]
  https://kujawsko-pomorskie.onet.pl/znamy-finanse-lux-veritatis-i-fundacji-nasza-przyszlosc/bc4y7t1?utm_source=zawisza.neon24.pl_viasg_kujawsko-pomorskie&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2 | 8 czerwca 2017

  [b]Najdroższy patriota[/b]
  http://zawisza.neon24.pl/post/149538,najdrozszy-patriota | 30.06.2019

  [img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRrTW3P9-EDRgO87MfavQHM7mQd8vtTkiPeRcl-x18CnpJfwM6OjQ[/img]

  [img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQhdBGkCq0crLZnlLwhex3y4fBndVf8ayfdjTKurocNKKJuKcoJ[/img]

  [img]https://www.imagic.pl/files/24301/ciemny%20lud%20wszystko%20kupi.png[/img]

  [img]https://i.ytimg.com/vi/EqzY7XLCXSk/hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCNACELwBSFryq4qpAxUIARUAAAAAGAElAADIQj0AgKJDeAE=&rs=AOn4CLAqTZc1Kojwjkizgk2gohsl_mPhow[/img]

  ____________________________
  Jestem ateistą, racjonalistą, więc w pełni zdaję sobie sprawę z żywotnego interesu w tym, by być uczciwym, konstruktywnym, pozytywnie współpracować, wspierać, wykorzystywać, osiągać pozytywne cele!
  www.wolnyswiat.pl
  http://wolnyswiat.pl/forum/viewforum.php?f=2
 • @interesariusz z PL 20:09:13
  "A kim Waść proponujesz ją zastąpić? W Polsce jest tak, że porządni, uczciwi ludzie nie garną się do władzy. Powody są chyba dla Ciebie oczywiste.

  A więc ponawiam, jaką hołotę chcesz postawić u władzy ?"


  Przerabiamy to od kilkudziesięciu lat...!!! Opisuję to i przedstawiam konstruktywną alternatywę od 2000 roku...
  Wybrać dżumę czy cholerę, a może malarię, albo dengę lub dur brzuszny, bądź trąd lub pełzakowicę amebową... Jest też schizofrenia, paranoja, obłęd, głupota, nieodpowiedzialność, życie kosztem kolejnych pokoleń, pasożytnictwo, bezwzględność, debilność, masochizm, psychopatia, sadyzm...

  No i dalej P. uważacie, że demokracja, to dobre rozwiązanie, że nadajecie się na wyborców, że tzw. oni nadają się do rządzenia...; że mówią prawdę, postępują dobrze...; że będzie lepiej...

  http://wolnyswiat.pl/11h5_pliki/image042.gif
  A może WRESZCIE NIE?!!

  A może jednak nie wybierać żadnej choroby, tylko zdrowe, logiczne, normalne, prawidłowe rozwiązanie:
  Racjonalny system/racjonalny rząd
  http://wolnyswiat.pl/racjonalnyrzad/

  Racjonalne zarządzenia
  http://wolnyswiat.pl/24.html

  [color=#000080][b]Co to jest system racjonalny[/b][/color]
  Mają P. z takim rozwiązaniem do czynienia codziennie m.in. w autobusie, tramwaju, pociągu, samolocie, na statku, na budowie, w szpitalu - wszędzie tam nie ma głosowania. demokracji, tylko ma miejsce konstruktywna dyktatura pod przymusem obwarowanym przepisami, prawno-karno-restrykcyjnym)(proszę się zastanowić, co by było, gdyby zastosować tam demokrację, czyli decyzje podejmowano by na podstawie opinii, głosowania pasażerów, robotników, pacjentów...).


  [url=http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=238]Moje "zarobki"/wydatki od 2000 r. już P. znają...[/url] Mój potencjał, wkład, poziom także.
  A teraz inne przykłady...
  Opłacani przez P. dziennikarze
  "Podobną kwotę w TVN przed laty otrzymywał Tomasz Lis. Gdy został zwolniony, to sąd przyznał mu odszkodowanie w wysokości trzymiesięcznej pensji – 240 tys. zł. Skoro ponad dekadę temu zarabiał majątek, to trudno uwierzyć, aby teraz jego pensja była niższa. Trochę "gorzej" płaci Telewizja Publiczna. Główny prowadzący "Wiadomości" Piotr Kraśko miesięcznie wzbogaca się o 50 tys. zł."

  Opłacani przez P. posłowie
  "Podstawowe źródła dochodu posła na Sejm RP stanowią uposażenie i dieta poselska, które łącznie wynoszą ok. 10 tys. brutto. Poza nimi posłowie otrzymują dodatki funkcyjne oraz ryczał na prowadzenie biura."

  Opłacany przez P. Jarosław Kaczyński
  "Na nagraniu mówi między innymi o procentach od inwestycji wartej 1,3 mld zł, zastanawia się, jak zapłacić faktury, by nie były kojarzone z jego osobą, prowadzi negocjacje.
  Oprócz pensji poselskiej (ok. 147 tys. złotych rocznie) i diety (prawie 39 tys. 676 zł) doszła emerytura ZUS. W 2017 roku z tego tytułu Kaczyński dostał 38 tys. 255 złotych."

  Opłacany przez P. Donald Tusk
  "1,29 mln euro - tyle mógł zarobić Donald Tusk przez trzy lata kierowania Radą Europejską."

  Co do tej pory bardziej się opłaca - służyć czy szkodzić...

  Są pieniądze, to są działania, a jak są działania, to powinny być efekty!
 • @Repsol 20:13:45
  wszystko, czyli bandyci, ludobójcy i ludożercy, byle nie złodzieje.
 • @Redaktor1966 20:21:23
  nie czytam odsyłaczy,

  "WRESZCIE NIE?!!" tak, tylko jak?
 • @interesariusz z PL 20:23:58
  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image005.jpg

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image008.jpg

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image013.gif

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image048.gif

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image052.jpg

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image054.jpg

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image056.jpg

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image058.jpg

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image060.jpg


  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image050.jpg

  http://wolnyswiat.pl/22h5_pliki/image017.jpg

  https://scontent-syd2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/71265841_10220486710068824_2621680262618021888_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_oc=AQkVBfB8v4bw1bHd5qbzrtxrl5dsmP-HxhCuGXhtQOCsMXbAeoThIMNgk2p0kiDTPEI&_nc_ht=scontent-syd2-1.xx&oh=f00c744e8747d67243ae97e01dafceb1&oe=5E372B5B
  [Ja bym dodał: ZAKAZ WSTĘPU OSOBOM PEŁNOLETNIM!!! - red.]
 • @interesariusz z PL 20:23:58
  Gdzie na listach takich widzisz ?. Salut .
 • @interesariusz z PL 20:27:49
  "nie czytam odsyłaczy,

  "WRESZCIE NIE?!!" tak, tylko jak?"

  1. Trzeba skończyć z kłapaniem dziobem (traceniem czasu, energii, czasu, zapału)!
  2. Informuje się społeczeństwo przez internet, przez billboardy, wykupiony czas antenowy w TV o sytuacji i o konstruktywnej alternatywie.
  3. Zakłada się partię dokooptowując do niej kilku posłów, by mieć po części przetarty szlak i medialnych przedstawicieli, a zarazem osoby uświadamiające, edukujące społeczeństwo.
  4. Działa się wszechstronnie, w tym alternatywnie, opcjonalnie (np. jeśli nie będzie szans na samodzielne wejście do Sejmu, to zawiązuje się koalicje. Jeśli i to nie wyjdzie, to zwołuje się legalne zgromadzenie narodowo-ludowe, by obalić szkodliwy rząd, system).
  5. Wspiera się finansowo/zatrudnia odpowiednich ludzi.
  Więcej w moich materiałach i na moim forowym publikatorze.
 • JK
  „Będziemy oczywiście proponować zmiany w konstytucji, ale obawiam się, że nasi przeciwnicy są zwolennikami wolności (…) wyłącznie dla siebie, natomiast tej prawdziwej wolności są przeciwnikami”
 • @Repsol 20:38:10
  Nie wypieraj się własnych słów.
 • @Repsol 20:38:10
  Wybacz, ale na "listach" widzę tylko oszołomów i pożytecznych idiotów. Nie jestem w stanie rozpoznać płatnych agentów.
 • "13 października "Polacy zdecydują, w którą stronę pójdziemy".
  ----------------
  Doprawdy - Polacy o czymś zadecydują?
  Wniosek?
  Szczególnie w tzw. demonkraturze - podejmuje się decyzje w ciszy gabinetów - a cała reszta to taki demonkraturowy show pod publikę - a niezbędny do tego:
  ------------
  chcieliśta - to tera mota i morda w kubeł do następnych, tzw. demonkraturowych wyborów za cztery lata.
  -------------
  Na koniec - to w Magdalence zapadały decyzje a Okrągły Stół - to był taki show pod publikę.
 • @demonkracja 22:01:23
  Jednak po coś wyborcy są JK potrzebni. Po co? Twoim zdaniem to tylko taka gadka pod publiczkę, bo wynik wyborczy nie bierze się z głosów.
 • @Repsol 19:58:54
  Jak jesteś ekspertem od Magdalenki, to odpowiedz na pytanie:"co by się stało, gdyby nie było Okrągłego Stołu"??? Twoja odpowiedż pokaże, czy choć trochę znasz się na polityce!
 • @interesariusz z PL 20:23:58
  Dobrze że zamieściłeś tą notkę.
  Tu na Neonie aż kłębi się od tych z PO i ich koalicjantów.
 • @Oświat 00:03:24
  Możesz wskazać choć trzech?
 • @interesariusz z PL 22:14:46
  "Jednak po coś wyborcy są JK potrzebni. Po co? Twoim zdaniem to tylko taka gadka pod publiczkę, bo wynik wyborczy nie bierze się z głosów."
  ---------------------------
  Przecież napisałem o co chodzi w poprzednim moim wpisie:
  "------------
  chcieliśta - to tera mota i morda w kubeł do następnych, tzw. demonkraturowych wyborów za cztery lata.
  -------------"
  Chodzi o wrażenie wśród tubylców, że wszystko - co się w tzw., demonkraturowym kraju dzieje - to wola wyborców. Natomiast na wynik wyborczy PiS pracuje cała magdalenkowa ferajna. Oni zawsze graja do jednej bramki i zawsze tubylcom strzelają gole. Gole w postaci banicji Polaków na zmywaki i masy banderowców w atrapie Polski. Gole w postaci popierania i futrowania banderlandu. Gole w postaci biegających po ulicach miast sodomitów, specyficznej eutanazji emerytów, etc.
  Na koniec - niejednokrotnie tubylec był lepiej traktowany w okupowanej przez pana, towarzysza Hitlera Polsce - gdy wszedł do gabinetu polskiego lekarza - niż obecnie.
 • Koszerno
  Z innej beczki ale ważne
  Chasydów w Umani będzie ochraniać izraelska policja
  https://www.pravda.com.ua/rus/news/2019/09/27/7227484/
 • @zibi 22:52:12
  Okrągły Stół to ni8e Magdalenka. W magdalence obrdy były tajne i różne pachołki Kiszczaka się tam znalazły. Przy okrągłym stole również, ale tutaj była zachowana jakas jawnośći
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 07:01:30
  To są sekciarze. "Kto nie z nami to pewnie z PO". Tak najłatwiej. Sekta oducza krytycznego myślenia
 • @demonkracja 07:59:15
  czyli nie chodzi o to, kto liczy głosy, tylko o takie zamącenie w głowach, aby lud sam wybrał tego, kogo powinien (propozycja nie do odrzucenia).

  Cegiełka do tej układanki jest opisana w innej notce
  https://interesariusz.neon24.pl/post/150891,quo-vadis-vox-populi-15-wojna-o-nasze-dusze
 • @interesariusz z PL 09:49:16
  ------------------
  "czyli nie chodzi o to, kto liczy głosy, tylko o takie zamącenie w głowach, aby lud sam wybrał tego, kogo powinien (propozycja nie do odrzucenia)."
  ------------------
  Tak - wielkie media to umożliwiają w sposób łatwy i skuteczny - a liczenie głosów swoją drogą. Tzw. demonkratura musi być przewidywalna, bezpieczna i skuteczna - dla tych, którzy jej używają przeciwko ludzkości stworzonej przez Boga.
 • @zibi 22:52:12
  Ty już tak zaczadziałeś że szkoda dyskutować . Polecam zająć się zdjęciami satelitarnymi znad Smoleńska , oraz opublikowanym przez dobrą zmianę aneksem WSI . Gratuluję samopoczucia .Salut :)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031