Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
734 posty 16533 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Robią idiotę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

nie tylko z kaczelnika

 

 

 Interesariusz

Quo vadis Vox populi

Wojna o nasze dusze

 

 

 

 
" To już koniec świata, jaki znamy

-

 Robią idiotę nie tylko z kaczelnika"

 

 Prezydent Donald Trump całkiem rozsądnie zapytał "Znam środek do dezynfekcji, który zabija go (koronawirusa) w ciągu minuty, jednej minuty. Czy istnieje jakiś sposób, żeby zrobić coś podobnego poprzez zastrzyk do wnętrza lub jakby czyszczenie? Jak wiesz, on dostaje się do płuc, i czyni ogromne spustoszenie w płucach, a więc byłoby interesujące sprawdzenie tego."

"I see the disinfectant that knocks it out in a minute, one minute. And is there a way we can do something like that by injection inside or almost a cleaning? As you see, it gets in the lungs, it does a tremendous number on the lungs, so it would be interesting to check that."

W odpowiedzi, parafrazując kolokwialnie, eksperci stwiedzili "nie pijcie płynu do mycia rąk lub podłóg". Koncepcja wstrzykiwania lub picia dowolnego rodzaju produktu dezynfekującego jest nieodpowiedzialna i niebezpieczna, i do pomyślenia jedynie przez tych, co chcą się zabić.

Każda okazja dobra, aby przekręcić słowa prezydenta i wyśmiać go, zwłaszcza przed wyborami. Jak widzimy, nie tylko nasi sądziowie i profesorowie strugają wariata do celów politycznych.

U nas Jerzy Zięba został wyśmiany i medialnie zablokowany po propozycji, aby wirusa zabijać dożylnymi wlewami witaminy C i wody utlenionej. Najwyraźniej powinien skontaktować się z Donaldem. On tę koncepcję zrozumie, w odróżnieniu od ekspertów.

Na naszym podwórku też nie jest dobrze. Witryna neon24 została opanowana przez propagandzistów, podających różne bzdury w celu siania fermentu w narodzie. Owi zawodowcy poblokowali w swoich kontach wszystkich tych, którzy chcą prostować wypisywane bzdury.

 

  Ostatecznie, mamy czasy ostateczne. Warto o tym pamiętać.


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/news-konwencja-solidarnej-polski-w-sprawie-reformy-sadownictwa,nId,4315340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

+ przed tytułem oznacza uzupełnienie notki, każdy kolejny, kolejne

 i

interesariusz.neon24.pl/

KOMENTARZE

 • Witaj
  Moje notki do jakiej kategorii zaliczasz?
  Też "sieję ferment w narodzie"?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:30:33
  Przecież Ty jeszcze mnie nie zablokowałeś. A może się mylę?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:30:33
  ps
  popatrz
  https://slepamanka.neon24.pl/post/154813,nie-widac-swiatelka-w-ciemniejszym-tunelu-widziane-z-usa#comment_1663834
 • Już niektóre państwa zaczynają powoli przymierzać się do
  rozluźnienia kwarantanny.
  Przy tym chcę nadmienić, że na kwarantannie najbardziej ucierpiały usługi typu kawiarni i restauracji, czy zakład fryzjerski. Ich zamknięcie było spowodowane tym, że tam przychodzi dużo ludzi i ludzie ciągle się zmieniają. Zakłady pracy, gdzie jest stały zespól zatrudnionych i wszyscy się w zasadzie znają, nie przerywały pracy.
 • @interesariusz z PL 20:37:38
  Ja jeszcze nigdy nikogo nie zablokowałem to dlaczego miałbym robić dla Ciebie wyjątek?
  Zresztą nawet nie wiem jak to się robi :)
 • Włoscy naukowcy stwierdzili
  koronawirus może się przenosić na cząsteczkach pyłu zawieszonego PM10,

  a pył przechwytują nawet podłe maseczki.
 • @Anna-PK 20:58:29
  czyli produkcja materialna nie ucierpiała.
 • Na świecie oficjalnie zarejestrowano
  zarażonych: 2 810 399, zmarło: 195 925, co stanowi 7% zarażonych.

  na każdych 100 zarejestrowanych chorych 7-miu umiera.

  Na grypę w Polsce w 2017 roku zmarło 0,0014% zarażonych,
  w najgorszym 1975 roku, 0,037% zarażonych

  nie dajcie się zwieść oszołomom.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:30:33
  Ty jesteś ostatnio czołowym pislamistą Neonu, to wszystkiego się można po tobie spodziewać.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:04:09
  Czyżby nastąpił u Szanownego nagły nawrót choroby? A już wydawało się, że idzie ku lepszemu.
  PiSlam to największe gnidy jakie mogły się Polsce przytrafić a Szanowny ich popiera. Smutne.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:27:41
  Owe gnidy, to wszystko, na co Polaków stać. Nikogo lepszego Polacy nie wybiorą. Mogą tylko wybrać gorzej.

  Pomyśl, jakby sprawniej państwo działało, o ile sprawniej zwalczałoby epidemię, gdyby Senat nie grał na likwidację państwa.

  I właśnie tak głupio Polacy wybrali. Wybrali samobójczą drogę paraliżu organów państwa. Najwyraźniej Polakom własne państwo nie jest potrzebne, co już nie raz w historii udowodnili.
 • @interesariusz z PL 10:16:36
  To senat rządzi w Polsce?
  Nie wiedziałem...
 • @interesariusz z PL 10:16:36
  Polacy (i nie tylko Polacy) to stado baranów, odowodnili to dobitnie.
 • @interesariusz z PL 22:19:31
  Ilu ludzi z tych 7% miało tzw. choroby współistniejące. Moja sąsiadka zmarła. Miała raka trzustki, wątroby, rozległe przerzuty na układ kostny, woreczeka żółciowego praktycznie nie miała. Od środków przeciw bólowych serce nie wytrzymało. Na sekcji wykryto koronowirusa(a może i nie wykryto). Oczywiście przyczyna zgonu to koronawirus.
  Przypominam, że 80%populacji na świecie jest nosicielem jakiegoś koronowirusa, a jest ich 7genotypów,plus mutacje. Także z tych 7% może się okazać, że zmarło z powodu SARS Covid-19 jakieś 0,005%
 • @goat 11:21:01
  Panie Goat, dyskusja z wierzącymi nie ma sensu. Pan Interesariusz wierzy w pandemię i to jego prawo. Wszystkie te statystyki można o kant pewnej części ciała potłuc. Nikt nie ma pojęcia, ile osób zaraziło się tym konkretnym wirusem. Podobno 80% zakażonych nie ma żadnych objawów. Wiarygodność testów jest żadna. Twórca metody, na której oparte są testy [ dostał za nią Nagrodę Nobla], jeszcze kiedy żył twierdził, że nie nadaje się ona do diagnostyki, bo zbyt wiele zależy w niej od sposobu interpretacji wyników. Jednie wiarygodne jest porównanie liczby zgonów obecnie do analogicznego okresu w latach ubiegłych. Tu niema żadnego gwałtownego wzrostu, a jest wręcz podobno spadek.
  Napisałem, że pan Interesariusz ma prawo wierzyć w wirusa, ale nie ma prawa pisać tak o Ziębie, bo albo nie ma pojęcia o czym pisze, albo świadomie kłamie. Otóż panie Interesariuszu, Zięba nie mówi o zwalczaniu wirusa witaminą C i wodą utlenioną. On przedstawia tylko metody, które nie są jego metodami, ale lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, pozwalające na zwalczanie skutków zarażenia organizmu wirusem. Tymi skutkami, które prowadzą nawet do śmierci jest gwałtownie rozwijający się stan zapalny powodujący lawinowy wzrost wolnych rodników w organizmie i niedotlenienie komórek ciała, któremu nie zapobiega podłączenie do respiratora ponieważ płucach w skutek uszkodzeń nie ma dostatecznej wymiany gazowej.
 • @goat 11:21:01
  Jeśli nie wykryto SARS-CoV-2 to nie powinni jej zakwalifikować do zmarłych na COVID-19.

  No więc wiesz, jak z nią było, czy nie ?

  ? chyba 100% populacji jest nosicielami jakiegoś koronawirusa.

  te 7% miało wykrytego SARS-CoV-2, objawy, to ten wirus przyczynił się do tego, że zmarli.

  Nic raczej się nie okaże, bo owe 7% ma zamknięte papiery.
 • @Jabo 14:22:47
  Panie Jabo,

  wiarygodność badań nie jest żadna, tylko istotna, zastrzeżenie, iż nie powinny być stosowane do diagnostyki chorób nie oznacza, że nie wykrywają tego, do czego są przeznaczone. Co prawda stosowana w nich metoda pozwala na uzyskiwanie wyników fałszywie dodatnich, ale przeważają wyniki prawidłowe.

  Oczywiście, ogólna liczba zgonów mówi o tym, czy epidemia zwiększyła ogólną śmiertelność ludzi. Wirus zabija, ale często zabija zamiast innych chorób, tj. zabija ludzi, którzy i tak by zmarli w danym roku z innych chorób lub starości. Ale jeśli ogólna śmiertelność nie wzrośnie, to nie możemy z tego wnioskować, że wszyscy zmarli na świrusa i tak by zmarli, bowiem nie wiemy, ile osób inne choroby w danym roku oszczędziły.

  ----------------------- Zięba

  Pomawia mnie Pan o jakieś kłamstwo na temat Zięby, a ja nie wiem, o jakie.

  W ogóle to nie rozumiem sensu zdań: "Otóż panie Interesariuszu, Zięba nie mówi o zwalczaniu wirusa witaminą C i wodą utlenioną. On przedstawia tylko metody, które nie są jego metodami, ale lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, pozwalające na zwalczanie skutków zarażenia organizmu wirusem."

  te metody cytowane przez Ziębę to właśnie wlewy z wit C i wody utlenionej.
 • @interesariusz z PL 14:24:39
  //chyba 100% populacji jest nosicielami jakiegoś koronawirusa.//

  Właśnie na tym polega prostota i genialność tej hucpy.
 • Symulacja
  Zespół pod kierownictwem fizyka z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego, Franciszka Rakowskiego, twierdzi, że gdyby nie obostrzenia kontaktów społecznych, szczyt epidemii przypadłby na kwiecień z dziewięcioma milionami zainfekowanych osób.

  Ze względu na wprowadzone zasady separacji ludzi apogeum epidemii w Polsce przypadnie najprawdopodobniej w wakacje - w lipcu - przy czym liczba chorych na COVID-19 sięgnie ok. miliona osób (jeśli dalej będą obowiązywały radykalne ograniczenia, a charakterystyka zakażeń i przebieg choroby pozostanie bez zmian). Nie wiadomo jednak, ile z zainfekowanych osób będzie wykazywać jakiekolwiek objawy.
 • prof. Cosimo de Filippis z Uniwersytetu w Padwie
  Na próbie 417 pacjentów przebywających w 12 szpitalach we Włoszech, Hiszpanii, Belgii i Francji stwierdził, że około 80 proc. z nich nie miało objawów związanych z kłopotami z drożnością nosa oraz innymi typowymi dla infekcji wirusowych. Mimo to, ponad 60 proc., po zachorowaniu, straciło węch. Wśród tej grupy większość stanowią kobiety - wynika z analiz. Ponadto 88 proc. pacjentów nie było w stanie odróżnić różnych smaków: słodkiego, gorzkiego i słonego.
 • WHO
  Obecnie nie mamy dowodów na to, że ludzie po przejściu COVID-19, którzy mają przeciwciała, nie mogą się ponownie zarazić SARS-CoV-2.

  Nie można więc takim ludziom wystawiać "certyfikatów bezpieczeństwa" i uważać, że są oni niegroźni i odporni.

  WHO przekazała, że wciąż analizuje dowody mówiące o wpływie przeciwciał na koronawirusa. Większość badań pokazała, że ludzie, którzy wyzdrowieli, mają przeciwciała na wirusa. Jednak niektórzy z nich mają bardzo niski poziom neutralizujących przeciwciał we krwi, "co sugeruje, że odporność komórkowa może być również kluczowa, żeby wyzdrowieć"
 • @interesariusz z PL 14:38:47
  Jak Pan nie rozróżnia przyczyn od skutków, więc trudno, żeby Pan rozumiał. Życzę miłego popołudnia, mimo pandemii!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:42:48
  Jak to szło? "Złej baletnicy..."?
 • @interesariusz z PL 15:19:55
  To naukowiec robi za wróżke? CIekawe kto te "badania" sfinansował?
 • @Jabo 16:29:43
  i co ta opinia o moim wątłym umyśle ma do mojego przywołania przesłania Zięby?
 • Umarł osiemnastolatek
  Miał mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę.

  Do szpitala zakaźnego trafił w stanie stabilnym. Gorączkował między 38, a 39 stopni Celsjusza. Miał niewielki, suchy kaszel. Tak było przez trzy dni. W ostatnich trzech godzinach życia jego stan się pogorszał w sposób piorunujący.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031