Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
734 posty 16534 komentarze

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

twój ból

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

jest lepszy niż mój

  

 Interesariusz

Quo vadis Vox populi

Wojna o nasze dusze

 


 
"To już koniec świata, jaki znamy

-

 bo twój ból jest lepszy niż jej"

 

 


Kazik Staszewski w pieśni wypomiał Jarkowi Kaczyńskiemu wizytę "u mamy" na cmentarzu. Publika pamięta zamknięte cmentarze i lasy, to i pieśń się po zagrodach niesie. Najpierw błotem obrzuciła opozycja, a teraz bardy. Gdyby Jarek, tak jak sugerowałem, uciułał z diety poselskiej 30 tys zł i ostentacyjnie opłacił mandat za publiczną niesubordynację w najwyższej wysokości, wyszedłby z honorem z tego błota. Pokazałby solidarność z tymi wszystkimi, co zapłacili tysiące złotych na jazdę rowerem po wałach.

Tłumaczenia jego świty, iż wizyta miała również wymiar państwowy, bo składał wieńce upamiętniające rocznicę tragedii smoleńskiej, nie brzmią przekonująco, i na dodatek nie są zasadne, bowiem  w dobie pandemii uroczystości państwowe są równie niekonieczne jak wizyta Kowalskiego u cioci.

Tymczasem zamieszanie rośnie, za sprawą mącicieli, którzy podobno "Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. złamali regulamin i do głosowania wprowadzili piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy".

Głosowanie w Trójce unieważnione, wrzawa wśród słuchaczy, a politycy się tłumaczą, zabrał nawet głos minister Piotr Gliński. "Zdarza się, że niektórzy artyści śpiewają głupstwa. Nawet bulwersujące. Ale jednak bardziej bulwersujące jest zdejmowanie piosenki za 'nieprawomyślność'. To chyba jakaś prowokacja".

Chmm..., prowokacją to było niestosowne zachowanie prezesa, i wtedy, gdy się udał na cmetarz, i potem, gdy nie zareagował odpowiednio na krytykę. Najwyraźniej nie jest wystarczająco cwany jak na polityka.

.

 

  Ostatecznie, mamy czasy ostateczne. Warto o tym pamiętać.


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/news-konwencja-solidarnej-polski-w-sprawie-reformy-sadownictwa,nId,4315340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

+ przed tytułem oznacza uzupełnienie notki, każdy kolejny, kolejne

 i

interesariusz.neon24.pl/

KOMENTARZE

 • Otóż nie, panie Premierze
  Premier Morawiecki

  "Cały świat walczy z niespotykanym zagrożeniem, jakie niesie koronawirus. Ludzie tracą pracę, zdrowie i życie, światowa gospodarka zwalnia w tempie, jakiego nikt od dziesięcioleci nie widział. Pomimo dramatu, z jakim świat musi się mierzyć, wciąż i wciąż pojawiają się tak zwane 'tematy zastępcze', przez które niekiedy umyka nam sedno. A dla mnie sednem publicystycznej gorączki i manipulacji ostatnich godzin nie jest żaden utwór muzyczny"

  "Sednem jest to, jak państwo polskie, jego przedstawiciele bez względu na barwy polityczne, wreszcie my wszyscy jako wspólnota, odnosimy się do wydarzeń w życiu naszej zbiorowości przełomowych. I tak jak niepojęte byłoby, gdybyśmy jutro nie uczcili godnie 100. urodzin naszego Wielkiego Rodaka - Karola Wojtyły, Jana Pawła II - tak trudno mi pojąć kwestionowanie godnego uczczenia rocznicy katastrofy smoleńskiej. Zarówno ostatniej - już dziesiątej - jak i każdej innej"

  "Powiem bardzo wyraźnie: TAK, odwiedzenie grobów i pomników Ofiar Katastrofy Smoleńskiej było, jest i będzie naszą powinnością. Nawet w czasie epidemii. Bez takich gestów państwo staje się grupą ludzi realizujących cele zredukowane wyłącznie do zapewnienia minimum egzystencji lub jakichś ekonomicznych interesów. A naród staje się tylko grupą osób posługujących się tym samym językiem. Staje się narodem bez ciągłości, bez wspólnego przywiązania do tego, co ważne, wielkie i co niesie ponadczasowe wartości. Nie chciałbym żyć w takiej Polsce. Jako Premier i jako obywatel wierzę, że Polska i Polacy nigdy nie dadzą się zredukować do takiego poziomu"

  ------------------------------------------------
  Skoro my nie możemy pokłonić się na grobach naszych bliskich, bo rząd nam zabrania, również rząd winien złożyć ofiarę z propagandowych uroczystości państwowych.

  Uczestnictwo w uroczystości całej wierchuszki państwowej jako żywo przypomina załadowanie wielu osobistości do pamiętnego samolotu do Smoleńska, z tą różnicą, że wtedy nie dostrzegano niebezpieczeństwa, a teraz było oczywiste.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031