Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
789 postów 20005 komentarzy

interesariusz

interesariusz z PL - cóż to może znaczyć ? .

Kraśnik

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

występuje z UE !

 

 

 

         interesariusz         
Quo vadis Vox populi

   Wojna o nasze dusze   

 
 
To już koniec świata, jaki znamy

-

Kraśnik
występuje z UE !

 

 


Onegdaj samorząd Kraśnika podjął uchwałę o powstrzymaniu „ideologii LGBT”. Radni uważali, że mają prawo, ale europejscy demokraci są przeciwnego zdania. Już dawno temu wpadli na pomysł, iż skoro trudno przemówić Polakom do rozumu na gruncie prawnym, to łatwiej zdyscyplinować ich metodami ekonomicznymi, tj. ograniczeniem funduszy. Na tym polega Europa, dajcie nam swój dochód, a my zdecydujemy na co możecie go wydać, i będziemy wam go wydzielać. Oprócz takich "należnych" pieniędzy są jeszcze jałmużny. I się trafiło. 14 września minister spraw zagranicznych Norwegii Eriksen Soereide jednoznacznie oceniła, że polskie gminy, które wprowadziły „strefy wolne od LGBT” muszą liczyć się z utratą wsparcia finansowego z Funduszy Norweskich, jako że „poszanowanie praw człowieka jest podstawową zasadą w porozumieniu Norwegii z Polską w sprawie funduszy EOG w latach 2014–2021”.

Przypomnę, że PiS przyczynił się do zwycięstwa wyborczego Ursuli von der Leyen na stanowisko przewodniczącej Komisji Europejskiej. "Ich" przewodnicząca ostatnio oznajmiła, iż w Unii Europejskiej nie ma miejsca na "strefy wolne od LGBT", że "Europejskie wartości nie są na sprzedaż", z tego powodu zawsze, gdy będzie to w jej mocy, będzie działać przeciwko dyskryminacji na podstawie orientacji seksualnej, w tym przez zawieszanie dystrybucji funduszy i kierowanie spraw przeciwko rządom do sądu, bowiem "Każda osoba w Europie powinna móc być tym, kim chce, i kochać kogo chce we wszystkich krajach europejskich". Powiedziała nawet więcej, że "jeśli jesteś rodzicem w jednym kraju, jesteś rodzicem w każdym kraju". A to oznacza, że pary homosi mogą wyjeżdżać do innego kraju, aby wziąć "ślub" i adoptować dzieci, a potem wrócić do Polski i śmiać się z polskiego prawa. Takie jest europejskie prawo szanujące europejskie wartości. Nie możesz zabić swojego nienarodzonego dziecka w Polsce, daj zarobić Holendrom.

Wobec stwierdzenia „Kraśnik i gminy z podobnymi deklaracjami mogą zostać pozbawione wsparcia projektowego w bieżącym okresie finansowania i nie otrzymają takiego wsparcia, dopóki te deklaracje pozostają w mocy. Dotyczy to również wszystkich instytucji kontrolowanych przez władze miejskie” radni musieli zwołać sesję pokajania się, i odwołania uchwały. Można było pomyśleć, że ideały samorządowe są "na sprzedaż". Jednakże głosowanie dało niespodziewany wynik. Uchwała o przeciwdziałaniu ideologii LGBT została utrzymana, mało tego, została podjęta uchwała o strefie wolnej od 5G. Ta ostatnia obejmuje również nakaz demontażu wifi w szkołach.

Stowarzyszenie Koalicja Polska Wolna od 5G jest również za nakazem przełączania na lekcjach telefonów w tryb samolotowy oraz zakazania ich używania na przerwach "poza celami związanymi z informowaniem rodziców lub w celach alarmowych".

Co na takie zniewolenie wolna Europa ze swoimi wartościami?

Ciekawe, ile jeszcze samorządów stwierdzi, iż za jałmużnę nie wyrzeknie się swoich "nieeuropejskich" wartości.

Kanał polega na tym, iż wszyscy przesiąkli europejskim stylem życia. Nie można zrobić nic samemu, tylko do wszystkiego trzeba zamówić wykonawcę, przy okazji opłacając cały łańcuszek pasożytów, łącznie z nadbudową "wykonawcy". Skoro tak, to wszystko jest drogie, i niewykonalne bez funduszy, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie sfinansowałby takiej "europejskiej" drożyzny, jeśliby częściowo nie płacił za nią jakiś "europejski fundusz".

Kiedyś Hindusi zrezygnowali z kupna angielskich towarów i kolonializm pękł.
  Czy my jesteśmy gotowi wyrzec się europejskiej zapomogi?


 


 

  Ostatecznie, mamy czasy ostateczne. Warto o tym pamiętać.


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/news-konwencja-solidarnej-polski-w-sprawie-reformy-sadownictwa,nId,4315340#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 + przed tytułem oznacza uzupełnienie notki, każdy kolejny, kolejne

 i

interesariusz.neon24.pl/

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  "Kraśnik
  występuje z UE !"

  I bardzo dobrze - niech sobie robią swoje księstewko, emitują lokalną walutę, zniosą cały system podatkowy, składkowy, akcyzowy, daninowy, opłatowy jaki jest w RP i wprowadzą swój.
  Nie wiesz jak z NATO?
  Co z maseczkami? ;-) [przepraszam, nie mogłem sobie odmówić tej odrobinki uszczypliwości]

  5*

  Antywirusowo, antyunijnie, antynatowsko i antyświrusowo pozdrawiam
 • @Jasiek 14:43:44
  Oj tam. Mogą zakazać wjazdu oddziałów NATO na swój teren.

  Ciekawa inicjatyw. Popieram.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:18:42
  Ale by było jakby zaminowali drogi, przepusty i mosty...
  Kaczelnik by się zamlaskał
 • @Jasiek 16:21:28
  przecież to inicjatywa JK. Nie rozumiesz ...?
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:18:42
  Żarty, żarty, a to na razie pierwsza i niestety, jedyna akcja obwieszczenia swojej woli w Polsce.
 • Odważni radni...
  Ciekaw jestem, ile wytrzymają nagonki?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031